TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 7/24 [i] 06:40 Medvedík Yogi [i] 06:50 Zajac Bugs a káčer Duffy [i] 07:10 Kung Fu Panda II. [i] 07:30 Perfektné skóre [i] 09:35 Krok za krokom VI. 10-11/24 [i] 10:30 Z nuly hviezdou [i] 12:20 Hitch: Liek pre moderného muža [i] 14:50 Let's Dance 4 (HD) [i] 16:50 Susedia [i] 17:40 Hra o Niké [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Divergencia (HD) [i] 23:30 Nezvratný osud (HD) [i] 01:35 Divergencia (HD) [i] 03:45 Pán a pani Smithovci 4/13 [i] 04:30 Bostonské vraždy II. 7/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Bolek a Lolek na divokom západe [i] 06:15 Správy RTVS "N" [i] 07:05 Levík Raa Raa 19/52 [i] 07:15 Poštár Pat: Špeciálna zásielková služba: Poštár Pat a stroj na počasie 17/26 [i] 07:30 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Špiónka Pestrička [i] 07:40 Garfield III.: Nevesta s metlou 45/52 [i] 07:55 Ako si vycvičiť drakov 2: Ostrov Ohňoplazov 5/20 [i] 08:20 Fidlibumove rozprávky [i] 08:50 Trpaslíci [i] 09:20 Daj si čas [i] 09:55 Robin Hood II: Poklad národa 11/13 [i] 10:35 Robin Hood II: Dobrý deň na smrť 12/13 [i] 11:25 On air [i] 11:55 Moje dcéry III. 1/8 [i] 13:35 Doktor [i] 14:25 Príbeh ozajstného človeka [i] 16:00 Hokej - MS 2015 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:35 Góly - body - sekundy [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Hokej - MS 2015 [i] 22:40 Príbeh ozajstného človeka [i] 00:10 Elisa z Rivombrosy I 5/13 [i] 01:40 Koľaje osudu [i] 03:30 Elisa z Rivombrosy I 5/13 [i] 04:55 Drišľakoviny: Zdravie nadovšetko, Drišľak v Karibiku [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:45 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 06:55 MS v kocke [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 09:00 Cesta [i] 09:30 GENERÁCIA - zlaté roky života [i] 10:00 Púť detí [i] 11:30 Magazín Ligy majstrov [i] 12:00 Hokej - MS 2015 [i] 14:40 Sám vojak v poli 2/3 [i] 15:55 Hokej - MS 2015: Kanada - Francúzsko [i] 17:20 Kapura [i] 18:05 Farmárska revue [i] 18:25 Bob a Bobek, králiky z klobúka II [i] 18:35 Hokej - MS 2015: Rakúsko - Lotyšsko [i] 20:00 Koncert ku Dňu Európy [i] 21:30 HiSTORY [i] 21:40 Apokalypsa - Druhá svetová vojna: 5. časť: Zovretie [i] 22:30 Hokej Made in Slovakia: Lubomír Bartečko [i] 22:40 Hokej Made in Slovakia: Jaroslav Halák [i] 22:55 MS v kocke [i] 23:25 Hokej - MS 2015 [i] 01:05 Československý filmový týždenník [i] 01:20 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 01:25 Správy RTVS "N" [i] 02:00 Apokalypsa - Druhá svetová vojna: 5. časť: Zovretie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 KRIMI 05:30 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:30 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 08:35 Šaolinský futbal [i] 11:10 Maximálna rýchlosť [i] 13:15 Narnia: Princ Kaspian [i] 16:20 Večný príbeh [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Návrh [i] 23:00 Koniec sveta [i] 01:35 Kill Bill 2 [i] 03:45 7-dňový pohreb [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Doktori 5,6 [i] 06:45 Dom snov VIII. 11 [i] 08:00 EUROMINÚTY [i] 09:00 Simpsonovci XIV. 8,9 [i] 09:55 Ničitelia mýtov V. [i] 