TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 11:00 Chlapi neplačú [i] 12:05 Dr. House III. 22/24 [i] 13:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 20/24 [i] 14:05 Monk II. 15/16 [i] 15:05 Teória veľkého tresku III. 13/23 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VI. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 1/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 CHART SHOW [i] 22:35 Arrow II. 23/23 - FINÁLE SÉRIE [i] 23:30 Myšlienky vraha VII. 21/24 [i] 00:30 Votrelci II. 3/10 [i] 01:25 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 1/24 [i] 02:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 20/24 [i] 02:50 Monk II. 15/16 [i] 03:30 Dva a pol chlapa VI. [i] 03:50 Teória veľkého tresku III. 13/23 [i] 04:10 Dr. House III. 22/24 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Správy RTVS "N" [i] 05:55 Podvodníci v akcii IV 9/10 [i] 06:25 Nash Bridges: Nebezpečný výlet 20 [i] 07:10 Križovatky mediciny: Domáce návštevy 54 [i] 07:55 Správy RTVS "N" [i] 08:40 Góly - body - sekundy [i] 08:55 Nash Bridges: 25 hodinové Vianoce 21 [i] 09:45 Policajné oddelenie: Do posledného dychu 74 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Hurá do záhrady [i] 14:40 Prefíkaná banda II 1/6 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Podvodníci v akcii IV 10/10 [i] 17:00 Inšpektor Lynley II.: V prítomnosti nepriateľa 2/2 4/8 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Čas zabiť [i] 22:40 Bez hraníc I. 1/10 [i] 23:30 Bez hraníc I. 2/10 [i] 00:15 Policajné oddelenie: Do posledného dychu 74 [i] 01:10 Prefíkaná banda II 1/6 [i] 02:05 Inšpektor Lynley II.: V prítomnosti nepriateľa 2/2 4/8 [i] 02:50 Dámsky klub [i] 04:20 Križovatky mediciny: Domáce návštevy 54 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Fidlibumove rozprávky [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky [i] 09:00 Záhada miznúcich včiel [i] 10:00 Koniari sveta: Mongoli [i] 10:30 Ukrajinský magazín [i] 10:55 Fokus zdravie "N" [i] 11:40 Ambulancia: Kŕčové žily sú už komplikáciou, nie prvým príznakom [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:45 Šariš [i] 13:25 Večera s Havranom [i] 14:40 VAT ŠPECIÁL - VEDEC ROKA [i] 15:30 TU SME DOMA [i] 15:55 Maďarský magazín [i] 16:25 Energetika [i] 16:45 Fokus spotrebiteľ "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 17:55 Odkrývanie minulosti: Návrat ľadovej múmie [i] 18:25 Test magazín: E-shopy nábytku [i] 18:35 HiSTORY [i] 18:45 Večerníček: Kač,kač,kač [i] 18:50 Bob a Bobek, králiky z klobúka [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky [i] 19:00 Veľké putovanie Bolka a Lolka [i] 19:10 Marvin, stepujúci kôň [i] 19:35 Zázračný ateliér [i] 19:45 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:50 Osudy - 70.výročie konca druhej svetovej vojny [i] 20:00 Pamätník [i] 20:30 Futbal - Európska liga [i] 22:45 Polícia [i] 23:00 Profesionál [i] 23:15 Autosalón [i] 23:45 Správy RTVS "N" [i] 00:30 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:20 SÚDNA SIEŇ: Nepohodlný zamestnanec [i] 08:30 DIVOKÉ KONE [i] 09:50 Keby bolo keby 2 1/10 [i] 11:00 SÚDNA SIEŇ: Chce ma ožobráčiť [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:20 Kosti IX. 6 [i] 14:20 PANELÁK XV.: Mŕtvy chrobák 54 [i] 15:20 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:40 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 SÚDNA SIEŇ: Syna si mi zabil [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 DIVOKÉ KONE [i] 21:45 PANELÁK XV.: Rande 55 [i] 22:50 Kosti IX. 7 [i] 23:50 C.S.I.: Kriminálka New York VIII. 14 [i] 00:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 5 [i] 01:55 Lovci väzňov 9 [i] 02:45 Keby bolo keby 2 1/10 [i] 03:35 PANELÁK XV.: Rande 55 [i] 04:20 DIVOKÉ KONE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Ničitelia mýtov II.: - FINÁLE SÉRIE 26/26 [i] 05:55 Dom snov VIII. 23 [i] 06:35 Kúzelný svet elfov a víl 15 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie [i] 09:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 5 [i] 10:20 C.S.I.: Kriminálka New York VIII. 13 [i] 11:15 Ničitelia mýtov V. [i] 12:40 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 17 [i] 13:40 Profesionáli IV.: Dedičstvo 15 [i] 14:35 Dom snov VIII.: - FINÁLE SÉRIE - PREMIÉRA 24/24 [i] 15:25 Simpsonovci XV. 10,11 [i] 16:20 Ako som spoznal vašu mamu VIII. 11 [i] 16:55 Ničitelia mýtov V. [i] 18:00 Hľadá sa dom pre milionárov II.: - New York 6 [i] 18:55 Simpsonovci XV. 12,13 [i] 19:50 Profesionáli V.: Mikiho pes 1 [i] 20:45 Tajomný ostrov [i] 01:30 Mafstory VI.: Nečakaná návšteva, Zmiznutý Banán 10,11 [i] 03:05 Ničitelia mýtov III. 1/29 [i] 03:55 Magnum IV.: - FINÁLE SÉRIE 25/25 [i] 04:45 Exclusiv - Noviny úspešných s Brunom [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Komisař Rex I. 14 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 19 [i] 09:00 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 6 [i] 10:00 Vražedná čísla V. 7 [i] 11:00 Havaj 5-0 II. 16 [i] 12:00 Komisař Rex I. 14 [i] 13:05 Námořní vyšetřovací služba LA V. 19 [i] 14:05 Vražedná čísla V. 8 [i] 15:00 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 7 [i] 16:00 Komisař Rex II. 1 [i] 17:05 Havaj 5-0 II. 17 [i] 18:05 Vražedná čísla V. 9 [i] 19:00 Vražedná čísla V. 10 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 20 [i] 21:00 Myšlenky zločince X. 12 [i] 21:55 Vražedná práva I. 4 [i] 22:55 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 8 [i] 23:50 Bez hranic II. 2 [i] 00:55 Vražedná čísla V. 9 [i] 01:50 Vražedná čísla V. 10 [i] 02:35 Vražedná práva I. 4 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 5): Navigační systém GPS/hliník 20 [i] 05:35 Jak to dělají? (Series 11) 2 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 20) 5 [i] 06:25 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 8 [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 6 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (Series 4): Arogantnost 2 [i] 07:45 Jak to dělají? (Series 7): Zápalky/chróm 19 [i] 08:10 Rychle a hlasitě (Series 2): Vůbec první vozy Firebird: (Díl 21) 2 [i] 09:05 Berte to jako varování (Series 3): Zkoušeno na lidech 5 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 4) 8 [i] 10:50 Zlatá horečka (Series 4): Buď všechno, nebo nic 4 [i] 11:40 Zlato z Beringova moře (Series 3): Oheň a ledovce 6 [i] 12:35 Automobilové podzemí (Series 1): Napadeni 4 [i] 13:30 Dílna zatracenců (Series 1) 7 [i] 14:25 Hledači pokladů na aukcích (Series 1) 19 [i] 14:55 Hledači pokladů na aukcích (Series 1) 20 [i] 15:20 Hledači pokladů na aukcích (Series 1) 21 [i] 15:50 Hledači pokladů na aukcích (Series 1) 22 [i] 16:15 Hledači pokladů na aukcích (Series 1) 23 [i] 16:45 Hledači pokladů na aukcích (Series 1) 24 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 4): Arogantnost 2 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 6 [i] 18:05 Pátá rychlost 1 [i] 18:35 Pátá rychlost 2 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 6) 1 [i] 19:30 Jak to dělají? (Series 11) 3 [i] 20:00 Odborníci na domy v korunách stromů (Series 3) 7 [i] 21:00 Akvária na míru (Series 4): Historické výtvory 9 [i] 22:00 Králové sekvojí (Series 1): Kobka v San Francisku 5 [i] 23:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 12 [i] 00:00 Aljaška: poslední hranice (Series 3): Predátoři a kořist 16 [i] 00:55 Lety po divoké Aljašce (Series 1): Halloween 9 [i] 01:50 Odborníci na domy v korunách stromů (Series 3) 7 [i] 02:40 Akvária na míru (Series 4): Historické výtvory 9 [i] 03:30 Králové sekvojí (Series 1): Kobka v San Francisku 5 [i] 04:20 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 12 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Království za koně [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Tlusťoch [i] 09:50 Na cestě po Bay of Plenty [i] 10:30 13. komnata Miroslava Ondříčka [i] 11:00 Dovolená v Protektorátu - Pravidla přežití [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová IV [i] 14:50 Na toulavém kole [i] 15:00 Kojak IV [i] 15:50 Tlusťoch [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Kousek nebe [i] 21:05 Nadměrné maličkosti [i] 21:39 Výsledky losování Šťastných 10 21:40 Anděl s ďáblem v těle [i] 23:20 Místo činu - Schimanski [i] 00:55 AZ-kvíz [i] 01:20 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 02:25 Na stopě [i] 02:50 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Orchideje I. [i] 05:30 