TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 11:00 Chlapi neplačú [i] 12:05 Dr. House III. 18/24 [i] 13:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 16/24 [i] 14:05 Monk II. 11/16 [i] 15:05 Teória veľkého tresku III. 9/23 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VI. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 21/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:45 Rodinné prípady [i] 22:50 Zámena manželiek [i] 00:10 Myšlienky vraha VII. 19/24 [i] 01:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 21/24 [i] 02:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 16/24 [i] 02:45 Monk II. 11/16 [i] 03:30 Dva a pol chlapa VI. [i] 03:50 Teória veľkého tresku III. 9/23 [i] 04:10 Dr. House III. 18/24 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Góly - body - sekundy [i] 05:50 Podvodníci v akcii IV 5/10 [i] 06:20 Nash Bridges: Horoskop 16 [i] 07:10 Križovatky mediciny: Výpoveď 50 [i] 07:55 Správy RTVS "N" [i] 08:40 Góly - body - sekundy [i] 09:00 Nash Bridges: Leov veľký plán 17 [i] 09:45 Policajné oddelenie: Drogový kšeft 2.časť 70 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom , zasaď strom [i] 14:40 Prefíkaná banda I 4/6 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Podvodníci v akcii IV 6/10 [i] 16:55 Inšpektor Lynley II.: Hra o život 1/2 1/8 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Hlavu hore - mučeníci z Fiesole [i] 21:55 Reportéri [i] 22:25 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka IX.: Spálená zem 1/23 [i] 23:05 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka IX.: Osobné fauly 2/23 [i] 23:50 Policajné oddelenie: Drogový kšeft 2.časť 70 [i] 00:40 Prefíkaná banda I 4/6 [i] 01:35 Hlavu hore - mučeníci z Fiesole [i] 03:05 Dámsky klub [i] 04:40 Križovatky mediciny: Výpoveď 50 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Zázračný ateliér [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie [i] 09:00 Poškolák [i] 09:35 Odkrývanie minulosti: Angkor Vat - záchrana chrámového mesta [i] 10:05 Maďarský magazín [i] 10:30 Fokus spotrebiteľ "N" [i] 11:15 Pred rokmi... [i] 11:50 Živá panoráma [i] 12:20 ArtSpektrum [i] 12:25 Čaro melódií [i] 13:00 Spolok klobúkových dám [i] 13:45 SK DEJINY - Oslobodenie: Na ceste v víťaznému februáru [i] 14:40 Jazda bez bŕzd - 2.časť [i] 15:25 GENERÁCIA - zlaté roky života [i] 15:55 Rómsky magazín [i] 16:25 Polícia [i] 16:45 Fokus právo "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Svet zvierat III: Strážcovia rajských vtákov [i] 18:25 Halali [i] 18:45 Večerníček: Kač,kač,kač [i] 18:50 Bob a Bobek, králiky z klobúka II [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie [i] 19:00 Bolek a Lolek idú do sveta: Na divokom západe [i] 19:10 Marvin, stepujúci kôň [i] 19:35 Zázračný ateliér [i] 19:40 Narodení v divočine [i] 19:50 Osudy - 70.výročie konca druhej svetovej vojny [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Úžasné stavby III.: Úžasné stavby - Najväčšie metro na svete [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:35 Família: Família - Na tandeme [i] 22:00 Oznamuje sa láskam vašim [i] 23:40 Ambulancia: Nepriateľ v žalúdku [i] 00:05 Správy RTVS "N" [i] 00:55 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:15 SÚDNA SIEŇ: Šikana v práci [i] 08:25 DIVOKÉ KONE [i] 09:45 KEBY BOLO KEBY - Láska, sex a šťastie: Simonka 9 [i] 10:55 SÚDNA SIEŇ: Rozvod penzistov [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:20 Kosti IX. 3 [i] 14:20 PANELÁK XV.: Lúčenie 52 [i] 15:20 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:40 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 SÚDNA SIEŇ: Bez peňazí a bez lásky [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 DIVOKÉ KONE [i] 21:45 "KOLABS" [i] 22:25 Kosti IX. 4 [i] 23:25 C.S.I.: Kriminálka New York VIII. 12 [i] 00:25 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 1/23 [i] 01:25 Lovci väzňov 7 [i] 02:20 KEBY BOLO KEBY - Láska, sex a šťastie: Simonka 9 [i] 03:20 KRIMI 03:40 "KOLABS" [i] 04:10 DIVOKÉ KONE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Ničitelia mýtov II. 23 [i] 05:50 Dom snov VIII. 19 [i] 06:35 Kúzelný svet elfov a víl 12 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie [i] 09:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 1/23 [i] 10:15 C.S.I.: Kriminálka New York VIII. 11 [i] 11:10 Ničitelia mýtov V. [i] 12:40 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 14 [i] 13:35 Profesionáli IV.: Východniar 8 [i] 14:30 Dom snov VIII. 20 [i] 15:20 Simpsonovci XV. 2,3 [i] 16:15 Ako som spoznal vašu mamu VIII. 7 [i] 16:50 Ničitelia mýtov V. [i] 17:55 Hľadá sa dom pre milionárov - New York II. 2 [i] 18:55 Simpsonovci XV. 4,5 [i] 19:50 Profesionáli IV.: Únosca 9 [i] 20:45 Horúce strely [i] 22:30 Hawaii 5.0 V. 13 [i] 23:25 2. svetová vojna v 11 [i] 00:30 Mafstory VI.: Rozlúčka s Beátkou, Liečba šokom 4,5 [i] 02:10 Ničitelia mýtov II. 24 [i] 03:00 Profesionáli IV.: Únosca 9 [i] 03:35 Magnum IV. 21 [i] 04:20 Mafstory VI.: Rozlúčka s Beátkou 4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Komisař Rex I. 11 [i] 08:05 Námořní vyšetřovací služba LA V. 15 [i] 09:05 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 3 [i] 10:05 Vražedná čísla IV. 17 [i] 11:05 Havaj 5-0 II. 12 [i] 12:05 Komisař Rex I. 11 [i] 13:10 Námořní vyšetřovací služba LA V. 15 [i] 14:10 Vražedná čísla IV. 18 [i] 15:05 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 4 [i] 16:05 Komisař Rex I. 12 [i] 17:10 Havaj 5-0 II. 13 [i] 18:05 Vražedná čísla V. 1 [i] 19:00 Vražedná čísla V. 2 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 16 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 8 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 15 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 16 [i] 00:00 Havaj 5-0 I. 11 [i] 01:00 Havaj 5-0 I. 12 [i] 01:55 Námořní vyšetřovací služba VIII. 15 [i] 02:40 Námořní vyšetřovací služba VIII. 16 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 5): Koberec/lego 16 [i] 05:35 Jak to dělají? (Series 10): Lodě Chinamax/ruská vodka/plži ušně 18 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 20) 1 [i] 06:25 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 4 [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 2 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (Series 3): Poklady světové války 11 [i] 07:45 Jak to dělají? (Series 7): Eiffelova věž/snowboardy 15 [i] 08:10 Rychle a hlasitě (Series 2): Zvýšený Jeep 17 [i] 09:05 Berte to jako varování (Series 3): Povolení na vzrušující zážitky 1 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 4) 4 [i] 10:50 Zlatá horečka (Series 4): Den zúčtování 16 [i] 11:40 Potápění za zlatem – pod ledem (Series 2): Buldozery a draci 2 [i] 12:35 Obnažená města (Series 2): Paříž 6 [i] 13:30 Mimořádné projekty (Series 1): Rozšíření Panamského kanálu 9 [i] 14:25 Lovci odpadu (Series 1) 7 [i] 15:20 Lovci odpadu (Series 1) 8 [i] 16:15 Lovci odpadu (Series 1) 9 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 3): Poklady světové války 11 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 2 [i] 18:05 Pátá rychlost (Series 18) 3 [i] 18:35 Pátá rychlost (Series 18) 4 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 5): Vlaky/kuličková pera 17 [i] 19:30 Jak to dělají? (Series 10): Petrohradské metro/cibetková káva/výrobci čipů 19 [i] 20:00 Války kontejnerů (Series 1) 3 [i] 20:30 Války kontejnerů (Series 1) 4 [i] 21:00 Lovci skladovacích jednotek 10 [i] 21:30 Lovci skladovacích jednotek 11 [i] 22:00 Úlovky ze zapadákova (Series 1) 8 [i] 23:00 Pátrání po klasických autech (Series 7): Keels & Wheels 3 [i] 23:30 Pátrání po klasických autech (Series 7): F jako Ferrari 4 [i] 00:00 Automobilové podzemí (Series 1): Tajná mise 6 [i] 00:55 Pouliční psanci (Series 1) 8 [i] 01:50 Války kontejnerů (Series 1) 3 [i] 02:15 Války kontejnerů (Series 1) 4 [i] 02:40 Lovci skladovacích jednotek 10 [i] 03:05 Lovci skladovacích jednotek 11 [i] 03:30 Úlovky ze zapadákova (Series 1) 8 [i] 04:20 Pátrání po klasických autech (Series 7): Keels & Wheels 3 [i] 04:45 Pátrání po klasických autech (Series 7): F jako Ferrari 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Bydlení je hra [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Tlusťoch [i] 09:50 Na cestě po severním Vietnamu [i] 10:20 Postřehy odjinud [i] 10:25 Hobby naší doby [i] 10:55 Kousek nebe [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová IV [i] 14:45 Vzhůru dolů! [i] 15:05 Kojak III [i] 15:55 Tlusťoch [i] 16:45 