Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Tom a Jerry: Sherlock Holmes [i] 07:10 Spy Kids 4 [i] 08:55 Scooby-Doo 2: Nespútané príšery (HD) [i] 10:45 Jánošík I. - II. [i] 14:30 Pásla kone na betóne [i] 16:15 Hra o Niké [i] 16:20 Splnený sen (HD) [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:45 Rodinné prípady [i] 22:45 Let's Dance 4 (HD) [i] 00:50 Šiesty zmysel I. 14/22 [i] 01:40 Bostonské vraždy II. 7/15 [i] 02:25 Pán a pani Smithovci 4/13 [i] 03:05 Žalobca a obhajca 4/13 [i] 03:45 Teória veľkého tresku [i] 04:10 Šiesty zmysel I. 14/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Križovatky medicíny 41 [i] 05:45 5 proti 5 [i] 06:30 Správy RTVS [i] 07:15 Havran [i] 08:10 Aj kone sa hrajú [i] 09:20 Bolek a Lolek na divokom západe [i] 10:30 Ústredné oslavy 70. výročia ukončenia 2. svetovej vojny a Dňa víťazstva nad fašizmom v Liptovskom Mikuláši [i] 12:30 Skutočný príbeh: Útek za slobodou [i] 14:20 Rozprávky bratov Grimmovcov: Janko a Marienka [i] 15:20 Osud človeka [i] 16:55 Obchod na korze [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Koľaje osudu [i] 22:05 Hviezda [i] 23:40 Obchod na korze [i] 01:40 Hviezda [i] 03:15 Drišľakoviny [i] 04:05 Rozprávky bratov Grimmovcov: Janko a Marienka [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:35 Polícia [i] 06:50 Profesionál [i] 07:10 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:15 Správy - Hírek [i] 07:25 MS v kocke [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Príbehy starého lesa [i] 09:05 Simultánka s Aľjochinom [i] 10:00 Služby Božie pri príležitosti 70. výročia ukončenia 2. svetovej vojny [i] 11:40 Konečne bude mier [i] 13:00 Nickyho rodina [i] 14:40 Sám vojak v poli 1/3 [i] 16:00 Hokej - MS 2015 [i] 18:45 Večerníček: Kač,kač,kač [i] 18:50 Bob a Bobek, králiky z klobúka II [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - Do Tramtárie [i] 19:05 Bolek a Lolek idú do sveta: V kanadských pralesoch [i] 19:10 Tao Tao [i] 19:35 Zázračný ateliér [i] 19:40 Narodení v divočine [i] 19:45 100 názorov 2014: Miša Klimanová-Trizuljaková [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 ... a rána sú tu tiché [i] 23:00 MS v kocke [i] 00:05 Magazín Európskej ligy [i] 00:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 KRIMI 05:25 NOVINY TV JOJ 06:10 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 06:40 Barbie a poníková akadémia [i] 08:10 Večný príbeh [i] 10:50 Moje bláznivé dievča [i] 13:05 Múmia sa vracia [i] 15:50 Narnia: Princ Kaspian [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Janko a Marienka: Lovci čarodejníc [i] 22:35 Déja vu [i] 01:15 Izba smrti [i] 03:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 15 [i] 03:40 Moje bláznivé dievča [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Ničitelia mýtov II. 15 [i] 05:55 Dom snov VIII. 10 [i] 06:35 Kúzelný svet elfov a víl 4 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie [i] 08:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 15 [i] 10:00 C.S.I.: Kriminálka New York VIII. 6 [i] 10:50 Ničitelia mýtov V. [i] 12:10 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 7 [i] 13:05 Profesionáli III.: Halloweenski zlodeji 9 [i] 14:00 Dom snov VIII. 11 [i] 15:00 Simpsonovci XIV. 6,7 [i] 15:55 Zvierací záchranári