Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 17/24 [i] 06:45 Medvedík Yogi [i] 07:00 Zajac Bugs a káčer Duffy [i] 07:25 Kung Fu Panda II. [i] 08:10 Chlpatí kamoši [i] 09:45 Krok za krokom VI. 16-17/24 [i] 10:40 Stoj, lebo mamička vystrelí! [i] 12:40 CHART SHOW [i] 15:35 Surfistka [i] 17:50 Kredenc [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 RED 2 (HD) [i] 23:00 Bez súcitu (HD) [i] 01:00 RED 2 (HD) [i] 02:50 Bez súcitu (HD) [i] 04:15 Kredenc [i] 04:40 Smotánka [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Góly - body - sekundy [i] 07:05 Počasie [i] 07:15 Levík Raa Raa 22/52 [i] 07:25 Poštár Pat: Špeciálna zásielková služba: Poštár Pat a štvorkolka 20/26 [i] 07:40 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Majina záhrada [i] 07:55 Garfield III.: Obed s fretkou 48/52 [i] 08:10 Ako si vycvičiť drakov 2: Skaza 8/20 [i] 08:30 Zázračný ateliér [i] 09:00 Megamozog [i] 09:30 Autosalón [i] 10:00 Čarovné miesta Zeme II.: Tasmánia [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:20 Svet v obrazoch [i] 11:45 HiSTORY [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:30 Bud Bindi [i] 14:10 Zlatá klasika: Bitka o Britániu [i] 16:25 Nikto nie je dokonalý [i] 17:45 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Hokej - MS 2015 [i] 23:10 Predĺženie [i] 23:40 Zlatá klasika: Bitka o Britániu [i] 01:45 O 5 minút 12 [i] 02:55 Čarovné miesta Zeme II.: Tasmánia [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:00 Televíkend [i] 07:25 MS v kocke [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:40 Kapura [i] 09:25 Farmárska revue [i] 09:45 Test magazín: Test magazín [i] 09:55 On air [i] 10:20 Noc v archíve: Vojna robí z chlapca chlapa [i] 11:20 O Zorali a dvoch bratoch [i] 12:25 Televízny posol [i] 12:50 Slovo [i] 13:10 Naše poklady [i] 14:00 Anjeli strážni: Anjeli strážni Anny Javorkovej [i] 14:35 Herecké legendy: Ivan Mistrík [i] 14:45 Dvakrát do tej istej rieky [i] 16:00 Hokej - MS 2015 [i] 18:40 Večerníček: Kač,kač,kač [i] 18:50 Bob a Bobek, králiky z klobúka II [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLINKA - úsmevná poradňa - KONÍK [i] 19:00 Bolek a Lolek idú do sveta: Na úpätí Kilimandžára [i] 19:10 Tao Tao [i] 19:35 Zázračný ateliér [i] 19:40 Narodení v divočine [i] 19:45 100 názorov 2014: Patrícia Jarjabková [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Dielo z depozitára [i] 20:10 Dokumentárny klub: Speer a Hitler: Diablov architekt 2/3 [i] 21:40 Právo na minulosť [i] 23:35 MS v kocke [i] 00:10 Odpískané [i] 00:35 Predĺženie [i] 01:00 Hokej - MS 2015 [i] 02:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 KRIMI 05:30 NOVINY TV JOJ 06:20 Denník ľadovej princeznej [i] 08:30 Timon a Pumbaa [i] 08:55 Láska vo hviezdach 5,6 [i] 10:50 Neriadená strela [i] 13:05 Van Helsing [i] 15:50 Slečna na stráženie 3: Dobrodružstvo v raji [i] 17:55 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Tsunami [i] 22:40 Ako vylúpiť spermobanku [i] 00:45 Tsunami [i] 02:45 Rocky Balboa [i] 04:25 NOVÉ BÝVANIE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Doktori 11,12 [i] 06:20 Kúzelný svet elfov a víl 9 [i] 06:45 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 08:00 EUROMINÚTY [i] 09:00 Na potulkách svetom II. 2 [i] 10:05 Megapresuny II. 16 [i] 