TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 11:00 Chlapi neplačú [i] 12:05 Dr. House III. 14/24 [i] 13:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 12/24 [i] 14:05 Monk II. 7/16 [i] 15:00 Teória veľkého tresku III. 5/23 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VI. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 17/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:15 Susedia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:45 Rodinné prípady [i] 22:45 Ako ukradnúť nevestu [i] 00:50 Šiesty zmysel I. 15/22 [i] 01:45 Bostonské vraždy II. 8/15 [i] 02:25 Pán a pani Smithovci 5/13 [i] 03:10 Žalobca a obhajca 5/13 [i] 03:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 17/24 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Góly - body - sekundy [i] 05:25 Počasie [i] 05:30 Križovatky mediciny: Pozitívny nález 45 [i] 06:15 5 proti 5 [i] 06:55 Správy RTVS "N" [i] 07:35 Podvodníci v akcii IV 1/10 [i] 08:05 Nash Bridges: Bratia Mc Millanovci 13 [i] 08:55 Policajné oddelenie: Očitý svedok 66 [i] 10:00 Inšpektor Lynley I.: Elena 1/2 5/8 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Hurá do záhrady [i] 14:30 Križovatky mediciny: Výsledky 46 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Podvodníci v akcii IV 2/10 [i] 17:00 Inšpektor Lynley I.: Elena 2/2 6/8 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Čo ja viem [i] 21:40 Fetiše socializmu II.: Diskotéky a zábavy [i] 22:10 Hartova vojna [i] 00:10 Nikto nie je dokonalý [i] 01:20 Policajné oddelenie: Očitý svedok 66 [i] 02:15 Hartova vojna [i] 04:15 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:45 Polícia [i] 07:00 Profesionál [i] 07:15 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:25 MS v kocke [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Drevená krava [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - Peťka, ja a osem medvedíkov [i] 09:05 Májový víkend [i] 09:55 SK DEJINY - Oslobodenie: Odboj [i] 10:50 Celky a detaily Tibora Biatha [i] 11:20 Cesta [i] 11:50 Živá panoráma [i] 12:25 ArtSpektrum [i] 12:30 A pri tom speve [i] 13:10 Tu musíš žiť 3/3 [i] 14:40 Návrat tanečnice [i] 15:40 Magazín Európskej ligy [i] 16:10 Tvárou v tvár [i] 16:45 Fokus rodina "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 ArtSpektrum [i] 17:45 Správy - Hírek [i] 17:55 Národnostné správy [i] 18:05 Televíkend [i] 18:30 Zákulisie slovenčiny [i] 18:45 Večerníček: Kač,kač,kač [i] 18:50 Bob a Bobek, králiky z klobúka II [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - Peťka, ja a osem medvedíkov [i] 19:00 Bolek a Lolek idú do sveta: V krajine tisíc a jednej noci [i] 19:10 Tao Tao [i] 19:35 Zázračný ateliér [i] 19:45 Narodení v divočine [i] 19:50 100 názorov 2014: Melánia Kurpielová [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Skryté kráľovstvá zvierat: Tajné lesy [i] 20:55 Umenie [i] 21:20 Kinorama [i] 21:50 Horiaci sneh [i] 23:35 Správy RTVS "N" [i] 00:20 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:25 SÚDNA SIEŇ: Dieťa na prvom mieste [i] 08:35 DIVOKÉ KONE [i] 09:55 KEBY BOLO KEBY - Láska, sex a šťastie: Adela 5 [i] 10:55 SÚDNA SIEŇ: Manželka ma trápi zeleninou [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:20 Kosti VII. 12 [i] 14:20 SLADKÝ ŽIVOT [i] 15:20 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:40 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 SÚDNA SIEŇ: Do krvi [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Van Helsing [i] 23:20 X-Men 2 [i] 02:05 Oceľová pasca [i] 03:40 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 20 [i] 04:25 SÚDNA SIEŇ: Manželka ma trápi zeleninou [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Ničitelia mýtov II. 20 [i] 05:55 Dom snov VIII. 15 [i] 06:35 Kúzelný svet elfov a víl 8 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie [i] 08:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 20 [i] 10:00 C.S.I.: Kriminálka New York VIII. 9 [i] 11:00 Ničitelia mýtov V. [i] 12:20 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 11 [i] 13:15 Profesionáli IV.: Nápoj lásky 1/30 [i] 14:15 Dom snov VIII. 16 [i] 15:10 Simpsonovci XIV. 16,17 [i] 16:10 Ako som spoznal vašu mamu VIII. 3 [i] 16:45 Ničitelia mýtov V. [i] 17:50 Hľadá sa dom pre milionárov - New York 7 [i] 18:50 Simpsonovci XIV. 18,19 [i] 19:50 Profesionáli IV.: Košický zlatý poklad 2 [i] 20:45 Neriadená strela [i] 22:50 Mama, ožeň ma! 5 [i] 00:15 Dexter VII. 4,5 [i] 02:30 American Horror Story: Útočisko 7 [i] 03:10 Magnum IV. 17 [i] 03:55 Dexter VII. 4,5 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Komisař Rex I. 7 [i] 08:05 Námořní vyšetřovací služba LA V. 11 [i] 09:00 Drzá Jordan VI. 16 [i] 10:00 Vražedná čísla IV. 9 [i] 11:00 Havaj 5-0 II. 8 [i] 11:55 Komisař Rex I. 7 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 11 [i] 14:00 Vražedná čísla IV. 10 [i] 15:00 Drzá Jordan VI. 17 [i] 16:00 Komisař Rex I. 8 [i] 17:05 Havaj 5-0 II. 9 [i] 18:05 Vražedná čísla IV. 11 [i] 19:00 Vražedná čísla IV. 12 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 12 [i] 21:00 Jesse Stone: Nový začátek [i] 22:45 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 6 [i] 23:40 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 7 [i] 00:35 Jesse Stone: Nový začátek [i] 02:15 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 7 [i] 03:00 Drzá Jordan VI. 17 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 5): Halogeny/tlumiče výfuku/zdymadla 12 [i] 05:35 Jak to dělají? (Series 10): Mramor/Mahjong/nouzové nafukovací skluzavky 14 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 19): Jíl/odpeckované sušené švestky/ostruhy 10 [i] 06:25 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Dramatické změny 36 [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek (Series 2) 10 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (Series 3): Dvojí tvář 7 [i] 07:45 Jak to dělají? (Series 7): Výroba whisky/ochrana proti hurikánům 11 [i] 08:10 Rychle a hlasitě (Series 2): Gas Monkey a vůz pro banditu – 2. část 13 [i] 09:05 Berte to jako varování (Series 2): Vědci z dvorků 11 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 3): Sestup z mlžné hory 11 [i] 10:50 Zlatá horečka (Series 4): Vzkříšení 12 [i] 11:40 Potápění za zlatem – pod ledem (Series 1): Nulový výsledek 3 [i] 12:35 Zkus přežít (Series 2): Na život a na smrt 3 [i] 13:30 Napospas osudu s Edem Staffordem (Series 1): Rumunsko 2 [i] 14:25 Nutné k přežití (Series 1): Pustý ostrov 8 [i] 15:20 Nutné k přežití (Series 1): Africká savana 9 [i] 16:15 Nutné k přežití (Series 1): Močály Everglades 10 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 3): Dvojí tvář 7 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 2) 10 [i] 18:05 Pátá rychlost (Series 22) 16 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 5): Dopravní letadla/řetězová pila 13 [i] 19:30 Jak to dělají? (Series 10): Nákladní vozy Kamaz/vlasová kosmetika/televizní věž v Kantonu 15 [i] 