TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 11:00 Chlapi neplačú [i] 12:05 Dr. House III. 16/24 [i] 13:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 14/24 [i] 14:05 Monk II. 9/16 [i] 15:05 Teória veľkého tresku III. 7/23 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VI. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 19/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:45 Rodinné prípady [i] 22:50 Zámena manželiek [i] 00:00 Myšlienky vraha VII. 18/24 [i] 00:55 Policajti z L. A. III. 9/10 [i] 01:40 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 19/24 [i] 02:25 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 14/24 [i] 03:05 Monk II. 9/16 [i] 03:50 Dva a pol chlapa VI. [i] 04:10 Dr. House III. 16/24 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Góly - body - sekundy [i] 05:40 Počasie [i] 05:50 Podvodníci v akcii IV 3/10 [i] 06:20 Nash Bridges: Demolačná čata 14 [i] 07:05 Križovatky mediciny: Tlkot srdca 48 [i] 07:55 Správy RTVS "N" [i] 08:40 Góly - body - sekundy [i] 09:00 Nash Bridges: Kým nás smrť nerozdelí 15 [i] 09:45 Policajné oddelenie: Rukojemník. 68 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Každý deň sa počíta [i] 14:40 Prefíkaná banda I 2/6 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Podvodníci v akcii IV 4/10 [i] 16:55 Inšpektor Lynley I.: Bylinkárka 1/2 7/8 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nikto nie je dokonalý [i] 21:30 Slovensko chutí [i] 22:05 Súboj s časom: Samovražda 19/24 [i] 22:50 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka X.: Nenávisť 12/24 [i] 23:35 Policajné oddelenie: Rukojemník. 68 [i] 00:25 Prefíkaná banda I 2/6 [i] 01:20 Súboj s časom: Samovražda 19/24 [i] 02:05 Inšpektor Lynley I.: Bylinkárka 1/2 7/8 [i] 02:50 Dámsky klub [i] 04:20 Križovatky mediciny: Tlkot srdca 48 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Trpaslíci [i] 09:00 Pesničky z Hviezdičky: My sme deti rock and rollu [i] 09:05 Výnimočné ženy: Maria Montessori [i] 09:55 Vašimi očami: Camargue [i] 10:25 Národnostný magazín: Slovanský [i] 10:55 Fokus práca "N" [i] 11:40 Športové ozveny [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:45 ArtSpektrum [i] 12:50 Z Gemera [i] 13:20 Oslava [i] 13:55 5 minút po dvanástej: HRA NA VOJAKOV [i] 14:55 Família: Família - Makovienka [i] 15:35 Televízny posol [i] 16:05 Rusínsky magazín [i] 16:30 Osobnosti Banskej Bystrice: Marek Zákopčan [i] 16:45 Fokus zdravie "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Na ceste po Česku: Na ceste po Krkonošiach [i] 18:25 Encyklopédia slovenských obcí: Domaša [i] 18:45 Večerníček: Kač,kač,kač [i] 18:50 Bob a Bobek, králiky z klobúka II [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž [i] 19:05 Bolek a Lolek idú do sveta: Na púšti Gobi [i] 19:10 Marvin, stepujúci kôň [i] 19:35 Zázračný ateliér [i] 19:45 Narodení v divočine [i] 19:50 Osudy - 70.výročie konca druhej svetovej vojny [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Keď sa Čína sťahuje do Európy [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:35 Ambulancia: Nepriateľ v žalúdku [i] 22:05 Večera s Havranom [i] 23:15 Ako sa varia dejiny [i] 00:50 Energetika [i] 01:05 Správy RTVS "N" [i] 01:50 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI 06:45 NOVINY TV JOJ 07:35 SÚDNA SIEŇ: Pivnica [i] 08:40 INKOGNITO [i] 09:55 KEBY BOLO KEBY - Láska, sex a šťastie: Igor 7 [i] 10:55 SÚDNA SIEŇ: Skrachovanec [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:20 Kosti IX. 1/24 [i] 14:20 PANELÁK XV.: Hra s ohňom 50 [i] 15:20 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:40 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 SÚDNA SIEŇ: Facky v kabinete [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 DIVOKÉ KONE [i] 21:45 PANELÁK XV.: Budeš otcom 51 [i] 22:50 Kosti IX. 2 [i] 23:50 C.S.I.: Kriminálka New York VIII. 10 [i] 00:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 22 [i] 01:50 Lovci väzňov 5 [i] 02:45 KEBY BOLO KEBY - Láska, sex a šťastie: Igor 7 [i] 03:30 PANELÁK XV.: Budeš otcom 51 [i] 04:15 DIVOKÉ KONE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Ničitelia mýtov II. 21 [i] 05:50 Dom snov VIII. 17 [i] 06:35 Kúzelný svet elfov a víl 10 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie [i] 08:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 22 [i] 10:00 Biele goliere IV.: Uznanie medzi zlodejmi 5 [i] 