TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 17/24 [i] 06:45 Medvedík Yogi [i] 06:50 Zajac Bugs a káčer Duffy [i] 07:20 Kung Fu Panda II. [i] 07:40 Splnený sen [i] 09:50 Krok za krokom VI. 18-19/24 [i] 10:45 On je fakt božský! [i] 12:50 Popoluška: Sladkých šestnásť [i] 14:40 Ona je on! [i] 16:50 Susedia [i] 17:40 Hra o Niké [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Cesta na tajomný ostrov (HD) [i] 22:20 Merkúr [i] 00:35 Swordfish: Operácia Haker (HD) [i] 02:30 Merkúr [i] 04:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 17/24 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Drišľakoviny [i] 06:20 Správy RTVS "N" [i] 07:05 Góly - body - sekundy [i] 07:20 Levík Raa Raa 23/52 [i] 07:35 Poštár Pat: Špeciálna zásielková služba: Poštár Pat a stratený kokalizátor 21/26 [i] 07:50 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Zaľúbený Max [i] 08:05 Garfield III.: Tajomný Pomstiteľ opäť zasahuje 49/52 [i] 08:15 Ako si vycvičiť drakov 2: Dvojhlavec a dvojčatá 9/20 [i] 08:40 Fidlibumove rozprávky [i] 09:10 Trpaslíci [i] 09:45 Daj si čas [i] 10:10 Muž s poslaním 1/16 [i] 11:00 On air [i] 11:30 Moje dcéry III. 3/8 [i] 13:15 Blázni zo štadióna [i] 14:50 Fetiše socializmu II.: Diskotéky a zábavy [i] 15:20 Čo ja viem [i] 16:45 Víkend [i] 17:20 Postav dom , zasaď strom [i] 17:55 Slovensko chutí [i] 18:30 Taxík [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nečakané stretnutia [i] 21:15 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Mama v puberte [i] 21:45 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 22:35 Blázni zo štadióna [i] 00:00 Elisa z Rivombrosy I 7/13 [i] 01:30 Moje dcéry III. 3/8 [i] 03:10 Elisa z Rivombrosy I 7/13 [i] 04:40 Drišľakoviny [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:25 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:35 Správy - Hírek [i] 07:45 Správy RTVS z regiónov [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 08:55 Skryté kráľovstvá zvierat: Mestské džungle [i] 09:50 Halali [i] 10:05 Tempo: Tempo [i] 10:20 Cesta [i] 10:45 Kvarteto [i] 11:15 Nano-revolúcia: Zachráni nano planétu? [i] 12:05 5 minút po dvanástej: MÁM NA TO? [i] 13:05 Magazín Ligy majstrov [i] 13:35 Pred rokmi... [i] 14:15 GENERÁCIA - zlaté roky života [i] 14:40 Kapura [i] 15:25 Farmárska revue [i] 15:45 Test magazín: Inteligentné náramky na tréning [i] 16:00 Detektívka;Elán [i] 16:30 Neobyčajné všedné dni 1/2 [i] 17:25 Neobyčajné všedné dni 2/2 [i] 18:30 Necelebrity: Helena Novotná [i] 18:45 Večerníček: Kač,kač,kač [i] 18:50 Bob a Bobek, králiky z klobúka [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIJOKE - vtipná angličtina [i] 19:00 Bolek a Lolek idú do sveta: Nad Orinokom [i] 19:10 Marvin, stepujúci kôň [i] 19:35 Zázračný ateliér [i] 19:40 Narodení v divočine [i] 19:45 Osudy - 70.výročie konca druhej svetovej vojny [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Apokalypsa - Hitler 1/2 [i] 21:00 HiSTORY [i] 21:10 Anjeli strážni: Anjeli strážni Vladislava Liptáka [i] 21:35 Posledné dni Sophie Schollovej [i] 23:35 Československý filmový týždenník [i] 23:50 Nano-revolúcia: Zachráni nano planétu? [i] 00:40 Správy RTVS "N" [i] 