TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 11:00 Chlapi neplačú [i] 12:10 Dr. House III. 8/24 [i] 13:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 7/24 [i] 14:05 Monk II. 2/16 [i] 15:00 Teória veľkého tresku [i] 15:30 Dva a pol chlapa V. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 12/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:45 Rodinné prípady [i] 22:50 Zámena manželiek [i] 00:00 Myšlienky vraha VII. 15/24 [i] 00:55 Policajti z L. A. III. 3/10 [i] 01:40 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 12/24 [i] 02:25 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 7/24 [i] 03:05 Monk II. 2/16 [i] 03:45 Dva a pol chlapa V. [i] 04:10 Dr. House III. 8/24 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Góly - body - sekundy [i] 05:20 Počasie [i] 05:25 Križovatky medicíny 40 [i] 06:10 5 proti 5 [i] 06:55 Správy RTVS "N" [i] 07:30 Podvodníci v akcii III 17/20 [i] 08:05 Nash Bridges: Očitý svedok 8 [i] 08:55 Policajné oddelenie: Nezvyčajná rozlúčka 61 [i] 10:00 Inšpektor Lynley I.: Vražda v elitnej škole 2/2 2/8 [i] 10:45 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:05 Križovatky medicíny 41 [i] 15:00 TV ŠANCA [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Podvodníci v akcii III 18/20 [i] 16:55 Inšpektor Lynley I.: Platba krvou 1/2 3/8 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Skutočný príbeh: Útek za slobodou [i] 22:10 Reportéri [i] 22:40 Peklo na kolesách II. 7/10 [i] 23:20 Peklo na kolesách II. 8/10 [i] 00:05 Policajné oddelenie: Nezvyčajná rozlúčka 61 [i] 00:55 Nash Bridges: Očitý svedok 8 [i] 01:40 Inšpektor Lynley I.: Platba krvou 1/2 3/8 [i] 02:30 Dámsky klub [i] 04:00 Správy RTVS "N" [i] 04:50 Góly - body - sekundy [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:00 Správy - Hírek [i] 07:10 Polícia [i] 07:25 MS v kocke [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Zázračný ateliér [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIPIZZA [i] 09:00 Čo dievčatká nevedia [i] 10:25 Maďarský magazín [i] 10:55 Fokus spotrebiteľ "N" [i] 11:40 Televízny klub nepočujúcich [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:50 Možno sa ti zdá [i] 13:15 Família: Família - Neviditeľný nepriateľ [i] 13:45 GENERÁCIA - zlaté roky života [i] 14:15 Halali [i] 14:30 Rómsky magazín [i] 15:00 Fokus právo "N" [i] 15:50 Správy - Hírek [i] 16:00 Hokej - MS 2015 [i] 18:40 Bob a Bobek, králiky z klobúka II [i] 18:45 Hokej - MS 2015: Česko - Francúzsko [i] 20:00 Hokej - MS 2015 [i] 22:40 Futbal - Európska liga [i] 00:20 MS v kocke [i] 00:50 Hokej - MS 2015: Fínsko - Slovinsko [i] 02:35 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 02:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:20 SÚDNA SIEŇ: On je gay [i] 08:35 SÚDNA SIEŇ: Keď matka fetuje [i] 09:40 Rodinné záležitosti: Travestita, Gandža [i] 10:55 SÚDNA SIEŇ: Biofarma [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:20 Kosti VII. 7 [i] 14:20 SLADKÝ ŽIVOT [i] 15:20 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:40 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 SÚDNA SIEŇ: Kto je vrah? [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 DIVOKÉ KONE [i] 21:45 "KOLABS" [i] 22:25 Kosti VII. 8 [i] 23:25 C.S.I.: Kriminálka New York VIII. 6 [i] 00:20 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 14 [i] 01:20 Lovci väzňov 1/13 [i] 02:20 "KOLABS" [i] 02:50 NOVINY TV JOJ 03:25 DIVOKÉ KONE [i] 04:25 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Ničitelia mýtov II. 14 [i] 05:55 Dom snov VIII. 9 [i] 06:35 Kúzelný svet elfov a víl 3 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie [i] 08:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 14 [i] 10:00 C.S.I.: Kriminálka New York VIII. 5 [i] 10:50 Ničitelia mýtov V. [i] 12:10 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 6 [i] 13:10 Profesionáli III.: Tehotná Skarlet 8 [i] 14:05 Dom snov VIII. 10 [i] 15:05 Simpsonovci XIV. 4,5 [i] 16:00 Zvierací záchranári II. 19 [i] 16:40 Ničitelia mýtov V. [i] 17:50 Hľadá sa dom pre milionárov - New York 1/9 [i] 18:45 Simpsonovci XIV. 6,7 [i] 19:45 Profesionáli III.: Halloweenski zlodeji 9 [i] 20:45 Denník zabijaka [i] 22:40 Hawaii 5.0 V. 11 [i] 23:40 2. svetová vojna v 9 [i] 00:45 Mafstory IV.: Zjavenie „svatého“, Vivat akadémia 22,23 [i] 