Anatomie náboženství 3/3 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Století létání 18/26 [i] 09:55 Nacisté před soudem: Rudolf Hess 3/3 [i] 10:55 Náš venkov: A kdo je tady flákač? [i] 11:25 Ta naša kapela [i] 11:50 Folklorika [i] 12:20 O penězích a lidech [i] 12:30 Život je pes [i] 13:15 Kvarteto [i] 13:45 Éčka 1/3 [i] 14:35 Pancho Villa: psanec i hrdina [i] 15:20 Země mezi světadíly a oceány aneb [i] 15:50 Chcete je? ZJ [i] 15:55 Klíč [i] 16:25 S kuchařem kolem světa: Libanon [i] 17:20 Brazílie očima Michaela Palina: Pouť z Afriky [i] 18:15 Království divočiny: Chobotnice maskovaná [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Velká útesová bariéra: Přírodní zázrak [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Útěk na Tahiti a jeho ostrovy [i] 21:00 Na cestě po Chulumani [i] 21:30 Dobrodruh 12/12 [i] 22:00 Kmeny: Goths [i] 22:25 Vrána [i] 00:05 Uvězněni 6/6 [i] 00:55 Anatomie náboženství 3/3 [i] 01:25 Křesťanský magazín [i] 01:50 Chcete mě? ZJ [i] 02:20 Náš venkov: A kdo je tady flákač? [i] 02:45 Příliš drahý sport [i] 03:10 V zajetí železné opony [i] 03:25 Ukryto za zdí [i] 03:55 Osudové okamžiky [i] 04:10 Intolerance [i] 04:35 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Ulice 2832 [i] 10:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Silná trojka 579 [i] 11:25 Dva a půl chlapa IX 19 [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Odložené případy II: Lidi prší 7 [i] 13:20 Beze stopy IV: Zatmění [i] 14:15 Mentalista IV: Růžové šaty 8 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Božská Lucie 282 [i] 16:30 Dva a půl chlapa IX 20 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas XII: Měla vlasy samou loknu [i] 18:25 Ulice 2833 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Výměna manželek [i] 21:35 Námořní vyšetřovací služba XI: Smrtící řetězec 12 [i] 22:40 Hon na Šakala [i] 00:55 Kriminálka Las Vegas XII: Měla vlasy samou loknu [i] 01:40 Novashopping 02:15 Mentalista IV: Růžové šaty 8 [i] 02:55 DO-RE-MI [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Božská Lucie 282 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Ninjago: Tik tak [i] 07:00 Winx Club: Zrada 9 [i] 07:25 Divácké zprávy [i] 07:40 M*A*S*H 115 [i] 08:30 M*A*S*H 116 [i] 09:25 To je vražda, napsala IV: Otrávená večeře 12 [i] 10:25 Julie Lescautová X: Smrt houslistky 1 [i] 12:25 Wolffův revír IV: Smrt svůdce 5 [i] 13:30 Komisař Rex III: Závod smrti 1 [i] 14:40 Doktor z hor: Nové příběhy II: Pravdy 13 [i] 15:40 Rosamunde Pilcher: Shledání v Rose Abbey [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Všechny moje lásky: Trable s tchyní 20 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:35 Kinobazar [i] 23:45 Hawaii 5-0 IV: Otcovy hříchy 14 [i] 00:45 Slunečno, místy vraždy III: Staré časy 6 [i] 01:40 Firma: Kapitola devatenáctá 19 [i] 02:40 To je vražda, napsala IV: Otrávená večeře 12 [i] 03:25 Wolffův revír IV: Smrt svůdce 5 [i] 04:15 Sběratelé kostí III 1 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Tehotné v šestnástich [i] 06:20 Nezvestná 15-16/100 [i] 07:50 Bez servítky [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 V náručí diabla 63/182 [i] 11:30 Zakázaná láska 123-124/158 [i] 13:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 15:10 Víťazstvo lásky 166-167/172 [i] 17:00 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 6/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:30 Tehotné v šestnástich [i] 19:35 Bez servítky [i] 20:30 Mentalista V. 13/22 [i] 21:30 Zakázaná láska 125-126/158 [i] 23:30 Slečna úspešná 3/8 [i] 00:25 Stratená duša II. 22/22 [i] 01:10 Priatelia [i] 01:35 Smotánka [i] 02:45 Na streche [i] 03:10 Slečna úspešná 3/8 [i] 03:50 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 6/22 [i] 04:30 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 9 [i] 06:30 O myšce a medvědovi0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 5 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 6 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Zkáza lodi Estonie0 [i] 14:10 Vrtěti ženou0 [i] 16:00 Umírající zvíře0 [i] 18:00 Hlava v oblacích0 [i] 20:10 Světlušky v zahradě0 [i] 22:00 Ve spárech yakuzy0 [i] 23:50 Hra na vraha0