Cestománie [i] 17:10 Besipky: Nehody mladých řidičů [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Gejzír [i] 21:24 Výsledky losování Šťastných 10 21:25 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:25 Motiv [i] 23:05 Kriminálka Paříž [i] 23:55 AZ-kvíz [i] 00:40 Kriminalista [i] 01:40 Padající květináč [i] 02:05 Dobré ráno [i] 04:35 Designtrend [i] 04:55 Banánové rybičky [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Uchem jehly [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kosmický věk: Příběh NASA 3/4 [i] 09:55 Athénám 1/2 [i] 10:45 Letecké katastrofy: Zápas se smrtí [i] 11:30 City Folk 2014: Mexico City [i] 12:00 Jezerní aféra [i] 12:35 Krajinou příběhů českých hradů známých i neznámých 7/10 [i] 13:00 Tajemství mrtvých mužů: Hitlerovy "vlčí smečky" [i] 13:45 Železná díra [i] 14:40 Chcete je? ZJ [i] 14:45 Továrny dneška II.: Lexus LFA [i] 15:35 Kryštof Kolumbus a jeho mapy [i] 16:30 Svědci hurikánu Katrina: Průběh přírodní katastrofy v New 1/2 [i] 17:20 Zázračná planeta: Vlci versus bizoni [i] 18:15 Dobrodruh 11/12 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Modrá planeta: Pobřeží [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 S kuchařem kolem světa: Libanon [i] 21:00 Cestománie [i] 21:35 Národní klenoty [i] 22:00 EXPO po česku [i] 22:30 Zločin 5/20 [i] 23:25 Zločin 6/20 [i] 00:25 Tabu [i] 01:00 EXPOminuty 2015 [i] 01:10 Evropa dnes [i] 01:35 Folklorika [i] 02:00 Babylon [i] 02:30 Z očí do očí [i] 03:05 Klub přátel dechovky [i] 03:40 Manželky s vůní dálek [i] 04:05 Přezůvky s sebou [i] 04:50 Koňský den po mongolsku [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:10 Ulice 2828 [i] 10:05 Výměna manželek [i] 11:25 Dva a půl chlapa IX 15 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Odložené případy II: Daniela 3 [i] 13:20 Beze stopy IV: Černá vdova 6 [i] 14:20 Mentalista IV: Kolo kolo mlýnský 4 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Dohnat a předehnat 278 [i] 16:35 Dva a půl chlapa IX 16 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas XII: Obludárium 6 [i] 18:30 Ulice 2829 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Překvapení za překvapením 578 [i] 21:35 Prásk [i] 22:15 Minority Report [i] 00:55 Kriminálka Las Vegas XII: Obludárium 6 [i] 01:40 Novashopping 02:15 Mentalista IV: Kolo kolo mlýnský 4 [i] 03:00 Áčko: Mí spolužáci mě dostali na dno [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Dohnat a předehnat 278 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Ninjago [i] 07:00 Winx Club: Schůzka s pohromou 5 [i] 07:25 Divácké zprávy [i] 07:40 M*A*S*H 111 [i] 08:25 M*A*S*H 112 [i] 09:20 To je vražda, napsala IV: Ukradený příběh 8 [i] 10:25 Julie Lescautová IX: Riziko povolání 1 [i] 12:25 Wolffův revír IV: Konec léčby 1 [i] 13:30 Komisař Rex II: Smrtelná dávka 12 [i] 14:40 Doktor z hor: Nové příběhy II: Mateřské instinkty 9 [i] 15:40 Rosamunde Pilcher: Křídla naděje [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Svatby v Benátkách: Tajná oslava 69 [i] 21:35 Kdo je kdo? [i] 22:35 Ano, šéfe! [i] 23:55 Právo a pořádek XVI: Pomsta 21 [i] 00:50 Slunečno, místy vraždy III: Stánky kontra restaurace 5 [i] 01:50 Spravedlnost v krvi II: Ženy se zbraní 16 [i] 02:45 To je vražda, napsala IV: Ukradený příběh 8 [i] 03:30 Wolffův revír IV: Konec léčby 1 [i] 04:20 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Tehotné v šestnástich [i] 06:10 Nezvestná 7-8/100 [i] 07:40 Bez servítky [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 V náručí diabla 59/182 [i] 11:30 Zakázaná láska 117-118/158 [i] 13:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 15:05 Víťazstvo lásky 157-158/172 [i] 17:00 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 3/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:30 Tehotné v šestnástich [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Mentalista V. 10/22 [i] 21:30 Zakázaná láska 119-120/158 [i] 23:30 Sestrička Jackie IV. 7-10/10 [i] 01:30 Priatelia [i] 01:50 Bez servítky [i] 02:40 Smotánka [i] 03:15 Na streche [i] 03:40 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 3/22 [i] 04:25 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 3 [i] 06:30 Klientka0 [i] 08:20 Nejlepší hollywoodští režiséři 20 [i] </