TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 10:35 Chlapi neplačú [i] 11:40 Susedia [i] 12:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 1-2/23 [i] 14:05 Monk III. 3/16 [i] 15:05 Teória veľkého tresku III. 17/23 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VI. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 5/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:45 Dáma v závoji - NOVÝ SERIÁL 1/12 [i] 23:00 Sherlock a Watsonová II. - NOVÁ SÉRIA 1/24 [i] 00:00 Myšlienky vraha VII. 23/24 [i] 00:55 Votrelci II. 6/10 [i] 01:40 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 5/24 [i] 02:25 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 1-2/23 [i] 03:50 Dva a pol chlapa VI. [i] 04:10 Monk III. 3/16 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Góly - body - sekundy [i] 05:45 Počasie [i] 05:55 Podvodníci v akcii V 3/10 [i] 06:25 Nash Bridges: Falšovatelia 24 [i] 07:10 Križovatky mediciny: Jed 58 [i] 07:55 Správy RTVS "N" [i] 08:40 Góly - body - sekundy [i] 09:00 Nash Bridges: Knockout 25 [i] 09:55 Policajné oddelenie: Lúpež 78 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Dieťa od susedov [i] 14:35 Prefíkaná banda II 4/6 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Podvodníci v akcii V 4/10 [i] 16:55 Inšpektor Lynley II.: S úmyslom oklamať 1/2 7/8 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nikto nie je dokonalý [i] 21:30 Slovensko chutí [i] 22:00 Súboj s časom: Ilegálni prisťahovalci 21/24 [i] 22:50 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka X.: Exhumované tajomstvá 14/24 [i] 23:30 Policajné oddelenie: Lúpež 78 [i] 00:25 Prefíkaná banda II 4/6 [i] 01:15 Súboj s časom: Ilegálni prisťahovalci 21/24 [i] 02:05 Inšpektor Lynley II.: S úmyslom oklamať 1/2 7/8 [i] 02:50 Dámsky klub [i] 04:20 Križovatky mediciny: Jed 58 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Trpaslíci [i] 09:00 Pesničky z Hviezdičky: Diade [i] 09:05 Učiteľka verzus Hitler [i] 09:55 Vašimi očami: Kanárske ostrovy: Gomera [i] 10:20 Národnostný magazín: Slovanský [i] 10:50 Fokus práca "N" [i] 11:35 Športové ozveny [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:45 Piesne moje,piesne [i] 13:10 Deň bez anjela [i] 13:55 5 minút po dvanástej: ZNÁSILNENIE [i] 15:05 Família: Família [i] 15:35 Orientácie [i] 16:05 Rusínsky magazín [i] 16:30 Portréty vedcov : RNDr. Zuzana Horváthová, PhD. [i] 16:45 Fokus zdravie "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Koniari sveta: Gardiani [i] 18:30 Encyklopédia slovenských obcí: Včeláre [i] 18:45 Večerníček: Kač,kač,kač [i] 18:50 Bob a Bobek, králiky z klobúka [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž [i] 19:00 Veľké putovanie Bolka a Lolka [i] 19:10 Dobrodružstvá myšiek [i] 19:35 Zázračný ateliér [i] 19:40 Mackovia [i] 19:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:55 Osudy - 70.výročie konca druhej svetovej vojny [i] 20:00 Tajomstvá dlhého života [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:35 Ambulancia: Nestabilné zápästie [i] 22:05 Večera s Havranom [i] 23:15 Hodina dejepisu [i] 00:20 Tempo: Tempo [i] 00:30 Správy RTVS "N" [i] 01:20 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:25 SÚDNA SIEŇ: Pôžička [i] 08:30 INKOGNITO [i] 09:45 Keby bolo keby 2 5 [i] 10:55 SÚDNA SIEŇ: Posledná kytica [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:20 Kosti IX. 9 [i] 14:20 PANELÁK XV.: Mačacie zlato 56 [i] 15:20 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:40 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 SÚDNA SIEŇ: Samaritán alebo pasák? [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 DIVOKÉ KONE [i] 21:45 PANELÁK XV.: Milá sestrička 57 [i] 22:50 Kosti IX. 10 [i] 23:50 C.S.I.: Kriminálka New York VIII. 16 [i] 00:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 9 [i] 01:50 Lovci väzňov 11 [i] 02:45 Keby bolo keby 2 5 [i] 03:35 PANELÁK XV.: Milá