02:15 Ničitelia mýtov II. 15 [i] 03:05 Magnum IV. 11 [i] 03:50 Mafstory IV.: Vivat akadémia 23 [i] 04:35 100 rokov svedectiev [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Komisař Rex I. 1 [i] 08:45 Námořní vyšetřovací služba LA V. 5 [i] 09:40 Drzá Jordan VI. 10 [i] 10:35 Vražedná čísla III. 21 [i] 11:30 Havaj 5-0 II. 2 [i] 12:30 Komisař Rex I. 1 [i] 14:15 Vražedná čísla III. 22 [i] 15:10 Drzá Jordan VI. 11 [i] 16:05 Komisař Rex I. 2 [i] 17:10 Havaj 5-0 II. 3 [i] 18:10 Vražedná čísla III. 23 [i] 19:05 Vražedná čísla III. 24 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA V. 6 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 6 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 11 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 12 [i] 00:00 Havaj 5-0 I. 7 [i] 01:00 Havaj 5-0 I. 8 [i] 01:55 Námořní vyšetřovací služba VIII. 11 [i] 02:40 Námořní vyšetřovací služba VIII. 12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 5): Potravinové obaly Tetra Pak/dům/sanitka 6 [i] 05:35 Jak to dělají? (Series 10): Zvony/úklid po hurikánu/datle 8 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 19): Lovecké návnady/konzervovaná rajčata/lasa 4 [i] 06:25 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Malý Roy 30 [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek (Series 1) 7 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (Series 3): Zlá krev 1 [i] 07:45 Jak to dělají? (Series 7): Černé pivo/hedvábí/konzervování 5 [i] 08:10 Rychle a hlasitě (Series 2): Zrezivělý Caddy, nádherný Bel-Air, 2. část 7 [i] 09:05 Berte to jako varování (Series 2): Když příroda volá 5 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 3): Potíže v ráji 5 [i] 10:50 Zlatá horečka (Series 4): Vzpoura 6 [i] 11:40 Zlato z Beringova moře (Series 1): Role kapitána 5 [i] 12:35 Obnažená města (Series 2): Tokio 4 [i] 13:30 Mimořádné projekty (Series 1): Most přes Beringův průliv 4 [i] 14:25 Lovci odpadu (Series 1) 1 [i] 15:20 Lovci odpadu (Series 1) 2 [i] 16:15 Lovci odpadu (Series 1) 3 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 3): Zlá krev 1 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 1) 7 [i] 18:05 Pátá rychlost (Series 22) 10 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 5): Bouře/vznášedlo 7 [i] 19:30 Jak to dělají? (Series 10): Masivní pneumatiky/espreso/řezání diamanty 9 [i] 20:00 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 19 [i] 20:30 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 20 [i] 21:00 Lovci skladovacích jednotek 6 [i] 21:30 Lovci skladovacích jednotek 7 [i] 22:00 Úlovky ze zapadákova (Series 1) 6 [i] 23:00 Pátrání po klasických autech (Series 6): Políbit několik žab 24 [i] 23:30 Pátrání po klasických autech (Series 6): Přihořívá 25 [i] 00:00 Automobilové podzemí (Series 1): Napadeni 4 [i] 00:55 Pouliční psanci (Series 1): Pomsta závodníka 6 [i] 01:50 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 19 [i] 02:15 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 20 [i] 02:40 Lovci skladovacích jednotek 6 [i] 03:05 Lovci skladovacích jednotek 7 [i] 03:30 Úlovky ze zapadákova (Series 1) 6 [i] 04:20 Pátrání po klasických autech (Series 6): Políbit několik žab 24 [i] 04:45 Pátrání po klasických autech (Series 6): Přihořívá 25 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Tlusťoch [i] 09:50 Na cestě po Malajsii [i] 10:20 Postřehy odjinud [i] 10:30 Hobby naší doby [i] 10:55 Kousek nebe [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová IV [i] 14:50 Pevnosti [i] 15:05 Kojak III [i] 15:55 Tlusťoch [i] 16:45 Cestománie [i] 17:10 Besipky: Mladí versus zkušení [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Marie Růžička: Výpravná pohádka o lásce prince 2/2 [i] 21:10 Gejzír [i] 21:39 Výsledky losování Šťastných 10 21:40 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:35 Motiv [i] 23:20 Kriminálka Paříž [i] 00:10 DoktorKA [i] 01:05 AZ-kvíz [i] 01:50 Kriminalista [i] 02:50 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Uchem jehly [i] 05:30 Cesty víry: Halel [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kosmický věk: Příběh NASA 1/4 [i] 09:55 Ztracená města starověku 2/3 [i] 10:50 Ať žije republika [i] 13:00 Tankisté [i] 13:55 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 14:25 Spojenci dobývají Řím [i] 