TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 12:05 Dr. House III. 15/24 [i] 13:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 13/24 [i] 14:05 Monk II. 8/16 [i] 15:05 Teória veľkého tresku III. 6/23 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VI. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 18/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:45 Kredenc [i] 22:25 Sajrajt sága (HD) [i] 00:10 Dva a pol chlapa VI. [i] 00:35 Teória veľkého tresku III. 6/23 [i] 01:00 Policajti z L. A. III. 8/10 [i] 01:45 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 18/24 [i] 02:35 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 13/24 [i] 03:20 Monk II. 8/16 [i] 04:10 Dr. House III. 15/24 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Góly - body - sekundy [i] 05:40 Počasie [i] 05:50 Podvodníci v akcii IV 2/10 [i] 06:20 Nash Bridges: Bratia Mc Millanovci 13 [i] 07:05 Križovatky mediciny: Rozhodnutia 47 [i] 07:55 Správy RTVS "N" [i] 08:40 Góly - body - sekundy [i] 09:00 Nash Bridges: Demolačná čata 14 [i] 09:50 Policajné oddelenie: Angelina smrť 67 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Taxík [i] 14:20 HiSTORY [i] 14:40 Prefíkaná banda I 1/6 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Podvodníci v akcii IV 3/10 [i] 17:00 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Gombíková vojna [i] 21:50 Sanitka II. 13/13 [i] 22:50 Hlavný podozrivý - newyorské prípady: Nebezpečná hra 13/13 [i] 23:35 Policajné oddelenie: Angelina smrť 67 [i] 00:25 Autosalón [i] 00:50 Gombíková vojna [i] 02:25 Dámsky klub [i] 03:55 Križovatky mediciny: Rozhodnutia 47 [i] 04:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:15 Umenie [i] 05:45 Kinorama [i] 06:10 Otvárací ceremoniál Medzinárodných saleziánskych športových hier [i] 07:10 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:20 Národnostné správy [i] 07:25 MS v kocke [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Škriatok Kuzma [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál [i] 09:00 Speer a Hitler: Diablov architekt: Norimberg - Proces 2/3 [i] 10:35 Jozef Gregor Tajovský [i] 11:00 Tvárou v tvár [i] 11:30 Fokus rodina "N" [i] 12:20 Živá panoráma [i] 12:50 ArtSpektrum [i] 13:00 Bartošova muzika z Čierneho Balogu [i] 13:25 Magazín Ligy majstrov [i] 13:55 Odpískané [i] 14:20 Magazín Ligy majstrov [i] 15:00 Športové ozveny [i] 15:25 Autosalón [i] 15:50 Národnostný magazín: Slovanský [i] 16:20 Profesionál [i] 16:45 Fokus práca "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Vašimi očami: Camargue [i] 18:30 HiSTORY [i] 18:35 Necelebrity: Igor Kudzej [i] 18:45 Večerníček: Kač,kač,kač [i] 18:50 Bob a Bobek, králiky z klobúka II [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál [i] 19:05 Bolek a Lolek idú do sveta: Olympiáda v Mexiku [i] 19:10 Tao Tao [i] 19:35 Zázračný ateliér [i] 19:40 Narodení v divočine [i] 19:45 Osudy - 70.výročie konca druhej svetovej vojny [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Výnimočné ženy: Maria Montessori [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:35 VAT [i] 22:05 Biely tiger [i] 23:50 A predsa sa točí [i] 00:35 On air [i] 00:55 Správy RTVS "N" [i] 01:40 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:20 SÚDNA SIEŇ: Zabijak bez vôdzky [i] 08:30 DIVOKÉ KONE [i] 09:55 KEBY BOLO KEBY - Láska, sex a šťastie: Zuzka 6 [i] 10:55 SÚDNA SIEŇ: Nezaslúžil si žiť! [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:25 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XV. 4 [i] 14:25 SLADKÝ ŽIVOT [i] 15:20 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:40 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 SÚDNA SIEŇ: Nezvládaš deti [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 INKOGNITO [i] 21:45 PANELÁK XV.: Hra s ohňom 50 [i] 22:50 Kosti IX. 1/24 [i] 23:45 Ako vylúpiť spermobanku [i] 01:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 21 [i] 02:50 C.S.I.: Kriminálka New York V. 8 [i] 03:30 KRIMI 03:55 PANELÁK XV.: Hra s ohňom 50 [i] 04:40 INKOGNITO [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:10 Kritik 5,6 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie [i] 08:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 21 [i] 10:00 Tajná zbraň [i] 12:10 Agentka bez minulosti III. 8 [i] 13:10 Profesionáli IV.: Krčma u fízlú... 