TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 3/24 [i] 06:45 Medvedík Yogi [i] 06:50 Zajac Bugs a káčer Duffy [i] 07:15 Kung Fu Panda II. [i] 08:05 Nenapraviteľný klamár [i] 09:50 Krok za krokom VI. 24/24 [i] 10:20 Krok za krokom VII. 1/19 [i] 10:50 Šmolkovia 2 (HD) [i] 12:55 CHART SHOW [i] 15:15 Super 8 (HD) [i] 17:45 Domov na kľúč [i] 18:25 Kredenc [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Jack Reacher (HD) [i] 23:15 Ninja 2: Pomsta (HD) [i] 01:15 Jack Reacher (HD) [i] 03:35 Ninja 2: Pomsta (HD) [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Drišľakoviny [i] 06:05 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Góly - body - sekundy [i] 07:10 Počasie [i] 07:15 Levík Raa Raa 26/52 [i] 07:30 Poštár Pat: Špeciálna zásielková služba: Poštár Pat a webová stránka 24/26 [i] 07:45 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Max nevie zaspať [i] 08:00 Garfield III.: Superhrdina a jeho učeň 52/52 [i] 08:15 Ako si vycvičiť drakov 2: Lietanie 12/20 [i] 08:35 Zázračný ateliér [i] 09:05 Megamozog [i] 09:35 Autosalón [i] 10:05 Čarovné miesta Zeme II.: Belize [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:20 Svet v obrazoch [i] 11:45 HiSTORY [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:05 Občan za dverami [i] 13:45 Zlatá klasika: Delá z Navarone [i] 16:25 Nikto nie je dokonalý [i] 17:45 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Odvaha princeznej 1/2 [i] 21:50 Odvaha princeznej 2/2 [i] 23:25 Zlatá klasika: Delá z Navarone [i] 01:55 O 5 minút 12 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:30 Extrémne v horách [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:40 Kapura [i] 09:20 Farmárska revue [i] 09:45 Test magazín: E-shopy nábytku [i] 09:55 Família: Família [i] 10:30 Archijerejská svätá liturgia [i] 12:20 Handrigula [i] 13:35 Apokalypsa - Hitler 2/2 [i] 14:30 On air [i] 14:50 Orientácie [i] 15:20 Slovo [i] 15:35 Konôpkovci [i] 16:20 Anjeli strážni: Anjeli strážni Anny Fundárkovej [i] 16:45 Herecké legendy: Ivan Mistrík [i] 17:00 Jennie Gerhardtová [i] 18:45 Večerníček: Kač,kač,kač [i] 18:50 Bob a Bobek, králiky z klobúka [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLINKA - úsmevná poradňa [i] 19:00 Veľké putovanie Bolka a Lolka [i] 19:10 Marvin, stepujúci kôň [i] 19:35 Mackovia [i] 19:45 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:55 Osudy - 70.výročie konca druhej svetovej vojny [i] 20:00 Dielo z depozitára [i] 20:10 Divadlo nás baví [i] 20:25 Odvrátená strana mesiaca [i] 21:45 Dokumentárny klub: Speer a on [i] 23:15 Odpískané [i] 23:45 Umenie [i] 00:15 Kinorama [i] 00:40 Dielo z depozitára [i] 00:50 Správy RTVS "N" [i] 01:35 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI 06:50 NOVINY TV JOJ 07:40 Timon a Pumbaa [i] 08:35 K-9: Legenda o stratenom poklade [i] 10:35 Láska vo hviezdach 8 [i] 11:35 Na ostrie noža [i] 14:10 Piráti Karibiku: Na konci sveta [i] 17:55 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Susedská hliadka [i] 23:00 Ako na to [i] 01:25 Než diabol zistí, že si mŕtvy [i] 03:35 Ako uloviť boháča [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Doktori 19,20 [i] 06:50 Timon a Pumbaa [i] 08:00 EUROMINÚTY [i] 