Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 22/24 [i] 06:45 Medvedík Yogi [i] 07:05 Zajac Bugs a káčer Duffy [i] 07:30 Kung Fu Panda II. [i] 08:20 Tom a Jerry [i] 08:50 Vojvoda Sur [i] 10:40 Krok za krokom VI. 22-23/24 [i] 11:40 Nenapraviteľný klamár [i] 13:25 Moderná popoluška 2 (HD) [i] 15:30 Zámena [i] 17:35 Susedia [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Šmolkovia 2 (HD) [i] 22:30 Terminator Salvation (HD) [i] 00:55 Pomsta Jackieho Chana [i] 03:10 Úder z nebies [i] 04:45 Kredenc [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:25 Správy RTVS "N" [i] 07:10 Góly - body - sekundy [i] 07:25 Levík Raa Raa 25/52 [i] 07:40 Poštár Pat: Špeciálna zásielková služba: Poštár Pat a obrovský strom 23/26 [i] 07:55 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Úľový džajv [i] 08:10 Garfield III.: Prehistorický pes 51/52 [i] 08:20 Ako si vycvičiť drakov 2: Vreštikovec - 2. časť 11/20 [i] 08:45 Fidlibum [i] 09:15 Trpaslíci [i] 09:45 Daj si čas [i] 10:15 Muž s poslaním: Keď sa rozpúta peklo 2/16 [i] 11:00 On air [i] 11:30 Moje dcéry III. 4/8 [i] 13:15 Synovia Veľkej medvedice [i] 14:50 Fetiše socializmu II.: Traktor - tank mieru [i] 15:20 Čo ja viem [i] 16:45 Víkend [i] 17:20 Postav dom , zasaď strom [i] 18:00 Slovensko chutí [i] 18:30 Taxík [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nečakané stretnutia [i] 21:10 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Dieťa od susedov [i] 21:45 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 22:30 Synovia Veľkej medvedice [i] 00:00 Elisa z Rivombrosy I 8/13 [i] 01:35 Moje dcéry III. 4/8 [i] 03:15 Elisa z Rivombrosy I 8/13 [i] 04:55 Muž s poslaním: Keď sa rozpúta peklo 2/16 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:25 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:35 Správy - Hírek [i] 07:45 Správy RTVS z regiónov [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Extrémne v horách [i] 09:00 TU SME DOMA [i] 09:25 Svet (ne)ticha [i] 10:15 Piloti [i] 10:45 Televízny klub nepočujúcich [i] 11:15 Nano-revolúcia: Vitajte v nano-meste [i] 12:05 5 minút po dvanástej: ZNÁSILNENIE [i] 13:10 Zákulisie slovenčiny [i] 13:30 Druhý komediant [i] 14:15 Žiarlivosť [i] 15:25 Magazín Ligy majstrov [i] 15:55 Kapura [i] 16:40 Farmárska revue [i] 17:05 Test magazín: E-shopy nábytku [i] 17:20 GENERÁCIA - zlaté roky života [i] 17:50 Volejbal - ME 2015 ženy [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Apokalypsa - Hitler 2/2 [i] 21:00 HiSTORY [i] 21:05 Anjeli strážni: Anjeli strážni Anny Fundárkovej [i] 21:35 Nemecko v roku nula [i] 22:50 Československý filmový týždenník [i] 23:00 Nano-revolúcia: Vitajte v nano-meste [i] 23:50 Správy RTVS "N" [i] 00:40 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI 07:00 NOVINY TV JOJ 07:50 Timon a Pumbaa [i] 09:20 Panna Aquamarine [i] 11:30 Ako zmeniť muža [i] 13:40 Horúce strely 2 [i] 15:40 Agent v sukni [i] 18:00 NOVÁ ZÁHRADA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Honba na čarodejnice [i] 22:45 Kazateľ Kalašnikov [i] 01:30 Ako uloviť boháča [i] 03:15 Krvavá odplata [i] 04:50 NOVÁ ZÁHRADA [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Doktori 