TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 11:00 Chlapi neplačú [i] 12:10 Dr. House III. 13/24 [i] 13:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 11/24 [i] 14:05 Monk II. 6/16 [i] 15:00 Teória veľkého tresku III. 4/23 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VI. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 16/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:45 Rodinné prípady [i] 22:50 Zámena manželiek [i] 00:00 Myšlienky vraha VII. 17/24 [i] 01:00 Policajti z L. A. III. 7/10 [i] 01:40 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 16/24 [i] 02:25 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 11/24 [i] 03:05 Monk II. 6/16 [i] 03:50 Dva a pol chlapa VI. [i] 04:10 Dr. House III. 13/24 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Góly - body - sekundy [i] 05:20 Počasie [i] 05:30 Križovatky medicíny 44 [i] 06:15 5 proti 5 [i] 06:55 Správy RTVS "N" [i] 07:40 Podvodníci v akcii III 20/20 [i] 08:10 Nash Bridges: Veľký útek 12 [i] 09:00 Policajné oddelenie: Dvojnásobný podvod 65 [i] 10:05 Inšpektor Lynley I.: Platba krvou 2/2 4/8 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom , zasaď strom [i] 14:35 Križovatky mediciny: Pozitívny nález 45 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Podvodníci v akcii IV 1/10 [i] 16:55 Inšpektor Lynley I.: Elena 1/2 5/8 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:35 Góly - body - sekundy [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Hokej - MS 2015 [i] 22:40 Peklo na kolesách II. 9/10 [i] 23:25 Peklo na kolesách II. 10/10 [i] 00:05 Policajné oddelenie: Dvojnásobný podvod 65 [i] 01:00 Občan za dverami [i] 01:25 Obdobie zločinu: Tieň minulosti [i] 03:05 Dámsky klub [i] 04:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Zázračný ateliér [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIKAŠA [i] 09:00 Odkrývanie minulosti: Farební bohovia - estetika antiky [i] 09:25 Noc v archíve: Vojna robí z chlapca chlapa [i] 10:30 Maďarský magazín [i] 10:55 Fokus spotrebiteľ "N" [i] 11:40 Pred rokmi... [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:40 ... a takíto sú "naživo" [i] 13:05 Tu musíš žiť 2/3 [i] 14:30 Polícia [i] 14:40 Separé [i] 15:00 Hokej - MS 2015 [i] 17:40 Hokej - MS 2015 [i] 18:45 Bob a Bobek, králiky z klobúka II [i] 19:00 Hokej - MS 2015 [i] 21:40 Hokej - MS 2015 [i] 22:20 Futbal - Európska liga [i] 00:00 MS v kocke [i] 00:35 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 00:40 Správy RTVS "N" [i] 01:15 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:15 SÚDNA SIEŇ: Neznášam to tu! [i] 08:25 DIVOKÉ KONE [i] 09:50 KEBY BOLO KEBY - Láska, sex a šťastie: Jano 4 [i] 10:50 SÚDNA SIEŇ: Posledný striptíz [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:20 Kosti VII. 11 [i] 14:20 PANELÁK XV.: Nebezpečné stretnutie 49 [i] 15:20 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:40 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 SÚDNA SIEŇ: Živí milenku, deti nie [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 DIVOKÉ KONE [i] 21:45 Kosti VII. 12,13/13 [i] 23:45 C.S.I.: Kriminálka New York VIII. 9 [i] 00:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 19 [i] 01:45 Lovci väzňov 4 [i] 02:40 Hawaii 5.0 V. 12 [i] 03:25 KRIMI 03:50 KEBY BOLO KEBY - Láska, sex a šťastie 4 [i] 04:30 SÚDNA SIEŇ: Posledný striptíz [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Ničitelia mýtov II. 19 [i] 05:55 Dom snov VIII. 14 [i] 06:35 Kúzelný svet elfov a víl 7 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie [i] 08:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 19 [i] 10:00 C.S.I.: Kriminálka New York VIII. 8 [i] 10:55 Ničitelia mýtov V. [i] 12:15 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 10 [i] 13:15 Profesionáli III.: Bobor je šéf 16/16 [i] 14:10 Dom snov VIII. 15 [i] 15:10 Simpsonovci XIV. 14,15 [i] 16:10 Ako som spoznal vašu mamu VIII. 2 [i] 16:40 Ničitelia mýtov V. [i] 17:50 Hľadá sa dom pre milionárov - New York 6 [i] 18:50 Simpsonovci XIV. 16,17 [i] 19:45 Profesionáli IV.: Nápoj lásky 1/30 [i] 20:45 Pomsta rytiera [i] 23:25 Hawaii 5.0 V. 12 [i] 00:20 2. svetová vojna v 10 [i] 01:20 Mafstory V.: Nadine a Lešek, Darček z Bukurešti 30,31 [i] 02:50 Ničitelia mýtov II. 20 [i] 03:40 Magnum IV. 16 [i] 04:25 Mafstory V.: Nadine a Lešek 30 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Komisař