09:00 Na potulkách svetom II. 4 [i] 10:05 Megapresuny II. 18 [i] 10:50 100 rokov svedectiev [i] 11:20 Mama, ožeň ma! 7 [i] 12:50 Profesionáli V.: Miki si požičiava, Bobor v cudzineckej légii 4,5 [i] 14:40 "KOLABS" [i] 15:20 Vojnový voz [i] 17:30 Otec vagabund [i] 19:30 Profesionáli V.: Bike Pride 6 [i] 20:30 Na ostrie noža [i] 23:00 Než diabol zistí, že si mŕtvy [i] 01:20 Krvavá odplata [i] 03:00 Mafiánka [i] 04:25 Doktori 19,20 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem 4 [i] 07:10 Drzá Jordan VI. 15 [i] 08:10 Drzá Jordan VI. 16 [i] 09:10 Grand Hotel I. 3 [i] 10:40 Havaj 5-0 II. 23 [i] 11:40 Dívka odjinud IV. 1 [i] 12:40 Bez hranic II. 1 [i] 13:45 Bez hranic II. 2 [i] 14:50 Drzá Jordan VI. 17 [i] 15:45 Námořní vyšetřovací služba VII. 3 [i] 16:40 No limit I. 2 [i] 17:55 No limit I. 3 [i] 19:05 Vražedná čísla V. 9 [i] 20:00 Vražedná čísla V. 10 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 4 [i] 22:00 Profil zločinu 2 [i] 23:10 Jak prosté III. 16 [i] 00:10 Tajnosti a lži I. 3 [i] 01:10 Mizerové 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Nutné k přežití (Series 2): Člověk proti divočině: Bearův jídelníček 9 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 12) 2 [i] 06:25 Dílna zatracenců (Series 1): Nadšení z vozu Gasser – (Díl 4) 2 [i] 07:15 Rychle a hlasitě (Series 2): Parádní Nomad pro Dalea Jr. 2 [i] 08:10 Bořiči mýtů (Series 8): Oheň versus led 182 [i] 09:05 Mimořádné projekty (Series 5): Panamský průplav 5 [i] 09:55 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 17 [i] 10:25 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 18 [i] 10:50 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 19 [i] 11:15 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 20 [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 2) 11 [i] 12:10 Lovci skladovacích jednotek (Series 2) 12 [i] 12:35 Hledači pokladů na aukcích (Series 5): Vesmírní kovbojové 1 [i] 13:05 Hledači pokladů na aukcích (Series 5): Kaskadérská rampa 2 [i] 13:30 Zisk ze zabavených nemovitostí (Series 1) 9 [i] 14:00 Zisk ze zabavených nemovitostí (Series 1) 10 [i] 14:25 Rození obchodníci – 5 nejoblíbenějších vozů (Series 5): Nejoblíbenější vozy diváků 5 [i] 15:20 Rození obchodníci (Series 12): AMC Pacer – Kalifornie 5 [i] 16:15 Odborníci na domy v korunách stromů (Series 3): Včelí úl 4 [i] 17:10 Akvária na míru (Series 4): Obrovský telefon 5 [i] 18:05 Zabavení letadel (Series 1): V přestrojení a nezbývá čas 5 [i] 19:00 Nejtvrdší práce na světě (Series 1): Klaunem v rodeu 5 [i] 20:00 Zlato z Beringova moře (Series 4) 18 [i] 21:00 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 1): Channing Tatum 3 [i] 22:00 Bear Grylls: bod zlomu (Series 1) 1 [i] 23:00 Dvojí přežití (Series 1): Po bouři 9 [i] 00:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1) 4 [i] 00:55 Laik versus profesionál (Series 1) 5 [i] 01:50 Zlato z Beringova moře (Series 4) 18 [i] 02:40 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 1): Channing Tatum 3 [i] 03:30 Bear Grylls: bod zlomu (Series 1) 1 [i] 04:20 Dvojí přežití (Series 1): Po bouři 9 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Designtrend [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Postřehy