TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 11:00 Chlapi neplačú [i] 12:05 Dr. House III. 21/24 [i] 13:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 19/24 [i] 14:05 Monk II. 14/16 [i] 15:05 Teória veľkého tresku III. 12/23 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VI. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 24/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:45 Rodinné prípady [i] 22:50 Zámena manželiek [i] 00:10 Myšlienky vraha VII. 20/24 [i] 01:10 Votrelci II. 2/10 [i] 02:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 24/24 [i] 02:40 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 19/24 [i] 03:25 Monk II. 14/16 [i] 04:10 Dr. House III. 21/24 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Góly - body - sekundy [i] 05:55 Podvodníci v akcii IV 8/10 [i] 06:25 Nash Bridges: Zasľúbená zem 19 [i] 07:10 Križovatky mediciny: Rodinný príbeh 53 [i] 07:55 Správy RTVS "N" [i] 08:40 Góly - body - sekundy [i] 08:55 Počasie [i] 09:00 Nash Bridges: Nebezpečný výlet 20 [i] 09:50 Policajné oddelenie: Zlaté sny 73 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Mama v puberte [i] 14:40 Prefíkaná banda I 6/6 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Podvodníci v akcii IV 9/10 [i] 16:55 Inšpektor Lynley II.: V prítomnosti nepriateľa 1/2 3/8 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nikto nie je dokonalý [i] 21:30 Slovensko chutí [i] 22:05 Súboj s časom: Školáčka 20/24 [i] 22:50 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka X.: Obludný odkaz 13/24 [i] 23:35 Policajné oddelenie: Zlaté sny 73 [i] 00:25 Prefíkaná banda I 6/6 [i] 01:15 Súboj s časom: Školáčka 20/24 [i] 02:05 Inšpektor Lynley II.: V prítomnosti nepriateľa 1/2 3/8 [i] 02:50 Dámsky klub [i] 04:20 Križovatky mediciny: Rodinný príbeh 53 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Trpaslíci [i] 09:00 Pesničky z Hviezdičky: Klobúky [i] 09:05 Špión z Parížskeho námestia [i] 10:00 Vašimi očami: Katalánsko [i] 10:25 Národnostný magazín: Srbský [i] 10:55 Fokus práca "N" [i] 11:35 Športové ozveny [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:50 Takú nám,hudba,zahraj [i] 13:30 Dobrodružstvo v hoteli [i] 13:55 5 minút po dvanástej: MÁM NA TO? [i] 14:55 Família: Família - Na tandeme [i] 15:35 Orientácie [i] 16:00 Ukrajinský magazín [i] 16:30 Portréty vedcov - prof.RNDr. Ondrej Šedivý CSc. [i] 16:45 Fokus zdravie "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Koniari sveta: Mongoli [i] 18:25 Encyklopédia slovenských obcí: Raslavice [i] 18:45 Večerníček: Kač,kač,kač [i] 18:50 Bob a Bobek, králiky z klobúka [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž [i] 19:00 Bolek a Lolek idú do sveta: Lovci bizónov [i] 19:10 Marvin, stepujúci kôň [i] 19:35 Zázračný ateliér [i] 19:40 Mackovia [i] 19:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:55 Osudy - 70.výročie konca druhej svetovej vojny [i] 20:00 Záhada miznúcich včiel [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:35 Ambulancia: Kŕčové žily sú už komplikáciou, nie prvým príznakom [i] 22:05 Večera s Havranom [i] 23:15 Nesvadbovo [i] 00:35 Kvarteto [i] 01:00 Správy RTVS "N" [i] 01:50 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:25 SÚDNA SIEŇ: Cirkus [i] 08:35 INKOGNITO [i] 09:55 KEBY BOLO KEBY - Láska, sex a šťastie 12/12 [i] 10:55 SÚDNA SIEŇ: Vydierač [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:20 Kosti IX. 5 [i] 14:20 PANELÁK XV.: Nevlastná sestra 53 [i] 15:20 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:40 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 SÚDNA SIEŇ: Manželský štvorkajak [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 DIVOKÉ KONE [i] 21:45 PANELÁK XV.: Mŕtvy chrobák 54 [i] 22:50 Kosti IX. 6 [i] 23:50 C.S.I.: Kriminálka New York VIII. 13 [i] 00:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 4 [i] 01:45 Lovci väzňov 8 [i] 02:45 KEBY BOLO KEBY - Láska, sex a šťastie 12/12 [i] 03:30 PANELÁK XV.: Mŕtvy chrobák 54 [i] 04:15 DIVOKÉ KONE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Ničitelia mýtov II. 25 [i] 05:50 Dom snov VIII. 22 [i] 06:35 Kúzelný svet elfov a víl 14 