TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 10:55 Susedia [i] 12:10 Dr. House III. 20/24 [i] 13:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 18/24 [i] 14:05 Monk II. 13/16 [i] 15:05 Teória veľkého tresku III. 11/23 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VI. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 23/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:45 Kredenc [i] 22:25 Útok mimozemšťanov [i] 00:15 Dva a pol chlapa VI. [i] 00:40 Teória veľkého tresku III. 11/23 [i] 01:10 Votrelci II. 1/10 [i] 01:50 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 23/24 [i] 02:40 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 18/24 [i] 03:25 Monk II. 13/16 [i] 04:10 Dr. House III. 20/24 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Góly - body - sekundy [i] 05:40 Počasie [i] 05:50 Podvodníci v akcii IV 7/10 [i] 06:20 Nash Bridges: Nájomní vrahovia 18 [i] 07:05 Križovatky mediciny: Vedľajšie účinky 52 [i] 07:55 Správy RTVS "N" [i] 08:40 Góly - body - sekundy [i] 09:00 Nash Bridges: Zasľúbená zem 19 [i] 09:50 Policajné oddelenie: Vražda na stavbe 72 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Taxík [i] 14:20 HiSTORY [i] 14:40 Prefíkaná banda I 5/6 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Podvodníci v akcii IV 8/10 [i] 16:55 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Zázračné deti [i] 21:55 Policajti z centra: Než povieš "Švec" 1/14 [i] 22:50 Policajné oddelenie: Vražda na stavbe 72 [i] 23:45 Prefíkaná banda I 5/6 [i] 00:35 Autosalón [i] 01:00 Zázračné deti [i] 02:35 Dámsky klub [i] 04:05 Križovatky mediciny: Vedľajšie účinky 52 [i] 04:55 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:40 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:50 Národnostné správy [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Zázračný mlynček [i] 09:00 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál [i] 09:05 Speer a Hitler: Diablov architekt: Spandau - Trest 3/3 [i] 10:35 Tvárou v tvár [i] 11:00 Fokus rodina "N" [i] 11:45 Turčianski zemani dnes [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:50 ArtSpektrum [i] 12:55 Samko Dudík [i] 13:25 Jurát [i] 14:00 Magazín Ligy majstrov [i] 14:25 Odpískané [i] 14:50 Športové ozveny [i] 15:30 Autosalón [i] 15:55 Národnostný magazín: Srbský [i] 16:20 Profesionál [i] 16:45 Fokus práca "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Vašimi očami: Katalánsko [i] 18:25 HiSTORY [i] 18:35 Necelebrity: Ján Petrík [i] 18:45 Večerníček: Kač,kač,kač [i] 18:50 Bob a Bobek, králiky z klobúka [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál [i] 19:00 Bolek a Lolek idú do sveta: Pašerák [i] 19:10 Marvin, stepujúci kôň [i] 19:35 Zázračný ateliér [i] 19:40 Mackovia [i] 19:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:55 Osudy - 70.výročie konca druhej svetovej vojny [i] 20:00 Špión z Parížskeho námestia [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:35 VAT ŠPECIÁL - VEDEC ROKA [i] 22:15 Dozvuky [i] 00:05 A predsa sa točí [i] 00:50 On air [i] 01:10 Správy RTVS "N" [i] 01:55 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:15 SÚDNA SIEŇ: Čie je to dedičstvo? [i] 08:30 DIVOKÉ KONE [i] 09:50 KEBY BOLO KEBY - Láska, sex a šťastie 11 [i] 10:50 SÚDNA SIEŇ: Žiarlivosť zabíja [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:25 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XV. 5 [i] 14:25 SLADKÝ ŽIVOT [i] 15:20 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:40 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 SÚDNA SIEŇ: Dom hrôzy [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 INKOGNITO [i] 21:45 PANELÁK XV.: Nevlastná sestra 53 [i] 22:50 Kosti IX. 5 [i] 23:45 Bláznivá služobka [i] 01:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 3 [i] 02:40 C.S.I.: Kriminálka New York V. 9 [i] 03:20 KRIMI 03:45 PANELÁK XV.: Nevlastná sestra 53 [i] 04:30 INKOGNITO [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Profesionáli IV.: Alkoholik 13 [i] 06:15 Kritik 7,8 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie [i] 09:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 3 [i] 10:25 Joe Kidd [i] 12:25 Agentka bez minulosti III. 9 [i] 13:25 Profesionáli IV.: Alkoholik 13 [i] 14:20 Dom snov VIII. 22 [i] 15:25 Kritik 7,8 [i] 16:20 Ako som spoznal vašu mamu VIII. 9 [i] 16:50 Ničitelia mýtov V. [i] 17:55 Fórky, vtipky XXII. [i] 18:50 Simpsonovci XV. 8,9 [i] 19:50 Profesionáli IV.: Ali a Profesionáli 14 [i] 20:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XV. 9 [i] 21:40 C.S.I.: Kriminálka New York V. 9 [i] 22:35 Biele goliere IV. 6 [i] 23:25 Agentka bez minulosti III. 9 [i] 00:25 Mafstory VI.: Pitbull Banán, Klub mafiánskych žien 6,7 [i] 02:10 Ničitelia mýtov II. 25 [i] 03:00 Magnum IV. 23 [i] 03:45 Mafstory VI.: Pitbull Banán 6 [i] 04:30 Prvé oddelenie [i] 04:50 100 rokov svedectiev [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Drzá Jordan VI. 14 [i] 07:55 Námořní vyšetřovací služba LA V. 16 [i] 08:50 Námořní vyšetřovací služba LA V. 17 [i] 09:45 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 4 [i] 10:40 Vražedná čísla V. 4 [i] 11:40 Havaj 5-0 II. 14 [i] 12:40 Havaj 5-0 II. 15 [i] 13:35 50x a stále poprvé [i] 15:20 Salt [i] 17:10 Havaj 5-0 II. 15 [i] 18:05 Vražedná čísla V. 5 [i] 19:00 Vražedná čísla V. 6 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 18 [i] 21:00 Profil zločinu 2 [i] 22:15 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 7 [i] 23:10 Myšlenky zločince X. 11 [i] 00:10 Strážce pořádku V. 12 [i] 01:10 Strážce pořádku V. 13 [i] 02:10 Profil zločinu 2 [i] 03:05 Jak prosté III. 15 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Akvária na míru (Series 4): Akvária pro mistry NASCAR a baseballu 4 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 20) 3 [i] 06:25 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 6 [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 4 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (Series 3) 13 [i] 07:45 Jak to dělají? (Series 7): Vyšetřovatelé požárů/duby 17 [i] 08:10 Rychle a hlasitě (Series 2): Vůbec první vozy Firebird: (Díl 19) 1 [i] 09:05 Berte to jako varování (Series 3): Tvůrci či podvodníci 8 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 4) 6 [i] 10:50 Zlatá horečka (Series 4): Pátrání na jihu 2 [i] 11:40 Potápění za zlatem – pod ledem (Series 2): Vodopády zlata 4 [i] 12:35 Mimořádné projekty (Series 1): Transatlantický tunel 2 [i] 13:30 Megastavitelé (Series 5): Gautrain: vysokorychlostní železnice Jihoafrické republiky 7 [i] 14:25 Aljaška: poslední hranice (Series 3): Manželské problémy 10 [i] 15:20 Aljaška: poslední hranice (Series 3): Volání divočiny 11 [i] 16:15 Aljaška: poslední hranice (Series 3): Cyklus života 12 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 3) 13 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 4 [i] 18:05 Pátá rychlost (Series 18) 7 [i] 18:35 Pátá rychlost (Series 18) 8 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 5): Džínovina/skleničky na víno 19 [i] 19:30 Jak to dělají? (Series 11) 1 [i] 20:00 Zlatá horečka (Series 5): Zamrzlé zlato 17 [i] 21:00 Zlato z Beringova moře (Series 4) 16 [i] 22:00 Nazí a vystrašení (Series 1): Ze zákulisí: hladovění, hadi a nešvary 1 [i] 23:00 Bear Grylls: bod zlomu (Series 1) 4 [i] 00:00 Nutné k přežití (Series 6): Džungle Bornea 2 [i] 00:55 Bear Grylls: Únik z pekla (Series 1): Kaňony 4 [i] 01:50 Zlatá horečka (Series 5): Zamrzlé zlato 17 [i] 02:40 Zlato z Beringova moře (Series 4) 16 [i] 03:30 Nazí a vystrašení (Series 1): Ze zákulisí: hladovění, hadi a nešvary 1 [i] 04:20 Bear Grylls: bod zlomu (Series 1) 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Hercule Poirot [i] 09:55 Na cestě po Roatánu [i] 10:20 Postřehy odjinud [i] 10:30 168 hodin [i] 11:00 Dovolená v Protektorátu - Vítejte v pekle! [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová IV [i] 14:45 Vzhůru dolů! [i] 15:05 Kojak III [i] 15:55 Tlusťoch [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Panoptikum Města pražského: Hokynářská balada 7/10 [i] 21:05 Reportéři ČT [i] 21:49 Výsledky losování Šťastných 10 21:50 Kriminalista [i] 22:45 Na stopě [i] 23:10 Profesionálové [i] 