odjinud [i] 06:30 Okouzlení IV 13/52 [i] 07:20 Cirkus bude! [i] 08:55 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Příkopy: Dívka s flétnou 2/6 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Sofie a ukradený poklad [i] 14:05 Křišťálek meč [i] 15:20 Otec nebo bratr [i] 16:30 Zdivočelá země: Edův návrat 40/45 [i] 17:25 Zdivočelá země: Poklad 41/45 [i] 18:25 Kouzelné bylinky [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Jan Hus 3/3 [i] 21:20 168 hodin [i] 21:54 Výsledky losování Šťastných 10 21:55 Nikdo neměl diabetes [i] 23:25 Případy inspektora Lynleyho III [i] 00:55 Kriminálka Paříž [i] 01:45 Manéž Bolka Polívky [i] 03:00 13. komnata Miroslava Ondříčka [i] 03:25 Sváteční slovo publicistky Alexandry Alvarové [i] 03:30 Zkus mít vkus [i] 03:55 Designtrend [i] 04:10 Pod pokličkou [i] 04:35 Zahrada je hra [i] 04:55 Bydlení je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Chcete je? ZJ [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Národní klenoty [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Andy a dobrodružství v přírodě [i] 06:20 U nás na farmě [i] 06:35 3-2-1 tučňáci [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1965 1044/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Co viděly americké kamery v Čechách 5 [i] 09:30 Krajinou příběhů českých hradů známých i neznámých 9/10 [i] 09:55 Největší tankové bitvy III.: Michael Wittmann - Hitlerovo eso [i] 10:40 Nedej se [i] 11:35 Chcete mě? ZJ [i] 12:05 Království divočiny: Ara arakanga [i] 12:30 Sváteční slovo publicistky: Alexandry Alvarové [i] 12:35 Křesťanský magazín [i] 13:00 Uchem jehly [i] 13:30 Cesty víry: Husita z Afriky [i] 13:55 Na cestě po Chulumani [i] 14:25 Brazílie očima Michaela Palina: Cesta do Amazonie [i] 15:20 Postřehy odjinud [i] 15:30 Ramesse II. [i] 16:35 Na plovárně s Karlem Ježkem [i] 17:05 Velká útesová bariéra: Od útesů po deštné pralesy [i] 17:55 Život je pes [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Tajemství mrtvých mužů: Po stopách nacistického zlata [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Dnes neumírej [i] 22:15 Zemský ráj to napohled [i] 00:10 Fenomén Underground [i] 01:05 Sestřička Jackie IV [i] 01:30 Sestřička Jackie IV [i] 02:00 Luther III 3/4 [i] 02:50 Luther III 4/4 [i] 03:40 Lapeni v síti [i] 04:05 V zajetí železné opony [i] 04:20 Sudetské rodeo [i] 04:45 Osudové okamžiky [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:25 Novashopping 06:15 Oggy a Škodíci [i] 06:35 Monsuno 15 [i] 06:55 Avengers: Sjednocení II 3 [i] 07:20 Tom a Jerry III 13, 14 [i] 08:10 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II 19 [i] 08:40 Z pekla štěstí 2 [i] 09:40 Víkend: Báječná léta [i] 10:40 Bláznivej tábor [i] 12:25 Prázdniny pro psa [i] 14:05 Fantomas kontra Scotland Yard [i] 16:10 Adéla ještě nevečeřela [i] 18:25 Nejlíp vaří moje máma! [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Policie Modrava: Blondýnka na hřbitově 15 [i] 21:25 Okresní přebor: Derby 14 [i] 22:00 Střepiny [i] 22:40 Šerifové [i] 01:00 Kriminálka New York VII: Nejít jen tak kolem [i] 01:50 Novashopping 02:20 Volejte Novu [i] 02:50 Nejlíp vaří moje máma! [i] 04:05 Výměna manželek [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima: Primáček 07:10 Ninjago: Všechno, nebo nic [i] 07:40 Winx Club: Odhalení velkého tajemství 13 [i] 08:10 Souboj generálů: Bitva u Kurska 5 [i] 09:20 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:55 Vraždy mezi muškáty I: Zášť až za hrob 6 [i] 11:00 Partie [i] 11:50 Receptář prima nápadů [i] 13:10 Nedělní receptář extra 13:35 Big Ben I 1 [i] 15:45 Vraždy v Midsomeru VII: Král rybář [i] 18:00 Rozpal to, šéfe! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Princ a já 2 [i] 22:20 Opuštěná [i] 00:25 Takoví normální Američané I: V časové tísni 2 [i] 01:30 Souboj generálů: Bitva u Kurska 5 [i] 02:30 Vraždy v Midsomeru VII: Král rybář [i] 04:05 Opuštěná [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Úbohá Nasťa 42 [i] 06:05 Inga Lindströmová: Deň pri jazere [i] 07:50 Frasier IV. 3-4/24 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Rebelka z predmestia I. 13-14/22 [i] 11:30 Gossip Girl VI. 10/10 [i] 12:25 Roztomilé mrchy II. - NOVÁ SÉRIA 1/25 [i] 13:50 Dokonalý manžel: Skutočný príbeh Laci Petersonovej [i] 15:35 Leto v Bavorsku [i] 17:40 Klebetí sa... [i] 20:00 Zámena manželiek [i] 22:40 Smrtiace medové týždne [i] 00:30 Horúca krv II. 5-6/36 [i] 02:20 Smrtiace medové týždne [i] 03:45 Hra pre troch [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 4 [i] 06:30 Blue Valentine: Milostný příběh0 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 10 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Veronika se rozhodla zemřít0 [i] 13:55 Kauza CIA0 [i] 16:20 Cesta za snem0 [i] 18:05 Návrat pana Ripleyho0 [i] 19:55 Pryč od pece0 [i] 22:00 Lovci myšlenek0 [i] 23:55 Intimní past0 [i] 01:25 Vítej v džungli0 [i] 02:45 Highlander 50 [i] 04:15 Lovci myšlenek0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 09:30 Tenis [i] 10:30 Tenis [i] 11:00 Tenis [i] 14:15 Cyklistika [i] 14:30 Cyklistika [i] 17:30 Cyklistika [i] 17:45 Tenis [i] 20:30 Tenis [i] 21:00 Tenis [i] 22:15 Tenis [i] 22:30 Formule [i] 23:00 Fotbal [i] 01:00 Motorsport [i] 01:15 Fotbal [i] 03:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Agentura Jasno 6: Shawn mezi blázny 6 [i] 06:55 Agentura Jasno 6: Risk je zisk 7 [i] 07:55 Agentura Jasno 6: Gusovo Tao 8 [i] 08:50 Mr. Bean: Největší filmová katastrofa [i] 10:50 Denní světlo [i] 13:10 Doylův okrsek 3: Horká zásilka 3 [i] 14:10 Doylův okrsek 3: Zase ten spisovatel 4 [i] 15:10 Doylův okrsek 3: Mluvící mrtvola 5 [i] 16:10 V utajení 1: Vyšší princip 6 [i] 17:10 Vraždy v Midsomeru 14: Dokud nás smrt nerozdělí 3 [i] 19:00 Dobrá manželka 6 21 [i] 20:00 Rookie Blue 5: Stěhovací den 9 [i] 21:00 D-Tox [i] 23:00 Rytíři nebes [i] 02:10 Sněhurka bratří Grimmů [i] 04:00 Vraždy v Midsomeru 14: Tajná operace v klubu Oblong 4 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Jachtař0 [i] 06:00 Záblesky 4 [i] 06:35 Tajemství Země 7 [i] 07:00 Brutální fyzika 2 [i] 08:00 Kolumbijská divočina s Nigelem Marvenem: Území anakondy. 2 [i] 08:55 Napůl hmyz, napůl rostlina. Co to je?0 [i] 10:00 Divoká zvářata, divoký život 4 [i] 10:55 Věda kolem nás 4 [i] 11:05 Okouzlující Středomoří 4 [i] 12:00 Profesionální hromadné stravování 2 [i] 13:00 Asijské příběhy 5