Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 11:00 Chlapi neplačú [i] 12:05 Dr. House III. 7/24 [i] 13:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 6/24 [i] 14:05 Monk II. 1/16 [i] 15:05 Teória veľkého tresku [i] 15:30 Dva a pol chlapa V. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 11/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 CHART SHOW [i] 23:45 Arrow II. 19/23 [i] 00:45 Policajti z L. A. III. 2/10 [i] 01:35 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 11/24 [i] 02:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 6/24 [i] 03:05 Monk II. 1/16 [i] 03:45 Dva a pol chlapa V. [i] 04:10 Dr. House III. 7/24 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Góly - body - sekundy [i] 05:25 Križovatky medicíny 39 [i] 06:10 5 proti 5 [i] 06:55 Správy RTVS "N" [i] 07:30 Podvodníci v akcii III 16/20 [i] 08:05 Nash Bridges: Zmiznutie 7 [i] 08:55 Policajné oddelenie: Vražedné vzťahy 60 [i] 10:00 Inšpektor Lynley I.: Vražda v elitnej škole 1/2 1/8 [i] 10:45 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom , zasaď strom [i] 14:35 Križovatky medicíny 40 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Podvodníci v akcii III 17/20 [i] 17:00 Inšpektor Lynley I.: Vražda v elitnej škole 2/2 2/8 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:35 Góly - body - sekundy [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Hokej - MS 2015 [i] 22:45 Stroskotaní milenci [i] 00:20 Policajné oddelenie: Vražedné vzťahy 60 [i] 01:15 Nash Bridges: Zmiznutie 7 [i] 02:00 Reportéri [i] 02:25 Dámsky klub [i] 04:00 Novodobí otroci, alebo aj vám sa to môže stať [i] 04:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:45 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 06:50 Správy - Hírek [i] 07:00 Správy a komentáre [i] 07:25 MS v kocke [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Fidlibum [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - ŠTVORLÍSTOK [i] 09:05 Gemini [i] 10:25 Fokus zdravie "N" [i] 11:10 Ambulancia: Kŕčové žily sú už komplikáciou, nie prvým príznakom [i] 11:35 Na ľudovú nôtu [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:50 ArtSpektrum [i] 12:55 Večera s Havranom [i] 14:15 Energetika [i] 14:30 Maďarský magazín [i] 14:55 Fokus spotrebiteľ "N" [i] 15:45 Správy - Hírek [i] 16:00 Hokej - MS 2015 [i] 18:40 Bob a Bobek, králiky z klobúka II [i] 18:50 Hokej - MS 2015: Švajčiarsko - Lotyšsko [i] 20:15 Liga majstrov - zápasy: Semifinále [i] 22:50 Liga majstrov - zostrihy [i] 23:00 MS v kocke [i] 23:30 Hokej - MS 2015 [i] 01:10 Polícia [i] 01:25 Profesionál [i] 01:40 Autosalón [i] 02:05 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 02:15 Správy RTVS "N" [i] 02:50 ArtSpektrum [i] 02:55 Hokej - MS 2015: Švédsko - Kanada [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:30 SÚDNA SIEŇ: Tráva [i] 08:45 SÚDNA SIEŇ: Herečka [i] 09:50 Pod povrchom 52/52 [i] 10:55 SÚDNA SIEŇ: Smrť v sedle [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:20 Kosti VII. 6 [i] 14:20 SLADKÝ ŽIVOT [i] 15:20 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:40 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 SÚDNA SIEŇ: Keď matka fetuje [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Znova chuť žiť [i] 23:05 Kosti VII. 7 [i] 00:05 C.S.I.: Kriminálka New York VIII. 5 [i] 01:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 13 [i] 02:00 Znova chuť žiť [i] 03:40 NOVINY TV JOJ 04:20 Pod povrchom 52/52 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Ničitelia mýtov II. 13 [i] 05:55 