Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 11:00 Susedia [i] 11:35 Kredenc [i] 12:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 23-24/24 [i] 14:05 Monk III. 2/16 [i] 15:00 Teória veľkého tresku III. 16/23 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VI. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 4/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:45 Kredenc [i] 22:25 Strašná haluz [i] 00:05 Dva a pol chlapa VI. [i] 00:35 Teória veľkého tresku III. 16/23 [i] 01:00 Votrelci II. 5/10 [i] 01:50 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 4/24 [i] 02:35 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 23-24/24 [i] 04:10 Monk III. 2/16 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Góly - body - sekundy [i] 05:50 Podvodníci v akcii V 2/10 [i] 06:20 Nash Bridges: Sieť 23 [i] 07:05 Križovatky mediciny: Úpadok 57 [i] 07:55 Správy RTVS "N" [i] 08:40 Góly - body - sekundy [i] 09:05 Nash Bridges: Falšovatelia 24 [i] 10:00 Policajné oddelenie: Vyjednávanie 77 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Taxík [i] 14:20 HiSTORY [i] 14:40 Prefíkaná banda II 3/6 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Podvodníci v akcii V 3/10 [i] 17:00 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 "Nestyda" [i] 21:45 Policajti z centra: Smrť modelky 2/14 [i] 22:40 Banditi 1/13 [i] 23:25 Policajné oddelenie: Vyjednávanie 77 [i] 00:15 Prefíkaná banda II 3/6 [i] 01:05 "Nestyda" [i] 02:30 Dámsky klub [i] 04:00 Križovatky mediciny: Úpadok 57 [i] 04:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:40 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:50 Národnostné správy [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Zakliata dievčina [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál [i] 09:00 Speer a on [i] 10:30 Tvárou v tvár [i] 10:55 Fokus rodina "N" [i] 11:45 Živá panoráma [i] 12:25 ArtSpektrum [i] 12:35 Gajdošský rod [i] 13:05 Neobzeraj sa a bež! [i] 13:55 Magazín Ligy majstrov [i] 14:20 Odpískané [i] 14:50 Športové ozveny [i] 15:30 Autosalón [i] 15:55 Národnostný magazín: Slovanský [i] 16:20 Profesionál [i] 16:45 Fokus práca "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Vašimi očami: Kanárske ostrovy: Gomera [i] 18:25 HiSTORY [i] 18:35 Necelebrity: Daniel Soóš [i] 18:45 Večerníček: Kač,kač,kač [i] 18:50 Bob a Bobek, králiky z klobúka [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál [i] 19:00 Veľké putovanie Bolka a Lolka [i] 19:10 Marvin, stepujúci kôň [i] 19:35 Zázračný ateliér [i] 19:45 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:50 Osudy - 70.výročie konca druhej svetovej vojny [i] 20:00 Učiteľka verzus Hitler [i] 20:45 Necelebrity: Martin Kuterka [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:35 VAT [i] 22:00 Puškvorec [i] 23:25 A predsa sa točí [i] 00:05 On air [i] 00:35 Správy RTVS "N" [i] 01:20 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:10 SÚDNA SIEŇ: Nezodpovední tínedžeri [i] 08:20 Extrémne prípady: Sestra a brat [i] 09:45 Keby bolo keby 2 4 [i] 10:55 SÚDNA SIEŇ: Pasca na seba [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:05 Matkina posadnutosť [i] 15:10 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:40 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 SÚDNA SIEŇ: Si príliš mladý! [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 INKOGNITO [i] 21:45 PANELÁK XV.: Mačacie zlato 56 [i] 22:50 Kosti IX. 9 [i] 23:45 Ako na to [i] 02:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 8 [i] 02:55 C.S.I.: Kriminálka New York V. 10 [i] 03:35 PANELÁK XV.: Mačacie zlato 56 [i] 04:20 INKOGNITO [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:50 Kritik 9,10 [i] 06:35 Kúzelný svet elfov a víl 18 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie [i] 08:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 8 [i] 09:55 Nevera po slovensky 1/4 [i] 10:55 Agentka bez minulosti III. 10 [i] 12:10 Ničitelia mýtov III. 3 [i] 13:15 Profesionáli V.: Bike Pride 6 [i] 14:20 Dom snov IX. 3 [i] 15:10 Kritik 9,10 [i] 16:10 Ako som spoznal vašu mamu VIII. 14 [i] 16:45 Ničitelia mýtov V. [i] 17:50 Fórky, vtipky XXII. [i] 18:45 Simpsonovci XV. 18,19 [i] 19:45 Profesionáli V.: Divadlo 7 [i] 20:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XV. 10 [i] 21:40 C.S.I.: Kriminálka New York V. 10 [i] 22:35 Biele goliere