10:55 Ničitelia mýtov V. [i] 12:15 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 12 [i] 13:15 Profesionáli IV.: Šéf je teplý 6 [i] 14:15 Dom snov VIII. 18 [i] 15:10 Simpsonovci XIV. 20,21 [i] 16:10 Ako som spoznal vašu mamu VIII. 5 [i] 16:45 Ničitelia mýtov V. [i] 17:50 Hľadá sa dom pre milionárov - New York 9/9 [i] 18:50 Simpsonovci XIV.: - FINÁLE SÉRIE 22/22 [i] 19:10 Simpsonovci XV. 1/22 [i] 19:45 Profesionáli IV.: Kšefty s deťmi 7 [i] 20:45 Poseidon Rex [i] 22:20 Letecké katastrofy IX. 7 [i] 23:25 Vzdušné bojové súboje 1/6 [i] 00:45 Mafstory V.: Duch starej Csontosovej 34/34 [i] 01:35 Mafstory VI.: Prezident alebo boss? 1/17 [i] 02:20 Ničitelia mýtov II. 22 [i] 03:10 Magnum IV. 19 [i] 03:55 Mafstory V.: Duch starej Csontosovej 34/34 [i] 04:40 Prvé oddelenie [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Komisař Rex I. 9 [i] 08:05 Námořní vyšetřovací služba LA V. 13 [i] 09:05 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 1 [i] 10:05 Vražedná čísla IV. 13 [i] 11:00 Havaj 5-0 II. 10 [i] 11:55 Komisař Rex I. 9 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 13 [i] 13:55 Vražedná čísla IV. 14 [i] 14:55 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 2 [i] 15:55 Komisař Rex I. 10 [i] 17:00 Havaj 5-0 II. 11 [i] 18:00 Vražedná čísla IV. 15 [i] 19:00 Vražedná čísla IV. 16 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 14 [i] 21:00 Jak prosté III. 15 [i] 22:00 Bez hranic II. 1 [i] 23:05 Tajnosti a lži I. 2 [i] 00:05 Vražedná práva I. 2 [i] 01:05 Jak prosté III. 15 [i] 02:00 Bez hranic II. 1 [i] 02:50 Strážce pořádku V. 10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 5): Hydroelektrická hráz/Mikročipy 14 [i] 05:35 Jak to dělají? (Series 10): Kuličková ložiska/inkoust pro karikaturisty/protézy oka 16 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 19): Navažské koberce/ropa/kaleidoskopy 12 [i] 06:25 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 2 [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek (Series 2) 12 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (Series 3) 9 [i] 07:45 Jak to dělají? (Series 7): Peníze/boty 13 [i] 08:10 Rychle a hlasitě (Series 2): Aaronův závoďák Falcon 15 [i] 09:05 Berte to jako varování (Series 2): Hrdinové a šprýmaři 13 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 4) 2 [i] 10:50 Zlatá horečka (Series 4): Záchrana helikoptérou 14 [i] 11:40 Potápění za zlatem – pod ledem (Series 1): K jedinému cíli 5 [i] 12:35 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 2 [i] 13:30 Sibiřský podíl (Series 1): Občanská válka 3 [i] 14:25 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Totální válka 13 [i] 14:55 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Narůstající spory 14 [i] 15:20 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Soupeřivost nade vše 15 [i] 15:50 Válka skladů v Kanadě (Series 1): I zkušení obchodníci mají špatnou náladu 16 [i] 16:15 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Sedm zvyků nesmírně úspěšných vyšetřovatelů 17 [i] 16:45 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Zlaté časy na Wedgiemont High 18 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 3) 9 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 2) 12 [i] 18:05 Pátá rychlost (Series 22) 18 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 5): Benzín/kapesní zavírací nože 15 [i] 19:30 Jak to dělají? (Series 10): Ruské panenky/aloe vera/vlajky 17 [i] 20:00 Aljaška: bitva v zátoce (Series 1): Jackpot v Bristol Bay 3 [i] 21:00 Rebelové zamrzlého jezera (Series 1): Hry na zamrzlém jezeře 6 [i] 22:00 Aljaška: poslední hranice (Series 4): Díkůvzdání v osadě 12 [i] 23:00 Americké svaly (Series 1): Nick Swisher 2 [i] 00:00 Zápasníci (Series 1): Poslední boj 8 [i] 00:55 Hlídači čtvrtí (Series 1) 7 [i] 01:50 Aljaška: bitva v zátoce (Series 1): Jackpot v Bristol Bay 3 [i] 02:40 Rebelové zamrzlého jezera (Series 1): Hry na zamrzlém jezeře 6 [i] 03:30 Aljaška: poslední hranice (Series 4): Díkůvzdání v osadě 12 [i] 04:20 Americké svaly (Series 1): Nick Swisher 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Tlusťoch [i] 09:50 Na cestě po Viti Levu [i] 10:15 Postřehy odjinud [i] 10:25 Reportéři ČT [i] 11:05 Tělo slovem... [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová IV [i] 14:45 Vzhůru dolů! [i] 15:05 Kojak III [i] 15:55 Tlusťoch [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Zítra