20:00 Carbonarův efekt (Series 1) 5 [i] 20:30 Carbonarův efekt (Series 1) 6 [i] 21:00 Myslíte, že byste přežili? (Series 1): Uštknutí hady a tekoucí písek 4 [i] 22:00 Věda superlidí (Series 1): Superčlověk 13 [i] 22:30 Bear Grylls: extrémní případy přežití zachycené kamerami (Series 1): Hledači vzrušení 1 [i] 23:00 Chaos před kamerou (Series 1): Děsivé tornádo, volně padající ohnivá koule, roztavený kov 1 [i] 23:30 Chaos před kamerou (Series 1): Ledový náraz, náhlá záplava, smrtící jelen 5 [i] 00:00 Berte to jako varování (Series 1): Hledači vzrušení 3 [i] 00:55 Zvědavost: Jak fungují drogy? [i] 01:50 Carbonarův efekt (Series 1) 5 [i] 02:15 Carbonarův efekt (Series 1) 6 [i] 02:40 Myslíte, že byste přežili? (Series 1): Uštknutí hady a tekoucí písek 4 [i] 03:30 Věda superlidí (Series 1): Superčlověk 13 [i] 03:55 Bear Grylls: extrémní případy přežití zachycené kamerami (Series 1): Hledači vzrušení 1 [i] 04:20 Chaos před kamerou (Series 1): Děsivé tornádo, volně padající ohnivá koule, roztavený kov 1 [i] 04:45 Chaos před kamerou (Series 1): Ledový náraz, náhlá záplava, smrtící jelen 5 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Malostranské palácové [i] 05:20 Sváteční slovo rozhlasového redaktora Petra Vaďury [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Tlusťoch [i] 09:50 Na cestě po severu Etiopie [i] 10:35 Kluci v akci [i] 11:05 Vyprávěj [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová IV [i] 14:50 Vzhůru dolů! [i] 15:10 Zlatí úhoři [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Mimořádné Sportky a Šance 20:00 Dešťová víla [i] 21:44 Výsledky losování Šťastných 10 21:45 Všechnopárty [i] 22:35 Kolo plné hvězd [i] 23:35 Profesionálové [i] 00:25 AZ-kvíz [i] 00:50 Motiv [i] 01:30 Banánové rybičky [i] 02:00 Zkus mít vkus [i] 02:25 Dobré ráno [i] 04:55 13. komnata Marka Brodského [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Počesku [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Vinitorium Moravicum [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Království divočiny: Mravenečník velký [i] 09:30 Krysí minohledačky [i] 10:25 Cestománie [i] 10:55 Postřehy odjinud [i] 11:00 Příběh hraběte Drakuly [i] 11:55 Zrádce nebo oběť? [i] 12:50 Jak se žije se psem podle [i] 13:05 Predátoři jako filmové hvězdy: Medvěd lední [i] 13:55 Chcete mě? ZJ [i] 14:25 Ztracená města starověku 3/3 [i] 15:15 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:00 Putování naší planety: Rotace [i] 16:55 City Folk 2014: Mexico City [i] 17:20 Náš původ: Mozek [i] 18:15 Na cestě po Kastilii a Leónu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Fenomén Underground [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Vlci versus bizoni [i] 21:00 Pan Selfridge III 7/10 [i] 21:50 Kuře melancholik [i] 23:50 Uvězněni 5/6 [i] 00:35 Letecké katastrofy: Kdo řídil? [i] 01:30 Kanadská policejní škola: Chtějí být Poirotem, Columbem či 8/8 [i] 02:20 Gigant: Hitlerův létající obr [i] 03:10 Alles Gute, Rakousko [i] 03:35 V zajetí železné opony [i] 03:50 Samotáři z Černé Vroble v roce 2012 [i] 04:05 Osudové okamžiky [i] 04:20 Intolerance [i] 04:45 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2824 [i] 10:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Děkuju, sestřičko ! 