14:35 Tajemství mrtvých mužů: Hitlerovy speciální jednotky [i] 15:20 Magické hory [i] 15:40 Krajinou příběhů českých hradů známých i neznámých 5/10 [i] 16:00 Království oceánů: Život na útesu [i] 16:55 Chcete je? ZJ [i] 17:00 Odkaz neandrtálců [i] 17:55 Největší přírodní katastrofy: Ničivé sesuvy [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Modrá planeta: Korálová moře [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Eugéniové [i] 21:25 Cestománie [i] 21:50 EXPO po česku [i] 22:20 Zločin 1/20 [i] 23:15 Zločin 2/20 [i] 00:10 Tabu [i] 00:50 EXPOminuty 2015 [i] 01:00 Evropa dnes [i] 01:25 Cesty víry: Halel [i] 01:55 Babylon [i] 02:20 Ta naša kapela [i] 02:45 Z očí do očí [i] 03:25 Naše rodina a jiná zvířena [i] 03:55 Přezůvky s sebou [i] 04:30 Legenda o živých mrtvých - Osudné rozhodnutí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2818 [i] 10:10 Výměna manželek [i] 11:25 Dva a půl chlapa IX 6 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Odložené případy: Druhý příchod legendy 17 [i] 13:25 Beze stopy III 20 [i] 14:20 Mentalista III: Není růže bez trní 19 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Vítej v blázinci! 269 [i] 16:35 Dva a půl chlapa IX 7 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Miami X: Rodinný podnik 16 [i] 18:30 Ulice 2819 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Třetí míza 574 [i] 21:30 Prásk [i] 22:15 Sex ve městě [i] 00:50 Kriminálka Miami X: Rodinný podnik 16 [i] 01:35 Novashopping 02:05 Mentalista III: Není růže bez trní 19 [i] 02:50 Áčko [i] 03:40 DO-RE-MI [i] 04:25 Ordinace v růžové zahradě 2: Vítej v blázinci! 269 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Ninjago: Dvojité trable [i] 07:00 Winx Club: Koruna snů 21 [i] 07:25 Divácké zprávy [i] 07:40 M*A*S*H 101 [i] 08:25 M*A*S*H 102 [i] 09:20 Walker, Texas Ranger IX: Poslední zúčtování 1/2 [i] 10:20 Julie Lescautová VII: Slepá vášeň 6 [i] 12:25 Wolffův revír III: Brubeck 19 [i] 13:30 Komisař Rex II: Smrtící svádění 3 [i] 14:40 Rosamunde Pilcher: Pouto lásky [i] 16:45 Prima hodinka [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Svatby v Benátkách: Ultimátum 65 [i] 21:35 Kdo je kdo? [i] 22:35 Ano, šéfe! [i] 23:55 Právo a pořádek XVI: Pozitivní 19 [i] 00:50 Slunečno, místy vraždy III 1 [i] 01:50 Spravedlnost v krvi II: Rodičovství 14 [i] 02:45 Walker, Texas Ranger IX: Poslední zúčtování 1/2 [i] 03:25 Wolffův revír III: Brubeck 19 [i] 04:15 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Tehotné v šestnástich [i] 06:15 Rodinná kliatba 97-98/110 [i] 07:45 Bez servítky [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 V náručí diabla 49/182 [i] 11:30 Rosamunde Pilcherová: Tajomstvo bielej holubice [i] 13:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 15:10 Víťazstvo lásky 137-138/172 [i] 17:10 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 14/21 [i] 18:05 Priatelia [i] 18:35 Tehotné v šestnástich [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Mentalista V. 2/22 [i] 21:30 Zakázaná láska 103-104/158 [i] 23:35 Tlkot srdca III. 6/10 [i] 00:30 Stratená duša II. 12/22 [i] 01:15 Priatelia [i] 01:35 Bez servítky [i] 02:20 Smotánka [i] 03:30 Na streche [i] 03:55 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 14/21 [i] 04:35 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Albatros [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Až vyjde měsíc [i] 13:45 Moje krásná učitelka [i] 15:30 Férovej zloděj [i] 17:25 Železná lady [i] 19:15 Ztracený ráj [i] 21:00 Strážci Dračí brány [i] 22:40 Záhada Lucy Keyes [i] 00:20 Brazilský masakr [i] 01:50 Krvavá volba [i] 03:50 Dvojí nepřítel [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Čtyři dny Dunkerque - 1. etapa 10:00 Fotbal [i] 11:30 Atletika [i] 13:00 Cyklistika [i] 14:00 Cyklistika [i] 15:15 Cyklistika [i] 17:00 Fotbal [i] 17:45 Fotbal [i] 19:45 Tenis [i] 20:00 Cyklistika [i] 21:00 Box [i] 22:30 Box [i] 23:30 Závody GT [i] 23:45 Cestovní vozy [i] 00:15 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Městečko Haven 2: Audrey na druhou 1 [i] 06:20 Doylův okrsek 2: Ryanovi a Pittmanovi 6 [i] 07:20 Městečko Haven 2: 3. díl 3 [i] 08:20 Skandál 2: Když uhodí 16 [i] 09:20 Milionový lékař 2: Cestou necestou 14 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 15: Vyškolen k zabíjení 6