TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 11:00 Chlapi neplačú [i] 12:05 Dr. House III. 24/24 [i] 13:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 22/24 [i] 14:05 Monk III. 1/16 [i] 15:05 Teória veľkého tresku III. 15/23 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VI. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 3/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:15 Susedia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:45 Rodinné prípady [i] 22:45 Úder z nebies [i] 00:45 Šiesty zmysel I. 17/22 [i] 01:45 Bostonské vraždy II. 10/15 [i] 02:30 Pán a pani Smithovci 7/13 [i] 03:10 Žalobca a obhajca 7/13 [i] 03:55 Monk III. 1/16 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Správy RTVS "N" [i] 05:55 Podvodníci v akcii V 1/10 [i] 06:25 Nash Bridges: Pasca 22 [i] 07:10 Križovatky mediciny: Červenanie 56 [i] 07:55 Správy RTVS "N" [i] 08:45 Góly - body - sekundy [i] 09:00 Nash Bridges: Sieť 23 [i] 09:45 Policajné oddelenie: Niet úniku. 76 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Víkend [i] 14:40 Nečakané stretnutia [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Podvodníci v akcii V 2/10 [i] 17:00 Inšpektor Lynley II.: Primeraná pomsta 2/2 6/8 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Čo ja viem [i] 21:40 Fetiše socializmu II.: Von z mesta [i] 22:10 Žena v klietke [i] 23:45 Nikto nie je dokonalý [i] 00:55 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 01:40 Policajné oddelenie: Niet úniku. 76 [i] 02:35 Inšpektor Lynley II.: Primeraná pomsta 2/2 6/8 [i] 03:20 Žena v klietke [i] 04:55 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:25 Polícia [i] 06:40 Profesionál [i] 07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Správne kroky [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie [i] 09:05 Úžasné stavby III.: Úžasné stavby - Najrýchlejšia železnica [i] 09:50 Svet zvierat III: Najväčšie slony Afriky [i] 10:20 Rómsky magazín [i] 10:50 Fokus právo "N" [i] 11:35 Cesta [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:45 Nositelia tradícii - "Čo my u nás všetko doma máme" [i] 13:45 Prvé lásky [i] 14:55 Letiace tiene [i] 16:10 Tvárou v tvár [i] 16:45 Fokus rodina "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 17:55 Národnostné správy [i] 18:05 Extrémne v horách [i] 18:30 Zákulisie slovenčiny [i] 18:45 Večerníček: Kač,kač,kač [i] 18:50 Bob a Bobek, králiky z klobúka [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie [i] 19:00 Veľké putovanie Bolka a Lolka [i] 19:10 Marvin, stepujúci kôň [i] 19:35 Zázračný ateliér [i] 19:40 Mackovia [i] 19:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Osudy - 70.výročie konca druhej svetovej vojny [i] 20:05 Svet (ne)ticha [i] 21:00 Umenie [i] 21:30 Kinorama [i] 22:00 Choď a pozeraj sa [i] 00:15 BJD 2014: AsGuests Quartet (Slovensko) [i] 01:10 Správy RTVS "N" [i] 01:55 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 NOVINY TV JOJ 05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:10 SÚDNA SIEŇ: Adrenalínový let [i] 08:20 DIVOKÉ KONE [i] 09:45 Keby bolo keby 2 3 [i] 10:50 SÚDNA SIEŇ: Ledva vyžijem [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:10 TOP STAR [i] 13:35 Kosti IX. 8 [i] 14:40 "KOLABS" [i] 15:20 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:40 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 SÚDNA SIEŇ: Čert zo sídliska [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Piráti Karibiku: Na konci sveta [i] 00:20 Gamer [i] 02:20 Brutálny experiment [i] 04:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 7 [i] 04:40 SÚDNA SIEŇ: Čert zo sídliska [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Ničitelia mýtov III. 2 [i] 05:50 Dom snov IX. 1/31 [i] 06:35 Kúzelný svet elfov a víl 17 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie [i] 09:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 7 [i] 10:15 C.S.I.: Kriminálka New York VIII. 15 [i] 11:10 Ničitelia mýtov V. [i] 12:40 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 19 [i] 13:35 Profesionáli V.: Miki hovorcom 2 [i] 14:30 Dom snov IX. 2 [i] 15:20 Simpsonovci XV. 14,15 [i] 16:15 Ako som spoznal vašu mamu VIII. 13 [i] 16:50 Ničitelia mýtov V. [i] 17:50 Hľadá sa dom pre milionárov II.: - New York 8 [i] 18:50 Simpsonovci XV. 16,17 [i] 19:45 Profesionáli