Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Apríl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 11:00 Chlapi neplačú [i] 12:05 Dr. House III. 11/24 [i] 13:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 9/24 [i] 14:05 Monk II. 4/16 [i] 15:00 Teória veľkého tresku III. 2/23 [i] 15:30 Dva a pol chlapa V. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 14/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:45 Rodinné prípady [i] 22:50 Zámena manželiek [i] 00:05 Myšlienky vraha VII. 16/24 [i] 01:00 Policajti z L. A. III. 5/10 [i] 01:45 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 14/24 [i] 02:30 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 9/24 [i] 03:10 Monk II. 4/16 [i] 03:50 Dr. House III. 11/24 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Góly - body - sekundy [i] 05:20 Počasie [i] 05:25 Križovatky medicíny 42 [i] 06:10 5 proti 5 [i] 06:55 Správy RTVS "N" [i] 07:40 Podvodníci v akcii III 19/20 [i] 08:10 Nash Bridges: Aloha Nash 10 [i] 09:00 Policajné oddelenie: Zásah do srdca 63 [i] 10:00 Nečakané stretnutia [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Výročie [i] 14:30 Križovatky medicíny 43 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Hokej - MS 2015 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nikto nie je dokonalý [i] 21:30 Slovensko chutí [i] 22:05 Súboj s časom: Štetka č.5 18/24 [i] 22:50 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka X.: Inscenácia 11/24 [i] 23:35 Policajné oddelenie: Zásah do srdca 63 [i] 00:25 Nash Bridges: Aloha Nash 10 [i] 01:10 Súboj s časom: Štetka č.5 18/24 [i] 01:55 Reportéri [i] 02:20 Dámsky klub [i] 04:15 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:20 Mokrade - Ramsarské lokality na Slovensku [i] 07:10 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:15 Správy - Hírek [i] 07:25 MS v kocke [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Trpaslíci [i] 09:00 Pesničky z Hviezdičky: Mladosť [i] 09:05 Farba tvojich očí [i] 10:30 Čas a strata pamäti 2/2 [i] 11:00 Fokus práca "N" [i] 11:40 Lesy Slovenska - Lesnícke náučné chodníky [i] 12:00 Hokej - MS 2015 [i] 14:40 Hokej - MS 2015: Kanada - Rakúsko [i] 16:25 Polícia [i] 16:45 Fokus zdravie "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Správy - Hírek [i] 17:50 Na ceste po Česku: Na ceste po Říčansku [i] 18:20 Bob a Bobek, králiky z klobúka II [i] 18:30 Hokej - MS 2015: Lotyšsko - Francúzsko [i] 20:00 Hokej - MS 2015 [i] 22:40 Hokej Made in Slovakia: Richard Lintner [i] 22:50 Hokej Made in Slovakia: Marián Hossa [i] 23:00 MS v kocke [i] 23:30 Hokej - MS 2015 [i] 01:15 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 01:20 Správy RTVS "N" [i] 02:10 ArtSpektrum [i] 02:15 Hokej - MS 2015: Česko - Švajčiarsko [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:20 SÚDNA SIEŇ: Nechaj ma, nič nebude [i] 08:30 DIVOKÉ KONE [i] 09:50 KEBY BOLO KEBY - Láska, sex a šťastie: Monika 2 [i] 10:55 SÚDNA SIEŇ: On určite nie je otcom [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:25 Kosti VII. 9 [i] 14:25 PANELÁK XV.: Riskantný krok 47 [i] 15:30 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:55 NOVINY O 17:00 17:15 TOP STAR [i] 17:55 SÚDNA SIEŇ: Božie mlyny [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 DIVOKÉ KONE [i] 21:45 PANELÁK XV.: Zlodejka 48 [i] 22:50 Kosti VII. 10 [i] 23:50 C.S.I.: Kriminálka New York VIII. 7 [i] 00:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 17 [i] 01:45 Lovci väzňov 2 [i] 02:45 KEBY BOLO KEBY - Láska, sex a šťastie: Monika 2 [i] 03:30 PANELÁK XV.: Zlodejka 48 [i] 04:15 DIVOKÉ KONE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Ničitelia mýtov II. 17 [i] 05:55 Dom snov VIII. 12 [i] 06:35 Kúzelný svet elfov a víl 5 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie [i] 08:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 17 [i] 09:55 Biele goliere IV. 4 [i] 10:50 Ničitelia mýtov V. [i] 12:10 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 8 [i] 13:10 Profesionáli III.: Degradácia 14 [i] 14:05 Dom snov VIII. 13 [i] 15:05 Simpsonovci XIV. 10,11 [i] 16:00 Zvierací záchranári II.: - FINÁLE SÉRIE - PREMIÉRA 22/22 [i] 16:45 Ničitelia mýtov V. [i] 17:50 Hľadá sa dom pre milionárov - New York 4 [i] 18:50 Simpsonovci XIV. 12,13 [i] 19:50 Profesionáli