TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 12/24 [i] 06:45 Medvedík Yogi [i] 07:00 Yogi a invázia vesmírnych medveďov [i] 08:45 Scooby-Doo 2: Nespútané príšery (HD) [i] 10:30 Krok za krokom VI. 12-13/24 [i] 11:25 CHART SHOW [i] 14:45 Divergencia (HD) [i] 17:45 Domov na kľúč [i] 18:25 Kredenc [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Kameňák 4 (HD) [i] 22:35 Na život a na smrť [i] 01:10 Kameňák 4 (HD) [i] 02:45 Na život a na smrť [i] 04:40 Smotánka [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:25 Správy RTVS "N" [i] 07:00 Góly - body - sekundy [i] 07:10 Počasie [i] 07:20 Levík Raa Raa 20/52 [i] 07:30 Poštár Pat: Špeciálna zásielková služba: Poštár Pat a Zlatá doska 18/26 [i] 07:45 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Šelbyho sen [i] 08:00 Garfield III.: Scenárista 46/52 [i] 08:15 Ako si vycvičiť drakov 2: Odvaha 6/20 [i] 08:35 Zázračný ateliér [i] 09:05 Megamozog [i] 09:35 Autosalón [i] 10:05 Čarovné miesta Zeme II.: Západná Amerika [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:20 Svet v obrazoch [i] 11:45 HiSTORY [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:30 Bud Bindi [i] 14:10 Agatha Christie : Poirot: Krádež šperkov v hoteli Grand Metropolitan [i] 15:00 Zlatá klasika: Boj o Moskvu 4/4 [i] 16:40 Nikto nie je dokonalý [i] 17:45 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:35 Góly - body - sekundy [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Hokej - MS 2015 [i] 22:45 Agatha Christie : Poirot: Krádež šperkov v hoteli Grand Metropolitan [i] 23:35 Zlatá klasika: Boj o Moskvu 4/4 [i] 01:05 O 5 minút 12 [i] 02:15 Čarovné miesta Zeme II.: Západná Amerika [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Kapura [i] 09:20 Farmárska revue [i] 09:40 Test magazín: Lovecké salámy [i] 09:50 On air [i] 10:20 Orientácie [i] 10:50 Slovo [i] 11:00 Tenis Slovak open [i] 13:20 Herecké legendy: Ivan Mistrík [i] 13:35 Sedem svedkov [i] 14:40 Sám vojak v poli 3/3 [i] 16:00 Hokej - MS 2015 [i] 18:40 Bob a Bobek, králiky z klobúka II [i] 18:45 Hokej - MS 2015: USA - Slovinsko [i] 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Dokumentárny klub: Speer a Hitler: Diablov architekt 1/3 [i] 21:40 Noc v archíve: Noc v archíve [i] 22:40 Hokej Made in Slovakia: Martin Štrbák [i] 22:55 MS v kocke [i] 23:25 Hokej - MS 2015 [i] 01:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 06:05 Šaolinský futbal [i] 08:25 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 08:55 Láska vo hviezdach 3,4 [i] 10:45 Múmia sa vracia [i] 13:30 Slečna na stráženie 2 [i] 15:30 Návrh [i] 17:55 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Kráska a zviera [i] 22:30 Chalan na hranie [i] 00:40 Kill Bill 2 [i] 03:05 Rocky V. [i] 04:45 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 100 rokov svedectiev [i] 05:25 Doktori 7,8 [i] 06:45 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 08:00 EUROMINÚTY [i] 09:00 Na potulkách svetom II. 1/8 [i] 10:05 Megapresuny II. 15 [i] 10:50 Kalná rieka sa valí [i] 12:00 100 rokov svedectiev [i] 12:15 Mama, ožeň ma! 4 [i] 13:40 Profesionáli III.: Návrat Iris 12 [i] 14:30 "KOLABS" 6 [i] 15:10 Hľadá sa superstar [i] 17:35 Učiteľkin zločin [i] 19:30 Profesionáli III.: Šéf je paroháč 13 [i] 20:30 Déja vu [i] 23:05 Rocky V. [i] 01:20 Faunov labyrint [i] 03:10 Prievozník [i] 04:55 Doktori 7 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Drzá Jordan VI. 4 [i] 08:00 Drzá Jordan VI. 5 [i] 09:00 Vražedná nevinnost [i] 10:45 Havaj 5-0 II. 17 [i] 11:45 Havaj 5-0 II. 18 [i] 12:45 Bez hranic I. 5 [i] 13:50 Bez hranic I. 6 [i] 14:55 Drzá Jordan VI. 6 [i] 15:55 Drzá Jordan VI. 7 [i] 16:55 Falco II. 3 [i] 18:00 Falco II. 4 [i] 19:05 Vražedná čísla V. 3 [i] 20:00 Vražedná čísla V. 4 [i] 21:00 Vzpomínky III. 13 [i] 22:00 Jak prosté III. 11 [i] 23:00 Jak prosté III. 12 [i] 00:00 Vražedná nevinnost [i] 01:50 Vražedná čísla V. 3 [i] 02:35 Vražedná čísla V. 4 [i] 03:20 Cesty života I. 35 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Nutné k přežití (Series 2): Patagonie - část 2 6 