10:50 Tatranské decénium [i] 11:30 100 rokov svedectiev [i] 11:40 Mama, ožeň ma! 5 [i] 13:10 Profesionáli IV.: Koniec sveta 3 [i] 15:00 Tajná zbraň [i] 17:00 Kráľ Artuš [i] 19:35 Profesionáli IV.: „Krčma u fízlú“ 4 [i] 20:30 Prci, prci, prcičky [i] 22:30 Rocky Balboa [i] 00:40 Zlo [i] 02:00 Údolie tieňov [i] 04:15 Profesionáli IV.: „Krčma u fízlú“ 4 [i] 04:50 Doktori 11,12 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Hannibal Post Mortem 4 [i] 07:15 Drzá Jordan VI. 8 [i] 08:15 Drzá Jordan VI. 9 [i] 09:15 Grand Hotel I. 1 [i] 10:45 Havaj 5-0 II. 19 [i] 11:45 Havaj 5-0 II. 20 [i] 12:45 Bez hranic I. 7 [i] 13:50 Bez hranic I. 8 [i] 14:55 Drzá Jordan VI. 10 [i] 15:55 Drzá Jordan VI. 11 [i] 16:55 Falco II. 5 [i] 18:05 Falco II. 6 [i] 19:10 Vražedná čísla V. 5 [i] 20:05 Vražedná čísla V. 6 [i] 21:00 Vzpomínky III. 13 [i] 22:00 Jak prosté III. 13 [i] 23:00 Jak prosté III. 14 [i] 23:55 Tajnosti a lži I. 1 [i] 00:55 Vražedná čísla V. 5 [i] 01:50 Vražedná čísla V. 6 [i] 02:35 Vzpomínky III. 13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Nutné k přežití (Series 2): Sibiř - část 1 7 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 11) 18 [i] 06:25 Dílna zatracenců (Series 1): Velká vášeň, Chevelle – (Díl 2) 2 [i] 07:15 Rychle a hlasitě (Series 1): Rychlý a zběsilý Fairmont 12 [i] 08:10 Bořiči mýtů (Series 8): Čtyřhranná kola 180 [i] 09:05 Mimořádné projekty (Series 5): Obojživelná válečná loď 3 [i] 09:55 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Mazlíček, činčila 9 [i] 10:25 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 10 [i] 10:50 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Rodinný souboj 11 [i] 11:15 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Roy Dirnbeck 12 [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 2) 7 [i] 12:10 Lovci skladovacích jednotek (Series 2) 8 [i] 12:35 Hledači pokladů na aukcích (Series 3) 23 [i] 13:05 Hledači pokladů na aukcích (Series 3) 24 [i] 13:30 Zisk ze zabavených nemovitostí (Series 1) 5 [i] 14:00 Zisk ze zabavených nemovitostí (Series 1) 6 [i] 14:25 Rození obchodníci – 5 nejoblíbenějších vozů (Series 5): Malá auta 3 [i] 15:20 Rození obchodníci (Series 12): MGA – Kalifornie 3 [i] 16:15 Odborníci na domy v korunách stromů (Series 3): Sladkosti v korunách stromů 2 [i] 17:10 Akvária na míru (Series 4): Nevšední akvárium 3 [i] 18:05 Zabavení letadel (Series 1): Ozbrojeni ve vzduchu 2 [i] 19:00 Nejtvrdší práce na světě (Series 1): Pyrotechnik 3 [i] 20:00 Zlato z Beringova moře (Series 4) 16 [i] 21:00 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 1): Zac Efron 1 [i] 22:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 1) 5 [i] 23:00 Dvojí přežití (Series 1): Ztraceni v bažinách 7 [i] 00:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1): Auta, beton a nárazy 2 [i] 00:55 Laik versus profesionál (Series 1) 3 [i] 01:50 Zlato z Beringova moře (Series 4) 16 [i] 02:40 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 1): Zac Efron 1 [i] 03:30 Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 1) 5 [i] 04:20 Dvojí přežití (Series 1): Ztraceni v bažinách 7 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Bydlení je hra [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Banánové rybičky [i] 06:45 Okouzlení IV 