11:00 Na potulkách svetom II. 1/8 [i] 12:15 Nekonečná cesta [i] 13:20 Megapresuny II. 15 [i] 13:45 Učiteľkin zločin [i] 15:50 Rodičovstvo [i] 18:25 Áno šéfe! Veľká Británia IV.: - Návraty 4 [i] 19:30 Profesionáli III.: Prekliaty Fero 11 [i] 20:30 Janko a Marienka: Lovci čarodejníc [i] 22:15 Maximálna rýchlosť [i] 00:15 Koniec sveta [i] 02:30 Germinal [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hvězdná brána: Hluboký vesmír 19 [i] 08:00 Hvězdná brána: Hluboký vesmír 20 [i] 09:00 Tajemství Pravdy II. 8 [i] 10:00 Tajemství Pravdy II. 9 [i] 11:00 Komisař Rex IV. 8 [i] 12:00 Komisař Rex IV. 9 [i] 13:00 Falco II. 2 [i] 14:10 Falco II. 3 [i] 15:15 Drzá Jordan VI. 4 [i] 16:15 Drzá Jordan VI. 5 [i] 17:15 Havaj 5-0 II. 17 [i] 18:15 Havaj 5-0 II. 18 [i] 19:15 Vražedná nevinnost [i] 21:00 Secrets & Lies 110 [i] 22:00 Příšerný host [i] 23:45 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 5 [i] 00:45 Hannibal II. 6 [i] 01:40 Příšerný host [i] 03:15 Hannibal II. 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 5): Silnice/mince 8 [i] 05:35 Jak to dělají? (Series 10): Pařížská kanalizace/Beretta/bavlna 10 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 11) 15 [i] 06:25 Rychle a hlasitě (Series 2): Supersonické Camaro, (Díl 26) 2 [i] 07:15 Pátá rychlost (Series 21) 6 [i] 08:10 FantomWorks (Series 2) 4 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích (Series 2): Miamský žár 5 [i] 09:30 Hledači pokladů na aukcích (Series 2): Mimořádný úspěch v Chicagu 6 [i] 09:55 Hledači pokladů na aukcích (Series 2): Souboj v Chicagu 7 [i] 10:25 Hledači pokladů na aukcích (Series 2): Machr Ton 8 [i] 10:50 Bitvy o zavazadla (Series 2): Rozbitá kasa 2 [i] 11:15 Bitvy o zavazadla (Series 2): Závan minulosti 3 [i] 11:40 Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 1) 4 [i] 12:35 Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 1) 5 [i] 13:30 Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 1) 6 [i] 14:25 Jak to dělají? (Series 11) 15 [i] 14:55 Jak to dělají? (Series 11) 16 [i] 15:20 Extrémní stroje (Series 2) 6 [i] 16:15 Ovládání myslí (Series 1) 3 [i] 16:45 Ovládání myslí (Series 1) 6 [i] 17:10 Laik versus profesionál (Series 1) 4 [i] 18:05 Automobilové podzemí (Series 1): Nebezpečná silnice 2 [i] 19:00 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (Series 1): Renovace Barracudy 6 [i] 20:00 Rození obchodníci (Series 12) 6 [i] 21:00 Rychle a hlasitě (Series 3): 71 Scat Pack Challenger, 2. část 10 [i] 22:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1): Auta, beton a nárazy 2 [i] 23:00 Berte to jako varování (Series 1): Lidští pokusní králíci 2 [i] 00:00 Cela smrti Warnera Herzoga (Series 1): Rozhovor s Jamesem Barnesem 1 [i] 00:55 Nejhrůznější záběry (Series 1): Přistání letadel 1 [i] 01:50 Rození obchodníci (Series 12) 6 [i] 02:40 Rychle a hlasitě (Series 3): 71 Scat Pack Challenger, 2. část 10 [i] 03:30 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1): Auta, beton a nárazy 2 [i] 04:20 Berte to jako varování (Series 1): Lidští pokusní králíci 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:25 Zahrada je hra [i] 05:45 Postřehy odjinud [i] 06:00 Banánové