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 11) 16 [i] 06:25 Dílna zatracenců (Series 1): Velká vášeň, Chevelle 1 [i] 07:15 Rychle a hlasitě (Series 1): Jedinečný hotrod 11 [i] 08:10 Bořiči mýtů (Series 8): Souboj pohlaví 179 [i] 09:05 Mimořádné projekty (Series 5): Stadion kovbojů v Dallasu 2 [i] 09:55 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 5 [i] 10:25 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 6 [i] 10:50 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 7 [i] 11:15 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 8 [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 2) 3 [i] 12:10 Lovci skladovacích jednotek (Series 2) 4 [i] 12:35 Hledači pokladů na aukcích (Series 3) 21 [i] 13:05 Hledači pokladů na aukcích (Series 3) 22 [i] 13:30 Zisk ze zabavených nemovitostí (Series 1) 3 [i] 14:00 Zisk ze zabavených nemovitostí (Series 1) 4 [i] 14:25 Rození obchodníci – 5 nejoblíbenějších vozů (Series 5): Americké ikony 2 [i] 15:20 Rození obchodníci (Series 12): Ford F100 – Seattle 2 [i] 16:15 Odborníci na domy v korunách stromů (Series 3): Javor k meditaci 1 [i] 17:10 Akvária na míru (Series 4): Rozšíření podniku 2 [i] 18:05 Zabavení letadel (Series 1): Špioni ve tmě 3 [i] 19:00 Nejtvrdší práce na světě (Series 1): Vězeňský dozorce 2 [i] 20:00 Zlato z Beringova moře (Series 4): Končím! 15 [i] 21:00 Bear Grylls: bod zlomu (Series 1) 6 [i] 22:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 1) 4 [i] 23:00 Dvojí přežití (Series 1): Každý sám 6 [i] 00:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1): Požár, selhání a pády na obličej 1 [i] 00:55 Laik versus profesionál (Series 1) 2 [i] 01:50 Zlato z Beringova moře (Series 4): Končím! 15 [i] 02:40 Bear Grylls: bod zlomu (Series 1) 6 [i] 03:30 Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 1) 4 [i] 04:20 Dvojí přežití (Series 1): Každý sám 6 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Banánové rybičky [i] 06:50 Muži nestárnou [i] 08:25 Po stopách hvězd [i] 08:55 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Náves: Šťastná to žena 9/10 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Hora jménem Andělská [i] 14:05 Pohádka o touze [i] 15:05 "Já už budu hodný, dědečku!" [i] 16:30 Zdivočelá země 34/45 [i] 17:25 Zdivočelá země 35/45 [i] 18:25 Kouzelné bylinky [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem [i] 21:35 168 hodin [i] 22:04 Výsledky losování Šťastných 10 22:05 Fotograf 2/2 [i] 23:30 Případy inspektora Lynleyho I - II [i] 01:05 Kriminálka Paříž [i] 01:50 Bolkoviny [i] 02:45 Bydlení je hra [i] 03:10 Zahrada je hra [i] 03:30 Sváteční slovo rozhlasového redaktora Petra Vaďury [i] 03:40 Móda - Extravagance - Manýry [i] 04:00 Designtrend [i] 04:15 Padající květináč [i] 04:45 Banánové rybičky [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Legenda o živých mrtvých - Zámecká past [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Andy a dobrodružství v přírodě [i] 06:20 U nás na farmě [i] 06:35 3-2-1 tučňáci [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1965 1041/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Co viděly americké kamery v Čechách 2 [i] 09:30 US-Army v ČSR 1945 [i] 09:55 Krajinou příběhů českých hradů známých i neznámých 6/10 [i] 10:15 Vzestup a pád NSDAP: Konec hry 9/10 [i] 11:05 Nedej se [i] 12:00 Chcete mě? ZJ [i] 12:25 Království divočiny: Mravenečník velký [i] 12:55 Sváteční slovo rozhlasového redaktora Petra Vaďury [i] 13:00 Křesťanský magazín [i] 13:25 Uchem jehly [i] 13:55 Anatomie náboženství [i] 14:20 Na cestě po Islandu [i] 14:50 Ostrovy snů: Bora Bora [i] 15:40 Ztracená města starověku 3/3 [i] 16:35 Na plovárně s Janem Kleinem [i] 17:05 Predátoři jako filmové hvězdy: Medvěd lední [i] 17:55 Cesta ze dna: Nezaměstnanost v minulém čase? 7/8 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Tajemství mrtvých mužů: Hitlerovy speciální jednotky [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zlaté oko [i] 22:10 Svět nic neví [i] 00:00 Fenomén Underground [i] 00:55 Sestřička Jackie III [i] 01:20 Sestřička