00:05 AZ-kvíz [i] 00:30 Toulavá kamera [i] 01:00 Banánové rybičky [i] 01:30 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 02:00 Všechnopárty [i] 02:50 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Podyjí [i] 05:30 Postřehy odjinud [i] 05:35 Město žen V [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Útěk na Mauricius [i] 09:50 Národní klenoty [i] 10:20 Modrá planeta: Pobřeží [i] 11:10 Babylon [i] 11:35 Anatomie náboženství 3/3 [i] 12:05 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 12:30 Veterány mezi ploty [i] 12:45 Československý filmový týdeník 1965 1043/2379 [i] 13:00 Svědci hurikánu Katrina: Průběh přírodní katastrofy v New 1/2 [i] 13:55 Tajemství 2. sv. války: Plukovník [i] 14:50 Putování naší planety: Sklon osy [i] 15:40 Ženy, které vaří bohům [i] 16:35 Po stopách 2. sv. války 2/3 [i] 17:35 Pancho Villa: psanec i hrdina [i] 18:20 Krajinou příběhů českých hradů známých i neznámých 8/10 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Kosmický věk: Příběh NASA 3/4 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Nacisté před soudem: Rudolf Hess 3/3 [i] 21:05 Továrny dneška II.: Tank M1 Abrams [i] 21:55 Čas sluhů [i] 23:50 Paralelní světy [i] 01:35 Tabu [i] 02:05 Uchem jehly [i] 02:35 Kam zmizel ten nový song [i] 03:00 V zajetí železné opony [i] 03:15 Sláma, les a školka [i] 03:45 Osudové okamžiky [i] 04:00 Intolerance [i] 04:25 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:50 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Ulice 2830 [i] 10:05 Policie Modrava: Jak málo stačilo 14 [i] 11:20 Střepiny [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Odložené případy II: Kdo je tvůj táta? 5 [i] 13:20 Beze stopy IV: Jeden den v životě [i] 14:15 Mentalista IV: Kde jen může být Carmine O´Brien 6 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Svatební dar 280 [i] 16:30 Dva a půl chlapa IX 18 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas XII: Paní Willowsová lituje [i] 18:25 Ulice 2831 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Doktoři z Počátků: Dvojí agenda 116 [i] 21:30 Mentalista VI: Bílá linka 11 [i] 22:30 Kriminálka Las Vegas IV: Dvojité x 17 [i] 23:25 Bezohlední 8 [i] 00:15 Kriminálka Las Vegas XII: Paní Willowsová lituje [i] 01:05 Mentalista IV: Kde jen může být Carmine O´Brien 6 [i] 01:50 Novashopping 02:20 Áčko: Mé děti mě štvou! [i] 03:10 DO-RE-MI [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Svatební dar 280 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Ninjago: Skrytá hrozba [i] 07:00 Winx Club: V nouzi poznáš přítele 7 [i] 07:30 Divácké zprávy [i] 07:45 M*A*S*H 113 [i] 08:30 M*A*S*H 114 [i] 09:25 To je vražda, napsala IV: Indián 10 [i] 10:25 Julie Lescautová IX: Odkvétající krása 3 [i] 12:25 Wolffův revír IV: Autonehoda 3 [i] 13:30 Komisař Rex II: Nad střechami Vídně 14 [i] 14:40 Doktor z hor: Nové příběhy II: Krásně hloupé 11 [i] 15:40 Rosamunde Pilcher: Dej, ať je to láska [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů III: Chci tak moc? 337 [i] 21:35 TOP STAR magazín [i] 22:45 Fenomén [i] 01:25 Firma: Kapitola sedmnáctá 17 [i] 02:25 To je vražda, napsala IV: Indián 10 [i] 03:10 Wolffův revír IV: Autonehoda 3 [i] 04:00 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Tehotné v šestnástich [i] 06:15 Nezvestná 11-12/100 [i] 07:45 Bez servítky [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 V náručí diabla 61/182 [i] 11:30 Leto v Amalfi [i] 14:00 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 15:15 Víťazstvo lásky 162-163/172 [i] 17:10 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 4/22 [i] 18:05 Priatelia [i] 18:40 Tehotné v šestnástich [i] 19:35 Bez servítky [i] 20:30 Mentalista V. 11/22 [i] 21:30 Zakázaná láska 121-122/158 [i] 23:30 Slečna úspešná 1/8 [i] 00:25 Stratená duša II. 20/22 [i] 01:15 Priatelia [i] 01:35 Smotánka [i] 02:45 Na streche [i] 03:10 Slečna úspešná 1/8 [i] 03:55 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 4/22 [i] 04:35 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 7 [i] 06:30 Narušitel0 [i] 08:20 Nejlepší hollywoodští režiséři 4