sestrička 57 [i] 04:20 DIVOKÉ KONE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Ničitelia mýtov V. [i] 05:55 Dom snov IX. 3 [i] 06:35 Ako som spoznal vašu mamu VIII. 14 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie [i] 09:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 9 [i] 10:15 Biele goliere IV. 7 [i] 11:10 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 20 [i] 12:30 Ničitelia mýtov III. 4 [i] 13:35 Profesionáli V.: Divadlo 7 [i] 14:30 Dom snov IX. 4 [i] 15:20 Simpsonovci XV. 18,19 [i] 16:15 Ako som spoznal vašu mamu VIII. 15 [i] 16:50 Ničitelia mýtov V. [i] 17:55 Fórky, vtipky XXII. [i] 18:50 Simpsonovci XV. 20,21 [i] 19:45 Profesionáli V.: Kámasútra 8 [i] 20:45 Susedská hliadka [i] 22:55 Airways I.: Nespokojní cestujúci 1/8 [i] 23:25 Vzdušné bojové súboje 3 [i] 00:25 Mafstory VI.: Pozor na Kimlu!, Zázračný Milan 16,17 [i] 02:05 Ničitelia mýtov III. 4 [i] 02:55 Magnum V. 4 [i] 03:45 Mafstory VI.: Zázračný Milan 17 [i] 04:30 Airways I.: Nespokojní cestujúci 1/8 [i] 04:50 Prvé oddelenie [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Komisař Rex II. 4 [i] 08:10 Námořní vyšetřovací služba LA V. 23 [i] 09:05 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 10 [i] 10:05 Vražedná čísla V. 15 [i] 11:05 Havaj 5-0 II. 20 [i] 12:05 Komisař Rex II. 4 [i] 13:10 Námořní vyšetřovací služba LA V. 23 [i] 14:05 Vražedná čísla V. 16 [i] 15:00 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 11 [i] 16:00 Komisař Rex II. 5 [i] 17:05 Havaj 5-0 II. 21 [i] 18:00 Vražedná čísla V. 17 [i] 19:00 Vražedná čísla V. 18 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 24 [i] 21:00 Jak prosté III. 17 [i] 22:00 Bez hranic II. 3 [i] 23:05 Tajnosti a lži I. 4 [i] 00:05 Vražedná práva I. 4 [i] 01:05 Jak prosté III. 17 [i] 02:00 Bez hranic II. 3 [i] 02:50 Tajnosti a lži I. 4 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 6) 4 [i] 05:35 Jak to dělají? (Series 11) 6 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 8): Motocykly/Hliněné dýmky/Bubenické paličky/Píšťaly 9 [i] 06:25 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Roy Dirnbeck 12 [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 10 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (Series 4): Chamtivost 6 [i] 07:45 Jak to dělají? (Series 8) 3 [i] 08:10 Bořiči mýtů (Series 7): Vybírání popelnic 2 [i] 09:05 Mimořádné projekty (Series 1): Americká metra 3 [i] 09:55 Nutné k přežití (Series 1): Deštný prales na Kosta Rice 3 [i] 10:50 Zlatá horečka (Series 5): Z popela 2 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 8): Jaguár třídy E 1 [i] 12:35 Obnažený vesmír (Series 1): Tajemství černé díry 1 [i] 13:30 Jak funguje vesmír (Series 3): Cesta ze středu Slunce 1 [i] 14:25 Zvědavost: Sluneční bouře [i] 15:20 Jak funguje vesmír (Series 2): Výhně života 1 [i] 16:15 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem (Series 2): Existuje posmrtný život? 1 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 4): Chamtivost 6 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 10 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 8): Mini Moke 2 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 6) 5 [i] 19:30 Jak to dělají? (Series 11) 7 [i] 20:00 Aljaška: bitva v zátoce (Series 1): Vrcholná sezona 5 [i] 21:00 Rebelové zamrzlého jezera (Series 1): Praskliny v ledu 8 [i] 22:00 Aljaška: poslední hranice (Series 4): Hold kamarádovi 14 [i] 23:00 Americké svaly (Series 1): Baron Davis 4 [i] 00:00 Žoldáci (Series 1): V bouři války 2 [i] 00:55 Tajný svět osobních strážců (Series 1) 1 [i] 01:25 Tajný svět osobních strážců (Series 1) 2 [i] 01:50 Aljaška: bitva v zátoce (Series 1): Vrcholná sezona 5 [i] 02:40 Rebelové zamrzlého jezera (Series 1): Praskliny v ledu 8 [i] 03:30 Aljaška: poslední hranice (Series 4): Hold kamarádovi 14 [i] 04:20 Americké svaly (Series 1): Baron Davis 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Bydlení