Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 11:00 Chlapi neplačú [i] 12:05 Dr. House III. 23/24 [i] 13:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 21/24 [i] 14:05 Monk II. 16/16 [i] 15:05 Teória veľkého tresku III. 14/23 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VI. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 2/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:45 Rodinné prípady [i] 22:50 Zámena manželiek [i] 00:10 Myšlienky vraha VII. 22/24 [i] 01:10 Votrelci II. 4/10 [i] 02:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 2/24 [i] 02:40 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 21/24 [i] 03:25 Monk II. 16/16 [i] 04:10 Dr. House III. 23/24 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Správy RTVS "N" [i] 05:55 Podvodníci v akcii IV 10/10 [i] 06:25 Nash Bridges: 25 hodinové Vianoce 21 [i] 07:10 Križovatky mediciny: Z mäsa a krvi 55 [i] 07:55 Správy RTVS "N" [i] 08:40 Góly - body - sekundy [i] 09:00 Nash Bridges: Pasca 22 [i] 09:45 Policajné oddelenie: Rukojemník 75 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom , zasaď strom [i] 14:40 Prefíkaná banda II 2/6 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Podvodníci v akcii V 1/10 [i] 17:00 Inšpektor Lynley II.: Primeraná pomsta 1/2 5/8 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Kuchynské blues [i] 21:45 Reportéri [i] 22:15 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka IX.: Pokrvní bratia 3/23 [i] 23:00 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka IX.: Dvojité vlákno 4/23 [i] 23:40 Policajné oddelenie: Rukojemník 75 [i] 00:35 Prefíkaná banda II 2/6 [i] 01:25 Kuchynské blues [i] 02:55 Dámsky klub [i] 04:25 Križovatky mediciny: Z mäsa a krvi 55 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:25 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:35 Správy - Hírek [i] 07:45 Správy RTVS z regiónov [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Zázračný ateliér [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie [i] 09:00 Odkrývanie minulosti: Návrat ľadovej múmie [i] 09:30 Noc v archíve: Noc v archíve [i] 10:30 Maďarský magazín [i] 11:00 Fokus spotrebiteľ "N" [i] 11:45 Pred rokmi... [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:45 ArtSpektrum [i] 12:55 Osem a pol [i] 13:35 Dôsledne ukrývané dokumenty [i] 14:35 Spomíname na Ivana Bukovčana: Pštrosí večierok [i] 15:55 Rómsky magazín [i] 16:25 Polícia [i] 16:45 Fokus právo "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Svet zvierat III: Najväčšie slony Afriky [i] 18:25 Separé [i] 18:45 Večerníček: Kač,kač,kač [i] 18:50 Bob a Bobek, králiky z klobúka [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie [i] 19:00 Veľké putovanie Bolka a Lolka [i] 19:10 Marvin, stepujúci kôň [i] 19:35 Zázračný ateliér [i] 19:40 Mackovia [i] 19:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Osudy - 70.výročie konca druhej svetovej vojny [i] 20:05 Úžasné stavby III.: Úžasné stavby - Najrýchlejšia železnica [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:35 Família: Família [i] 22:10 Stíny horkého léta [i] 23:55 Ambulancia: Kŕčové žily sú už komplikáciou, nie prvým príznakom [i] 00:20 Správy RTVS "N" [i] 01:10 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:20 SÚDNA SIEŇ: Chce nás vyštvať [i] 08:30 DIVOKÉ KONE [i] 09:50 Keby bolo keby 2 2 [i] 10:55 SÚDNA SIEŇ: To dieťa si nechám! [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:20 Kosti IX. 7 [i] 14:20 PANELÁK XV.: Rande 55 [i] 15:20 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:40 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 SÚDNA SIEŇ: Malinká, spinkaj! [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 DIVOKÉ KONE [i] 21:45 "KOLABS" [i] 22:25 Kosti IX. 8 [i] 23:25 C.S.I.: Kriminálka New York VIII. 15 [i] 00:25 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 6 [i] 01:25 Lovci väzňov 10 [i] 02:20 Keby bolo keby 2 2 [i] 03:15 KRIMI 03:40 "KOLABS" [i] 04:10 DIVOKÉ KONE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Ničitelia mýtov III. 1/29 [i] 05:55 Dom snov VIII.: - FINÁLE SÉRIE 24/24 [i] 06:35 Kúzelný svet elfov a víl 16 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie [i] 09:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 6 [i] 10:15 C.S.I.: Kriminálka New York VIII. 14 [i] 11:15 Ničitelia mýtov V. [i] 12:40 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 18 [i] 13:35 