01:25 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:10 NOVINY TV JOJ 07:00 Timon a Pumbaa [i] 08:25 Barbie Mariposa a Kvetinová princezná [i] 10:10 Chyťte to dievča [i] 12:15 Zabudnutý ostrov [i] 14:25 Horúce strely [i] 16:10 Gulliverove cesty [i] 18:00 NOVÁ ZÁHRADA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 A-Team: Posledná misia [i] 23:10 Rallye smrti 3 [i] 01:35 Zviazať, mučiť a zabiť! [i] 03:15 Tanečnica [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Doktori 13,14 [i] 06:50 Dom snov VIII. 21 [i] 08:00 EUROMINÚTY [i] 09:00 Simpsonovci XV. 6,7 [i] 09:55 Ničitelia mýtov V. [i] 11:00 Na potulkách svetom II. 3 [i] 12:20 Odvodňovanie pevnín, klimatická zmena [i] 13:00 Posadnutá láskou [i] 15:00 Zlatá futbalová lopta [i] 17:05 Megapresuny II. 17 [i] 17:40 Áno, šéfe! Veľká Británia V.: - Návraty 1,2/2 [i] 19:50 Profesionáli IV.: Miňov odchod , Kasíno 11,12 [i] 21:35 "KOLABS" 7 [i] 22:10 Klub príšerných žien [i] 00:10 Vec [i] 02:10 Posadnutá láskou [i] 03:40 Áno, šéfe! Veľká Británia V.: - Návraty 2/2 [i] 04:30 Profesionáli IV.: Kasíno 12 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Merlin IV. 3 [i] 08:00 Merlin IV. 4 [i] 09:00 Tajemství Pravdy II. 12 [i] 09:55 Tajemství Pravdy II. 13 [i] 10:50 Komisař Rex IV. 12 [i] 11:50 Komisař Rex IV. 13 [i] 12:55 No limit I. 1 [i] 14:20 Falco II. 6 [i] 15:20 Drzá Jordan VI. 12 [i] 16:15 Drzá Jordan VI. 13 [i] 17:15 Havaj 5-0 II. 21 [i] 18:10 Havaj 5-0 II. 22 [i] 19:10 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III. 3 [i] 20:05 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III. 4 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 1 [i] 22:00 Mizerové [i] 00:15 Hannibal II. 8 [i] 01:15 Havaj 5-0 II. 21 [i] 02:10 Havaj 5-0 II. 22 [i] 02:55 Hannibal II. 8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 5): Zrcadla/reklamní potisk vozidel 18 [i] 05:35 Jak to dělají? (Series 10): Kůže/Velký kanál/flyboard 20 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 11) 19 [i] 06:25 Rychle a hlasitě (Series 2) 28 [i] 07:15 Pátá rychlost (Series 21) 8 [i] 08:10 FantomWorks (Series 2) 6 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích (Series 2): V Texasu je všechno větší 13 [i] 09:30 Hledači pokladů na aukcích (Series 2): Podivíni z Dallasu 14 [i] 09:55 Hledači pokladů na aukcích (Series 2): Naftová rypadla 15 [i] 10:25 Hledači pokladů na aukcích (Series 2): Skateboardové naděje 16 [i] 10:50 Bitvy o zavazadla (Series 2): Hotovost nade vše 6 [i] 11:15 Bitvy o zavazadla (Series 2): Brnění a Drákula 7 [i] 11:40 Bear Grylls: bod zlomu (Series 1) 4 [i] 12:35 Bear Grylls: bod zlomu (Series 1) 5 [i] 13:30 Bear Grylls: bod zlomu (Series 1) 6 [i] 14:25 Jak to dělají? (Series 11) 19 [i] 14:55 Jak to dělají? (Series 11) 20 [i] 15:20 Extrémní stroje (Series 2) 8 [i] 16:15 Ovládání myslí (Series 1) 9 [i] 16:45 Ovládání myslí (Series 1) 10 [i] 17:10 Laik versus profesionál (Series 1) 6 [i] 18:05 Jak se to dělá: vysněné vozy (Series 1): Ferrari FF 3 [i] 18:35 Jak se to dělá: vysněné vozy (Series 1): Audi R8 4 [i] 19:00 Superauto, superrekonstrukce (Series 1): Bentley Continental GT V8 2 [i] 20:00 Rození obchodníci (Series 12) 8 [i] 