V.: Povodne 3 [i] 20:45 Agent v sukni [i] 22:50 Mama, ožeň ma! 7 [i] 00:15 Dexter VII. 8,9 [i] 02:25 American Horror Story: Útočisko 9 [i] 03:05 Magnum V. 2 [i] 03:50 Dexter VII. 9 [i] 04:55 Profesionáli V.: Povodne 3 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Komisař Rex II. 2 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 21 [i] 09:00 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 8 [i] 10:00 Vražedná čísla V. 11 [i] 11:00 Havaj 5-0 II. 18 [i] 12:00 Komisař Rex II. 2 [i] 13:05 Námořní vyšetřovací služba LA V. 21 [i] 14:05 Vražedná čísla V. 12 [i] 15:00 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 9 [i] 16:00 Komisař Rex II. 3 [i] 17:05 Havaj 5-0 II. 19 [i] 18:05 Vražedná čísla V. 13 [i] 19:05 Vražedná čísla V. 14 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA V. 22 [i] 21:00 Nora Roberts: Prokletá zátoka [i] 22:45 True Blood - Pravá krev V. 2 [i] 23:55 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 9 [i] 00:55 Nora Roberts: Prokletá zátoka [i] 02:35 True Blood - Pravá krev V. 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 6) 2 [i] 05:35 Jak to dělají? (Series 11) 4 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 20) 7 [i] 06:25 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 10 [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 8 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (Series 4): Buben za hubičku 4 [i] 07:45 Jak to dělají? (Series 8) 1 [i] 08:10 Rychle a hlasitě (Series 3): Přestavba vozu Chevy C-10, (Díl 4) 2 [i] 09:05 Berte to jako varování (Series 3): Divokost v krvi 3 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 4) 10 [i] 10:50 Zlatá horečka (Series 4): Dědečkovo poslední přání 6 [i] 11:40 Zlato z Beringova moře (Series 3): Lehnout popelem 8 [i] 12:35 Zkus přežít (Series 2): Noční můra 5 [i] 13:30 Napospas osudu s Edem Staffordem (Series 1): Borneo 1 [i] 14:25 Nutné k přežití (Series 1): Island 14 [i] 15:20 Nutné k přežití (Series 1): Skotsko 15 [i] 16:15 Nutné k přežití (Series 2): Člověk proti divočině: Bearův jídelníček 9 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 4): Buben za hubičku 4 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 8 [i] 18:05 Pátá rychlost 5 [i] 18:35 Pátá rychlost 6 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 6) 3 [i] 19:30 Jak to dělají? (Series 11) 5 [i] 20:00 Carbonarův efekt (Series 1) 9 [i] 20:30 Carbonarův efekt (Series 1) 10 [i] 21:00 Myslíte, že byste přežili? (Series 1): Záplavy a pavouci 6 [i] 22:00 Bear Grylls: extrémní případy přežití zachycené kamerami (Series 1): Silnice 4 [i] 22:30 Bear Grylls: extrémní případy přežití zachycené kamerami (Series 1): Zvířata 5 [i] 23:00 Chaos před kamerou (Series 1): Nebezpečí pod hladinou, problematický seskok, ruský rachot 2 [i] 23:30 Chaos před kamerou (Series 1): Záhadné zrození, ohnivá smršť, běsnění na kolejích 8 [i] 00:00 Berte to jako varování (Series 1): Milovníci výkonu 5 [i] 00:55 Zvědavost: Kolik v sobě máte zla? [i] 01:50 Carbonarův efekt (Series 1) 9 [i] 02:15 Carbonarův efekt (Series 1) 10 [i] 02:40 Myslíte, že byste přežili? (Series 1): Záplavy a pavouci 6 [i] 03:30 Bear Grylls: extrémní případy přežití zachycené kamerami (Series 1): Silnice 4 [i] 03:55 Bear Grylls: extrémní případy přežití zachycené kamerami (Series 1): Zvířata 5 [i] 04:20 Chaos před kamerou (Series 1): Nebezpečí pod hladinou, problematický seskok, ruský rachot 2 [i] 04:45 Chaos před kamerou (Series 1): Záhadné zrození, ohnivá smršť, běsnění na kolejích 8 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Designtrend [i] 05:25 Sváteční slovo faráře Starokatolické církve Pavla Cepka [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Tlusťoch [i] 09:50 Na cestě po Mazurských jezerech [i] 10:30 Kluci v akci [i] 11:00 Dovolená v Protektorátu - Razie [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová IV [i] 14:45 Kuchařská pohotovost [i] 15:10 Co je doma, to se počítá, pánové... [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Jan Hus 1/3 [i] 21:24 Výsledky losování Šťastných 10 21:25 Všechnopárty [i] 22:20 Kolo plné hvězd [i] 23:15 Anděl s ďáblem v těle [i] 00:55 AZ-kvíz [i] 01:20 Banánové rybičky [i] 01:50 Dobré ráno [i] 04:20 Bydlení je hra [i] 04:40 Malostranské palácové [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Sabotáž [i] 05:25 Země mezi světadíly a oceány aneb [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Království divočiny: Chobotnice maskovaná [i] 09:30 Ženy, které vaří bohům [i] 10:25 Cestománie [i] 10:50 Postřehy odjinud [i] 11:00 Ruská revoluce v barvě 1/2 [i] 11:50 S kuchařem kolem světa: Québec [i] 12:45 Velká útesová bariéra: Přírodní zázrak [i] 13:35 Chcete mě? ZJ [i] 14:05 Vojta Náprstek a dům U Halánků [i] 14:35 Athénám 2/2 [i] 15:35 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:05 Lunochod [i] 17:00 City Folk 2014: Ponta Delgada [i] 17:25 Tajemství pohlaví: Rozdíly v myšlení [i] 18:15 Na cestě po Chulumani [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Fenomén Underground [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Geniální zvířata: Už v pěti letech šimpanzí samec 1/2 [i] 21:00 Pan Selfridge III 9/10 [i] 21:45 Návrat idiota [i] 23:30 Impérium - Mafie v Atlantic City II [i] 00:20 Letecké katastrofy: V zajetí rychlosti [i] 01:05 Éčka 1/3 [i] 01:55 Po stopách 2. sv. války 2/3 [i] 02:55 Bohu, co boží [i] 03:20 V zajetí železné opony [i] 03:35 Doktoři z Větřkovic [i] 04:05 Intolerance [i] 04:30 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:55 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Ulice 2834 [i] 10:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Láska nepočká 580 [i] 11:25 Dva a půl chlapa IX 21 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Odložené případy II: Lovec myšlenek 9 [i] 13:20 Beze stopy IV: Vztek [i] 14:15 Mentalista IV: Fuga v rudém 10 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Čistý svědomí 284 [i] 16:30 Dva a půl chlapa IX 22 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas XII: Bezdomovci [i] 18:25 Ulice 2835 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Šíleně smutná princezna [i] 22:05 Skála [i] 00:40 Kriminálka Las Vegas XII: Bezdomovci [i] 01:30 Mentalista IV: Fuga v rudém 10 [i] 02:15 Novashopping 02:45 Prásk [i] 03:15 Áčko: Našel jsem sám sebe! [i] 04:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Čistý svědomí 284 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Ninjago: Královští kovotepci [i] 07:00 Winx Club: Tajemství černého močálu 11 [i] 07:25 Divácké zprávy [i] 07:40 M*A*S*H 117 [i] 08:25 M*A*S*H 118 [i] 09:20 To je vražda, napsala IV: Prokletí Daanau 14 [i] 10:20 Julie Lescautová X: Ztracený přítel 3 [i] 12:25 Wolffův revír IV: Stoprocentně jistý plán 7 [i] 13:30 Komisař Rex III: Smrt v muzeu 3 [i] 14:40 Doktor z hor: Nové příběhy III: V ledových výškách 2/2 [i] 15:40 Rosamunde Pilcher: Nový začátek [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Ošetřovatel [i] 22:20 Neporazitelný Barbar Conan [i] 00:40 Město psanců [i] 03:15 To je vražda, napsala IV: Prokletí Daanau 14 [i] 04:00 Wolffův revír IV: Stoprocentně jistý plán 7 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Tehotné v šestnástich [i] 06:20 Nezvestná 19-20/100 [i] 07:50 Bez servítky [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 V náručí diabla 65/182 [i] 11:30 Zakázaná láska 127-128/158 [i] 13:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 15:00 Víťazstvo lásky 170-172/172 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:30 Tehotné v šestnástich [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Smotánka [i] 21:00 Uragán [i] 22:05 Klebetí sa... [i] 00:10 V moci zla [i] 01:40 Vrah modeliek [i] 03:10 Priatelia [i] 03:30 Smotánka [i] 04:20 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 2 [i] 06:30 Dostihová horečka0 [i] 08:20 Nejlepší hollywoodští režiséři 8 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Nic než pravda0 [i] 14:00 Bílý oleandr0 [i] 16:00 Helen0 [i] 18:05 Agora0 [i] 20:20 Muž v pokušení0 [i] 22:00 Sedm psychopatů0 [i] 00:00 Arn0 [i] 02:15 Železní andělé 30 [i] 03:55 Sedm psychopatů0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 09:30 Tenis [i] 10:30 Tenis [i] 11:00 Tenis [i] 14:15 Cyklistika [i] 14:30 Cyklistika [i] 17:30 Cyklistika [i] 17:45 Tenis [i] 20:30 Tenis [i] 21:00 Tenis [i] 22:00 Tenis [i] 22:15 Cyklistika [i] 23:30 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Skandál 2: Jeden pro psa 10 [i] 06:20 Doylův okrsek 3: Mluvící mrtvola 5 [i] 07:20 Městečko Haven 3: Magická hodina, 1. část 7 [i] 08:20 Skandál 2: Jeden pro psa 10