TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 12/24 [i] 06:45 Medvedík Yogi [i] 06:50 Zajac Bugs a káčer Duffy [i] 07:15 Kung Fu Panda II. [i] 07:35 Malý Manhattan [i] 09:20 Krok za krokom VI. 14-15/24 [i] 10:20 Bezmocná [i] 12:20 Stroskotanec [i] 15:25 Ako ukradnúť nevestu [i] 17:30 Susedia [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Colombiana [i] 22:40 Chladná pomsta (HD) [i] 01:00 Colombiana [i] 02:45 Chladná pomsta (HD) [i] 04:35 Susedia [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:15 Správy RTVS "N" [i] 07:05 Góly - body - sekundy [i] 07:20 Počasie [i] 07:25 Levík Raa Raa 21/52 [i] 07:35 Poštár Pat: Špeciálna zásielková služba: Poštár Pa a gumené kačky 19/26 [i] 07:55 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Veľká peľová lúpež [i] 08:05 Garfield III.: Samé problémy 47/52 [i] 08:20 Ako si vycvičiť drakov 2: Súťaž 7/20 [i] 08:45 Fidlibum [i] 09:10 Trpaslíci [i] 09:45 Daj si čas [i] 10:10 Robin Hood II: My sme Robin Hood 13/13 [i] 11:00 On air [i] 11:35 Moje dcéry III. 2/8 [i] 13:15 Afričan [i] 15:00 Hokej - MS 2015 [i] 18:00 Postav dom , zasaď strom [i] 18:30 Taxík [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nečakané stretnutia [i] 21:10 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Každý deň sa počíta [i] 21:45 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 22:30 Karel Gott Tour 2014 [i] 23:50 Elisa z Rivombrosy I 6/13 [i] 01:15 Moje dcéry III. 2/8 [i] 02:55 Elisa z Rivombrosy I 6/13 [i] 04:25 Afričan [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:25 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:35 Správy - Hírek [i] 07:45 Správy RTVS z regiónov [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Televíkend [i] 09:05 Skryté kráľovstvá zvierat: Tajné lesy [i] 09:55 Separé [i] 10:10 Televízny klub nepočujúcich [i] 10:40 Energetika [i] 10:55 Halali [i] 11:10 Nano-revolúcia: Viac než ľudské [i] 12:05 5 minút po dvanástej: HRA NA VOJAKOV [i] 13:05 Zákulisie slovenčiny [i] 13:20 Malvína z Bretónska [i] 14:00 Jazda bez bŕzd - 2.časť [i] 14:50 Magazín Ligy majstrov [i] 15:15 Kapura [i] 16:05 Farmárska revue [i] 16:25 Test magazín: Test magazín [i] 16:40 GENERÁCIA - zlaté roky života [i] 17:05 Bez problémov [i] 18:30 100 názorov 2014: Kristína Kristiánová a Stanislav Mráz [i] 18:40 Večerníček: Kač,kač,kač [i] 18:45 Bob a Bobek, králiky z klobúka II [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLIJOKE - vtipná angličtina - BIRDS [i] 19:00 Hokej - MS 2015 [i] 21:40 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 21:50 HiSTORY [i] 21:55 Apokalypsa - Druhá svetová vojna: 6. časť: Peklo [i] 23:00 MS v kocke [i] 23:30 USA vs John Lennon [i] 01:15 Nano-revolúcia: Viac než ľudské [i] 02:05 Správy RTVS "N" [i] 02:55 Československý filmový týždenník [i] 03:05 Apokalypsa - Druhá svetová vojna: 6. časť: Peklo [i] 04:05 Hokej - MS 2015 [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:20 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 08:25 Denník ľadovej princeznej [i] 10:30 Slečna na stráženie 3: Dobrodružstvo v raji [i] 12:35 Prístav nádeje [i] 