21:00 Rychle a hlasitě (Series 3) 12 [i] 22:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1) 4 [i] 23:00 Berte to jako varování (Series 1): Impozantní kaskadérské kousky 4 [i] 00:00 Cela smrti Warnera Herzoga (Series 1): Rozhovor s Josephem Garciou a Georgem Rivasem 3 [i] 00:55 Nejhrůznější záběry (Series 1): Největší hrdinové světa 3 [i] 01:50 Rození obchodníci (Series 12) 8 [i] 02:40 Rychle a hlasitě (Series 3) 12 [i] 03:30 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1) 4 [i] 04:20 Berte to jako varování (Series 1): Impozantní kaskadérské kousky 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Banánové rybičky [i] 06:35 Kouzelné bylinky [i] 07:00 Polopatě [i] 07:55 Bez ženské a bez tabáku [i] 08:45 Sázka pro dva [i] 09:45 Gejzír [i] 10:15 Všechnopárty [i] 11:10 Otec Brown II [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Chán Sulejmán a víla Fatmé [i] 14:05 Plaváček [i] 15:25 Sedm kilo pro Králíčka [i] 16:40 Povolání: Vladimír Dvořák [i] 17:35 Hercule Poirot [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Dovolená v Protektorátu - Vítejte v pekle! [i] 20:58 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 21:00 Eurovision Song Contest 2015 [i] 00:35 22 výstřelů [i] 02:30 Kriminálka Paříž [i] 04:25 Móda - Extravagance - Manýry [i] 04:50 Zkus mít vkus [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Chcete je? ZJ [i] 05:30 Auto Moto Revue [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Andy a dobrodružství v přírodě [i] 06:20 U nás na farmě [i] 06:35 3-2-1 tučňáci [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: A kdo je tady flákač? [i] 09:25 Ta naša kapela [i] 09:55 Folklorika [i] 10:20 Dobrodruh 11/12 [i] 10:45 Století létání 18/26 [i] 11:40 Nacisté před soudem 2/3 [i] 12:40 Auto Moto Revue [i] 13:05 Země kadidlové stezky: Putování hudebníka a filmaře 3/10 [i] 13:30 Babylon [i] 13:55 Hráč [i] 15:35 Magické hory [i] 15:55 Útěk na Mauricius [i] 16:45 Ženy, které vaří bohům [i] 17:40 Zázračná planeta: Klokan Dundee [i] 18:35 EXPOminuty 2015 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Továrny dneška II.: Lexus LFA [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Valkýra [i] 22:00 Hra o trůny III: Každý musí sloužit 1/10 [i] 22:55 Hra o trůny III: Temná křídla, temná slova 2/10 [i] 23:50 Batesův motel II [i] 00:35 Železný Schwarzenegger [i] 01:55 Kmeny: Hipsteři [i] 02:25 EXPO po česku [i] 02:50 Uchem jehly [i] 03:15 Z očí do očí [i] 03:50 Klub přátel dechovky [i] 04:25 Prázdné hnízdo? [i] 04:55 Velkomoravský šperk [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 06:00 Oggy a Škodíci [i] 06:10 Monsuno 12 [i] 06:35 Král džungle II 26 [i] 07:05 Tom a Jerry III 7, 8 [i] 07:55 Dokonalý svět: Důkaz lásky 7 [i] 09:00 Koření: Všechny vůně světa [i] 09:55 UPGRADE [i] 10:35 Volejte Novu [i] 11:10 Zápisník jedné lásky [i] 13:35 Výměna manželek [i] 14:55 Zpověď královny střední školy [i] 16:35 Tipy ptáka Loskutáka [i] 16:55 Rady ptáka Loskutáka [i] 17:45 U Haliny v kuchyni: Pražské jaro [i] 18:25 Nejlíp vaří moje máma! [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Red 2 [i] 22:35 Kat [i] 00:45 Všechny jsou zadané [i] 02:30 Novashopping 