TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 12:10 Dr. House III. 12/24 [i] 13:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 10/24 [i] 14:05 Monk II. 5/16 [i] 15:05 Teória veľkého tresku III. 3/23 [i] 15:30 Dva a pol chlapa V. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 15/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 CHART SHOW [i] 23:25 Arrow II. 20/23 [i] 00:20 Policajti z L. A. III. 6/10 [i] 01:15 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 15/24 [i] 02:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 10/24 [i] 02:45 Monk II. 5/16 [i] 03:30 Dva a pol chlapa V. [i] 03:50 Teória veľkého tresku III. 3/23 [i] 04:10 Dr. House III. 12/24 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Góly - body - sekundy [i] 05:15 Počasie [i] 05:25 Križovatky medicíny 43 [i] 06:10 Slovensko v obrazoch [i] 06:30 Svet v obrazoch [i] 06:55 Správy RTVS "N" [i] 07:40 Reportéri [i] 08:10 Nash Bridges: Sledovanie 11 [i] 08:55 Policajné oddelenie: Štyria vzorní chlapci. 64 [i] 09:55 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 10:45 Fetiše socializmu II.: Oslavy [i] 11:15 Doktor [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:35 Križovatky medicíny 44 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Podvodníci v akcii III 20/20 [i] 17:00 Inšpektor Lynley I.: Platba krvou 2/2 4/8 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Liga majstrov: Semifinále: Real Madrid - Juventus Turín [i] 22:50 Liga majstrov - zostrihy [i] 23:30 Policajné oddelenie: Štyria vzorní chlapci. 64 [i] 00:20 Nash Bridges: Sledovanie 11 [i] 01:10 Obdobie zločinu: Šaráda pre vraha [i] 02:45 Dámsky klub [i] 04:15 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:10 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:15 Správy - Hírek [i] 07:25 MS v kocke [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Fidlibumove rozprávky [i] 09:00 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - SLNKO V DUŠI [i] 09:05 Priama úmera [i] 10:35 Fokus zdravie "N" [i] 11:20 Ambulancia: Katarakta, už nestraší [i] 11:50 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:40 Šariš [i] 13:10 Tu musíš žiť 1/3 [i] 14:25 GENERÁCIA - zlaté roky života [i] 14:55 Família: Família - Závislí na láske [i] 15:35 Orientácie [i] 16:00 Maďarský magazín [i] 16:30 Necelebrity: Slavomír Szabó [i] 16:45 Fokus spotrebiteľ "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Odkrývanie minulosti: Farební bohovia - estetika antiky [i] 18:25 Test magazín: Test magazín [i] 18:35 HiSTORY [i] 18:45 Večerníček: Kač,kač,kač [i] 18:50 Bob a Bobek, králiky z klobúka II [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - SLNKO V DUŠI [i] 19:00 Bolek a Lolek idú do sveta: Poľovačka na gorilu [i] 19:10 Tao Tao [i] 19:35 Zázračný ateliér [i] 19:40 Narodení v divočine [i] 19:50 100 názorov 2014: Šimon Horna [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 SK DEJINY - Oslobodenie: Odboj [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:35 Májové hviezdy [i] 23:05 Frontoví kameramani na Slovensku [i] 23:30 Polícia [i] 23:45 Profesionál [i] 00:00 Autosalón [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i] 01:10 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:15 SÚDNA SIEŇ: Do polepšovne s ním! [i] 08:30 DIVOKÉ KONE [i] 09:50 KEBY BOLO KEBY - Láska, sex a šťastie: Tomáš 3 [i] 10:50 SÚDNA SIEŇ: Nymfa [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:20 Kosti VII. 10 [i] 14:20 PANELÁK XV.: Zlodejka 48 [i] 15:20 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:40 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 SÚDNA SIEŇ: Neporodila som ich [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 DIVOKÉ KONE [i] 21:45 PANELÁK XV.: Nebezpečné stretnutie 49 [i] 22:50 Kosti VII. 11 [i] 23:50 C.S.I.: Kriminálka New York VIII. 8 [i] 00:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 18 [i] 01:45 Lovci väzňov 3 [i] 02:45 KEBY BOLO KEBY - Láska, sex a šťastie: Tomáš 3 [i] 03:25 PANELÁK XV.: Nebezpečné stretnutie 49 [i] 04:10 DIVOKÉ KONE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Ničitelia mýtov II. 18 [i] 05:55 Dom snov VIII. 13 [i] 06:35 Kúzelný svet elfov a víl 6 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie [i] 08:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 18 [i] 10:00 C.S.I.: Kriminálka New York VIII. 7 [i] 11:00 Ničitelia