576 [i] 11:25 Dva a půl chlapa IX 11 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Odložené případy: Plán 22 [i] 13:25 Beze stopy IV: Nebezpečný svět [i] 14:20 Mentalista III: Jahody se smetanou (2. část) 24 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Psí život 274 [i] 16:35 Dva a půl chlapa IX 12 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas XII: Zrádná srdce 2 [i] 18:30 Ulice 2825 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Honza málem králem [i] 22:05 Iron Man [i] 00:25 Kriminálka Las Vegas XII: Zrádná srdce 2 [i] 01:10 Mentalista III: Jahody se smetanou (2. část) 24 [i] 01:55 Novashopping 02:25 Prásk [i] 03:10 Kolotoč [i] 03:35 DO-RE-MI [i] 04:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Psí život 274 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Ninjago: Poslední naděje [i] 07:00 Winx Club: Nenadálá událost 1 [i] 07:25 Divácké zprávy [i] 07:40 M*A*S*H 107 [i] 08:30 M*A*S*H 108 [i] 09:25 To je vražda, napsala IV: Smrt řeholnice 4 [i] 10:25 Julie Lescautová VIII: Ve stínu Eiffelovky 3 [i] 12:25 Wolffův revír III: Čtyřhra žen 24 [i] 13:30 Komisař Rex II: Smrt dítěte 8 [i] 14:40 Doktor z hor: Nové příběhy II: Bolest z odloučení 5 [i] 15:40 Rosamunde Pilcher: Kouzelné léto [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů [i] 22:10 Šest výstřelů [i] 00:35 Žena pro dva střelce [i] 02:45 To je vražda, napsala IV: Smrt řeholnice 4 [i] 03:35 Wolffův revír III: Čtyřhra žen 24 [i] 04:25 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Tehotné v šestnástich [i] 06:10 Rodinná kliatba 109-110/110 [i] 07:45 Bez servítky [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 V náručí diabla 55/182 [i] 11:30 Zakázaná láska 111-112/158 [i] 13:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 15:00 Víťazstvo lásky 149-150/172 [i] 17:00 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 20/21 [i] 18:00 Tehotné v šestnástich [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Smotánka [i] 21:00 Uragán [i] 22:05 Šéfe, som v tom! [i] 00:00 Dievča na telefón [i] 01:35 Šéfe, som v tom! [i] 03:00 Bez servítky [i] 03:45 Smotánka [i] 04:20 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Láska a jiné kratochvíle [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Létající dýky [i] 13:45 Tamara Drewe [i] 15:45 Báječný život po životě [i] 17:30 Neodolatelný [i] 19:20 Obchodník se smrtí [i] 21:25 Dům snů [i] 23:00 Dům na konci ulice [i] 00:45 Patro smrti [i] 02:20 Mechanik zabiják [i] 03:45 Zkrocená hora [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:30 Cyklistika [i] 11:00 Cyklistika [i] 12:00 Fotbal [i] 13:15 Cyklistika [i] 14:15 Cyklistika [i] 14:30 Cyklistika [i] 17:30 Cyklistika [i] 17:45 Fotbal [i] 19:45 Dřevorubecké sporty [i] 20:45 Jezdectví [i] 21:45 Cyklistika [i] 23:00 Cyklistika [i] 01:00 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Skandál 2: Hry a intriky 1 [i] 06:20 Doylův okrsek 2: Nesázejte na radnici 11 [i] 07:20 Městečko Haven 2: Přítel či nepřítel 9 [i] 08:20 Skandál 2: Hry a intriky 1 [i] 09:20 Milionový lékař 3: Má to háček 2 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 13: Nejlepší z nejlepších 5 [i] 12:20 Agentura Jasno 5: Mrtvý medvěd přichází 15 [i] 13:20 Doylův okrsek 2: Nesázejte na radnici 11 [i] 14:20 Skandál 2: Ta druhá žena 2 [i] 15:20 Milionový lékař 3: Velký úklid 3 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 13: Vznešené umění 6 [i] 18:20 Agentura Jasno 5: Yang 3 v 2D 16 [i] 19:20 Doylův okrsek 2: Soucit s ďáblem 8 [i] 20:20 Doylův okrsek 2: Může se skutečný Des Courtney, prosím postavit? 9 [i] 21:20 Doylův okrsek 2: Neobyčejný detektiv 10 [i] 22:20 Doylův okrsek 2: Nesázejte na radnici 11 [i]