03:00 U Haliny v kuchyni: Pražské jaro [i] 03:30 Áčko: Mé děti mě štvou! [i] 04:30 Dokonalý svět: Důkaz lásky 7 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Zpravodajství FTV Prima 07:40 Ninjago: Hadí uštknutí [i] 08:10 Jake a piráti ze Země Nezemě II: Záchrana Země Nezemě 1/2 [i] 08:40 Autosalon [i] 09:50 Autosalon Extra 10:15 Rozmarné jaro: Chuť do života [i] 12:15 Doba ledová 4: Země v pohybu [i] 14:15 Vraždy v Midsomeru VI: Draví ptáci [i] 16:25 Gondíci s. r. o. [i] 17:35 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Máme rádi Česko [i] 22:00 Prometheus [i] 00:35 Superpoldové [i] 02:30 Vraždy v Midsomeru VI: Draví ptáci [i] 04:10 Jane Doe: Ano, vzpomínám si [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Úbohá Nasťa 39 [i] 06:10 Šikana na strednej [i] 07:50 Frasier III. 21-22/24 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Sultán 43-45/126 [i] 14:05 Mama, smiem spať s netvorom? [i] 15:55 Srdcom v Afrike [i] 18:00 Neublíž mojej dcére [i] 20:00 Leto v Amalfi [i] 22:00 Inga Lindströmová: Láska v Sommerlunde [i] 00:05 Srdcom v Afrike [i] 01:45 Vražda v lepšej rodine [i] 03:10 Šikana na strednej [i] 04:35 Frasier III. 21-22/24 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 5 [i] 06:30 Dokud nás smrt nerozdělí0 [i] 08:20 Nejlepší hollywoodští režiséři 2 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Poslední plavky0 [i] 13:50 Nebezpečná metoda0 [i] 15:35 Narušitel0 [i] 17:20 Blue Valentine: Milostný příběh0 [i] 19:20 Radostná událost0 [i] 21:15 Jak se zbavit přátel a zůstat úplně sám0 [i] 23:15 Teror0 [i] 00:45 Věc: Počátek0 [i] 02:25 Osudový dotek0 [i] 04:20 Charlieho malá tajemství0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:30 Cyklistika [i] 11:00 Kanoistika [i] 12:15 Tenis [i] 12:30 Fotbal [i] 13:30 Cyklistika [i] 14:15 Cyklistika [i] 14:30 Cyklistika [i] 17:30 Cyklistika [i] 17:45 Tenis [i] 19:15 Tenis [i] 20:45 Tenis [i] 21:00 Box [i] 23:00 Fotbal [i] 01:00 Cyklistika [i] 01:45 Tenis [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Skandál 2: Vzdor 7 [i] 06:00 Agentura Jasno 6: Shawn zachraňuje Dartha Vadera 1 [i] 06:55 Doylův okrsek 2: Město St. John´s 12 [i] 07:50 Doylův okrsek 2: Rodinný podnik 13 [i] 08:50 Doylův okrsek 3: Ulice St. John´s 1 [i] 09:50 Vraždy v Midsomeru 13: Stavět se nebude 7 [i] 11:40 Vraždy v Midsomeru 13: Vrah nikdy nespí 8 [i] 13:30 V utajení 1: Pilot - Part 1 1 [i] 14:30 V utajení 1: Pilot - Part 2 2 [i] 15:30 Stůj, nebo maminka vystřelí! [i] 17:20 Bostonské tornádo [i] 19:10 Zběsilá bouře [i] 21:00 Hledání Země - Nezemě [i] 23:10 Začalo to jedné žhavé noci [i] 01:10 Žralokonádo [i] 03:00 Vraždy v Midsomeru 13: Stavět se nebude 7 [i] 04:50 Městečko Haven 2: Kdo, kde, kam, Wendigo? 11 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Princ0 [i] 06:00 Záblesky 1 [i] 06:35 Tajemství Země 4 [i] 07:00 Brutální fyzika II 3 [i] 08:00 Kouzlo modrých hlubin 7 [i] 08:50 Safari v divočině 3 [i] 10:00 Divoká zvářata, divoký život 1 [i] 10:55 Věda kolem nás 1 [i] 11:05 Okouzlující Středomoří 1 [i] 12:00 Marnotratníci: Marnotratné domy ze dřeva 3 9 [i] 13:00 Jak jsme vymysleli svět 5 [i] 14:00 Tajemství ukrytá pod ledem0