IV. 7 [i] 23:25 Agentka bez minulosti III. 10 [i] 00:30 Mafstory VI.: Honelník, Feďovo dedičstvo 14,15 [i] 02:00 Ničitelia mýtov III. 3 [i] 02:50 Magnum V. 3 [i] 03:40 Mafstory VI.: Honelník, Feďovo dedičstvo 14,15 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Komisař Rex II. 3 [i] 08:10 Námořní vyšetřovací služba LA V. 22 [i] 09:05 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 9 [i] 10:05 Vražedná čísla V. 13 [i] 11:05 Havaj 5-0 II. 19 [i] 12:05 Komisař Rex II. 3 [i] 13:10 Námořní vyšetřovací služba LA V. 22 [i] 14:05 Vražedná čísla V. 14 [i] 15:05 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 10 [i] 16:05 Komisař Rex II. 4 [i] 17:10 Havaj 5-0 II. 20 [i] 18:10 Vražedná čísla V. 15 [i] 19:10 Vražedná čísla V. 16 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA V. 23 [i] 21:00 Profil zločinu V. 3 [i] 22:05 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 8 [i] 23:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 12 [i] 23:55 Námořní vyšetřovací služba VII. 4 [i] 00:55 Profil zločinu V. 3 [i] 01:55 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 8 [i] 02:35 Jak prosté III. 16 [i] 03:20 Californication VII. 4 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Akvária na míru (Series 4): Obrovský telefon 5 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 8): Profesionální hokejové hole/ pobronzované dětské botičky /šlapadla 8 [i] 06:25 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Rodinný souboj 11 [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 9 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (Series 4): Peníze za příšery 5 [i] 07:45 Jak to dělají? (Series 8) 2 [i] 08:10 Bořiči mýtů (Series 7): Zmatky kolem malých mýtů 1 [i] 09:05 Mimořádné projekty (Series 1): Transatlantický tunel 2 [i] 09:55 Nutné k přežití (Series 1): Evropské Alpy 2 [i] 10:50 Zlatá horečka (Series 5): Nová krev 1 [i] 12:35 Carbonarův efekt (Series 1) 1 [i] 13:00 Carbonarův efekt (Series 1) 2 [i] 13:30 Chaos před kamerou (Series 1): Děsivé tornádo, volně padající ohnivá koule, roztavený kov 1 [i] 13:55 Chaos před kamerou (Series 1): Ledový náraz, náhlá záplava, smrtící jelen 5 [i] 14:25 Myslíte, že byste přežili? (Series 1): Tornáda a zabijácké včely 1 [i] 15:20 Berte to jako varování (Series 2): Odvážlivci 3 [i] 16:15 Penn a Teller lžou (Series 1): Hlava s vlasy může zvednou Mustanga 1 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 4): Peníze za příšery 5 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 9 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 8): Jaguár třídy E 1 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 6) 4 [i] 19:30 Jak to dělají? (Series 11) 6 [i] 20:00 Zlatá horečka (Series 5): Několik kilogramů 18 [i] 21:00 Zlato z Beringova moře (Series 4) 17 [i] 22:00 Nazí a vystrašení (Series 1): Láska v džungli 19 [i] 23:00 Bear Grylls: bod zlomu (Series 1) 5 [i] 00:00 Nutné k přežití (Series 6): Malajské souostroví 3 [i] 00:55 Bear Grylls: Únik z pekla (Series 1): Hory 5 [i] 01:50 Zlatá horečka (Series 5): Několik kilogramů 18 [i] 02:40 Zlato z Beringova moře (Series 4) 17 [i] 03:30 Nazí a vystrašení (Series 1): Láska v džungli 19 [i] 04:20 Bear Grylls: bod zlomu (Series 1) 5 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Hercule Poirot [i] 09:55 Na cestě po Srí Lance [i] 10:35 168 hodin [i] 11:05 Svět rekordů a kuriozit - speciál [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová IV [i] 14:50 Na toulavém kole [i] 15:00 Kojak IV [i] 15:50 Tlusťoch [i] 16:40 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování SAZKAmobil šance 20:00 Panoptikum Města pražského: Pan rada v Paříži 8/10 [i] 21:05 Reportéři ČT [i] 21:44 Výsledky losování Šťastných 10 21:45 Kriminalista [i] 22:45 Na stopě [i] 23:10 Motiv II [i] 23:55 AZ-kvíz [i] 00:20 Toulavá kamera [i] 00:50 Objektiv [i] 01:20 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:45 Všechnopárty [i] 02:40 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Intolerance [i] 05:30 Postřehy odjinud [i] 05:35 Město žen V [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Útěk na Tahiti a jeho ostrovy [i] 09:55 Nosorožec dvourohý [i] 10:10 Národní klenoty [i] 10:35 Oceánští obři: Život mořských monster [i] 11:30 Babylon [i] 11:55 Cesty víry: Husita z Afriky [i] 12:25 Klíč [i] 12:50 Československý filmový týdeník 1965 1044/2379 [i] 13:05 Svědci hurikánu Katrina: Na příbězích několika obyvatel 2/2 [i] 13:55 Tajemství 2. sv. války: Zničení [i] 14:50 Lunochod [i] 15:40 Piloti z Nunaviku [i] 16:35 Po stopách 2. sv. války 3/3 [i] 17:35 Rasputin: šílený mnich [i] 18:20 Krajinou příběhů českých hradů známých i neznámých 9/10 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Kosmický věk: Příběh NASA 4/4 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Den D - hřbitov pod hladinou 1/2 [i] 20:55 Továrny dneška II.: Tesla model S [i] 21:45 Taxi do Tobruku [i] 23:15 Co víc si přát [i] 01:15 Tabu [i] 01:55 Uchem jehly [i] 02:20 Z očí do očí [i] 02:50 Klub přátel dechovky [i] 03:30 Otcem v požehnaném věku [i] 03:55 Přezůvky s sebou [i] 04:40 Italianissimo-Antonio Salieri [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2835 [i] 10:10 Policie Modrava: Blondýnka na hřbitově 15 [i] 11:20 Střepiny [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Odložené případy II: Dům 10 [i] 13:20 Beze stopy IV: Sudá nebo lichá [i] 14:15 Mentalista IV: Vždy sázej na rudou 11 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Zítra to bude v novinách 285 [i] 16:35 Dva a půl chlapa IX 23 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas XII: Kriminálka nemá šťávu [i] 18:25 Ulice 2836 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Doktoři z Počátků: Protiklady, poklady, úklady 117 [i] 21:35 Mentalista VI: Kdo s čím zachází 12 [i] 22:30 Kriminálka Las Vegas IV: Ošklivá slova 19 [i] 23:25 Bezohlední 10 [i] 00:15 Kriminálka Las Vegas XII: Kriminálka nemá šťávu [i] 01:25 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Ninjago: Bájný požírač ožívá [i] 06:45 Winx Club: Zmatená Bloom 14 [i] 07:15 M*A*S*H 118 [i] 08:10 M*A*S*H 119 [i] 08:55 M*A*S*H 120 [i] 09:30 To je vražda, napsala IV: V kruhu rodinném 15 [i] 10:30 Julie Lescautová X: Tragédie 4 [i] 12:30 Wolffův revír IV: Oběť pěšce 8 [i] 13:35 Komisař Rex III: Vražedná vášeň 4 [i] 14:45 Doktor z hor: Nové příběhy III: Zakázaná láska 3 [i] 15:40 Rosamunde Pilcher: Otázka cti [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů III: Samba, nebo tango? 338 [i] 21:35 TOP STAR magazín [i] 22:40 Proč kočka není pes? [i] 00:40 Firma: Kapitola dvacátá 20 [i] 01:40 To je vražda, napsala IV: V kruhu rodinném 15 [i] 02:25 Hawaii 5-0 II 6 [i] 03:10 Sběratelé kostí III: Máma v dodávce 2 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Tehotné v šestnástich [i] 06:15 Nezvestná 21-22/100 [i] 07:50 Bez servítky [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 V náručí diabla 66/182 [i] 11:30 Leto v Bavorsku [i] 13:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:30 Sila osudu 1-2/102 [i] 16:35 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 8/22 [i] 17:35 Priatelia [i] 18:35 Tehotné v šestnástich [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Mentalista V. 15/22 [i] 21:30 Zakázaná láska 129-130/158 [i] 23:25 Slečna úspešná 5/8 [i] 00:20 Stratená duša III. 2/13 [i] 01:10 Priatelia [i] 01:55 Smotánka [i] 03:05 Na streche [i] 03:30 Slečna úspešná 5/8 [i] 04:10 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 8/22 [i] 04:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 5 [i] 06:30 Cesta za snem0 [i] 08:15 Big Screen 4 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 11 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Návrat pana Ripleyho0 [i] 13:55 Pryč od pece0 [i] 16:00 Žena v Berlíně0 [i] 18:15 Legionář0 [i] 20:05 Beowulf: Král Barbarů0 [i] 22:00 Revenge of the Green Dragons0 [i] 23:45 Tichý spojenec0 [i] 01:20 Píseční žraloci0 [i] 02:50 Revenge of the Green Dragons0 [i] 04:25 Tichý spojenec0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorsport [i] 08:45 Cyklistika [i] 09:30 Tenis [i] 10:30 Tenis [i] 11:00 Tenis [i] 20:30 Tenis [i] 21:00 Tenis [i] 21:45 Fotbal [i] 22:00 Watts [i] 22:15 Cyklistika [i] 23:15 Jezdectví [i] 23:30 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Městečko Haven 3: Magická hodina, 1. část 7 [i] 07:20 Městečko Haven 3: Magická hodina, 2. část 8 [i] 08:20 Skandál 2: Zločinec, děvka, idiot a lhář 11 [i] 09:20 Milionový lékař 3: Kapela 12 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 14: Kamenné kruhy a pověry 5 [i] 12:20 Agentura Jasno 6: Vražda o romantickém víkendu 9 [i] 13:20 Doylův okrsek 3: Mluvící mrtvola 5 [i] 14:20 Skandál 2: Pravda nebo následky 12 [i]