Dom snov VIII. 8 [i] 06:35 Kúzelný svet elfov a víl 2 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie [i] 08:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 13 [i] 09:55 C.S.I.: Kriminálka New York VIII. 4 [i] 10:50 Ničitelia mýtov V. [i] 12:10 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 5 [i] 13:10 Profesionáli III.: Brat 7 [i] 14:05 Dom snov VIII. 9 [i] 15:05 Simpsonovci XIV. 2,3 [i] 16:05 Zvierací záchranári II. 18 [i] 16:50 Ničitelia mýtov V. [i] 17:55 Šéf v utajení IV. 16/16 [i] 18:55 Simpsonovci XIV. 4,5 [i] 19:50 Profesionáli III.: Tehotná Skarlet 8 [i] 20:45 Pomsta Čierneho korzára [i] 22:50 Únos [i] 00:50 Mafstory IV.: Banková lúpež, Mrakodrap v Mederi 20,21 [i] 02:20 Ničitelia mýtov II. 14 [i] 03:10 Magnum IV. 10 [i] 03:55 Mafstory IV.: Banková lúpež 20 [i] 04:40 100 rokov svedectiev [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Jak prosté II. 24 [i] 07:55 Námořní vyšetřovací služba LA V. 4 [i] 08:50 Drzá Jordan VI. 9 [i] 09:45 Vražedná čísla III. 19 [i] 10:40 Havaj 5-0 II. 1 [i] 11:35 Jak prosté II. 24 [i] 12:30 Námořní vyšetřovací služba LA V. 4 [i] 13:30 Vražedná čísla III. 20 [i] 14:30 Drzá Jordan VI. 10 [i] 15:25 Komisař Rex I. 1 [i] 17:10 Havaj 5-0 II. 2 [i] 18:10 Vražedná čísla III. 21 [i] 19:10 Vražedná čísla III. 22 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA V. 5 [i] 21:00 Myšlenky zločince X. 9 [i] 22:00 Vražedná práva I. 1 [i] 23:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 3 [i] 00:00 Myšlenky zločince IX. 24 [i] 01:00 Vražedná čísla III. 21 [i] 01:55 Vražedná čísla III. 22 [i] 02:35 Drzá Jordan VI. 10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 5): Nepřeřušitelný zdroj energie UPS/uhlí 5 [i] 05:35 Jak to dělají? (Series 10): Nátěr letadel/dřeváky/masem plněné taštičky 7 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 19): Stany s plátěnými stěnami/dýmky míru/kanony 3 [i] 06:25 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Na kordy 29 [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek (Series 1) 6 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (Series 2): Šok a překvapení 14 [i] 07:45 Jak to dělají? (Series 7): Hladký jako mramor/pálivá omáčka/deštníky 4 [i] 08:10 Rychle a hlasitě (Series 2): Zrezivělý Caddy, nádherný Bel-Air, 1. část 6 [i] 09:05 Berte to jako varování (Series 2): Z nuly hrdinou 4 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 3): Zelené peklo 4 [i] 10:50 Zlatá horečka (Series 4): Granáty nebo zlato 5 [i] 11:40 Zlato z Beringova moře (Series 1): Pohřební loď Vikingů 4 [i] 12:35 Automobilové podzemí (Series 1): Nepodařený kšeft 1 [i] 13:30 Dílna zatracenců (Series 1): Nadšení z vozu Gasser – (Díl 4) 2 [i] 14:25 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Zastavárna 1 [i] 14:55 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Výhra, prohra či klání 2 [i] 15:20 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Jako raketa 3 [i] 15:50 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Žádné legrácky 4 [i] 16:15 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Do hlubin 5 [i] 16:45 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Záměna 6 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 2): Šok a překvapení 14 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 1) 6 [i] 18:05 Pátá rychlost (Series 22) 9 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 5): Potravinové obaly Tetra Pak/dům/sanitka 6 [i] 19:30 Jak to dělají? (Series 10): Zvony/úklid po hurikánu/datle 8 [i] 20:00 Odborníci na domy