II. 20 [i] 16:40 Ničitelia mýtov V. [i] 17:45 Hľadá sa dom pre milionárov - New York 2 [i] 18:45 Simpsonovci XIV. 8,9 [i] 19:40 Profesionáli III.: Sedemnásty 10 [i] 20:45 Slečna na stráženie 2 [i] 22:45 Mama, ožeň ma! 4 [i] 00:00 Dexter VII. 2,3 [i] 02:05 American Horror Story: Útočisko 6 [i] 02:45 Magnum IV. 12 [i] 03:30 Dexter VII. 2,3 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Komisař Rex I. 2 [i] 08:10 Námořní vyšetřovací služba LA V. 6 [i] 09:05 Drzá Jordan VI. 11 [i] 10:05 Vražedná čísla III. 23 [i] 11:00 Havaj 5-0 II. 3 [i] 12:00 Komisař Rex I. 2 [i] 13:05 Námořní vyšetřovací služba LA V. 6 [i] 14:00 Vražedná čísla III. 24 [i] 15:00 Drzá Jordan VI. 12 [i] 15:55 Komisař Rex I. 3 [i] 17:00 Havaj 5-0 II. 4 [i] 18:00 Vražedná čísla IV. 1 [i] 19:00 Vražedná čísla IV. 2 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 7 [i] 21:00 Jesse Stone: Smrt v jezeře [i] 22:40 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 4 [i] 23:35 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 6 [i] 00:35 Jesse Stone: Smrt v jezeře [i] 02:15 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 6 [i] 03:00 Drzá Jordan VI. 12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 5): Bouře/vznášedlo 7 [i] 05:35 Jak to dělají? (Series 10): Masivní pneumatiky/espreso/řezání diamanty 9 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 19): Trávníky/sušené hovězí maso/kuželky na bowling 5 [i] 06:25 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Reklama Paula a Bogarta 31 [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek (Series 1) 8 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (Series 3): Figuríny 2 [i] 07:45 Jak to dělají? (Series 7): Hasicí přístroje/výletní lodě 6 [i] 08:10 Rychle a hlasitě (Series 2): Stroj pro letecký den/parádní Wayfarer 8 [i] 09:05 Berte to jako varování (Series 2): Lidští pokusní králíci 6 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 3): Na jídelníčku 6 [i] 10:50 Zlatá horečka (Series 4): Uhrazeno 7 [i] 11:40 Zlato z Beringova moře (Series 1): Heuréka! 6 [i] 12:35 Zkus přežít (Series 2): Africké přepadení 2 [i] 13:30 Napospas osudu s Edem Staffordem (Series 1): Botswana 4 [i] 14:25 Nutné k přežití (Series 1): Sierra Nevada 5 [i] 15:20 Nutné k přežití (Series 1): Horské hřbety Aljašky 6 [i] 16:15 Nutné k přežití (Series 1): Sopka Mount Kilauea 7 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 3): Figuríny 2 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 1) 8 [i] 18:05 Pátá rychlost (Series 22) 11 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 5): Silnice/mince 8 [i] 19:30 Jak to dělají? (Series 10): Pařížská kanalizace/Beretta/bavlna 10 [i] 20:00 Carbonarův efekt (Series 1) 3 [i] 20:30 Carbonarův efekt (Series 1) 4 [i] 21:00 Myslíte, že byste přežili? (Series 1): Laviny a medúzy 3 [i] 22:00 Věda superlidí (Series 1) 11 [i] 22:30 Věda superlidí (Series 1) 12 [i] 23:00 Laik versus profesionál (Series 1) 6 [i] 00:00 Berte to jako varování (Series 1): Lidští pokusní králíci 2 [i] 00:55 Zvědavost: Stvořil Bůh vesmír? [i] 01:50 Carbonarův efekt (Series 1) 3 [i] 02:15 Carbonarův efekt (Series 1) 4 [i] 02:40 Myslíte, že byste přežili? (Series 1): Laviny a medúzy 3 [i] 03:30 Věda superlidí (Series 1) 11 [i] 03:55 Věda superlidí (Series 