Rex I. 6 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 10 [i] 09:00 Drzá Jordan VI. 15 [i] 10:00 Vražedná čísla IV. 7 [i] 11:00 Havaj 5-0 II. 7 [i] 11:55 Komisař Rex I. 6 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 10 [i] 14:00 Vražedná čísla IV. 8 [i] 14:55 Drzá Jordan VI. 16 [i] 15:55 Komisař Rex I. 7 [i] 17:00 Havaj 5-0 II. 8 [i] 18:00 Vražedná čísla IV. 9 [i] 19:00 Vražedná čísla IV. 10 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 11 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 7 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 13 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 14 [i] 00:00 Havaj 5-0 I. 9 [i] 01:00 Havaj 5-0 I. 10 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 13 [i] 02:45 Námořní vyšetřovací služba VIII. 14 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 5): Vrtná zařízení/holicí strojky 11 [i] 05:35 Jak to dělají? (Series 10): Odtahová vozidla/Roquefort/přemisťovače stromů 13 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 19): Stolní nádobí/vzduchojemy brzdové soustavy/slazené cereálie 9 [i] 06:25 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Rodinná hádka 35 [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek (Series 2) 9 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (Series 3): Vesmírný nález 6 [i] 07:45 Jak to dělají? (Series 7): Bezpečnostní testy/knihy/margarín 10 [i] 08:10 Rychle a hlasitě (Series 2): Gas Monkey a vůz pro banditu – 1. část 12 [i] 09:05 Berte to jako varování (Series 2): Nespočetné vynálezy 10 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 3): Vysoko ve Skalistých horách 10 [i] 10:50 Zlatá horečka (Series 4): Konec snu 11 [i] 11:40 Potápění za zlatem – pod ledem (Series 1): Kouř pod ledem 2 [i] 12:35 Obnažená města (Series 2): New Orleans, město hurikánů 5 [i] 13:30 Mimořádné projekty (Series 1): Výstavba hongkongského letiště 8 [i] 14:25 Lovci odpadu (Series 1) 4 [i] 15:20 Lovci odpadu (Series 1) 5 [i] 16:15 Lovci odpadu (Series 1) 6 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 3): Vesmírný nález 6 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 2) 9 [i] 18:05 Pátá rychlost (Series 22) 15 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 5): Halogeny/tlumiče výfuku/zdymadla 12 [i] 19:30 Jak to dělají? (Series 10): Mramor/Mahjong/nouzové nafukovací skluzavky 14 [i] 20:00 Války kontejnerů (Series 1) 1 [i] 20:30 Války kontejnerů (Series 1) 2 [i] 21:00 Lovci skladovacích jednotek 8 [i] 21:30 Lovci skladovacích jednotek 9 [i] 22:00 Úlovky ze zapadákova (Series 1) 7 [i] 23:00 Pátrání po klasických autech (Series 6): Síla trojice 26 [i] 23:30 Pátrání po klasických autech (Series 7): Sekačka na trávu má větší výkon! 2 [i] 00:00 Automobilové podzemí (Series 1): V ohrožení 5 [i] 00:55 Pouliční psanci (Series 1): Kdo vydrží, zvítězí 7 [i] 01:50 Války kontejnerů (Series 1) 1 [i] 02:15 Války kontejnerů (Series 1) 2 [i] 02:40 Lovci skladovacích jednotek 8 [i] 03:05 Lovci skladovacích jednotek 9 [i] 03:30 Úlovky ze zapadákova (Series 1) 7 [i] 04:20 Pátrání po klasických autech (Series 6): Síla trojice 26 [i] 04:45 Pátrání po klasických autech (Series 7): Sekačka na trávu má větší výkon! 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Kousek nebe [i] 10:00 Na cestě po Tchaj-wanu [i] 10:30 Postřehy odjinud [i] 10:35 Hobby naší doby [i] 11:05 Z Televarieté [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Televarieté [i] 15:10 Vzpomínky nám zůstanou [i] 16:45 Cestománie [i] 17:10 Besipky: Základy pro motorkáře [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Gejzír [i] 21:24 Výsledky losování Šťastných 10 21:25 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:25 Motiv [i] 23:10 Kriminálka Paříž [i] 23:55 DoktorKA [i] 00:50 AZ-kvíz [i] 01:35 Kriminalista [i] 02:35 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Uchem jehly [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kosmický věk: Příběh NASA 2/4 [i] 09:55 Ztracená města starověku 3/3 [i] 10:50 Letecké katastrofy: Kdo řídil? [i] 11:40 Až na dno zrady - Emanuel Moravec [i] 12:45 Krajinou příběhů českých hradů známých i neznámých 6/10 [i] 13:10 Tajemství mrtvých mužů: Operace [i] 13:55 Království oceánů: Návrat do moře [i] 14:45 Chcete je? ZJ [i] 14:55 Zvědavá kamera - Záhada pro šest generací [i] 15:35 Příběh hraběte