15:05 Pomsta rytiera [i] 18:00 NOVÁ ZÁHRADA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Jedine ona [i] 22:50 Kráľ Artuš [i] 00:45 Zlo [i] 02:25 KRIMI 02:45 El Rey - kokaínový kráľ [i] 04:15 NOVÁ ZÁHRADA [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Doktori 9,10 [i] 06:50 Dom snov VIII. 16 [i] 08:00 EUROMINÚTY [i] 09:00 Simpsonovci XIV. 18,19 [i] 09:50 Ničitelia mýtov V. [i] 10:55 Na potulkách svetom II. 2 [i] 12:15 Kde slony tancujú, tráva nerastie [i] 12:50 Tajomstvo jarných mokradí [i] 13:25 Megapresuny II. 16 [i] 13:50 Čo ste urobili nášmu synovi?! [i] 15:45 Naprieč časom [i] 17:45 Áno šéfe! Veľká Británia IV. - Návraty 5,6/6 [i] 19:50 Profesionáli IV.: Koniec sveta 3 [i] 20:30 X-Men 2 [i] 23:20 Údolie tieňov [i] 02:00 Čo ste urobili nášmu synovi?! [i] 03:25 Naprieč časom [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Merlin IV. 1 [i] 08:00 Merlin IV. 2 [i] 09:00 Tajemství Pravdy II. 10 [i] 09:55 Tajemství Pravdy II. 11 [i] 10:50 Komisař Rex IV. 10 [i] 11:50 Komisař Rex IV. 11 [i] 12:50 Falco II. 4 [i] 13:55 Falco II. 5 [i] 15:05 Drzá Jordan VI. 8 [i] 16:00 Drzá Jordan VI. 9 [i] 17:00 Havaj 5-0 II. 19 [i] 18:00 Havaj 5-0 II. 20 [i] 19:00 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III. 1 [i] 20:05 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III. 2 [i] 21:00 Posedlá [i] 23:05 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 7 [i] 00:00 Hannibal II. 7 [i] 01:00 Posedlá [i] 02:55 Hannibal II. 7 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 5): Dopravní letadla/řetězová pila 13 [i] 05:35 Jak to dělají? (Series 10): Nákladní vozy Kamaz/vlasová kosmetika/televizní věž v Kantonu 15 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 11) 17 [i] 06:25 Rychle a hlasitě (Series 2) 27 [i] 07:15 Pátá rychlost (Series 21) 7 [i] 08:10 FantomWorks (Series 2) 5 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích (Series 2): Pozor, pozor 9 [i] 09:30 Hledači pokladů na aukcích (Series 2): Zvířecí instinkt 10 [i] 09:55 Hledači pokladů na aukcích (Series 2): Bostonští dražitelé 11 [i] 10:25 Hledači pokladů na aukcích (Series 2): Nezastavitelný Ton 12 [i] 10:50 Bitvy o zavazadla (Series 2): Hořící člověk 4 [i] 11:15 Bitvy o zavazadla (Series 2): Hračky pro chlapy 5 [i] 11:40 Bear Grylls: bod zlomu (Series 1) 1 [i] 12:35 Bear Grylls: bod zlomu (Series 1) 2 [i] 13:30 Bear Grylls: bod zlomu (Series 1) 3 [i] 14:25 Jak to dělají? (Series 11) 17 [i] 14:55 Jak to dělají? (Series 11) 18 [i] 15:20 Extrémní stroje (Series 2) 7 [i] 16:15 Ovládání myslí (Series 1) 7 [i] 16:45 Ovládání myslí (Series 1) 8 [i] 17:10 Laik versus profesionál (Series 1) 5 [i] 18:05 Jak se to dělá: vysněné vozy (Series 1): Morgan Aero Coupe 1 [i] 18:35 Jak se to dělá: vysněné vozy (Series 1): Porsche 911 2 [i] 19:00 Superauto, superrekonstrukce (Series 1): Aston Martin Vantage V12 S 1 [i] 20:00 Rození obchodníci (Series 12) 7 [i] 21:00 Rychle a hlasitě (Series 3): 80. léta a Coronet 11 [i] 22:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1) 3 [i] 23:00 Berte to jako varování (Series 1): Hledači vzrušení 3 [i] 00:00 Cela smrti