1) 12 [i] 04:20 Laik versus profesionál (Series 1) 6 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Sváteční slovo ředitele Diakonie Brno Jana Soběslavského [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 13. komnata Jana Skopečka [i] 06:25 Kluci v akci [i] 06:55 O vodě, lásce a štěstí [i] 07:45 Kačenka a zase ta strašidla [i] 09:10 Poslední mohykán [i] 10:40 O princezně se zlatým lukem [i] 11:45 O štěstí a kráse [i] 12:50 O Ječmínkovi [i] 13:55 Křesadlo [i] 14:50 Duhová panna [i] 16:05 Obušku, z pytle ven! [i] 17:20 Smrt krásných srnců [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Želary [i] 22:24 Výsledky losování Šťastných 10 22:25 Všechnopárty [i] 23:15 Kolo plné hvězd [i] 00:10 Profesionálové [i] 01:05 Poslední mohykán [i] 02:35 Motiv [i] 03:20 Zajímavosti z regionů [i] 03:45 Banánové rybičky [i] 04:15 Manéž Bolka Polívky [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Vinitorium Moravicum [i] 06:00 Odkaz neandrtálců [i] 06:55 Pozor na aligátory [i] 07:50 Chcete mě? ZJ [i] 08:15 Jak se žije ošetřovatelům v ZOO podle Věry Chytilové [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Království divočiny: Pásovec velký [i] 09:30 Predátoři jako filmové hvězdy: Lvi [i] 10:20 Putování naší planety: Oběžná dráha [i] 11:10 Ztracená města starověku 2/3 [i] 12:05 Postřehy odjinud [i] 12:15 Osvětim - Katarína Grünsteinová vzpomíná... [i] 13:15 Konec štábního kapitána Václava [i] 13:35 Sloužil jsem ve wehrmachtu [i] 14:30 Kamarádky na smrt [i] 15:25 Muži od Dunkerque [i] 15:55 Muž, který přecenil českou duši aneb Útěky Josefa Brykse [i] 16:45 Letopísně: Škoda lásky - 1934 [i] 16:55 Expedice Demarkační čára 1/2 [i] 17:35 Expedice Demarkační čára 2/2 [i] 18:15 Na cestě po Islandu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Fenomén Underground [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Vlasovci [i] 21:05 Nebe nad Evropou [i] 22:05 Tobruk [i] 23:45 Uvězněni 4/6 [i] 00:35 Kanadská policejní škola: Chtějí být Poirotem, Columbem či 7/8 [i] 01:30 Alžírská válka 2/2 [i] 02:30 Z očí do očí [i] 03:10 Rodina na dobu určitou [i] 03:35 Přezůvky s sebou [i] 04:20 Legenda o živých mrtvých - [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:30 Novashopping 06:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Třetí míza 574 [i] 07:20 Země dinosaurů [i] 08:30 Bratříček a sestřička [i] 09:40 Jeden den v New Yorku [i] 11:20 Kristian [i] 13:05 Hlava rodiny 2: Tatínek nebo dědeček? [i] 15:05 Madagaskar [i] 16:45 Za humny je drak [i] 18:30 Ulice 2820 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 O princezně Jasněnce a létajícím ševci [i] 21:55 Co ty jsi za číslo? [i] 23:55 Terč [i] 01:25 Novashopping 01:55 Prásk [i] 02:25 Kolotoč [i] 03:10 DO-RE-MI [i] 04:00 Hlava rodiny 2: Tatínek nebo dědeček? [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Ninjago: Závod Ninjaball [i] 06:55 Winx Club: Nad Mračnou věží se blýská 22 [i] 07:25 Zvonilka a velká záchranná výprava [i] 09:10 Stvoření světa [i] 10:55 To neznáte Hadimršku [i] 12:40 Fešák Hubert [i] 14:40 Dívka na koštěti [i] 16:25 Anděl na horách [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Asterix a Obelix ve službách Jejího Veličenstva [i] 22:35 Království nebeské [i] 01:35 Zlomený šíp [i] 03:30 To