Profesionáli V.: Mikiho pes 1 [i] 14:35 Dom snov IX. 1/31 [i] 15:20 Simpsonovci XV. 12,13 [i] 16:20 Ako som spoznal vašu mamu VIII. 12 [i] 16:50 Ničitelia mýtov V. [i] 17:55 Hľadá sa dom pre milionárov II.: - New York 7 [i] 18:55 Simpsonovci XV. 14,15 [i] 19:50 Profesionáli V.: Miki hovorcom 2 [i] 20:45 Horúce strely 2 [i] 22:30 Atentát na Heydricha - Príbeh Jozefa Gabčíka a Jana Kubiša [i] 00:10 2. svetová vojna v 12 [i] 01:15 Mafstory VI.: Vo víne je pravda, Prcova nevesta 12,13 [i] 02:50 Ničitelia mýtov III. 2 [i] 03:45 Magnum V. 1/21 [i] 04:30 Exclusiv - Noviny úspešných s Brunom [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Komisař Rex II. 1 [i] 08:05 Námořní vyšetřovací služba LA V. 20 [i] 09:00 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 7 [i] 10:00 Vražedná čísla V. 9 [i] 10:55 Havaj 5-0 II. 17 [i] 11:55 Komisař Rex II. 1 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 20 [i] 14:00 Vražedná čísla V. 10 [i] 15:00 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 8 [i] 16:00 Komisař Rex II. 2 [i] 17:05 Havaj 5-0 II. 18 [i] 18:05 Vražedná čísla V. 11 [i] 19:05 Vražedná čísla V. 12 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 21 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 9 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 17 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 18 [i] 00:00 Havaj 5-0 I. 13 [i] 01:00 Havaj 5-0 I. 14 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 17 [i] 02:45 Námořní vyšetřovací služba VIII. 18 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 6) 1 [i] 05:35 Jak to dělají? (Series 11) 3 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 20) 6 [i] 06:25 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Mazlíček, činčila 9 [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 7 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (Series 4): Nesmírné zisky 3 [i] 07:45 Jak to dělají? (Series 7): Terénní vůz/sedla pro kovboje/mouka a dorty 20 [i] 08:10 Rychle a hlasitě (Series 3): Přestavba vozu Chevy C-10 3 [i] 09:05 Berte to jako varování (Series 3): Páni svého prostředí 6 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 4) 9 [i] 10:50 Zlatá horečka (Series 4): Odhalení 5 [i] 11:40 Zlato z Beringova moře (Series 3): Do hlubin 7 [i] 12:35 Obnažená města (Series 2): Machu Picchu 7 [i] 13:30 Mimořádné projekty (Series 3): Arizonští kardinálové 1 [i] 14:25 Lovci odpadu (Series 1) 10 [i] 15:20 Úlovky ze zapadákova (Series 1) 1 [i] 16:15 Úlovky ze zapadákova (Series 1) 2 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 4): Nesmírné zisky 3 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 7 [i] 18:05 Pátá rychlost 3 [i] 18:35 Pátá rychlost 4 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 6) 2 [i] 19:30 Jak to dělají? (Series 11) 4 [i] 20:00 Války kontejnerů (Series 1) 5 [i] 20:30 Války kontejnerů (Series 1) 6 [i] 21:00 Lovci skladovacích jednotek 12 [i] 21:30 Lovci skladovacích jednotek 13 [i] 22:00 Úlovky ze zapadákova (Series 1) 9 [i] 23:00 Pátrání po klasických autech (Series 7): Nejlepší americké vozy 5 [i] 23:30 Pátrání po klasických autech (Series 7): Pátrání po voze Healey 6 [i] 00:00 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (Series 1): Renovace vozu Galaxie 1 [i] 00:55 Pouliční psanci (Series 1): Konfrontace 1 [i] 01:50 Války kontejnerů (Series 1) 5 [i] 02:15 Války kontejnerů (Series 1) 6 [i] 02:40 Lovci skladovacích jednotek 12 [i] 03:05 Lovci skladovacích jednotek 13 [i] 03:30 Úlovky ze zapadákova (Series 1) 9 [i] 04:20 Pátrání po klasických autech (Series 7): Nejlepší americké vozy 5 [i] 04:45 Pátrání po klasických autech (Series 7): Pátrání po voze Healey 6 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Tlusťoch [i] 09:50 Na cestě po Západním Bengálsku [i] 10:20 Postřehy odjinud [i] 10:25 Hobby naší doby [i] 10:55 Kousek nebe [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová IV [i] 14:45 Na toulavém kole [i] 15:00 Kojak IV [i] 15:50 Tlusťoch [i] 16:45 Cestománie [i] 17:10 Besipky: Nepředvádějte se [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Dovolená v Protektorátu - Razie [i] 20:55 Gejzír [i] 21:29 Výsledky losování Šťastných 10 21:30 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:25 Motiv II [i] 23:10 Kriminálka Paříž [i] 00:00 AZ-kvíz [i] 00:45 Kriminalista [i] 01:45 Padesátiletý Ondráš [i] 02:35 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Sabotáž [i] 05:30 Uchem jehly [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kosmický věk: Příběh NASA 4/4 [i] 09:55 Athénám 2/2 [i] 10:50 Království hraček [i] 11:20 Letecké katastrofy: V zajetí rychlosti [i] 12:05 City Folk 2014: Záhřeb [i] 12:30 Magické hory [i] 12:50 Krajinou příběhů českých hradů známých i neznámých 8/10 [i] 13:10 Tajemství mrtvých mužů: Po stopách nacistického zlata [i] 14:00 Vězněm v cizině 1/10 [i] 14:45 Chcete je? ZJ [i] 14:50 Továrny dneška II.: Tank M1 Abrams [i] 15:40 Ruská revoluce v barvě 1/2 [i] 16:30 Svědci hurikánu Katrina: Na příbězích několika obyvatel 2/2 [i] 17:25 Zázračná planeta: Klokan Dundee [i] 18:15 Dobrodruh 12/12 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Oceánští obři: Život mořských monster [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 S kuchařem kolem světa: Québec [i] 21:00 Cestománie [i] 21:30 Národní klenoty [i] 22:00 EXPO po česku [i] 22:30 Zločin 7/20 [i] 23:25 Zločin 8/20 [i] 00:25 Tabu [i] 01:05 EXPOminuty 2015 [i] 01:15 Kvarteto [i] 01:40 Folklorika [i] 02:05 Babylon [i] 02:35 Ta naša kapela [i] 03:00 Industriál na hraně [i] 03:25 V zajetí železné opony [i] 03:40 Velké ovčí putování [i] 04:05 Intolerance [i] 04:35 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Ulice 2833 [i] 10:05 Výměna manželek [i] 11:25 Dva a půl chlapa IX 20 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Odložené případy II: Rudá záře 8 [i] 13:20 Beze stopy IV: Krev za krev [i] 14:15 Mentalista IV: Rudé tričko 9 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Ruská ruleta 283 [i] 16:30 Dva a půl chlapa IX 21 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas XII: Vidět rudě [i] 18:25 Ulice 2834 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Láska nepočká 580 [i] 21:35 Prásk [i] 22:15 Bestie [i] 00:00 Kriminálka Las Vegas XII: Vidět rudě [i] 00:45 Mentalista IV: Rudé tričko 9 [i] 01:30 Novashopping 02:00 Áčko: Jsem bohatý, zn. Chybíš mi jen ty! [i] 03:10 DO-RE-MI [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Ruská ruleta 283 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Ninjago: Jedno kousnutí bolí dvakrát [i] 07:00 Winx Club: Bloom a zkoušky 10 [i] 07:25 Divácké zprávy [i] 07:40 M*A*S*H 116 [i] 08:25 M*A*S*H 117 [i] 09:20 To je vražda, napsala IV: Posel smrti 13 [i] 10:25 Julie Lescautová X: Ztracení 2 [i] 12:25 Wolffův revír IV: Zákeřný střelec 6 [i] 13:30 Komisař Rex III: Město plné strachu 2 [i] 14:40 Doktor z hor: Nové příběhy III: V ledových výškách 1/2 [i] 15:40 Rosamunde Pilcher: Falešná jeptiška [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Svatby v Benátkách: Dva 71 [i] 21:35 Kdo je kdo? [i] 22:35 Ano, šéfe! [i] 23:50 Právo a pořádek XVI: Falešní agenti 22 [i] 00:50 Slunečno, místy vraždy III: Veřejný nepřítel 7 [i] 01:50 Spravedlnost v krvi II: Reaganová versus Reagan 17 [i] 02:45 To je vražda, napsala IV: Posel smrti 13 [i] 03:35 Wolffův revír IV: Zákeřný střelec 6 [i] 04:20 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Tehotné v šestnástich [i] 06:20 Nezvestná 17-18/100 [i] 07:50 Bez servítky [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 V náručí diabla 64/182 [i] 11:30 Zakázaná láska 125-126/158 [i] 13:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 15:15 Víťazstvo lásky 168-169/172 [i] 17:10 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 7/22 [i] 18:05 Priatelia [i] 18:35 Tehotné v šestnástich [i] 19:35 Bez servítky [i] 20:30 Mentalista V. 14/22 [i] 21:30 Zakázaná láska 127-128/158 [i] 23:25 Slečna úspešná 4/8 [i] 00:20 Stratená duša III. 1/13 [i] 01:10 Priatelia [i] 01:30 Smotánka [i] 02:50 Na streche [i] 03:15 Slečna úspešná 4/8 [i] 03:55 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 7/22 [i] 04:35 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 1 [i] 06:30 Cukr, med a feferonka0 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 7 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Hlava v oblacích0 [i] 14:15 Světlušky v zahradě0 [i] 16:05 Tsunami0 [i] 18:05 Nic než pravda0 [i] 20:00 Bílý oleandr0 [i] 22:00 Příběh mého syna0 [i] 00:15 Krvavá volba0 [i] 02:20 Železní andělé 20 [i] 03:50 Příběh mého syna0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Formule [i] 09:00 Cyklistika [i] 09:30 Tenis [i] 10:30 Tenis [i] 11:00 Tenis [i] 14:15 Cyklistika [i] 14:30 Cyklistika [i] 17:30 Cyklistika [i] 17:45 Tenis [i] 20:30 Tenis [i] 21:00 Tenis [i] 22:00 Cyklistika [i]