Jackie III [i] 01:50 Luther II 1/4 [i] 02:40 Luther II 2/4 [i] 03:35 Folklorika [i] 04:00 Klub přátel dechovky [i] 04:35 Legenda o živých mrtvých - Cesta smrti [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:30 Novashopping 06:20 Oggy a Škodíci [i] 06:40 Monsuno 9 [i] 07:00 Král džungle II 23 [i] 07:30 Tom a Jerry III 1, 2 [i] 08:20 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II 16 [i] 08:45 Princezna ze mlejna 2 [i] 09:45 Dva a půl chlapa IX 7 [i] 10:10 Víkend: Mezi námi děvčaty [i] 11:05 Táta za všechny peníze [i] 12:50 Jen ho nechte, ať se bojí [i] 14:45 Jumanji [i] 16:45 Jak básníkům chutná život [i] 18:50 Helena: Dámská volenka 33 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Policie Modrava: Pohřešovaná 12 [i] 21:30 Okresní přebor: Konvoj 11 [i] 22:00 Střepiny [i] 22:40 Sběratel kostí [i] 00:45 Kriminálka New York III [i] 01:30 Novashopping 02:00 Volejte Novu [i] 02:30 Kolotoč [i] 03:10 DO-RE-MI [i] 03:55 Výměna manželek [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:40 Ninjago: Dětská hra [i] 07:10 Ninjago: V nesprávný čas na nesprávném místě [i] 07:40 Jake a piráti ze Země Nezemě II: Královna mořských víl 34 [i] 08:10 Souboj generálů: Bitva u Midway 2 [i] 09:20 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:55 Vraždy mezi muškáty I: Případ klavírního virtuosa 3 [i] 11:00 Partie [i] 11:55 Receptář prima nápadů [i] 13:30 Big Ben IV: Sladké pokušení 11 [i] 15:45 Vraždy v Midsomeru VI: Smrt a sny [i] 18:00 Rozpal to, šéfe! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Pravá blondýnka 2 [i] 22:20 Rodinné zájmy [i] 00:15 Hawaii 5-0 II: Zub za zub 22 [i] 01:15 Souboj generálů: Bitva u Midway 2 [i] 02:10 Vraždy v Midsomeru VI: Smrt a sny [i] 03:50 Fešák Hubert [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Úbohá Nasťa 36 [i] 06:05 Leto v Paríži [i] 07:55 Frasier III. 15-16/24 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Rebelka z predmestia I. 7-8/22 [i] 11:35 Gossip Girl VI. 4-5/10 [i] 13:55 Rozdelené dvojičky [i] 15:55 Cecelia Ahern: Medzi nebom a zemou [i] 18:00 Pásla kone na betóne [i] 20:00 Zámena manželiek [i] 22:15 Biely oleander [i] 00:30 Horúca krv I. 35-36/36 [i] 02:35 Vráť mi moje deti [i] 03:55 Zaskočení láskou [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Skippy díl 21, 22, 23 a 24. [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Zvířátka z farmy díl 4 - 6. [i] 14:05 Snílek [i] 16:00 Znovu se zamilovat [i] 17:45 Láska a jiné kratochvíle [i] 19:35 Maturitní sex [i] 21:00 Sofia [i] 22:40 Zrůda [i] 00:30 Ochránce [i] 02:00 Dealer [i] 03:35 Hledá se Amanda [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 09:30 Formule [i] 10:00 Motorky [i] 10:30 Motorky [i] 11:30 Závody GT [i] 11:45 Závody GT [i] 12:30 Motorky [i] 13:00 Motorky [i] 14:00 Cyklistika [i] 14:30 Cyklistika [i] 17:30 Cyklistika [i] 17:45 Atletika [i] 18:45 Fotbal [i] 20:45 Motorky [i] 21:30 Motorsport [i] 21:45 Cyklistika [i] 23:00 Fotbal [i] 01:00 Fotbal [i] 03:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Městečko Haven 4: Maják 13 [i] 06:00 Agentura Jasno 5: Příběh z trajektu 7 [i] 06:55 Námořní hlídka 5: Černé lety 7 [i] 07:50 Námořní hlídka 5: Podmořská past 8 [i] 08:45 Vraždy v Midsomeru 13: Vražda šitá na míru 1 [i] 10:35 Mumie [i] 13:10 Doylův okrsek 2: Jen mezi námi 4 [i] 14:10 Doylův okrsek 2: Něco starého, něco nového 5 [i] 15:10 Doylův okrsek 2: Ryanovi a Pittmanovi 6 [i] 16:10 Vraždy v Midsomeru 13: Guillamův meč 2 [i] 18:00 Dobrá manželka 6 18 [i] 19:00 Inteligence 1: Horizont událostí 12 [i] 20:00 Rookie Blue 5: Dvě pravdy a jedna lež 6 [i] 21:00 Zamilovaný profesor 2: Klumpovi [i] 23:10 Chicago [i] 01:40 Ohnivá zkáza [i] 03:30 Městečko Haven 2: Audrey na druhou 1 [i] 04:20 Městečko Haven 2: Strach a nenávist 2 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Výprava za bauxitem0 [i] 06:00 Příručka vlastníka: Plachetnice 6 [i] 06:30 Tajemství Země 1 [i] 07:00 Brutální biologie 4 [i] 08:00 Kouzlo modrých hlubin 4 [i] 09:00 Divoké Pyreneje 3 [i] 10:00 Život v lůně: Psi0 [i] 11:00 Okouzlující Středomoří 1