neznáte Hadimršku [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Tehotné v šestnástich [i] 06:20 Rodinná kliatba 99-100/110 [i] 07:45 Bez servítky [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 V náručí diabla 50/182 [i] 11:25 Zakázaná láska 103-104/158 [i] 13:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 15:05 Víťazstvo lásky 139-140/172 [i] 17:00 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 15/21 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:30 Tehotné v šestnástich [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Smotánka [i] 21:00 Uragán [i] 22:05 Zaskočení láskou [i] 00:05 Pochované hriechy [i] 02:05 Priatelia [i] 02:25 Bez servítky [i] 03:30 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 15/21 [i] 04:10 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Plán B [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Férovej zloděj [i] 14:05 Železná lady [i] 15:55 Surfařská akademie [i] 17:30 Nanga Parbat [i] 19:20 Sledování [i] 20:40 Traffic - nadvláda gangů [i] 23:10 Lekce umírání [i] 00:45 Záhada Lucy Keyes [i] 02:15 Strážci Dračí brány [i] 03:45 Ztracený ráj [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 10:00 Fotbal [i] 11:30 Fotbal [i] 13:00 Tenis [i] 13:15 Watts [i] 14:15 Cyklistika [i] 15:30 Cyklistika [i] 17:15 Atletika [i] 19:00 Dřevorubecké sporty [i] 20:00 Cyklistika [i] 21:00 Cyklistika [i] 22:00 Fotbal [i] 23:30 Cyklistika [i] 01:15 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Skandál 2: Had v ráji 17 [i] 06:20 Doylův okrsek 2: Na pohovce u psychiatra 7 [i] 07:20 Městečko Haven 2: Přeskočila jiskra 4 [i] 08:20 Skandál 2: Had v ráji 17 [i] 09:20 Milionový lékař 2: Zlato v hrdle 15 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 13: Vražda šitá na míru 1 [i] 12:20 Agentura Jasno 5: Příběh z trajektu 7 [i] 13:20 Doylův okrsek 2: Na pohovce u psychiatra 7 [i] 14:20 Skandál 2: Molly, děvče, jsi v nebezpečí 18 [i] 15:20 Milionový lékař 2: Až naprší a uschne 16 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 13: Guillamův meč 2 [i] 18:20 Agentura Jasno 5: Shawn verze 2.0 8 [i] 19:20 Doylův okrsek 2: Jen mezi námi 4 [i] 20:20 Doylův okrsek 2: Něco starého, něco nového 5 [i] 21:20 Doylův okrsek 2: Ryanovi a Pittmanovi 6 [i] 22:20 Doylův okrsek 2: Na pohovce u psychiatra 7 [i] 23:20 Dobrá manželka 6 18 [i] 00:20 Ohnivá zkáza [i] 02:10 Rozjedeme to! [i] 04:00 Milionový lékař 2: Až naprší a uschne 16 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Zlato z dolu Rosia Montana 1 [i] 06:00 Biozóna 5 [i] 06:30 The Invisible Bird Photographer: Rybí večeře 3 [i] 07:00 HungaRock z prvni ruky 23 [i] 08:05 Příběhy hraček Jamese Maye 4 [i] 09:05 Vzdušní dřevorubci 10 [i] 10:00 Nakolik jste člověkem? 3 [i] 11:00 Utajený šéf - USA 6 [i] 11:55 Výprava za bauxitem0 [i] 13:00 Městské klimatické bomby: Lagos 1 [i] 14:00 Kometa 2 [i] 15:00 Putování dinosaur 2 [i] 15:55 Zlato z dolu Rosia Montana 1 [i] 17:00 Zajímavé vynálezy 5 [i] 17:30 Nákladné delikatesy: Meloun 7 [i] 18:00 Lidská kamera0 [i] 19:00 Utajený šéf - USA 15 [i] 20:00 Dinosauří gangy 1 [i] 21:00 Dinosauří gangy 2 [i] 22:00 Tony Blair0 [i] 23:00 Utajená města Asie: Sarawak. 8 [i] 00:00 Nejúspěšnější projekty 1 [i] 01:00 Zlato z dolu Rosia Montana 1 [i] 02:00 Tony Blair0