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie [i] 09:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 4 [i] 10:15 Biele goliere IV. 6 [i] 11:15 Ničitelia mýtov V. [i] 12:40 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 16 [i] 13:35 Profesionáli IV.: Ali a Profesionáli 14 [i] 14:30 Dom snov VIII. 23 [i] 15:20 Simpsonovci XV. 8,9 [i] 16:15 Ako som spoznal vašu mamu VIII. 10 [i] 16:50 Ničitelia mýtov V. [i] 17:55 Hľadá sa dom pre milionárov II.: - New York 5 [i] 18:55 Simpsonovci XV. 10,11 [i] 19:50 Profesionáli IV.: Dedičstvo 15 [i] 20:45 Stážisti [i] 23:20 Letecké katastrofy IX. 8/8 [i] 00:20 Vzdušné bojové súboje 2 [i] 01:35 Mafstory VI.: Tehotná Katka, Aliho mama 8,9 [i] 03:05 Ničitelia mýtov II.: - FINÁLE SÉRIE 26/26 [i] 03:55 Magnum IV. 24 [i] 04:40 Exclusiv - Noviny úspešných s Brunom [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Komisař Rex I. 13 [i] 08:10 Námořní vyšetřovací služba LA V. 18 [i] 09:10 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 5 [i] 10:10 Vražedná čísla V. 5 [i] 11:05 Havaj 5-0 II. 15 [i] 12:00 Havaj 5-0 II. 16 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 18 [i] 14:00 Vražedná čísla V. 6 [i] 15:00 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 6 [i] 16:00 Komisař Rex I. 14 [i] 17:05 Havaj 5-0 II. 16 [i] 18:05 Vražedná čísla V. 7 [i] 19:05 Vražedná čísla V. 8 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 19 [i] 21:00 Jak prosté III. 16 [i] 22:00 Bez hranic II. 2 [i] 23:05 Tajnosti a lži I. 3 [i] 00:05 Vražedná práva I. 3 [i] 01:05 Jak prosté III. 16 [i] 02:00 Bez hranic II. 2 [i] 02:50 Strážce pořádku V. 12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 5): Džínovina/skleničky na víno 19 [i] 05:35 Jak to dělají? (Series 11) 1 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 20) 4 [i] 06:25 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 7 [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 5 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (Series 4): Swami říká 1 [i] 07:45 Jak to dělají? (Series 7): Nejlepší sekačky/obchody/voda 18 [i] 08:10 Rychle a hlasitě (Series 2): V přímém přenosu: necenzurováno 20 [i] 09:05 Berte to jako varování (Series 3): Opravdoví mistři 4 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 4) 7 [i] 10:50 Zlatá horečka (Series 4): Tak do toho 3 [i] 11:40 Potápění za zlatem – pod ledem (Series 2): Obleva 5 [i] 12:35 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 3 [i] 13:30 Sibiřský podíl (Series 1): Ledová výzva 4 [i] 14:25 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Paulova snaha získat všechno 19 [i] 14:55 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Médium vyvedené z míry 20 [i] 15:20 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Dost s kouřením 21 [i] 15:50 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Nejhorší nejlepší chlap 22 [i] 16:15 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Kulhaví, nemocní a potrhlí 23 [i] 16:45 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Poklady v bednách 24 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 4): Swami říká 1 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 5 [i] 18:05 Pátá rychlost (Series 18) 9 [i] 18:35 Pátá rychlost (Series 18) 10 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 5): Navigační systém GPS/hliník 20 [i] 19:30 Jak to dělají? (Series 11) 2 [i] 20:00 Aljaška: bitva v zátoce (Series 1): Nebezpečné vody 4 [i] 21:00 Rebelové zamrzlého jezera (Series 1): Buď, anebo 7 [i] 22:00 Aljaška: poslední hranice (Series 4) 13 [i] 23:00 Americké svaly (Series 1): Rashad Evans 3 [i] 00:00 Žoldáci (Series 1): Nejdelší únos na světě 1 [i] 00:55 Hlídači čtvrtí (Series 1) 8 [i] 01:50 Aljaška: bitva v zátoce (Series 1): Nebezpečné vody 4 [i] 02:40 Rebelové zamrzlého jezera (Series 1): Buď, anebo 7 [i] 03:30 Aljaška: poslední hranice (Series 4) 13 [i] 04:20 Americké svaly (Series 1): Rashad Evans 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Tlusťoch [i] 09:50 Na cestě po západní Kambodži [i] 10:15 Postřehy odjinud [i] 10:25 Reportéři ČT [i] 11:05 Povolání: Vladimír Dvořák [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová IV [i] 14:45 Vzhůru dolů! [i] 15:05 Kojak IV [i] 15:55 Tlusťoch [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Dovolená v Protektorátu - Pravidla přežití [i] 20:55 Co je doma, to se počítá, pánové... [i] 22:24 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 22:25 Tělo jako důkaz III [i] 23:10 Otec Brown II [i] 23:55 AZ-kvíz [i] 00:20 Objektiv [i] 00:50 Hobby naší doby [i] 01:15 Kalendárium [i] 01:30 Zajímavosti z regionů [i] 01:55 Sváteční slovo faráře Starokatolické církve Pavla Cepka [i] 02:00 Bydlení je hra [i] 02:20 Designtrend [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Chcete je? ZJ [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 City Folk 2014: Záhřeb [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Brazílie očima Michaela Palina: Pouť z Afriky [i] 10:00 Tajemství lidského hlasu [i] 10:50 Dobrodruh 11/12 [i] 11:15 Sup bělohlavý [i] 11:30 Nedej se [i] 12:25 Auto Moto Revue [i] 12:50 Magické hory [i] 13:10 Největší tankové bitvy III.: Závěrečné boje o Itálii [i] 14:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:45 Tajemství mrtvých mužů: Po stopách nacistického zlata [i] 15:35 Tajemství 2. sv. války: Zničení [i] 16:25 Kosmický věk: Příběh NASA 4/4 [i] 17:20 Oceánští obři: Život mořských monster [i] 18:15 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Železná díra [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Největší tankové bitvy III.: Michael Wittmann - Hitlerovo eso [i] 20:55 Letecké katastrofy: V zajetí rychlosti [i] 21:40 Hlava-ruce-srdce [i] 23:30 Město žen V [i] 23:55 Luther III 3/4 [i] 00:45 Luther III 4/4 [i] 01:40 Babylon [i] 02:05 Byznys jménem chudoba [i] 02:30 V zajetí železné opony [i] 02:45 Zpátky do Rapotína [i] 03:10 Osudové okamžiky [i] 03:25 Intolerance [i] 03:55 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:20 Sabotáž [i] 04:45 Město v pralese [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Ulice 2831 [i] 10:05 Doktoři z Počátků: Dvojí agenda 116 [i] 11:25 Dva a půl chlapa IX 18 [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Odložené případy II: Přespání 6 [i] 13:20 Beze stopy IV: Volný pád [i] 14:15 Mentalista IV: Rudé probleskující světlo 7 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Aby byla psina 281 [i] 16:30 Dva a půl chlapa IX 19 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas XII: Catherinina dobrodružství [i] 18:25 Ulice 2832 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Silná trojka 579 [i] 21:30 Víkend: Báječná léta [i] 22:35 Kriminálka Las Vegas IV: Prostoupený zlem 18 [i] 23:25 Bezohlední 9 [i] 00:20 Kriminálka Las Vegas XII: Catherinina dobrodružství [i] 01:05 Mentalista IV: Rudé probleskující světlo 7 [i] 01:50 Novashopping 02:20 Mentalista VI: Bílá linka 11 [i] 03:05 Áčko: Konečně mám vlasy! [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Aby byla psina 281 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Ninjago: Král hadů [i] 07:00 Winx Club: Slavnost růží 8 [i] 07:30 Divácké zprávy [i] 07:45 M*A*S*H 114 [i] 08:30 M*A*S*H 115 [i] 09:25 To je vražda, napsala IV: Přátelské shledání 11 [i] 10:25 Julie Lescautová IX: Přiznání 4 [i] 12:25 Wolffův revír IV: Ve jménu otce 4 [i] 13:30 Komisař Rex II: Stockiho poslední případ 15 [i] 14:40 Doktor z hor: Nové příběhy II: Děti 12 [i] 15:40 Rosamunde Pilcher: Láska navzdory celému světu [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Svatby v Benátkách: To je gól! 70 [i] 21:35 Očima Josefa Klímy [i] 22:20 Ano, šéfe! [i] 23:30 Cesty k úspěchu [i] 23:40 Kriminálka Stuttgart IV: V utajení 21 [i] 00:40 Spravedlnost v krvi III: Rodinná záležitost 1 [i] 01:35 Firma: Kapitola osmnáctá 18 [i] 02:35 To je vražda, napsala IV: Přátelské shledání 11 [i] 03:25 Wolffův revír IV: Ve jménu otce 4 [i] 04:15 Prima ZOOM SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Tehotné v šestnástich [i] 06:20 Nezvestná 13-14/100 [i] 07:50 Bez servítky [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 V náručí diabla 62/182 [i] 11:30 Zakázaná láska 121-122/158 [i] 13:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 15:05 Víťazstvo lásky 164-165/172