5 [i] 14:10 Dom snov VIII. 17 [i] 15:10 Kritik 5,6 [i] 16:10 Ako som spoznal vašu mamu VIII. 4 [i] 16:45 Ničitelia mýtov V. [i] 17:50 Fórky, vtipky XXII. [i] 18:50 Simpsonovci XIV. 20,21 [i] 19:45 Profesionáli IV.: Šéf je teplý 6 [i] 20:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XV. 8 [i] 21:40 C.S.I.: Kriminálka New York V. 8 [i] 22:35 Biele goliere IV.: Uznanie medzi zlodejmi 5 [i] 23:25 Agentka bez minulosti III. 8 [i] 00:20 Mafstory V.: Banánove frajerky, Satelit 32,33 [i] 01:50 Ničitelia mýtov II. 21 [i] 02:35 Magnum IV. 18 [i] 03:25 Mafstory V.: Banánove frajerky, Satelit 32,33 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Komisař Rex I. 8 [i] 08:05 Námořní vyšetřovací služba LA V. 12 [i] 09:05 Drzá Jordan VI. 17 [i] 10:05 Vražedná čísla IV. 11 [i] 11:00 Havaj 5-0 II. 9 [i] 11:55 Komisař Rex I. 8 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 12 [i] 14:00 Vražedná čísla IV. 12 [i] 15:00 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 1 [i] 16:00 Komisař Rex I. 9 [i] 17:05 Havaj 5-0 II. 10 [i] 18:05 Vražedná čísla IV. 13 [i] 19:00 Vražedná čísla IV. 14 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 13 [i] 21:00 Profil zločinu 1 [i] 22:05 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 6 [i] 23:00 Myšlenky zločince X. 10 [i] 00:00 Strážce pořádku V. 11 [i] 01:05 Strážce pořádku V. 11 [i] 02:00 Jak prosté III. 13 [i] 02:45 Jak prosté III. 14 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Akvária na míru (Series 4): Nevšední akvárium 3 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 19): Tasery/konzervované polévky/skokanská prkna 11 [i] 06:25 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 1 [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek (Series 2) 11 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (Series 3): Pistolnický souboj 8 [i] 07:45 Jak to dělají? (Series 7): Výroba cukru/chov ryb/rychlé obleky 12 [i] 08:10 Rychle a hlasitě (Series 2): Nezvyklý Rolls Royce 14 [i] 09:05 Berte to jako varování (Series 2): Svět hackerů 12 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 4): Konec v nedohlednu, 1. část 1 [i] 10:50 Zlatá horečka (Series 4): Vysněná země 13 [i] 11:40 Potápění za zlatem – pod ledem (Series 1): Blýská se na lepší časy 4 [i] 12:35 Aljašská železnice (Series 2): Pekelný vlak 10 [i] 13:30 Megastavitelé (Series 5): Hloubení tunelu v Bosporu - Turecko 6 [i] 14:25 Aljaška: poslední hranice (Series 3): Lov v oblacích 7 [i] 15:20 Aljaška: poslední hranice (Series 3): Nevrlost 8 [i] 16:15 Aljaška: poslední hranice (Series 3): O losech a lidech 9 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 3): Pistolnický souboj 8 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 2) 11 [i] 18:05 Pátá rychlost (Series 22) 17 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 5): Hydroelektrická hráz/Mikročipy 14 [i] 19:30 Jak to dělají? (Series 10): Kuličková ložiska/inkoust pro karikaturisty/protézy oka 16 [i] 20:00 Zlatá horečka (Series 5): Zlaté řeky 16 [i] 21:00 Zlato z Beringova moře (Series 4): Končím! 15 [i] 22:00 Nazí a vystrašení (Series 1): Ze zákulisí 7 [i] 23:00 Bear Grylls: bod zlomu (Series 1) 3 [i] 00:00 Nutné k přežití (Series 6): Arizonské Sky Islands 1 [i] 00:55 Bear Grylls: Únik z pekla (Series 1): Poušť 3 [i] 01:50 Zlatá horečka (Series 5): Zlaté řeky 16 [i] 02:40 Zlato z Beringova moře (Series 4): Končím! 15 [i] 03:30 Nazí a vystrašení (Series 1): Ze zákulisí 7 [i] 04:20 Bear Grylls: bod zlomu (Series 1) 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Móda - Extravagance - Manýry [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Hercule Poirot [i] 09:50 Na cestě po Bretani [i] 10:35 168 hodin [i] 11:05 Svět rekordů a kuriozit - speciál [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová IV [i] 14:45 Vzhůru dolů! [i] 15:05 Kojak III [i] 15:55 Tlusťoch [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Panoptikum Města pražského: V tom starém domě 6/10 [i] 21:05 Reportéři ČT [i] 21:44 Výsledky losování Šťastných 10 21:45 Kriminalista [i] 22:45 Na stopě [i] 23:10 Profesionálové [i] 00:00 AZ-kvíz [i] 00:30 Toulavá kamera [i] 01:00 Objektiv [i] 01:30 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:55 Všechnopárty [i] 02:50 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Chcete je? ZJ [i] 05:30 Postřehy odjinud [i] 05:35 Město žen V [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Mallorca, ostrov slunce a umění [i] 09:55 Elba stopami císaře [i] 10:35 Modrá planeta: Pulz moře [i] 11:25 Babylon [i] 11:55 Anatomie náboženství 2/3 [i] 12:20 Klíč [i] 12:50 Československý filmový týdeník 1965 1042/2379 [i] 13:00 Tornáda v Oklahomě [i] 13:55 Tajemství 2. sv. války: Merrillovi záškodníci [i] 14:50 Putování naší planety: Rotace [i] 15:40 Schůzky s orlem [i] 16:35 Po stopách 2. sv. války 1/3 [i] 17:35 Johanka z Arku [i] 18:20 Krajinou příběhů českých hradů známých i neznámých 7/10 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Kosmický věk: Příběh NASA 2/4 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Nacisté před soudem 2/3 [i] 21:05 Továrny dneška II.: Lexus LFA [i] 21:55 Velký útěk [i] 00:40 Obyčejní hrdinové [i] 02:35 Uchem jehly [i] 03:00 Klub přátel dechovky [i] 03:35 Ženy to mají těžší [i] 04:05 Elementy genia [i] 04:45 Švédové před Brnem [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:10 Ulice 2825 [i] 10:05 Policie Modrava: Vražedné esemesky 13 [i] 11:20 Střepiny [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Odložené případy: Ulička milenců 23 [i] 13:20 Beze stopy IV: Nový život 3 [i] 14:20 Mentalista IV: Šarlatové stuhy 1 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Přes sklo 275 [i] 16:35 Dva a půl chlapa IX 13 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas XII: Hořkosladká 3 [i] 18:30 Ulice 2826 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Doktoři z Počátků: Boj s démony 115 [i] 21:30 Mentalista VI: Tajemný flash disk 10 [i] 22:30 Kriminálka Las Vegas IV: Ranní budíček 15 [i] 23:25 Bezohlední 6 [i] 00:15 Kriminálka Las Vegas XII: Hořkosladká 3 [i] 01:00 Mentalista IV: Šarlatové stuhy 1 [i] 01:45 Novashopping 02:15 Áčko: Žiju jako Esmeralda [i] 03:20 DO-RE-MI [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Přes sklo 275 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Friends [i] 07:00 Winx Club: Víc než střední škola 2 [i] 07:25 Divácké zprávy [i] 07:40 M*A*S*H 108 [i] 08:25 M*A*S*H 109 [i] 09:20 To je vražda, napsala IV: Cesta k žalostné smrti 5 [i] 10:20 Julie Lescautová VIII: Poslední plavba 4 [i] 12:25 Wolffův revír III: Den odplaty 25 [i] 13:30 Komisař Rex II: Ve znamení Satana 9 [i] 14:40 Doktor z hor: Nové příběhy II: Je to jen dům 6 [i] 15:40 Rosamunde Pilcher: Kde začala láska [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů III: Už bude dobře 336 [i] 21:35 TOP STAR magazín [i] 22:45 Americký gangster [i] 01:55 Firma: Kapitola čtrnáctá 14 [i] 02:55 To je vražda, napsala IV: Cesta k žalostné smrti 5 [i] 03:40 Wolffův revír III: Den odplaty 25 [i] 04:30 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Tehotné v šestnástich [i] 06:10 Nezvestná 1-2/100 [i] 07:45 Bez servítky [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 V náručí diabla 56/182 [i] 11:30 Cecelia Ahernová: Tajomná kniha lásky [i] 13:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 15:10 Víťazstvo lásky 151-152/172 [i] 17:05 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 21/21 [i] 18:05 Priatelia [i] 18:35 Tehotné v šestnástich [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Mentalista V. 7/22 [i] 21:30 Zakázaná láska 113-114/158 [i] 23:30 Sestrička Jackie IV. 1-2/10 [i] 00:35 Stratená duša II. 17/22 [i] 01:25 Priatelia [i] 01:45 Bez servítky [i] 02:35 Smotánka [i] 03:20 Na streche [i] 03:45 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 21/21 [i] 04:25 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 06:00 Big Screen 9 [i] 06:30 Upíří sestry0 [i] 08:20 Nejlepší hollywoodští režiséři 17 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Báječný život po životě0 [i] 13:50 Neodolatelný0 [i] 15:35 Barneyho ženy0 [i] 17:50 Radostná událost0 [i] 19:40 Půlnoc v Paříži0 [i] 21:20 Flynn Carsen: Honba za kopím0 [i] 23:00 Žena v černém0 [i] 00:40 130 [i] 02:15 Jízda o život0 [i] 04:00 Co čas nezahojil0