to roztočíme, drahoušku...! [i] 22:29 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 22:30 "Já to tedy beru, šéfe...!" [i] 00:05 Otec Brown II [i] 00:55 AZ-kvíz [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 01:45 Kalendárium [i] 02:00 Sváteční slovo kazatele Víta Vursta [i] 02:05 Hobby naší doby [i] 02:30 Bydlení je hra [i] 02:50 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 City Folk 2014: Mexico City [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Londýn, zrcadlo světa [i] 09:55 Johanka z Arku [i] 10:40 Náš původ: Mozek [i] 11:30 Dobrodruh 10/12 [i] 12:00 Nedej se [i] 12:50 Auto Moto Revue [i] 13:20 Vzestup a pád NSDAP: Dozvuky 10/10 [i] 14:10 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:55 Tajemství mrtvých mužů: Hitlerovy "vlčí smečky" [i] 15:40 Tajemství 2. sv. války: Plukovník [i] 16:30 Kosmický věk: Příběh NASA 3/4 [i] 17:25 Modrá planeta: Pobřeží [i] 18:15 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Království oceánů: Návrat do moře [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Největší tankové bitvy III.: Závěrečné boje o Itálii [i] 20:55 Letecké katastrofy: Zápas se smrtí [i] 21:40 Hřbitov pro cizince [i] 23:00 Město žen V [i] 23:20 Luther III 1/4 [i] 00:10 Luther III 2/4 [i] 01:05 Babylon [i] 01:30 Z očí do očí [i] 02:00 Klub přátel dechovky [i] 02:30 Tři svatby [i] 03:00 52 dní na útěku [i] 03:30 Mistr Eckhart [i] 03:55 Přezůvky s sebou [i] 04:45 Hudci [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2826 [i] 10:10 Doktoři z Počátků: Boj s démony 115 [i] 11:25 Dva a půl chlapa IX 13 [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Odložené případy II: Nebezpečná čtvrť 1 [i] 13:20 Beze stopy IV: Sedm ztracených let 4 [i] 14:20 Mentalista IV: Malá rudá knížka 2 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Růže ve skle 276 [i] 16:35 Dva a půl chlapa IX 14 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas XII: Pokojová služba 4 [i] 18:30 Ulice 2827 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Kamínek pro štěstí 577 [i] 21:35 Víkend: Obchod století [i] 22:35 Kriminálka Las Vegas IV: Soukromé vášně 16 [i] 23:30 Bezohlední 7 [i] 00:20 Kriminálka Las Vegas XII: Pokojová služba 4 [i] 01:05 Mentalista IV: Malá rudá knížka 2 [i] 01:50 Novashopping 02:20 Mentalista VI: Tajemný flash disk 10 [i] 03:15 DO-RE-MI [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Růže ve skle 276 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Friends: Utajená oslava [i] 07:00 Winx Club: Akademie Alfea pro víly 3 [i] 07:25 Divácké zprávy [i] 07:40 M*A*S*H 109 [i] 08:25 M*A*S*H 110 [i] 09:20 To je vražda, napsala IV: Rodinné zatížení 6 [i] 10:25 Julie Lescautová VIII: Falešný viník 5 [i] 12:25 Wolffův revír III: Počítačové hry 26 [i] 13:30 Komisař Rex II: Vůně smrti 10 [i] 14:40 Doktor z hor: Nové příběhy II: Vnitřní život 7 [i] 15:40 Rosamunde Pilcher: Láska jejího života [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Svatby v Benátkách: Holka, co nechce děti 68 [i] 21:35 Očima Josefa Klímy [i] 22:20 Ano, šéfe! [i] 23:30 Cesty k úspěchu [i] 23:45 Kriminálka Stuttgart IV: Roh nosorožce 20 [i] 00:45 Spravedlnost v krvi IV: Imigranti 22 [i] 01:40 Firma: Kapitola patnáctá 15 [i] 02:40 To je vražda, napsala IV: Rodinné zatížení 6 [i] 03:25 Wolffův revír III: Počítačové hry 26 [i] 04:15 Prima ZOOM SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Tehotné v šestnástich [i] 06:10 Nezvestná 3-4/100 [i] 07:45 Bez servítky [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 V náručí diabla 57/182 [i] 11:30 Zakázaná láska 113-114/158 [i] 13:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 15:00 Víťazstvo lásky 153-154/172 [i] 17:05 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 1/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:35 Tehotné v šestnástich [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Mentalista V. 8/22 [i] 21:30 Zakázaná láska 115-116/158 [i] 23:35 Sestrička Jackie IV. 3-4/10 [i] 00:40 Stratená duša II. 18/22 [i] 01:25 Priatelia [i] 01:50 Bez servítky [i] 02:35 Smotánka [i] 03:25 Na streche [i] 03:50 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 1/22 [i] 04:30 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 1 [i] 06:30 Ester to rozčísne0 [i] 08:20 Nejlepší hollywoodští režiséři 18 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Barneyho ženy0