rybičky [i] 06:35 Kouzelné bylinky [i] 07:00 Tlusťoch [i] 07:50 Polopatě [i] 08:40 Bez ženské a bez tabáku: Případ Kukta [i] 09:45 Gejzír [i] 10:15 Všechnopárty [i] 11:10 Otec Brown II [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Pekelná maturita [i] 14:10 Pastýřská pohádka [i] 15:00 Muži nestárnou [i] 16:35 Pepíček [i] 17:30 Hercule Poirot [i] 18:20 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Tmavomodrý svět [i] 21:50 Fotograf 1/2 [i] 23:14 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 23:15 Jako klíště [i] 00:45 Manéž Bolka Polívky [i] 01:55 Banánové rybičky [i] 02:25 Móda - Extravagance - Manýry [i] 02:45 Designtrend [i] 03:00 Padající květináč [i] 03:25 Království za koně [i] 03:45 Bydlení je hra [i] 04:10 Chalupa je hra [i] 04:30 Bolkoviny [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Chcete je? ZJ [i] 05:25 Auto Moto Revue [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Krtek a telefon 06:35 3-2-1 tučňáci [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Radost v Chotouni [i] 09:30 Folklorika [i] 09:55 Válka v paměti žen [i] 10:55 Až na dno zrady - Emanuel Moravec [i] 11:55 Vlasovci [i] 12:55 Babylon [i] 13:20 Auto Moto Revue [i] 13:50 Krysí minohledačky [i] 14:45 Bylo jich 640 tisíc... [i] 15:20 Neznámí hrdinové [i] 15:50 Zrádce nebo oběť? [i] 16:45 Můj otec generál [i] 17:40 Zázračná planeta: Život s divokými krocany [i] 18:35 EXPOminuty 2015 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Thunderbolt [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Pád Třetí říše [i] 22:35 Osvobození: Poslední úder 5/5 [i] 23:50 Batesův motel II [i] 00:30 Drsný časy [i] 02:25 EXPO po česku [i] 02:50 Z očí do očí [i] 03:35 Klub přátel dechovky [i] 04:05 Přezůvky s sebou [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 06:25 Oggy a Škodíci [i] 06:45 Monsuno 8 [i] 07:10 Král džungle II 22 [i] 07:35 Tom a Jerry II 12, 13 [i] 08:25 Dokonalý svět: Musíš se víc snažit 5 [i] 09:30 Koření: Všechny vůně světa [i] 10:20 UPGRADE [i] 11:00 Volejte Novu [i] 11:35 Žít po svém [i] 13:40 Výměna manželek [i] 15:10 Láska s výstrahou [i] 17:05 Tipy ptáka Loskutáka [i] 17:25 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:10 U Haliny v kuchyni: Královská hostina [i] 18:50 Helena: Kde si jen půjčit? 32 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Deník princezny [i] 22:35 Habermannův mlýn [i] 00:35 Paranormal Activity 2 [i] 02:10 Novashopping 02:40 U Haliny v kuchyni: Královská hostina [i] 03:10 Kolotoč [i] 03:50 DO-RE-MI [i] 04:35 Dokonalý svět: Musíš se víc snažit 5 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 07:10 Ninjago: Dětská hra [i] 07:40 Jake a piráti ze Země Nezemě II: Jake a stonek fazole 33 [i] 08:15 Autosalon [i] 09:25 Autosalon Extra 09:50 Rozmarné jaro: Nové začátky [i] 11:50 Asterix a Obelix ve službách Jejího Veličenstva [i] 14:15 Vraždy v Midsomeru VI: Umění žít [i] 16:25 Gondíci s. r. o. [i] 17:35 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Rodičovský manuál [i] 22:25 Bournův mýtus [i] 00:45 Brightonský špalek [i] 03:00 Vraždy v Midsomeru VI: Umění žít [i] 04:40 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Úbohá Nasťa 