Drakuly [i] 16:30 Tornáda v Oklahomě [i] 17:25 Zázračná planeta: Život s divokými krocany [i] 18:15 Dobrodruh 10/11 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Modrá planeta: Pulz moře [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Cestománie [i] 20:30 Fotbal: Evropská liga UEFA [i] 23:15 Zločin 3/20 [i] 00:10 Zločin 4/20 [i] 01:10 Bornholm mimo sezonu [i] 01:40 EXPOminuty 2015 [i] 01:50 Evropa dnes [i] 02:15 Folklorika [i] 02:45 Babylon [i] 03:10 Stará dobrá značka [i] 03:35 V zajetí železné opony [i] 03:50 Kde se lidé setkávají [i] 04:05 Osudové okamžiky [i] 04:20 Intolerance "Honiti je naše potěšení" [i] 04:50 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2823 [i] 10:05 Výměna manželek [i] 11:25 Dva a půl chlapa IX 10 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Odložené případy: Mateřský instinkt 21 [i] 13:20 Beze stopy IV: Odhalení [i] 14:15 Mentalista III: Jahody se smetanou (1. část) 23 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Životní Titanic 273 [i] 16:35 Dva a půl chlapa IX 11 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas XII: 73 sekund 1 [i] 18:30 Ulice 2824 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Děkuju, sestřičko ! 576 [i] 21:35 Prásk [i] 22:15 Sex ve městě 2 [i] 01:00 Kriminálka Las Vegas XII: 73 sekund 1 [i] 01:45 Novashopping 02:15 Mentalista III: Jahody se smetanou (1. část) 23 [i] 03:00 Áčko: Sexuální deviant? Bejvávalo! [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Životní Titanic 273 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Primáček 06:30 Ninjago: Ostrov temnot [i] 07:00 Winx Club: Oheň a led 26 [i] 07:25 Divácké zprávy [i] 07:45 M*A*S*H 106 [i] 08:30 M*A*S*H 107 [i] 09:25 To je vražda, napsala IV: Svědkyně obhajoby 3 [i] 10:25 Julie Lescautová VIII: Diplomatická imunita 2 [i] 12:25 Wolffův revír III: Pohřben zaživa 23 [i] 13:30 Komisař Rex II: Nebezpečný lov 7 [i] 14:40 Doktor z hor: Nové příběhy II: Hra o čas 4 [i] 15:40 Rosamunde Pilcher: Nad oblaky [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Svatby v Benátkách: Vzducholoď nežárlí! 67 [i] 21:35 Kdo je kdo? [i] 22:35 Ano, šéfe! [i] 23:55 Právo a pořádek XVI: Šedá eminence 20 [i] 00:50 Slunečno, místy vraždy III: Anatomie vraždy 3 [i] 01:50 Spravedlnost v krvi II: Krutá past 15 [i] 02:40 To je vražda, napsala IV: Svědkyně obhajoby 3 [i] 03:30 Wolffův revír III: Pohřben zaživa 23 [i] 04:15 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Tehotné v šestnástich [i] 06:15 Rodinná kliatba 107-108/110 [i] 07:45 Bez servítky [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 V náručí diabla 54/182 [i] 11:30 Zakázaná láska 109-110/158 [i] 14:00 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 15:10 Víťazstvo lásky 147-148/172 [i] 17:05 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 19/21 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:40 Tehotné v šestnástich [i] 19:35 Bez servítky [i] 20:30 Mentalista V. 6/22 [i] 21:30 Zakázaná láska 111-112/158 [i] 23:30 Tlkot srdca III. 10/10 [i] 00:25 Stratená duša II. 16/22 [i] 01:05 Priatelia [i] 01:40 Bez servítky [i] 02:25 Smotánka [i] 03:15 Na streche [i] 03:40 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 19/21 [i] 04:25 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Znovu se zamilovat [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Kon-Tiki [i] 14:10 Odsouzení [i] 16:05 Létající dýky [i] 17:45 Tamara Drewe [i] 19:40 Neprůstřelný mnich [i] 21:30 Mechanik zabiják [i] 23:05 Patro smrti [i] 00:45 Není kam utéct [i] 02:20 Icarus [i] 03:45 Domino [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 09:00 Fotbal [i] 10:00 Cyklistika [i] 11:00 Cyklistika [i] 12:00 Fotbal [i] 13:15 Cyklistika [i] 14:15 Cyklistika [i] 14:30 Cyklistika [i] 17:30 Cyklistika [i] 17:45 Fotbal [i] 20:00 Tenis [i] 20:15 Fotbal [i] 21:30 Cyklistika [i] 23:00 Cyklistika [i] 01:00 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Městečko Haven 2: Krev je víc než voda 7 [i] 06:20 Doylův okrsek 2: Neobyčejný detektiv 10 [i] 07:20 Městečko Haven 2: Tichá noc 8 [i] 08:20 Skandál 2: Zase si nasaď bílý klobouk 22 [i] 09:20 Milionový lékař 3: Nehoda 1 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 13: Tiché místo 4 [i] 12:20 Agentura Jasno 5: Polarizující expres 14 [i] 13:20 Doylův okrsek 2: Neobyčejný detektiv 10 [i] 14:20 Skandál 2: Hry a intriky 1