mýtov V. [i] 12:20 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 9 [i] 13:15 Profesionáli III.: Nesprávny šéf 15 [i] 14:15 Dom snov VIII. 14 [i] 15:10 Simpsonovci XIV. 12,13 [i] 16:10 Ako som spoznal vašu mamu VIII. 1/24 [i] 16:45 Ničitelia mýtov V. [i] 17:50 Hľadá sa dom pre milionárov - New York 5 [i] 18:50 Simpsonovci XIV. 14,15 [i] 19:50 Profesionáli III.: Bobor je šéf 16/16 [i] 20:45 Spy Game [i] 23:20 2012 Koniec sveta [i] 01:10 Mafstory V.: Aliho manželka, Hacker 28,29 [i] 02:45 Ničitelia mýtov II. 19 [i] 03:30 Magnum IV. 15 [i] 04:20 Mafstory V.: Hacker 29 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem 3 [i] 07:10 Komisař Rex I. 5 [i] 08:15 Námořní vyšetřovací služba LA V. 9 [i] 09:10 Drzá Jordan VI. 14 [i] 10:10 Vražedná čísla IV. 5 [i] 11:10 Havaj 5-0 II. 6 [i] 12:05 Komisař Rex I. 5 [i] 13:10 Námořní vyšetřovací služba LA V. 9 [i] 14:05 Vražedná čísla IV. 6 [i] 15:05 Drzá Jordan VI. 15 [i] 16:05 Komisař Rex I. 6 [i] 17:10 Havaj 5-0 II. 7 [i] 18:10 Vražedná čísla IV. 7 [i] 19:05 Vražedná čísla IV. 8 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 10 [i] 21:00 Myšlenky zločince X. 10 [i] 22:00 Vražedná práva I. 2 [i] 23:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 5 [i] 00:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 6 [i] 00:55 Vražedná čísla IV. 7 [i] 01:50 Vražedná čísla IV. 8 [i] 02:30 Drzá Jordan VI. 15 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 5): Rakety/dalekohledy/stěrače 10 [i] 05:35 Jak to dělají? (Series 10): Pistácie/Zakázané město/radar 12 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 19): Meče, pontony, skříňové pendlovky 8 [i] 06:25 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Vyzvědači 34 [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek (Series 2) 8 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (Series 3): Mike Tyson 5 [i] 07:45 Jak to dělají? (Series 7): Převážení peněz/úlovek dne/překrásný zvuk 9 [i] 08:10 Rychle a hlasitě (Series 2): Rekonstrukce vozu Shelby, (Díl 11) 2 [i] 09:05 Berte to jako varování (Series 2): Hříčky přírody 9 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 3): Trosečníci 9 [i] 10:50 Zlatá horečka (Series 4): Porucha 10 [i] 11:40 Potápění za zlatem – pod ledem (Series 1): Zlatu je to fuk 1 [i] 12:35 Automobilové podzemí (Series 1): Nebezpečná silnice 2 [i] 13:30 Dílna zatracenců (Series 1): Mustang Fastback – (Díl 5) 1 [i] 14:25 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Ton lítá, Allen se plazí 7 [i] 14:55 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Tak se ukaž 8 [i] 15:20 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Tonův samopal 9 [i] 15:50 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Z Filadelfie vždy se ziskem 10 [i] 16:15 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Carolyn nahoře bez 11 [i] 16:45 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Leje jako z konve 12 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 3): Mike Tyson 5 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 2) 8 [i] 18:05 Pátá rychlost (Series 22) 14 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 5): Vrtná zařízení/holicí strojky 11 [i] 19:30 Jak to dělají? (Series 10): Odtahová vozidla/Roquefort/přemisťovače stromů 13 [i] 20:00 Odborníci na domy v korunách stromů (Series 3): Pirátský úkryt vysoko v korunách 6 [i] 21:00 Akvária na míru (Series 4): Večeře s rybami 7 [i] 22:00 Králové sekvojí (Series 1): To je teda překvápko 3 [i] 23:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 10 [i] 00:00 Aljaška: poslední hranice (Series 3): Díkůvzdání 14 [i] 00:55 Lety po divoké Aljašce (Series 1): Chlad 7 [i] 01:50 Odborníci na domy v korunách stromů (Series 3): Pirátský úkryt vysoko v korunách 6 [i] 02:40 Akvária na míru (Series 4): Večeře s rybami 7 [i] 03:30 Králové sekvojí (Series 1): To je teda překvápko 3 [i] 04:20 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 10 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Designtrend [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Tlusťoch [i] 09:50 Na cestě po Ladakhu [i] 10:35 13. komnata Marka Brodského [i] 11:05 Vyprávěj [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová IV [i] 14:45 Pevnosti [i] 15:05 Kojak III [i] 15:55 Tlusťoch [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Kousek nebe [i] 21:05 DoktorKA [i] 21:59 