je hra [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Tlusťoch [i] 09:50 Na cestě po Banátu [i] 10:20 Postřehy odjinud [i] 10:25 Reportéři ČT [i] 11:05 Neřízená střela Stella [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová IV [i] 14:50 Na toulavém kole [i] 15:00 Kojak IV [i] 15:50 Tlusťoch [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Dovolená v Protektorátu 4/8 [i] 21:00 Což takhle dát si špenát [i] 22:24 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 22:25 Tělo jako důkaz III [i] 23:10 Otec Brown II [i] 23:55 AZ-kvíz [i] 00:25 Hobby naší doby [i] 00:50 Kalendárium [i] 01:05 Zahrada je hra [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:55 Sváteční slovo publicistky Alexandry Alvarové [i] 02:00 Dobré ráno [i] 04:30 Zkus mít vkus [i] 04:55 Banánové rybičky [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 City Folk 2014: Ponta Delgada [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Brazílie očima Michaela Palina: Cesta do Amazonie [i] 10:00 Vojta Náprstek a dům U Halánků [i] 10:30 Tajemství pohlaví: Rozdíly v myšlení [i] 11:20 Dobrodruh 12/12 [i] 11:50 Nedej se [i] 12:45 Rak [i] 12:55 Auto Moto Revue [i] 13:20 Magické hory [i] 13:40 Největší tankové bitvy III.: Michael Wittmann - Hitlerovo eso [i] 14:25 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:55 Tajemství mrtvých mužů: Americká tajná válka [i] 15:40 Tajemství 2. sv. války: Útěk z [i] 16:35 Vesmír: Katastrofy v kosmu [i] 17:20 Oceánští obři: Inteligentní tvorové [i] 18:15 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Vězněm v cizině 1/10 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Napoleon: Bitva u Borodina [i] 21:00 Letecké katastrofy: Nedorozumění [i] 21:45 Počestné paní pardubické [i] 23:20 Ženy, víno, Hvar [i] 23:45 Město žen V [i] 00:05 Vrána [i] 01:45 Babylon [i] 02:10 Z očí do očí [i] 02:45 Klub přátel dechovky [i] 03:20 Bílá místa [i] 03:50 Smrt Anežky Hrůzové [i] 04:40 Brno Open 2012 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2836 [i] 10:05 Doktoři z Počátků: Protiklady, poklady, úklady 117 [i] 11:25 Dva a půl chlapa IX 23 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Odložené případy II: Ztracená generace 11 [i] 13:20 Beze stopy IV: Cizinec [i] 14:15 Mentalista IV: Krvavý Valentýn 12 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Kamenický doktor Uzel 286 [i] 16:30 Dva a půl chlapa IX 24 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas XII: Trendy, trendy, trendíčky [i] 18:25 Ulice 2837 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Mám naději 581 [i] 21:35 Víkend: Na cestě [i] 22:35 Kriminálka Las Vegas IV: Běh pro smrt 20 [i] 23:30 Bezohlední 11 [i] 00:20 Kriminálka Las Vegas XII: Trendy, trendy, trendíčky [i] 01:10 Mentalista IV: Krvavý Valentýn 12 [i] 01:55 Novashopping 02:25 Mentalista VI: Kdo s čím zachází 12 [i] 03:05 DO-RE-MI [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Zítra to bude v novinách 285 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Ninjago: Den bájného požírače [i] 06:45 Winx Club: S poctivostí nejdál dojdeš 15 [i] 07:15 M*A*S*H 120 [i] 08:10 M*A*S*H 121 [i] 08:55 M*A*S*H 122 [i] 09:25 To je vražda, napsala IV: Vražda za zrcadlem 16 [i] 10:25 Julie Lescautová X: Matka a dcery 5 [i] 12:30 Wolffův revír IV: Mrtvá u trati 9 [i] 13:35 Komisař Rex III: Annino tajemství 5 [i] 14:45 Doktor z hor: Nové příběhy III: Dvojboj 4 [i] 15:40 Rosamunde Pilcher: Zahrada rajských pokušení [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Svatby v Benátkách: Mizerná láska 72 [i] 21:35 Očima Josefa Klímy [i] 22:20 Ano, šéfe! [i] 23:25 Cesty k úspěchu [i] 23:35 Kriminálka Stuttgart IV: Čtyři muži a nemluvně 22 [i] 00:35 Spravedlnost v krvi III: Domácí násilí 2 [i] 01:35 Firma: Kapitola dvacátá první 21 [i] 02:30 To je vražda, napsala IV: Vražda za zrcadlem 16 [i] 03:15 Hawaii 5-0 II: Pohřebiště 7