v korunách stromů (Series 3): Ztraceni v lese 15 [i] 21:00 Akvária na míru (Series 4): Akvárium s prasečí hlavou 6 [i] 22:00 Králové sekvojí (Series 1): Přestřelka v Jižní Dakotě 2 [i] 23:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 9 [i] 00:00 Aljaška: poslední hranice (Series 3): Nový Kilcher je na světě 13 [i] 00:55 Lety po divoké Aljašce (Series 1): Výbuch 6 [i] 01:50 Odborníci na domy v korunách stromů (Series 3): Ztraceni v lese 15 [i] 02:40 Akvária na míru (Series 4): Akvárium s prasečí hlavou 6 [i] 03:30 Králové sekvojí (Series 1): Přestřelka v Jižní Dakotě 2 [i] 04:20 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 9 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Banánové rybičky [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Tlusťoch [i] 09:50 Na cestě po jižní Číně [i] 10:35 13. komnata Jana Skopečka [i] 11:05 Vyprávěj [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová IV [i] 14:45 Pevnosti [i] 15:05 Kojak III [i] 15:55 Tlusťoch [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Kousek nebe [i] 21:05 DoktorKA [i] 21:59 Výsledky losování Šťastných 10 22:00 Musíme si pomáhat [i] 00:00 Ukradený kaktus [i] 00:30 AZ-kvíz [i] 01:00 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 02:00 Na stopě [i] 02:25 Dobré ráno [i] 04:55 Banánové rybičky [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Český porcelán [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Století létání 17/26 [i] 09:55 Království oceánů: Písky a podmořské lesy [i] 10:45 Koleje v srdci Arábie [i] 11:15 Náš venkov: Myslivost generace Y [i] 11:40 Ta naša kapela [i] 12:10 Folklorika [i] 12:35 Cesta ze dna 6/8 [i] 13:20 Evropa dnes [i] 13:50 Kanadská policejní škola: Chtějí být Poirotem, Columbem či 7/8 [i] 14:45 Caligula: vláda šílence [i] 15:30 Vinitorium Moravicum [i] 15:55 Chcete je? ZJ [i] 16:00 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 16:25 S kuchařem kolem světa: Nový Zéland [i] 17:25 Ostrovy snů: Saint Pierre a Miquelon [i] 18:15 Království divočiny: Pásovec velký [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Predátoři jako filmové hvězdy: Lvi [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Na cestě po Islandu [i] 20:30 Fotbal: Liga mistrů UEFA [i] 23:10 Uvězněni 3/6 [i] 00:00 Křesťanský magazín [i] 00:30 Chcete mě? ZJ [i] 00:55 Náš venkov: Myslivost generace Y [i] 01:25 Co dítě to muzikant [i] 02:00 Z očí do očí [i] 02:40 Klub přátel dechovky [i] 03:10 Náš chráněný domov [i] 03:35 Přezůvky s sebou [i] 04:15 Zlatí bratři [i] 04:55 Postřehy odjinud [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2817 [i] 10:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Blecho, kde jsi? 573 [i] 11:25 Dva a půl chlapa IX 5 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Odložené případy: Dobrovolníci 16 [i] 13:25 Beze stopy III 19 [i] 14:20 Mentalista III: Rudá míle 18 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Zmije útočí 268 [i] 16:30 Dva a půl chlapa IX 6 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Miami X: Smrt jednoho poctivce 15 [i] 18:30 Ulice 2818 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Výměna manželek [i] 21:35 Námořní vyšetřovací služba XI: Instinkt 9 [i] 22:35 Nepřítel před branami [i] 00:55 Kriminálka Miami X: Smrt jednoho poctivce 15 [i] 01:40 Novashopping 02:15 Mentalista III: Proud krve 17 [i] 03:00 Mentalista III: Rudá míle 18 [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Zmije útočí 268 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Ninjago: Piráti