35 [i] 06:00 Dora Heldtová: Dovolenka s ockom [i] 07:45 Frasier III. 13-14/24 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Sultán 37-39/126 [i] 14:00 Rodinné tajomstvá 1-2/2 [i] 18:00 Rozdelené dvojičky [i] 20:00 Cecelia Ahern: Medzi nebom a zemou [i] 22:00 Leto v Paríži [i] 00:00 Rozdelené dvojičky [i] 01:40 Rodinné tajomstvá 1-2/2 [i] 04:35 Frasier III. 13-14/24 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:20 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Skippy díl 17, 18, 19 a 20. [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Zvířátka z farmy díl 1 - 3. [i] 12:45 Ezopovy bajky [i] 14:00 Sbohem, královno [i] 15:45 Králova řeč [i] 17:50 Albert Nobbs [i] 19:50 Hledá se Amanda [i] 21:35 Dealer [i] 23:20 Ochránce [i] 00:55 Lekce umírání [i] 02:25 Traffic - nadvláda gangů [i] 04:45 Sledování [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 10:00 Cyklistika [i] 11:00 Jezdectví [i] 12:30 Jezdectví [i] 12:45 Cyklistika [i] 14:30 Cyklistika [i] 14:45 Cyklistika [i] 15:00 Cyklistika [i] 17:30 Cyklistika [i] 17:45 Fotbal [i] 19:45 Watts [i] 20:00 Plochá dráha [i] 23:15 Cyklistika [i] 01:00 Fotbal [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Skandál 2: Molly, děvče, jsi v nebezpečí 18 [i] 06:00 Doylův okrsek 2: Jen mezi námi 4 [i] 06:55 Doylův okrsek 2: Něco starého, něco nového 5 [i] 07:55 Doylův okrsek 2: Ryanovi a Pittmanovi 6 [i] 08:55 Vraždy v Midsomeru 15: Sicilská obrana 5 [i] 10:50 Vraždy v Midsomeru 15: Vyškolen k zabíjení 6 [i] 12:45 Námořní hlídka 5: Zóna smrti 5 [i] 13:45 Námořní hlídka 5: Stinger 6 [i] 14:45 Mumie [i] 17:20 Americké válečné lodě [i] 19:10 Bigfoot [i] 21:00 Chicago [i] 23:30 Zamilovaný profesor 2: Klumpovi [i] 01:40 Vraždy v Midsomeru 15: Sicilská obrana 5 [i] 03:30 Vraždy v Midsomeru 15: Vyškolen k zabíjení 6 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Před kamerou: Žraloci 1 [i] 06:00 Příručka vlastníka: Lesní stroj Yarder 5 [i] 06:30 Ohromné stroje 6 [i] 07:00 Brutální biologie 3 [i] 08:00 Kouzlo modrých hlubin 3 [i] 09:00 Divoké Pyreneje 2 [i] 10:00 Život v lůně: Kočky0 [i] 11:00 Planeta mutantů 6 [i] 12:00 Marnotratníci: Marnotratné domy na pláži 5 [i] 13:00 Nejnebezpečnější cesty do školy 1 [i] 14:00 Hledání života ve vesmíru 1 [i] 15:00 Tajemství Země II 1 [i] 15:55 Dlouhé, tvrdé, horké: Historie měření 2 [i] 17:00 Skrytá pravda: Bermudský trojuhelník 3 [i] 18:00 Bible: Historie 1 [i] 19:00 Pohřebiště 3 [i] 19:55 Jak se to dělá: keramické obklady a marcipánovo- višňové pralinky 3 [i] 20:05 Touha po vědění: Sluneční bouře 12 [i] 21:00 Objevování vesmíru: Extrémní prostředí 3 [i] 22:00 Bájemi opředené zříceniny 3 [i] 23:05 Příběh Perestrojky - Začátek procesu 1 [i] 00:00 Louisianská věznice 7 [i] 00:55 Kissáci a fotbalový rokenrol 10 [i] 01:50 Jak se to dělá: kameninová zapékací mísa a višňový kompot 4 [i] 02:00 Bájemi opředené zříceniny 3 [i] 03:00 Příběh Perestrojky - Začátek procesu 1 [i] 03:50 Skrytá pravda: Bermudský trojuhelník 3 [i] 04:50 Dobrý den, Malto 1 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Hračky [i] 08:05 Philomena [i] 09:45 Před kamerou XII. 18 [i] 10:15 Veronica Marsová [i] 12:05 Až po uši 3