TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 11:00 Chlapi neplačú [i] 12:05 Dr. House III. 17/24 [i] 13:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 15/24 [i] 14:05 Monk II. 10/16 [i] 15:00 Teória veľkého tresku III. 8/23 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VI. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 20/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 CHART SHOW [i] 22:35 Arrow II. 21-22/23 [i] 00:25 Policajti z L. A. III. 10/10 [i] 01:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 20/24 [i] 02:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 15/24 [i] 02:45 Monk II. 10/16 [i] 03:30 Dva a pol chlapa VI. [i] 03:50 Teória veľkého tresku III. 8/23 [i] 04:10 Dr. House III. 17/24 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Správy RTVS "N" [i] 05:50 Podvodníci v akcii IV 4/10 [i] 06:20 Nash Bridges: Kým nás smrť nerozdelí 15 [i] 07:10 Križovatky mediciny: Prepustenie zo súcitu 49 [i] 07:55 Správy RTVS "N" [i] 08:40 Góly - body - sekundy [i] 09:00 Nash Bridges: Horoskop 16 [i] 09:50 Policajné oddelenie: Drogový kšeft 1.časť. 69 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Hurá do záhrady [i] 14:40 Prefíkaná banda I 3/6 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Podvodníci v akcii IV 5/10 [i] 16:55 Inšpektor Lynley I.: Bylinkárka 2/2 8/8 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Firma [i] 22:45 Neviditeľná [i] 00:30 Policajné oddelenie: Drogový kšeft 1.časť. 69 [i] 01:20 Prefíkaná banda I 3/6 [i] 02:15 Dámsky klub [i] 03:45 Križovatky mediciny: Prepustenie zo súcitu 49 [i] 04:30 Zomierajú postojačky [i] 04:50 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Fidlibum [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky [i] 09:00 Keď sa Čína sťahuje do Európy [i] 09:55 Rusínsky magazín [i] 10:25 Fokus zdravie "N" [i] 11:10 Ambulancia: Nepriateľ v žalúdku [i] 11:35 Libanon nepoznaná krajina [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:50 Hrochoťská dolina [i] 13:30 Večera s Havranom [i] 14:50 VAT [i] 15:25 Kvarteto [i] 15:55 Maďarský magazín [i] 16:25 Tempo: Tempo [i] 16:45 Fokus spotrebiteľ "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Odkrývanie minulosti: Angkor Vat - záchrana chrámového mesta [i] 18:25 Test magazín: Inteligentné náramky na tréning [i] 18:35 HiSTORY [i] 18:45 Večerníček: Kač,kač,kač [i] 18:50 Bob a Bobek, králiky z klobúka II [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky [i] 19:00 Bolek a Lolek idú do sveta: Veľká cena Argentíny [i] 19:10 Marvin, stepujúci kôň [i] 19:35 Zázračný ateliér [i] 19:40 Narodení v divočine [i] 19:45 Osudy - 70.výročie konca druhej svetovej vojny [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 SK DEJINY - Oslobodenie: Na ceste v víťaznému februáru [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:35 Zánik samoty Berhof [i] 23:15 Môj otec Gulag [i] 00:20 Polícia [i] 00:30 Profesionál [i] 00:50 Autosalón [i] 01:15 Správy RTVS "N" [i] 02:00 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:15 SÚDNA SIEŇ: Porážka [i] 08:30 DIVOKÉ KONE [i] 09:55 KEBY BOLO KEBY - Láska, sex a šťastie: Filipko 8 [i] 10:55 SÚDNA SIEŇ: Príliš drahý orgazmus [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:20 Kosti IX. 2 [i] 14:20 PANELÁK XV.: Budeš otcom 51 [i] 15:20 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:40 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 SÚDNA SIEŇ: Bohatá babka - mŕtva babka [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 DIVOKÉ KONE [i] 21:45 PANELÁK XV.: Lúčenie 52 [i] 22:50 Kosti IX. 3 [i] 23:50 C.S.I.: Kriminálka New York VIII. 11 [i] 00:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 23/23 [i] 01:45 Lovci väzňov 6 [i] 02:45 KEBY BOLO KEBY - Láska, sex a šťastie: Filipko 8 [i] 03:30 PANELÁK XV.: Lúčenie 52 [i] 04:15 DIVOKÉ KONE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Ničitelia mýtov II. 22 [i] 05:55 Dom snov VIII. 18 [i] 06:35 Kúzelný svet elfov a víl 11 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie [i] 08:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 23/23 [i] 10:00 C.S.I.: Kriminálka New York VIII. 10 [i] 11:00 Ničitelia mýtov V. [i] 12:20 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 13 [i] 13:15 Profesionáli IV.: Kšefty s deťmi 7 [i] 14:15 Dom snov VIII. 19 [i] 15:15 Simpsonovci XIV.: - FINÁLE