Warnera Herzoga (Series 1): Rozhovor s Lindou Cartyovou 2 [i] 00:55 Nejhrůznější záběry (Series 1): Jenom o vlásek 2 [i] 01:50 Rození obchodníci (Series 12) 7 [i] 02:40 Rychle a hlasitě (Series 3): 80. léta a Coronet 11 [i] 03:30 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1) 3 [i] 04:20 Berte to jako varování (Series 1): Hledači vzrušení 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Banánové rybičky [i] 06:25 Kouzelné bylinky [i] 06:55 Polopatě [i] 07:45 Bez ženské a bez tabáku [i] 08:45 Kouzelník ještě nepřišel [i] 09:45 Gejzír [i] 10:15 Všechnopárty [i] 11:10 Otec Brown II [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Brnění a rolničky [i] 14:15 Princezna Duše [i] 15:25 Klícka [i] 16:40 Tělo slovem... [i] 17:35 Hercule Poirot [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Hodina pravdy [i] 21:00 Příští rok ve stejnou dobu [i] 22:54 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 22:55 Obyčejní hrdinové [i] 00:50 Místo činu - Schimanski [i] 02:20 Bolkoviny [i] 03:10 Sama doma [i] 04:40 Pod pokličkou [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Počesku [i] 05:20 Chcete je? ZJ [i] 05:30 Auto Moto Revue [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Andy a dobrodružství v přírodě [i] 06:20 U nás na farmě [i] 06:35 3-2-1 tučňáci [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Tři ženy v chalupě [i] 09:30 Folklorika [i] 10:00 Pietní shromáždění k uctění památky obětí komunismu [i] 11:30 V zajetí železné opony: Deset křížů [i] 11:45 Dobrodruh 10/11 [i] 12:15 Nacisté před soudem 1/3 [i] 13:15 Auto Moto Revue [i] 13:40 Babylon [i] 14:10 Ceremoniář [i] 15:50 Kamera na cestách: Mallorca, ostrov slunce a umění [i] 16:45 Schůzky s orlem [i] 17:40 Zázračná planeta: Vlci versus bizoni [i] 18:35 EXPOminuty 2015 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Casanova [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 22:40 Inspektor Regan [i] 00:30 Batesův motel II [i] 01:15 Kmeny: Meatheads [i] 01:40 Uchem jehly [i] 02:05 Sloužil jsem ve wehrmachtu [i] 03:05 Patero sálů [i] 03:15 Mateřština na rozcestí [i] 03:40 V zajetí železné opony [i] 03:55 Král z Polanky [i] 04:10 Osudové okamžiky [i] 04:25 Intolerance [i] 04:55 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:25 Novashopping 06:15 Oggy a Škodíci [i] 06:20 Monsuno 10 [i] 06:45 Král džungle II 24 [i] 07:15 Tom a Jerry III 3, 4 [i] 08:05 Dokonalý svět: Proměna 6 [i] 09:10 Koření: Všechny vůně světa [i] 10:05 UPGRADE [i] 10:40 Volejte Novu [i] 11:20 Druhá nebo první [i] 13:45 Výměna manželek [i] 15:10 Náhodný milionář [i] 17:05 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:15 U Haliny v kuchyni: Zakázaná zelenina [i] 18:50 Helena: Spolehni se na svého muže 34 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Deník princezny 2: Královské povinnosti [i] 22:35 Území mrazu [i] 00:35 Poslední noc [i] 02:10 Novashopping 02:45 U Haliny v kuchyni: Zakázaná zelenina [i] 03:10 Áčko: S brýlemi jsme zahodili mindráky! [i] 04:05 Kolotoč [i] 04:30 Dokonalý svět: Proměna 6 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Zpravodajství