a nindžové [i] 07:00 Winx Club: Výprava do Domina 20 [i] 07:25 VIP zprávy [i] 07:45 M*A*S*H 100 [i] 08:35 M*A*S*H 101 [i] 09:30 Walker, Texas Ranger IX: Filmové hvězdy 22 [i] 10:30 Julie Lescautová VII: Nedotknutelný 5 [i] 12:30 Wolffův revír III: Chladnokrevně 18 [i] 13:30 Komisař Rex II: Stopy po krvi 2 [i] 14:40 Rosamunde Pilcher: Královna noci [i] 16:45 Prima hodinka [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Všechny moje lásky: Napíši si dopis 17 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:35 Telebazar [i] 23:45 Hawaii 5-0 IV: Upomínka 11 [i] 00:45 Myšlenky zločince VII 24 [i] 01:40 Firma: Kapitola desátá 10 [i] 02:40 Walker, Texas Ranger IX: Filmové hvězdy 22 [i] 03:25 Wolffův revír III: Chladnokrevně 18 [i] 04:10 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Tehotné v šestnástich [i] 06:20 Rodinná kliatba 95-96/110 [i] 07:45 Bez servítky [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 V náručí diabla 48/182 [i] 11:25 Rosamunde Pilcherová: Odviate túžbou [i] 13:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 15:05 Víťazstvo lásky 135-136/172 [i] 17:05 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 13/21 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:30 Tehotné v šestnástich [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Rosamunde Pilcherová: Tajomstvo bielej holubice [i] 22:30 Inga Lindströmová: Pieseň pre dcérku [i] 00:30 Stratená duša II. 11/22 [i] 01:15 Priatelia [i] 01:40 Bez servítky [i] 02:30 Smotánka [i] 03:30 Na streche [i] 03:50 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 13/21 [i] 04:30 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:05 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Soul Kitchen [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Extrakt [i] 13:45 Zvláštní vztahy [i] 15:25 Až vyjde měsíc [i] 17:05 Moje krásná učitelka [i] 18:50 Dvojí nepřítel [i] 20:40 Krvavá volba [i] 22:50 Brazilský masakr [i] 00:25 Noční incident [i] 01:45 Útěk z MS-1 [i] 03:15 Tvář anděla [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Závody GT [i] 08:45 Cestovní vozy [i] 09:15 Watts [i] 09:30 Atletika [i] 11:30 Kanoistika [i] 12:30 Cyklistika [i] 13:30 Cyklistika [i] 15:15 Cyklistika [i] 17:00 Tenis [i] 17:15 Watts [i] 17:45 Fotbal [i] 19:45 Jezdectví [i] 20:55 Jezdectví [i] 21:55 Jezdectví [i] 22:10 Jezdectví [i] 22:15 Golf [i] 23:15 Golf [i] 23:30 Jachting [i] 00:00 Jachting [i] 00:10 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Městečko Haven 4: Maják 13 [i] 06:20 Doylův okrsek 2: Něco starého, něco nového 5 [i] 07:20 Městečko Haven 2: Strach a nenávist 2 [i] 08:20 Skandál 2: Nehrajte si s dynamitem 15 [i] 09:20 Milionový lékař 2: Komu se nelení, tomu se zelení 13 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 15: Sicilská obrana 5 [i] 12:20 Agentura Jasno 5: Shawn a Gus na ulici (závodní) 5 [i] 13:20 Doylův okrsek 2: Něco starého, něco nového 5 [i] 14:20 Skandál 2: Když uhodí 16 [i] 15:20 Milionový lékař 2: Cestou necestou 14 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 15: Vyškolen k zabíjení 6 [i] 18:20 Agentura Jasno 5: Shawn a Gus volají o pomoc 6 [i] 19:20 PREMIÉRA Doylův okrsek 2: Ryanovi a Pittmanovi 6 [i] 20:20 Námořní hlídka 5: Černé lety 7 [i] 21:20 PREMIÉRA Dobrá manželka 6 18 [i] 22:20 Inteligence 1: Horizont událostí 12 [i] 23:20 Rookie Blue 5: Dvě pravdy a jedna lež 6 [i] 00:20 Panika na Rock Island [i] 02:10 Námořní hlídka 5: Černé lety 7 [i] 03:10 Milionový lékař 2: Cestou necestou 14 [i] 04:05 Skandál 2: Když uhodí 16