SÉRIE 22/22 [i] 15:40 Simpsonovci XV. 1/22 [i] 16:10 Ako som spoznal vašu mamu VIII. 6 [i] 16:50 Ničitelia mýtov V. [i] 17:55 Hľadá sa dom pre milionárov - New York II. 1/12 [i] 18:50 Simpsonovci XV. 2,3 [i] 19:50 Profesionáli IV.: Východniar 8 [i] 20:45 Spirit - pomstiteľ [i] 23:00 Poseidon Rex [i] 00:35 Mafstory VI.: Konzultant, Hazard tety Márgit 2,3 [i] 02:20 Ničitelia mýtov II. 23 [i] 03:10 Exclusiv - Noviny úspešných s Brunom [i] 03:35 Magnum IV. 20 [i] 04:25 Mafstory VI.: Konzultant 2 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Komisař Rex I. 10 [i] 08:05 Námořní vyšetřovací služba LA V. 14 [i] 09:00 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 2 [i] 10:00 Vražedná čísla IV. 15 [i] 11:00 Havaj 5-0 II. 11 [i] 12:00 Komisař Rex I. 10 [i] 13:05 Námořní vyšetřovací služba LA V. 14 [i] 14:05 Vražedná čísla IV. 16 [i] 15:05 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 3 [i] 16:05 Komisař Rex I. 11 [i] 17:05 Havaj 5-0 II. 12 [i] 18:05 Vražedná čísla IV. 17 [i] 19:05 Vražedná čísla IV. 18 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 15 [i] 21:00 Myšlenky zločince X. 11 [i] 22:00 Vražedná práva I. 3 [i] 23:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 7 [i] 23:55 Bez hranic II. 1 [i] 01:00 Vražedná čísla IV. 17 [i] 01:55 Vražedná čísla IV. 18 [i] 02:35 Vražedná práva I. 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 5): Benzín/kapesní zavírací nože 15 [i] 05:35 Jak to dělají? (Series 10): Ruské panenky/aloe vera/vlajky 17 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 19): Psací pera Space Pen/korálové akvárium/kovové rakve 13 [i] 06:25 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 3 [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 1 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (Series 3) 10 [i] 07:45 Jak to dělají? (Series 7): Autobaterie/čokoláda/kartáčky na zuby 14 [i] 08:10 Rychle a hlasitě (Series 2): Posedlost Mustangy 16 [i] 09:05 Berte to jako varování (Series 2): Nejlepší hity II 14 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 4) 3 [i] 10:50 Zlatá horečka (Series 4): Muž na kabelu 15 [i] 11:40 Potápění za zlatem – pod ledem (Series 2): Máme to doma 1 [i] 12:35 Automobilové podzemí (Series 1): Závod do přístavu 3 [i] 13:30 Dílna zatracenců (Series 1): Mustang Fastback – (Díl 6) 2 [i] 14:25 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Jako kaskadéři 13 [i] 14:55 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Úzkost z odloučení 14 [i] 15:20 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Allen versus Ton 15 [i] 15:50 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Tenisové rakety 16 [i] 16:15 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Bez padáku 17 [i] 16:45 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Tonova cesta 18 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 3) 10 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 1 [i] 18:05 Pátá rychlost (Series 18) 1 [i] 18:35 Pátá rychlost (Series 18) 2 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 5): Koberec/lego 16 [i] 19:30 Jak to dělají? (Series 10): Lodě Chinamax/ruská vodka/plži ušně 18 [i] 20:00 Odborníci na domy v korunách stromů (Series 3): Jedinečné domy v korunách III 14 [i] 21:00 Akvária na míru (Series 4): Největší akvárium 8 [i] 22:00 Králové sekvojí (Series 1): Motorest a zlatá horečka 4 [i] 23:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 11 [i] 00:00 Aljaška: poslední hranice (Series 3): Svátky v osadě 15 [i] 00:55 Lety po divoké Aljašce (Series 1): Hádka v divočině 8 [i] 01:50 Odborníci na domy v korunách stromů (Series 3): Jedinečné domy v korunách III 14 [i] 02:40 Akvária na míru (Series 4): Největší akvárium 8 [i] 03:30 Králové sekvojí (Series 1): Motorest a zlatá horečka 4 [i] 04:20 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 11 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Tlusťoch [i] 09:50 Na cestě po Peru [i] 10:35 13. komnata Barbary Lukešové [i] 11:05 Vyprávěj [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová IV [i] 14:45 Vzhůru dolů! [i] 15:05 Kojak III [i] 15:55 Tlusťoch [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Kousek nebe [i] 21:05 Nadměrné maličkosti [i] 21:39 Výsledky losování Šťastných 10 21:40 Velká sázka o malé pivo [i] 23:15 Místo činu - Schimanski [i] 00:45 AZ-kvíz [i] 01:10 