FTV Prima 07:35 Ninjago: Návrat Pána temnot [i] 08:05 Jake a piráti ze Země Nezemě II: Návrat mořské čarodějnice 35 [i] 08:40 Autosalon [i] 09:50 Autosalon Extra 10:15 Rozmarné jaro: Slavnost slunovratu [i] 12:15 Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů [i] 14:15 Vraždy v Midsomeru VI: Malované krví [i] 16:25 Gondíci s. r. o. [i] 17:35 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Přestupný rok [i] 22:20 Bourneovo ultimátum [i] 00:40 Bazilišek: Král hadů [i] 02:30 Vraždy v Midsomeru VI: Malované krví [i] 04:10 Jane Doe: Těžký pád [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Úbohá Nasťa 37 [i] 06:10 Rozdelené dvojičky [i] 07:50 Frasier III. 17-18/24 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Sultán 40-42/126 [i] 14:15 Dôkaz lásky [i] 16:00 Dievča pre všetko [i] 18:00 Šikana na strednej [i] 20:00 Cecelia Ahernová: Tajomná kniha lásky [i] 22:00 Leto na Long Islande [i] 00:00 Dievča pre všetko [i] 01:40 Dôkaz lásky [i] 03:05 Dievča na telefón [i] 04:30 Frasier III. 17-18/24 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Králova řeč [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Upíří sestry [i] 13:50 Ester to rozčísne [i] 15:40 Škola života [i] 17:25 Klientka [i] 19:15 Den zrady [i] 21:00 Předtucha [i] 22:45 Riddick [i] 00:55 Dům na konci ulice [i] 02:35 Dům snů [i] 04:00 Obchodník se smrtí [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:00 Cestovní vozy [i] 08:45 Fotbal [i] 09:00 Cyklistika [i] 11:00 Cestovní vozy [i] 12:00 Cestovní vozy [i] 13:30 Cyklistika [i] 13:45 Cyklistika [i] 17:30 Cyklistika [i] 17:45 Fotbal [i] 19:45 Jezdectví [i] 21:00 Jezdectví [i] 21:15 Cyklistika [i] 23:00 Cyklistika [i] 01:00 Cyklistika [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Městečko Haven 2: Přítel či nepřítel 9 [i] 06:00 Doylův okrsek 2: Soucit s ďáblem 8 [i] 06:55 Doylův okrsek 2: Může se skutečný Des Courtney, prosím postavit? 9 [i] 07:50 Doylův okrsek 2: Neobyčejný detektiv 10 [i] 08:45 Vraždy v Midsomeru 13: Krvavé sedlo 3 [i] 10:40 Vraždy v Midsomeru 13: Tiché místo 4 [i] 12:35 Námořní hlídka 5: Mrtvé moře 9 [i] 13:35 Námořní hlídka 5: Ráno poté 11 [i] 14:35 Mumie se vrací [i] 17:20 Bigfoot [i] 19:10 Bostonské tornádo [i] 21:00 Až na krev [i] 00:10 12 opic [i] 02:40 Vraždy v Midsomeru 13: Krvavé sedlo 3 [i] 04:20 Městečko Haven 2: Kořeny 5 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 The Invisible Bird Photographer: Divotvorná voda 1 [i] 05:30 The Invisible Bird Photographer: Tři v podnájmu 2 [i] 06:00 Příručka vlastníka: Lunapark 7 [i] 06:30 Tajemství Země 2 [i] 07:00 Brutální fyzika II 1 [i] 08:00 Kouzlo modrých hlubin 5 [i] 08:50 Safari v divočině 1 [i] 10:00 Májská Atlantida0 [i] 11:00 Okouzlující Středomoří 2 [i] 12:00 Marnotratníci: Zámky 7 [i] 13:00 Jak jsme vymysleli svět 3 [i] 14:00 Za hranice nekonečna: Tajemství naší Galaxie 1 [i] 15:00 Tajemství Země II 3 [i] 15:55 Věda a Islám 1 [i] 17:05 Svatá válka 2 [i] 18:00 Bible: Historie 3 [i] 19:00 Pohřebiště 5 [i] 19:55 Jak se to dělá: vysavač a mini mozzarella 5 [i] 20:05 Touha po vědění: V nitru sopky 14