Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 11:00 Chlapi neplačú [i] 12:10 Dr. House III. 9/24 [i] 13:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 8/24 [i] 14:05 Monk II. 3/16 [i] 15:00 Teória veľkého tresku III. 1/23 [i] 15:30 Dva a pol chlapa V. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 13/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:45 Kredenc [i] 22:25 Navždy panna [i] 00:10 Dva a pol chlapa V. [i] 01:05 Teória veľkého tresku III. 1/23 [i] 01:25 Policajti z L. A. III. 4/10 [i] 02:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 13/24 [i] 02:45 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 8/24 [i] 03:30 Monk II. 3/16 [i] 04:10 Dr. House III. 9/24 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Góly - body - sekundy [i] 05:25 Počasie [i] 05:30 Čarovné miesta Zeme II.: Západná Amerika [i] 06:25 Megamozog [i] 06:55 Správy RTVS "N" [i] 07:30 Góly - body - sekundy [i] 07:45 Občan za dverami [i] 08:15 Nash Bridges: Interné záležitosti 9 [i] 09:00 Policajné oddelenie: V ohrození života. 62 [i] 10:00 Slovensko v obrazoch [i] 10:25 Svet v obrazoch [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Víkend [i] 14:25 HiSTORY [i] 14:35 Križovatky medicíny 42 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Podvodníci v akcii III 19/20 [i] 16:55 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:20 Süskind [i] 22:10 Sanitka II. 12/13 [i] 23:05 Hlavný podozrivý - newyorské prípady: Kruté prebudenie 12/13 [i] 23:50 Policajné oddelenie: V ohrození života. 62 [i] 00:40 Autosalón [i] 01:00 Süskind [i] 02:50 Dámsky klub [i] 04:20 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:00 Noc v archíve: Zelené roky [i] 06:00 ...myslím, že sa nevrátim [i] 07:20 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:25 MS v kocke [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Ako išiel vĺčko do sveta [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - SMAJLIMPIÁDA [i] 09:00 Speer a Hitler: Diablov architekt: Germania - Šialenstvo 1/3 [i] 10:30 Rómsky magazín [i] 10:55 Fokus právo "N" [i] 11:45 Živá panoráma [i] 12:10 ArtSpektrum [i] 12:20 Chlapci spod Kráľovej hole [i] 12:45 Monika [i] 13:25 Magazín Ligy majstrov [i] 13:55 Autosalón [i] 14:20 Profesionál [i] 14:35 Čas a strata pamäti 2/2 [i] 15:05 Fokus práca "N" [i] 15:50 Správy - Hírek [i] 16:00 Hokej - MS 2015 [i] 18:40 Bob a Bobek, králiky z klobúka II [i] 18:50 Hokej - MS 2015 [i] 20:00 Hokej - MS 2015 [i] 22:40 Rytier bielej loptičky [i] 22:50 Hokej Made in Slovakia: Marián Gáborík [i] 23:00 MS v kocke [i] 23:35 Hokej - MS 2015: Slovinsko - Dánsko [i] 01:15 A predsa sa točí [i] 01:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 02:00 Správy RTVS "N" [i] 02:45 ArtSpektrum [i] 02:55 Hokej - MS 2015: Fínsko - Bielorusko [i] 04:35 Hokej - MS 2015: Švédsko - Francúzsko [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:10 NOVINY TV JOJ 07:05 SÚDNA SIEŇ: Otrava na potkany [i] 08:20 DIVOKÉ KONE [i] 09:40 KEBY BOLO KEBY - Láska, sex a šťastie: Narodeniny 1/12 [i] 10:50 SÚDNA SIEŇ: Chata [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:20 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XV. 3 [i] 14:20 SLADKÝ ŽIVOT [i] 15:20 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:40 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 SÚDNA SIEŇ: To decko je závislák [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 DIVOKÉ KONE [i] 21:45 PANELÁK XV.: Riskantný krok 47 [i] 22:50 Kosti VII. 9 [i] 23:55 Chalan na hranie [i] 02:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 16 [i] 02:50 C.S.I.: Kriminálka New York V. 7 [i] 03:30 PANELÁK XV.: Riskantný krok 47 [i] 04:15 DIVOKÉ KONE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 100 rokov svedectiev [i] 05:45 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 06:10 Kritik 3,4 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie [i] 08:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 16 [i] 10:00 Pomsta Čierneho korzára [i] 12:20 Agentka bez minulosti III. 7 [i] 13:25 Profesionáli III.: Šéf je paroháč 13 [i] 14:20 Dom snov VIII. 12 [i] 15:25 Kritik 3 [i] 15:55 Zvierací záchranári II. 21 [i] 16:40 Ničitelia mýtov V. [i] 17:50 Fórky, vtipky XXII. [i] 18:50 Simpsonovci XIV. 10,11 [i] 19:45 Profesionáli III.: Degradácia 