Výsledky losování Šťastných 10 22:00 Místo činu - Schimanski [i] 23:30 Smrt barona Gandary [i] 00:05 AZ-kvíz [i] 00:30 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 01:35 Na stopě [i] 02:00 Dobré ráno [i] 04:30 Pod pokličkou [i] 04:50 Banánové rybičky [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Anatomie náboženství 1/3 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Muž, který přecenil českou duši aneb Útěky Josefa Brykse [i] 09:55 Nacisté před soudem 1/3 [i] 10:55 Náš venkov: Radost v Chotouni [i] 11:25 Folklorika [i] 11:55 Cesta ze dna: Nezaměstnanost v minulém čase? 7/8 [i] 12:40 Po dlouhé noci den [i] 13:35 Evropa dnes [i] 14:00 Kanadská policejní škola: Chtějí být Poirotem, Columbem či 8/8 [i] 14:55 Casanova [i] 15:40 Vinitorium Moravicum [i] 16:05 Chcete je? ZJ [i] 16:15 Klíč [i] 16:40 Elba stopami císaře [i] 17:25 Ostrovy snů: Bora Bora [i] 18:15 Království divočiny: Mravenečník velký [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Predátoři jako filmové hvězdy: Medvěd lední [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Mallorca, ostrov slunce a umění [i] 21:00 Na cestě po Kastilii a Leónu [i] 21:30 Dobrodruh 10/11 [i] 22:00 Kmeny: Meatheads [i] 22:25 Železný Schwarzenegger [i] 23:50 Uvězněni 4/6 [i] 00:40 Anatomie náboženství 1/3 [i] 01:10 Křesťanský magazín [i] 01:35 Chcete mě? ZJ [i] 02:00 Náš venkov: Radost v Chotouni [i] 02:30 Zrádce nebo oběť? [i] 03:20 Válka taxikářů [i] 03:45 V zajetí železné opony [i] 04:00 Pěšky a na křídlech [i] 04:15 Osudové okamžiky [i] 04:30 Intolerance [i] 04:55 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2822 [i] 10:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Já to nevzdám 575 [i] 11:25 Dva a půl chlapa IX 9 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Odložené případy: Dravec 20 [i] 13:20 Beze stopy III 23 [i] 14:20 Mentalista III: Rapsodie v rudém 22 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Srdce je nejlepší kompas 272 [i] 16:30 Dva a půl chlapa IX 10 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Miami X: Rodina 19 [i] 18:30 Ulice 2823 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Výměna manželek [i] 21:35 Námořní vyšetřovací služba XI: Ďábelská trojice 10 [i] 22:35 Konec světa [i] 00:50 Kriminálka Miami X: Rodina 19 [i] 01:35 Novashopping 02:10 Mentalista III: Rapsodie v rudém 22 [i] 02:50 Áčko: Čekáme na osvojení dítěte [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Srdce je nejlepší kompas 272 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Ninjago: Poslední plavba [i] 07:00 Winx Club: Největší výzva 25 [i] 07:20 VIP zprávy [i] 07:45 M*A*S*H 105 [i] 08:30 M*A*S*H 106 [i] 09:25 To je vražda, napsala IV: Zloděj musí z kola ven 2 [i] 10:30 Julie Lescautová VIII: Vykoupení 1 [i] 12:25 Wolffův revír III: Maraton 22 [i] 13:30 Komisař Rex II: Slepá svědkyně 6 [i] 14:40 Doktor z hor: Nové příběhy II: Otcové 3 [i] 15:40 Rosamunde Pilcher: Cornwallská romance [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Všechny moje lásky: Veselý pohřeb 18 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:35 Telebazar [i] 23:45 Hawaii 5-0 IV: Kdysi a nyní 12 [i] 00:45 Slunečno, místy vraždy III: Dobrodružství Poseidonu 2 [i] 01:45 Firma: Kapitola třináctá 13 [i] 02:40 To je vražda, napsala IV: Zloděj musí z kola ven 2 [i] 03:30 Wolffův revír III: Maraton 22 [i] 04:20 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Tehotné v šestnástich [i] 06:20 Rodinná kliatba 105-106/110 [i] 07:45 Bez servítky [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 V náručí diabla 53/182 [i] 11:30 Zakázaná láska 107-108/158 [i] 13:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 15:00 Víťazstvo lásky 145-146/172 [i] 17:00 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 18/21 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:25 Tehotné v šestnástich [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Mentalista V. 5/22 [i] 21:30 Zakázaná láska 109-110/158 [i] 00:05 Tlkot srdca III. 9/10 [i] 00:55 Stratená duša II. 15/22 [i] 01:35 Priatelia [i] 02:00 Bez servítky [i] 02:45 Smotánka [i] 03:25 Na streche [i] 03:45 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 18/21 [i] 04:30 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Snílek [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Kung-fu nářez [i] 14:05 Žít po svém [i] 16:00 Kon-Tiki