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 02:15 Na stopě [i] 02:40 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Anatomie náboženství 2/3 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Tornáda v Oklahomě [i] 09:55 Nacisté před soudem 2/3 [i] 10:55 Příběh hraběte Drakuly [i] 11:45 Náš venkov: Tři ženy v chalupě [i] 12:15 Folklorika [i] 12:40 Cesta ze dna 8/8 [i] 13:30 Evropa dnes [i] 13:55 Trojmezí [i] 14:55 Johanka z Arku [i] 15:40 Vinitorium Moravicum [i] 16:05 Chcete je? ZJ [i] 16:15 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 16:40 Kurs Karibské ostrovy [i] 17:20 Londýn, zrcadlo světa [i] 18:15 Království divočiny: Rozedranec proužkovaný [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Příběh natáčení filmu Bílý lev [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Útěk na Mauricius [i] 21:00 Na cestě po Asiru [i] 21:30 Dobrodruh 11/12 [i] 22:00 Kmeny: Hipsteři [i] 22:25 Ocas ještěrky [i] 23:55 Uvězněni 5/6 [i] 00:45 Anatomie náboženství 2/3 [i] 01:10 Křesťanský magazín [i] 01:35 Chcete mě? ZJ [i] 02:05 Náš venkov: Tři ženy v chalupě [i] 02:30 Z očí do očí [i] 03:05 Svítání na obzoru [i] 03:30 Klub přátel dechovky [i] 04:05 Přezůvky s sebou [i] 04:45 Jak se dělá Radiojournal [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:10 Ulice 2827 [i] 10:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Kamínek pro štěstí 577 [i] 11:25 Dva a půl chlapa IX 14 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Odložené případy II: Děvčata z továrny 2 [i] 13:25 Beze stopy IV: Bez uznání 5 [i] 14:20 Mentalista IV: Rudé balónky 3 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Budu stavět dům 277 [i] 16:30 Dva a půl chlapa IX 15 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas XII: Kriminalistka sestřelena 5 [i] 18:30 Ulice 2828 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Výměna manželek [i] 21:35 Námořní vyšetřovací služba XI: Epidemie 11 [i] 22:40 Desperado [i] 00:35 Kriminálka Las Vegas XII: Kriminalistka sestřelena 5 [i] 01:20 Mentalista IV: Rudé balónky 3 [i] 02:05 Novashopping 03:15 DO-RE-MI [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Budu stavět dům 277 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Friends: Plavba za delfíny [i] 07:00 Winx Club: Černý močál 4 [i] 07:25 Divácké zprávy [i] 07:40 M*A*S*H 110 [i] 08:25 M*A*S*H 111 [i] 09:20 To je vražda, napsala IV: Jestliže je čtvrtek, musí být u Beverly 7 [i] 10:25 Julie Lescautová VIII: Účtování 6 [i] 12:25 Wolffův revír III: Wallmann se vrací 27 [i] 13:30 Komisař Rex II: Únos 11 [i] 14:40 Doktor z hor: Nové příběhy II: Chybami se člověk učí 8 [i] 15:40 Rosamunde Pilcher: A najednou to byla láska [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Všechny moje lásky: Nevěra 19 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:35 Telebazar [i] 23:45 Hawaii 5-0 IV: Výpomoc 13 [i] 00:40 Slunečno, místy vraždy III: Nahá pravda 4 [i] 01:40 Firma: Kapitola šestnáctá 16 [i] 02:35 To je vražda, napsala IV: Jestliže je čtvrtek, musí být u Beverly 7 [i] 03:25 Wolffův revír III: Wallmann se vrací 27 [i] 04:15 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Tehotné v šestnástich [i] 06:15 Nezvestná 5-6/100 [i] 07:45 Bez servítky [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 V náručí diabla 58/182 [i] 11:30 Zakázaná láska 115-116/158 [i] 13:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 15:00 Víťazstvo lásky 155-156/172 [i] 17:00 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 2/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:25 Tehotné v šestnástich [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Mentalista V. 9/22 [i] 21:30 Zakázaná láska 117-118/158 [i] 23:35 Sestrička Jackie IV. 5-6/10 [i] 00:40 Stratená duša II. 19/22 [i] 01:25 Priatelia [i] 01:45 Bez servítky [i] 02:35 Smotánka [i] 03:15 Na streche [i] 03:40 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 2/22 [i] 04:25 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 2 [i] 06:30 Škola života0 [i] 08:20 Nejlepší hollywoodští režiséři 19 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Krycí jméno: Čistič0 [i] 13:40 Flynn Carsen: Honba za kopím0 [i] 15:25 Alenka v zemi za zrcadlem0 [i] 17:00 Nezlobte, když nemusíte!0 [i] 19:40 Trust0 [i] 21:30 Emperor0 [i] 23:20 Mrtvá hlídka0 [i] 00:55 Černý přízrak0 [i] 02:25 Mongol - Čingischán0 [i]