14 [i] 20:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XV. 7 [i] 21:45 C.S.I.: Kriminálka New York V. 7 [i] 22:40 Biele goliere IV. 4 [i] 23:30 Agentka bez minulosti III. 7 [i] 00:30 Mafstory V.: Zabili Prca!, Rafinéria 24,25 [i] 02:05 Ničitelia mýtov II. 17 [i] 02:50 Magnum IV. 13 [i] 03:40 Mafstory V.: Zabili Prca!, Rafinéria 24,25 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Komisař Rex I. 3 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 7 [i] 09:00 Drzá Jordan VI. 12 [i] 10:00 Vražedná čísla IV. 1 [i] 11:00 Havaj 5-0 II. 4 [i] 12:00 Komisař Rex I. 3 [i] 13:05 Námořní vyšetřovací služba LA V. 7 [i] 14:05 Vražedná čísla IV. 2 [i] 15:05 Drzá Jordan VI. 13 [i] 16:05 Komisař Rex I. 4 [i] 17:05 Havaj 5-0 II. 5 [i] 18:05 Vražedná čísla IV. 3 [i] 19:00 Vražedná čísla IV. 4 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 8 [i] 21:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 4 [i] 21:55 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 5 [i] 22:50 Myšlenky zločince X. 9 [i] 23:50 Strážce pořádku V. 8 [i] 00:50 Strážce pořádku V. 9 [i] 02:00 Jak prosté III. 11 [i] 02:45 Jak prosté III. 12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Akvária na míru (Series 4): Rozšíření podniku 2 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 19) 6 [i] 06:25 Válka skladů v Kanadě (Series 1) 32 [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek (Series 1) 1 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (Series 3): Štěstěna 3 [i] 07:45 Jak to dělají? (Series 7): Pneumatiky letadel/revolvery/umělá tráva 7 [i] 08:10 Rychle a hlasitě (Series 2): Skvělý Kingswood 1971/retro replika vozu 9 [i] 09:05 Berte to jako varování (Series 2): Nejoblíbenější divácké klipy 7 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 3): Vyhrocená situace 7 [i] 10:50 Zlatá horečka (Series 4): Tanec v džungli 8 [i] 11:40 Zlato z Beringova moře (Series 1): Špatný pocit 7 [i] 12:35 Aljašská železnice (Series 2): Ledový nápor 9 [i] 13:30 Megastavitelé (Series 5): Londýnské olympijské vodní centrum - Velká Británie 5 [i] 14:25 Aljaška: poslední hranice (Series 3): Jarní chuťovka 4 [i] 15:20 Aljaška: poslední hranice (Series 3): Dojírny a záchody 5 [i] 16:15 Aljaška: poslední hranice (Series 3): Latríny, podprsenky pro krávy a medvědi 6 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 3): Štěstěna 3 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 1) 1 [i] 18:05 Pátá rychlost (Series 22) 12 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 5): Nákladní lodě/nákladní auta 9 [i] 19:30 Jak to dělají? (Series 10): Tančící drak/tunel/odstraňovač vody z hřišť 11 [i] 20:00 Zlatá horečka (Series 5): Příšera žije 15 [i] 21:00 Zlato z Beringova moře (Series 4): Špatné podmínky 14 [i] 22:00 Nazí a vystrašení (Series 1): Pozor na bažinaté rameno 6 [i] 23:00 Bear Grylls: bod zlomu (Series 1) 2 [i] 00:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 1) 6 [i] 00:55 Bear Grylls: Únik z pekla (Series 1): Džungle 2 [i] 01:50 Zlatá horečka (Series 5): Příšera žije 15 [i] 02:40 Zlato z Beringova moře (Series 4): Špatné podmínky 14 [i] 03:30 Nazí a vystrašení (Series 1): Pozor na bažinaté rameno 6 [i] 04:20 Bear Grylls: bod zlomu (Series 1) 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Hercule Poirot [i] 09:55 Malostranské palácové [i] 10:15 168 hodin [i] 10:45 Obušku, z pytle ven! [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová IV [i] 14:45 Pevnosti [i] 15:05 Kojak III [i] 15:55 Tlusťoch [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Panoptikum Města pražského: Potkat Anděla 5/10 [i] 21:00 Reportéři ČT [i] 21:39 Výsledky losování Šťastných 10 21:40 Kriminalista [i] 22:40 Na stopě [i] 23:05 Profesionálové [i] 23:55 AZ-kvíz [i] 00:25 Toulavá kamera [i] 00:55 Objektiv [i] 01:20 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:50 Všechnopárty [i] 02:40 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:30 Postřehy odjinud [i] 05:35 Město žen V [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Zázračná planeta: Život s divokými krocany [i] 09:55 Modrá planeta: Korálová moře [i] 10:45 Nebe nad Evropou [i] 11:40 Babylon [i] 12:10 Anatomie náboženství 1/3 [i] 12:35 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 13:05 Československý filmový týdeník 1965 1041/2379 [i] 13:15 Největší přírodní katastrofy: Ničivé sesuvy [i] 14:05 Tajemství 2. sv. války: Zvláštní úkol - Chaos a zkáza [i] 15:00 Putování naší planety: Oběžná dráha [i] 15:50 Krysí minohledačky [i] 16:45 Gigant: Hitlerův létající obr [i] 17:35 Casanova [i] 18:20 Krajinou příběhů českých hradů známých i neznámých 6/10 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Kosmický věk: Příběh NASA 1/4 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Nacisté před soudem 1/3 [i] 21:05 Po dlouhé noci den [i] 22:05 Víkend na Zuydcoote [i] 00:00 Pád Třetí říše [i] 02:30 Tabu [i] 03:10 Uchem jehly [i] 03:35 Atomová víra [i] 04:05 V zajetí železné opony [i] 04:15 U tlustého Jana [i] 04:30 Osudové okamžiky [i] 04:45 Intolerance [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:35 Novashopping 08:55 Ulice 2819, 2820 [i] 10:35 Policie Modrava: Pohřešovaná 12 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Odložené případy: Předsevzetí 18 [i] 13:20 Beze stopy III 21 [i] 14:15 Mentalista III: Zredigováno 20 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Sejdeme se na pracáku 270 [i] 16:30 Dva a půl chlapa IX 8 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Miami X: V ohrožení 17 [i] 18:30 Ulice 2821 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Doktoři z Počátků: V pasti a z pasti 114 [i] 21:35 Mentalista VI: Můj blankytný ráj 9 [i] 22:30 Kriminálka Las Vegas IV: Falešní hráči 13 [i] 23:25 Bezohlední 4 [i] 00:15 Kriminálka Miami X: V ohrožení 17 [i] 01:00 Mentalista III: Zredigováno 20 [i] 01:45 Novashopping 02:15 Střepiny [i] 03:20 DO-RE-MI [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Sejdeme se na pracáku 270 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Ninjago: Kamenná armáda [i] 07:00 Winx Club: Přesilovka 23 [i] 07:25 Divácké zprávy [i] 07:40 M*A*S*H 103 [i] 08:30 M*A*S*H 104 [i] 09:20 Walker, Texas Ranger IX: Poslední zúčtování 2/2 [i] 10:25 Julie Lescautová VII: Neviditelná smrt 7 [i] 12:25 Wolffův revír III: Červená pro Sawatzkého 20 [i] 13:30 Komisař Rex II: Vražedné léto 4 [i] 14:40 Doktor z hor: Nové příběhy II: V dobrém i ve zlém 1 [i] 15:40 Rosamunde Pilcher: Tak blízko nebi [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů III: Práskač 335 [i] 21:35 TOP STAR magazín [i] 22:45 Smrtící posedlost [i] 00:40 Firma: Kapitola jedenáctá 11 [i] 01:40 Walker, Texas Ranger IX: Poslední zúčtování 2/2 [i] 02:25 Wolffův revír III: Červená pro Sawatzkého 20 [i] 03:15 Autosalon [i] 04:10 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Tehotné v šestnástich [i] 06:15 Rodinná kliatba 101-102/110 [i] 07:45 Bez servítky [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 V náručí diabla 51/182 [i] 11:30 Cecelia Ahernová: Medzi nebom a zemou [i] 13:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 15:10 Víťazstvo lásky 141-142/172 [i] 17:10 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 16/21 [i] 18:10 Tehotné v šestnástich [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Mentalista V. 3/22 [i] 21:30 Zakázaná láska 105-106/158 [i] 23:40 Tlkot srdca III. 7/10 [i] 00:35 Stratená duša II. 13/22 [i] 01:20 Bez servítky [i] 02:05 Smotánka [i] 03:10 Na streche [i] 03:35 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 16/21 [i] 04:15 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Sbohem, královno [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Surfařská akademie [i] 13:40 Nanga Parbat [i] 15:30 Po(d)vedená charita [i] 17:15 Kamkoliv půjdeš [i] 19:05 Lidi, co znám [i] 20:50 Odpor [i] 23:05 Tajemný muž [i] 00:50 Zrůda [i] 02:35 Sofia [i] 04:00 Neprůstřelný mnich [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 09:00 Cyklistika [i] 10:00 Cyklistika [i] 11:00 Motorsport [i] 11:15 Motorky [i] 12:00 Motorky [i] 12:30 Motorky [i] 13:15 Cyklistika [i] 14:15 Cyklistika [i] 14:30 Cyklistika [i] 17:30 Cyklistika [i] 17:45 Fotbal [i] 18:30 Fotbal [i] 18:45 Fotbal [i] 19:30 Fotbal [i] 20:45 Watts [i] 21:00 Box [i] 22:00 Jezdectví [i] 22:15 Cyklistika [i] 23:00 Cyklistika [i] 01:00 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Městečko Haven 2: 3. díl 3 [i] 06:20 Městečko Haven 2: Přeskočila jiskra 4 [i] 07:20 Městečko Haven 2: Kořeny 5 [i] 08:20 Skandál 2: Molly, děvče, jsi v nebezpečí 18 [i] 09:20 Milionový lékař 2: Až naprší a uschne 16