17,18 [i] 06:45 Dom snov IX. 2 [i] 08:00 EUROMINÚTY [i] 09:00 Simpsonovci XV. 16,17 [i] 09:55 Ničitelia mýtov V. [i] 11:00 Na potulkách svetom II. 4 [i] 12:20 TOP STAR [i] 12:50 Mafiánka [i] 14:35 Otec vagabund [i] 16:40 Megapresuny II. 18 [i] 17:05 Áno, šéfe! Veľká Británia VI. 1,2/4 [i] 19:40 Profesionáli V.: Miki si požičiava, Bobor v cudzineckej légii 4,5 [i] 21:35 "KOLABS" [i] 22:10 Po prečítaní spáľte [i] 00:15 Gamer [i] 02:05 Kazateľ Kalašnikov [i] 04:10 Profesionáli V.: Miki si požičiava, Bobor v cudzineckej légii 4,5 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Merlin IV. 5 [i] 08:00 Merlin IV. 6 [i] 09:00 Tajemství Pravdy II. 14 [i] 09:55 Tajemství Pravdy II. 15 [i] 10:50 Komisař Rex IV. 14 [i] 11:50 Komisař Rex IV. 15 [i] 12:50 No limit I. 2 [i] 14:00 No limit I. 3 [i] 15:10 Drzá Jordan VI. 15 [i] 16:05 Drzá Jordan VI. 16 [i] 17:05 Drzá Jordan VI. 17 [i] 18:00 Havaj 5-0 II. 23 [i] 19:00 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III. 5 [i] 20:00 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III. 6 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 3 [i] 22:00 Mizerové 2 [i] 00:50 Hannibal II. 9 [i] 01:50 Havaj 5-0 II. 23 [i] 02:35 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III. 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 6) 3 [i] 05:35 Jak to dělají? (Series 11) 5 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 12) 1 [i] 06:25 Rychle a hlasitě (Series 2): 50 nejlepších okamžiků 30 [i] 07:15 Pátá rychlost (Series 21) 9 [i] 08:10 Fantom Works (Series 1): Corvette 1963 a hotrod 1931 Model A 1 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích (Series 2): Revolver, nůž a boxer v jednom 17 [i] 09:30 Hledači pokladů na aukcích (Series 2): Rodeo Ton 18 [i] 09:55 Hledači pokladů na aukcích (Series 2): Souboj v Las Vegas 19 [i] 10:25 Hledači pokladů na aukcích (Series 2): Viva Las Vegas 20 [i] 10:50 Bitvy o zavazadla (Series 2): Poklady v bednách 8 [i] 11:15 Bitvy o zavazadla (Series 2): Kalifornské pikle 9 [i] 11:40 Bear Grylls: Únik z pekla (Series 1): Sníh 1 [i] 12:35 Bear Grylls: Únik z pekla (Series 1): Džungle 2 [i] 13:30 Bear Grylls: Únik z pekla (Series 1): Poušť 3 [i] 14:25 Jak to dělají? (Series 12) 1 [i] 14:55 Jak to dělají? (Series 12) 2 [i] 15:20 Vzestup strojů (Series 1): Supernáklaďák 1 [i] 16:15 Ovládání myslí (Series 1) 1 [i] 16:45 Ovládání myslí (Series 1) 2 [i] 17:10 Laik versus profesionál (Series 1) 1 [i] 18:05 Jak se to dělá: vysněné vozy (Series 1): Rolls-Royce Phantom 5 [i] 18:35 Jak se to dělá: vysněné vozy (Series 1): Maserati Quattroporte 6 [i] 19:00 Superauto, superrekonstrukce (Series 1): Dodge Viper 3 [i] 20:00 Rození obchodníci (Series 12) 9 [i] 21:00 Rychle a hlasitě (Series 3) 13 [i] 22:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1): Neuvěřitelný večírek 5 [i] 23:00 Berte to jako varování (Series 1): Milovníci výkonu 5 [i] 00:00 Cela smrti Warnera Herzoga (Series 1): Rozhovor s Hankem Skinnerem 4 [i] 00:55 Nejhrůznější záběry (Series 1): Největší odvážlivci světa 4 [i] 01:50 Rození obchodníci (Series 12) 9 [i] 02:40 Rychle a hlasitě (Series 3) 13 [i] 03:30 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1): Neuvěřitelný večírek 5 [i] 04:20 Berte to jako varování (Series 1): Milovníci výkonu 5 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 13. komnata Miroslava Ondříčka [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Banánové rybičky [i] 06:30 Kouzelné bylinky [i] 07:00 Polopatě [i] 07:50 Bez ženské a bez tabáku: Režný chléb [i] 08:45 Václav Hybš - muzikantská legenda [i] 09:45 Gejzír [i] 10:15 Všechnopárty [i] 11:10 Otec Brown II [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Panenka z vltavské tůně [i] 14:00 Kašpárkovy rolničky [i] 15:05 Cirkus bude! [i] 16:40 Neřízená střela Stella [i] 17:35 Hercule Poirot [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Jan Hus 2/3 [i] 21:20 Škoda lásky [i] 22:19 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 22:20 Francouzský polibek [i] 00:10 Ptáci [i] 02:05 Místo činu - Schimanski [i] 03:40 Sama doma [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Chcete je? ZJ [i] 05:30 Auto Moto Revue [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Andy a dobrodružství v přírodě [i] 06:20 U nás na farmě [i] 06:35 3-2-1 tučňáci [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Archeologie venkova [i] 09:30 Ta naša kapela [i] 09:55 Folklorika [i] 10:25 Dobrodruh 12/12 [i] 10:50 Století létání 19/26 [i] 11:45 Nacisté před soudem: Rudolf Hess 3/3 [i] 12:45 Auto Moto Revue [i] 13:15 Země kadidlové stezky: Putování hudebníka a filmaře 4/10 [i] 13:35 Babylon [i] 14:05 Zahradník z Argenteuil [i] 15:35 Magické hory [i] 15:50 Útěk na Tahiti a jeho ostrovy [i] 16:45 Piloti z Nunaviku [i] 17:40 Zázračná planeta: Geniální zvířata: Už v pěti letech šimpanzí samec 1/2 [i] 18:30 EXPOminuty 2015 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Továrny dneška II.: Tank M1 Abrams [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Murphyho válka [i] 21:50 Hra o trůny III: Ulička trestu 3/10 [i] 22:40 Hra o trůny III: A nyní je jeho stráž u konce 4/10 [i] 23:35 Hrůza v Connecticutu [i] 01:15 Kmeny: Goths [i] 01:40 EXPO po česku [i] 02:05 Uchem jehly [i] 02:35 V zámku a podzámčí [i] 03:00 V zajetí železné opony [i] 03:15 Vozejčky aneb Julie na cestách [i] 03:40 Osudové okamžiky [i] 03:55 Intolerance [i] 04:25 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:50 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 06:00 Oggy a Škodíci [i] 06:20 Monsuno 14 [i] 06:45 Avengers: Sjednocení II 2 [i] 07:10 Tom a Jerry III 11, 12 [i] 08:05 Dokonalý svět: Dokonalé maskování 8 [i] 09:10 Koření: Všechny vůně světa [i] 10:00 UPGRADE [i] 10:40 Volejte Novu [i] 11:20 Top Gun [i] 13:30 Výměna manželek [i] 14:50 Šéfe, jsem v tom! [i] 16:35 Rady ptáka Loskutáka [i] 17:45 U Haliny v kuchyni: Sama doma [i] 18:25 Nejlíp vaří moje máma! [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 96 hodin: Odplata [i] 22:10 Postradatelní 2 [i] 00:05 Underworld: Vzpoura Lycanů [i] 01:45 Novashopping 02:15 U Haliny v kuchyni: Sama doma [i] 02:40 Nejlíp vaří moje máma! [i] 03:35 Áčko: Lituji, že jsem dala dítě k adopci! [i] 04:30 Dokonalý svět: Dokonalé maskování 8 