11/52 [i] 07:40 Klícka [i] 08:55 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Náves: Poslední láska 10/10 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Jak přišli kováři k měchu [i] 14:05 Podivná nevěsta [i] 14:55 "Já to tedy beru, šéfe...!" [i] 16:30 Zdivočelá země 36/45 [i] 17:25 Zdivočelá země 37/45 [i] 18:25 Kouzelné bylinky [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem [i] 21:25 168 hodin [i] 21:54 Výsledky losování Šťastných 10 21:55 Je třeba zabít Sekala [i] 23:50 Případy inspektora Lynleyho I - II [i] 01:20 Kriminálka Paříž [i] 02:10 Hodina pravdy [i] 03:10 13. komnata Marka Brodského [i] 03:35 Sváteční slovo kazatele Víta Vursta [i] 03:40 Banánové rybičky [i] 04:20 Padající květináč [i] 04:45 Designtrend [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Muži od Dunkerque [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Andy a dobrodružství v přírodě [i] 06:20 U nás na farmě [i] 06:35 3-2-1 tučňáci [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1965 1042/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Co viděly americké kamery v Čechách 3 [i] 09:35 Krajinou příběhů českých hradů známých i neznámých 7/10 [i] 09:55 Vzestup a pád NSDAP: Dozvuky 10/10 [i] 10:45 Nedej se [i] 11:40 Chcete mě? ZJ [i] 12:10 Království divočiny: Rozedranec proužkovaný [i] 12:35 Jak se žije kočkám podle Drahomíry [i] 12:50 Sváteční slovo kazatele Víta Vursta [i] 12:55 Křesťanský magazín [i] 13:20 Uchem jehly [i] 13:50 Anatomie náboženství 2/3 [i] 14:15 Na cestě po Kastilii a Leónu [i] 14:45 Londýn, zrcadlo světa [i] 15:40 Athénám 1/2 [i] 16:35 Na plovárně s Vlastimilem [i] 17:00 Příběh natáčení filmu Bílý lev [i] 17:55 Cesta ze dna 8/8 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Tajemství mrtvých mužů: Operace [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zítřek nikdy neumírá [i] 22:00 Mrchožrouti [i] 23:45 Fenomén Underground [i] 00:40 Sestřička Jackie IV [i] 01:05 Sestřička Jackie IV [i] 01:35 Luther II 3/4 [i] 02:25 Luther II 4/4 [i] 03:20 Vzácná nemoc [i] 03:45 V zajetí železné opony [i] 04:00 Na Rychtářském potoce [i] 04:15 Osudové okamžiky [i] 04:30 Intolerance [i] 04:55 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:30 Novashopping 06:15 Oggy a Škodíci [i] 06:35 Monsuno 11 [i] 07:00 Král džungle II 25 [i] 07:25 Tom a Jerry III 5, 6 [i] 08:15 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II 17 [i] 08:45 Princezna ze mlejna 3 [i] 09:45 Víkend: Chlapci a chlapi [i] 10:45 Už tam jsme? [i] 12:35 Když rozvod, tak rozvod [i] 14:15 Fantomas [i] 16:25 Jak básníci neztrácejí naději [i] 18:50 Helena: Zločin a trest 35 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Policie Modrava: Vražedné esemesky 13 [i] 21:25 Okresní přebor: Láska 12 [i] 22:00 Střepiny [i] 22:40 Svatý [i] 00:50 Kriminálka New York III [i] 01:35 Novashopping 02:05 Volejte Novu [i] 02:35 Áčko: Proč miluješ fotbal víc než mě? [i] 03:35 Kolotoč [i] 04:05 Výměna manželek [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 07:10 Ninjago: Nejvyšší mistr Spinjitzu [i] 07:40 Jake a piráti ze Země Nezemě II: Zzzima v Zemi Nezemi 36 [i] 08:10 Souboj generálů: Bitva u El Alameinu 3 [i] 09:20 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:55 Vraždy mezi muškáty I: Mariánské procesí 4 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 Receptář prima nápadů [i] 13:05 Nedělní receptář extra 13:30 Big Ben IV: Sport zabíjí 12 [i] 15:45 Vraždy v Midsomeru VI: Příběh dvou vesnic [i] 18:00 Rozpal to, šéfe! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Králova přízeň [i] 22:45 Není co ztratit [i] 00:50 Hawaii 5-0 II: Úmrtí v rodině 23 [i] 01:50 Souboj generálů: Bitva u El Alameinu 3 [i] 02:45 Vraždy v Midsomeru VI: Příběh dvou vesnic [i] 04:25 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Úbohá Nasťa 38 [i] 06:05 Leto na Long Islande [i] 07:50 Frasier III. 19-20/24 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Rebelka z predmestia I. 9-10/22 [i] 11:35 Gossip Girl VI. 6-7/10 [i] 13:55 Šikana na strednej [i] 15:55 Cecelia Ahernová: Tajomná kniha lásky [i] 17:55 Šéfe, som v tom! [i] 20:00 Zámena manželiek [i] 22:25 Skutočný príbeh: Môj manžel - môj vrah [i] 00:30 Horúca krv II. 1-2/36 [i] 02:15 Skutočný príbeh: Môj manžel - môj vrah [i] 03:50 Frasier III. 19-20/24 [i] 04:35 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Den zrady [i] 09:00 Teleshopping 12:05 (Ne)šťastně až na věky [i] 13:35 Dokud nás smrt nerozdělí [i] 15:20 2 dny v New Yorku [i] 17:05 Už se nebojím [i] 18:50 Co čas nezahojil [i] 20:55 Jízda o život [i] 22:45 13 [i] 00:25 Riddick [i] 02:25 Předtucha [i] 04:00 Den zrady [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cestovní vozy [i] 09:15 Tenis [i] 09:30 Cyklistika [i] 10:45 Kanoistika [i] 12:15 Fotbal [i] 13:15 Cyklistika [i] 14:15 Cyklistika [i] 14:30 Cyklistika [i] 17:30 Cyklistika [i] 17:45 Kanoistika [i] 19:00 Cyklistika [i] 21:00 Cyklistika [i] 22:30 Tenis [i] 22:45 Motorsport [i] 23:00 Fotbal [i] 01:00 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Městečko Haven 2: Zakletý den volna 6 [i] 06:00 Agentura Jasno 5: Mrtvý medvěd přichází 15 [i] 06:55 Námořní hlídka 5: Zachránit Ryana 12 [i] 07:50 Námořní hlídka 5: Báječný den 13 [i] 08:45 Vraždy v Midsomeru 13: Tiché místo 4 [i] 10:35 Mumie se vrací [i] 13:10 Doylův okrsek 2: Soucit s ďáblem 8 [i] 14:10 Doylův okrsek 2: Může se skutečný Des Courtney, prosím postavit? 9 [i] 15:10 Doylův okrsek 2: Neobyčejný detektiv 10 [i] 16:10 Vraždy v Midsomeru 13: Nejlepší z nejlepších 5 [i] 18:00 Dobrá manželka 6 19 [i] 19:00 Inteligence 1: Cena za lidskost 13 [i] 20:00 Rookie Blue 5: Smlouva s ďáblem 7 [i] 21:00 12 opic [i] 23:35 Až na krev [i] 02:45 Bostonské tornádo [i] 04:20 Městečko Haven 2: Krev je víc než voda 7 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Budapešť nadivoko 1 [i] 05:35 Devátý život kočky divoké 1 [i] 06:00 Příručka vlastníka: Kamenolom 8 [i] 06:30 Tajemství Země 3 [i] 07:00 Brutální fyzika II 2 [i] 08:00 Kouzlo modrých hlubin 6 [i] 08:50 Safari v divočině 2 [i] 10:00 Tajemné Seychely0 [i] 11:00 Okouzlující Středomoří 3 [i] 12:00 Marnotratníci: Marnotratné domy ze dřeva 2 8 [i] 13:00 Jak jsme vymysleli svět 4 [i] 14:00 Za hranice nekonečna: Stále rozšiřující se vesmír 2 [i] 15:00 Tajemství Země II 4 [i] 15:55 Věda a Islám 2 [i] 17:05 Svatá válka 3 [i] 18:00 Bible: Historie 4 [i] 19:00 Pohřebiště 6 [i] 19:55 Jak se to dělá: domek na hraní 6 [i] 20:05 Touha po vědění: Vymývání mozků 15 [i] 21:00 Velkolepé plány Stephena Hawkinga 3 [i] 22:00 Bájemi opředené zříceniny 6