III.: Nesprávny šéf 15 [i] 20:45 2012 Koniec sveta [i] 22:40 Jedinečné letisko v Dubaji 10/10 [i] 23:40 Letecké katastrofy IX. 6 [i] 00:40 Mafstory V.: Pán prezident, Obrúčky 26,27 [i] 02:10 Ničitelia mýtov II. 18 [i] 03:00 Magnum IV. 14 [i] 03:45 Mafstory V.: Obrúčky 27 [i] 04:30 Prvé oddelenie [i] 04:50 100 rokov svedectiev [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Hannibal Post Mortem 2 [i] 07:15 Komisař Rex I. 4 [i] 08:15 Námořní vyšetřovací služba LA V. 8 [i] 09:15 Drzá Jordan VI. 13 [i] 10:15 Vražedná čísla IV. 3 [i] 11:10 Havaj 5-0 II. 5 [i] 12:10 Komisař Rex I. 4 [i] 13:15 Námořní vyšetřovací služba LA V. 8 [i] 14:15 Vražedná čísla IV. 4 [i] 15:15 Drzá Jordan VI. 14 [i] 16:15 Komisař Rex I. 5 [i] 17:15 Havaj 5-0 II. 6 [i] 18:10 Vražedná čísla IV. 5 [i] 19:10 Vražedná čísla IV. 6 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA V. 9 [i] 21:00 Jak prosté III. 14 [i] 21:55 Vzpomínky III. 13 [i] 22:55 Tajnosti a lži I. 1 [i] 23:55 Vražedná práva I. 1 [i] 00:55 Jak prosté III. 14 [i] 01:50 Vzpomínky III. 13 [i] 02:35 Strážce pořádku V. 8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 5): Nákladní lodě/nákladní auta 9 [i] 05:35 Jak to dělají? (Series 10): Tančící drak/tunel/odstraňovač vody z hřišť 11 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 19): Dřezy/kůže/pedálové steel kytary 7 [i] 06:25 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Nemám tě rád, brácho 33 [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek (Series 2) 7 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (Series 3): Výbuch 4 [i] 07:45 Jak to dělají? (Series 7): Měkká jako houba/znalosti 8 [i] 08:10 Rychle a hlasitě (Series 2): Rekonstrukce vozu Shelby, (Díl 10) 1 [i] 09:05 Berte to jako varování (Series 2): Vládci vesmíru 8 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 3): Špatná situace 8 [i] 10:50 Zlatá horečka (Series 4): Naděje 9 [i] 11:40 Zlato z Beringova moře (Series 1): Hořký konec 8 [i] 12:35 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 1 [i] 13:30 Sibiřský podíl (Series 1): Staří nepřátelé 2 [i] 14:25 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Bláznivý převlek 7 [i] 14:55 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Láska k módě 8 [i] 15:20 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Výsměch, vlastní rozhodnutí a policie 9 [i] 15:50 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Nesnesitelné vedro 10 [i] 16:15 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Napětí v Claireville 11 [i] 16:45 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Nečekané problémy 12 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 3): Výbuch 4 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 2) 7 [i] 18:05 Pátá rychlost (Series 22) 13 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 5): Rakety/dalekohledy/stěrače 10 [i] 19:30 Jak to dělají? (Series 10): Pistácie/Zakázané město/radar 12 [i] 20:00 Aljaška: bitva v zátoce (Series 1): Velký risk 2 [i] 21:00 Rebelové zamrzlého jezera (Series 1): Náhlé ochlazení 5 [i] 22:00 Aljaška: poslední hranice (Series 4): Lov nad mraky 11 [i] 23:00 Americké svaly (Series 1): Pilotní díl 1 [i] 00:00 Zápasníci (Series 1): Kdo s koho 7 [i] 00:55 Hlídači čtvrtí (Series 1) 6 [i] 01:50 Aljaška: bitva v zátoce (Series 1): Velký risk 2 [i] 02:40 Rebelové zamrzlého jezera (Series 1): Náhlé ochlazení 5 [i] 03:30 Aljaška: poslední hranice (Series 4): Lov nad mraky 11 [i] 04:20 Americké svaly (Series 1): Pilotní díl 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Designtrend [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Tlusťoch [i] 09:50 Na cestě po Teruelu [i] 10:15 Postřehy odjinud [i] 10:25 Reportéři ČT [i] 11:05 Pepíček [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová IV [i] 14:45 Pevnosti [i] 15:05 Kojak III [i] 15:55 Tlusťoch [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Zlatí úhoři [i] 22:19 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 22:20 "Já už budu hodný, dědečku!" [i] 23:45 Otec Brown II [i] 00:35 AZ-kvíz [i] 01:00 Kalendárium [i] 01:15 Sváteční slovo rozhlasového redaktora Petra Vaďury [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 01:45 Hobby naší doby [i] 02:10 Dobré ráno [i] 04:45 Móda-Extravagance-Manýry [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Sabotáž [i] 05:40 Počesku [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Ostrovy snů: Bora Bora [i] 09:55 Vlasovci [i] 10:55 Nedej se [i] 11:55 Sloužil jsem ve wehrmachtu [i] 12:55 Muži od Dunkerque [i] 13:25 Můj otec generál [i] 14:25 Auto Moto Revue [i] 14:50 Tajemství mrtvých mužů: Operace [i] 15:35 Tajemství 2. sv. války: Merrillovi záškodníci [i] 16:30 Kosmický věk: Příběh NASA 2/4 [i] 17:25 Modrá planeta: Pulz moře [i] 18:15 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Království oceánů: Život na útesu [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Vzestup a pád NSDAP: Dozvuky 10/10 [i] 20:55 Letecké katastrofy: Kdo řídil? [i] 21:50 Kráska a netvor 1950 [i] 23:20 Město žen V [i] 23:40 Luther II 3/4 [i] 00:35 Luther II 4/4 [i] 01:30 Babylon [i] 01:55 Tankisté [i] 02:55 Gambleři nám stárnou [i] 03:20 V zajetí železné opony [i] 03:30 U vodníka Slámy [i] 03:45 Osudové okamžiky [i] 04:00 Intolerance [i] 04:30 Stopy, fakta, tajemství [i] 04:55 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2821 [i] 10:05 Doktoři z Počátků: V pasti a z pasti 114 [i] 11:25 Dva a půl chlapa IX 8 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Odložené případy: Pozdní návraty 19 [i] 13:20 Beze stopy III 22 [i] 14:15 Mentalista III: Odstrčený syn 21 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Závislost na kráse 271 [i] 16:30 Dva a půl chlapa IX 9 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Miami X: Zákon a nepořádek 18 [i] 18:30 Ulice 2822 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Já to nevzdám 575 [i] 21:35 Víkend: Chlapci a chlapi [i] 22:40 Kriminálka Las Vegas IV: Papírovou či igelitovou 14 [i] 23:30 Bezohlední 5 [i] 00:20 Kriminálka Miami X: Zákon a nepořádek 18 [i] 01:05 Mentalista III: Odstrčený syn 21 [i] 01:50 Novashopping 02:20 Mentalista VI: Můj blankytný ráj 9 [i] 03:25 Áčko: Spím se svým škrtičem! [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Závislost na kráse 271 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Ninjago: Den, kdy Ninjago osiřelo [i] 07:00 Winx Club: Bitva o Alfeu 24 [i] 07:25 Divácké zprávy [i] 07:40 M*A*S*H 104 [i] 08:30 M*A*S*H 105 [i] 09:20 To je vražda, napsala IV 1 [i] 10:25 Julie Lescautová VII: Časovka 8 [i] 12:25 Wolffův revír III: Přímo do srdce 21 [i] 13:30 Komisař Rex II: Maskovaná smrt 5 [i] 14:40 Doktor z hor: Nové příběhy II: Záhadná otrava 2 [i] 15:40 Rosamunde Pilcher: Rodný statek [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Svatby v Benátkách: Láska k Olze 66 [i] 21:35 Očima Josefa Klímy [i] 22:20 Ano, šéfe! [i] 23:30 Cesty k úspěchu [i] 23:45 Kriminálka Stuttgart IV: Dámy z lepší společnosti 19 [i] 00:45 Spravedlnost v krvi IV: Dvě vdovy 21 [i] 01:40 Firma: Kapitola dvanáctá 12 [i] 02:40 To je vražda, napsala IV 1 [i] 03:25 Wolffův revír III: Přímo do srdce 21 [i] 04:15 Prima ZOOM SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Tehotné v šestnástich [i] 06:20 Rodinná kliatba 103-104/110 [i] 07:45 Bez servítky [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 V náručí diabla 52/182 [i] 11:30 Zakázaná láska 105-106/158 [i] 13:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 15:10 Víťazstvo lásky 143-144/172 [i] 17:05 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 17/21 [i] 18:05 Priatelia [i] 18:35 Tehotné v šestnástich [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Mentalista V. 4/22 [i] 21:30 Zakázaná láska 107-108/158 [i] 23:30 Tlkot srdca III. 8/10 [i] 00:25 Stratená duša II. 14/22 [i] 01:10 Priatelia [i] 01:30 Bez servítky [i] 02:20 Smotánka [i] 03:25 Na streche [i] 03:50 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 17/21 [i] 04:30 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Albert Nobbs [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Po(d)vedená charita [i] 13:50 Kamkoliv půjdeš [i] 15:40 Kung-fu nářez [i] 17:35 Žít po svém [i] 19:25 Domino [i] 21:35 Safe [i] 23:15 Hra na vraha [i] 00:40 Tajemný muž [i] 02:20 Odpor [i] 04:25 Maturitní sex [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:15 Jezdectví [i] 09:30 Cyklistika [i] 11:00 Cyklistika [i] 12:00 Cyklistika [i] 12:45 Cyklistika [i] 13:00 Cyklistika [i] 17:30 Cyklistika [i] 17:45 Fotbal [i] 19:45 Tenis [i] 20:00 Box [i] 22:00 Závody GT [i] 22:30 Cyklistika [i]