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima: Primáček 07:15 Ninjago: Zelený nindža [i] 07:45 Winx Club: Volba královny krásy 12 [i] 08:20 Autosalon [i] 09:30 Autosalon Extra 09:55 Utkaná láska [i] 11:55 Ošetřovatel [i] 14:15 Vraždy v Midsomeru VII: Špatné zprávy [i] 16:25 Gondíci s. r. o. [i] 17:35 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Máme rádi Česko [i] 22:00 Cesta za pomstou [i] 00:20 Smrt v patách [i] 02:40 Vraždy v Midsomeru VII: Špatné zprávy [i] 04:20 Jane Doe: Jak vyhodit šéfa [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Úbohá Nasťa 41 [i] 06:05 Chorobná posadnutosť [i] 07:50 Frasier IV. 1-2/24 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Sultán 46-48/126 [i] 14:15 Tajomstvo zátoky veľrýb [i] 18:15 Dokonalý manžel: Skutočný príbeh Laci Petersonovej [i] 20:00 Leto v Bavorsku [i] 22:00 Inga Lindströmová: Deň pri jazere [i] 00:05 Hra pre troch [i] 01:40 Tajomstvo zátoky veľrýb [i] 04:30 Frasier IV. 1-2/24 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Big Screen 2 [i] 06:00 Big Screen 3 [i] 06:30 Nebezpečná metoda0 [i] 08:25 Nejlepší hollywoodští režiséři 9 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Agora0 [i] 14:20 Muž v pokušení0 [i] 16:00 Holky fotbal nehrajou0 [i] 17:45 Veronika se rozhodla zemřít0 [i] 19:35 Kauza CIA0 [i] 22:00 Na život a na smrt0 [i] 00:10 Utajený0 [i] 02:10 McBain0 [i] 03:55 Na život a na smrt0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 09:30 Tenis [i] 10:30 Tenis [i] 11:00 Tenis [i] 14:15 Cyklistika [i] 14:30 Cyklistika [i] 17:30 Cyklistika [i] 17:45 Tenis [i] 20:30 Tenis [i] 21:00 Tenis [i] 22:00 Tenis [i] 22:15 Cyklistika [i] 23:45 Jezdectví [i] 00:00 Formule [i] 00:30 Cyklistika [i] 01:30 Tenis [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Městečko Haven 3: Magická hodina, 1. část 7 [i] 06:00 Doylův okrsek 3: Horká zásilka 3 [i] 07:00 Doylův okrsek 3: Zase ten spisovatel 4 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 14: Tajná operace v klubu Oblong 4 [i] 10:00 Vraždy v Midsomeru 14: Kamenné kruhy a pověry 5 [i] 12:00 Mr. Bean: Největší filmová katastrofa [i] 14:00 V utajení 1: Bez milosti 5 [i] 15:00 Denní světlo [i] 17:20 Zběsilá bouře [i] 19:10 Sněhurka bratří Grimmů [i] 21:00 Rytíři nebes [i] 00:10 D-Tox [i] 02:10 Sharknado 2 [i] 04:00 Beethoven: Velký trhák [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Zaostřeno na záchranu 1 [i] 05:30 Zaostřeno na záchranu 2 [i] 06:00 Záblesky 3 [i] 06:35 Tajemství Země 6 [i] 07:00 Brutální fyzika 1 [i] 08:00 Kolumbijská divočina s Nigelem Marvenem: Hory a kolibříci 1 [i] 08:55 Les lososů0 [i] 10:00 Divoká zvářata, divoký život 3 [i] 10:55 Věda kolem nás 3 [i] 11:05 Okouzlující Středomoří 3 [i] 12:00 Profesionální hromadné stravování 1 [i] 13:00 Asijské příběhy 3 [i] 13:30 Asijské příběhy 4 [i] 14:00 Země v roce 2025: 2025 1 [i] 15:00 Tajemství Země II 7 [i] 15:55 Země lávy: V havajské ohnivé linii 1 [i] 17:00 Amerika před Kolumbem 1 [i] 18:00 Bible: Historie 7 [i] 19:00 Pohřebiště 9 [i] 19:55 Boeing 747: Revoluce0 [i] 21:05 Vesmír Stephena Hawkinga 3 [i] 22:00 Bájemi opředené zříceniny 3 [i] 23:00 ČÍNA: Zakázané město 1