TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 11:00 Chlapi neplačú [i] 12:05 Dr. House III. 6/24 [i] 13:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 5/24 [i] 14:05 Monk I. 13/13 [i] 15:00 Teória veľkého tresku [i] 15:30 Dva a pol chlapa V. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 10/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Splnený sen (HD) [i] 23:10 Zámena manželiek [i] 00:25 Myšlienky vraha VII. 14/24 [i] 01:20 Policajti z L. A. III. 1/10 [i] 02:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 10/24 [i] 02:45 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 5/24 [i] 03:25 Monk I. 13/13 [i] 04:10 Dr. House III. 6/24 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Góly - body - sekundy [i] 05:25 Križovatky medicíny 38 [i] 06:10 5 proti 5 [i] 06:55 Správy RTVS "N" [i] 07:30 Podvodníci v akcii III 15/20 [i] 08:05 Nash Bridges: Vrhač oštepu 6 [i] 08:55 Policajné oddelenie: Z otca na syna 59 [i] 09:55 Nečakané stretnutia [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Sudcovia [i] 14:35 Križovatky medicíny 39 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Podvodníci v akcii III 16/20 [i] 17:00 Inšpektor Lynley I.: Vražda v elitnej škole 1/2 1/8 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:35 Góly - body - sekundy [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Hokej - MS 2015 [i] 22:45 Súboj s časom: Pomsta 17/24 [i] 23:30 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka X.: Domnelo vinný 10/24 [i] 00:15 Policajné oddelenie: Z otca na syna 59 [i] 01:05 Nash Bridges: Vrhač oštepu 6 [i] 01:50 Súboj s časom: Pomsta 17/24 [i] 02:35 Občan za dverami [i] 03:05 Dámsky klub [i] 04:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:20 Majstrovstvá Slovenska v Disco, Street Show a Rock and Roll [i] 06:45 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 06:50 Správy - Hírek [i] 07:00 Správy a komentáre [i] 07:25 MS v kocke [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Trpaslíci [i] 09:00 Pesničky z Hviezdičky: Maliari stromov [i] 09:10 Výnimočné ženy: Agatha Christie [i] 10:00 Remeslá pod Tatrami [i] 10:40 Čas a strata pamäti 1/2 [i] 11:10 Fokus práca "N" [i] 11:55 Cesty za folklórom: Jarabina [i] 12:20 Živá panoráma [i] 12:50 ArtSpektrum [i] 13:00 5 minút po dvanástej: PIŤ ČI NEPIŤ? - to je otázka... [i] 14:00 VAT [i] 14:30 Šport Festival Trenčín [i] 15:00 Fokus zdravie "N" [i] 15:50 Správy - Hírek [i] 16:00 Hokej - MS 2015 [i] 18:40 Bob a Bobek, králiky z klobúka II [i] 18:45 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - ÁZIA [i] 18:55 100 názorov 2014: Anna Maarová [i] 19:00 Koncert mieru [i] 20:30 Neznáma klenotnica - Oponický kaštieľ [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:35 Ambulancia: Kŕčové žily sú už komplikáciou, nie prvým príznakom [i] 22:00 Večera s Havranom [i] 23:10 MS v kocke [i] 23:40 Hokej - MS 2015 [i] 01:25 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 01:30 Správy RTVS "N" [i] 02:05 ArtSpektrum [i] 02:15 Hokej - MS 2015: Dánsko - Bielorusko [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:20 SÚDNA SIEŇ: Si obyčajný špekulant [i] 08:30 DIVOKÉ KONE [i] 09:50 Pod povrchom 51 [i] 10:55 SÚDNA SIEŇ: Hrdý syn [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:20 Kosti VII. 5 [i] 14:20 PANELÁK XV.: Nečakaný úspech 46 [i] 15:20 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:40 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 SÚDNA SIEŇ: Herečka [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Chilli, sex a samba [i] 22:40 Kosti VII. 6 [i] 23:40 C.S.I.: Kriminálka New York VIII. 4 [i] 00:40 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 12 [i] 01:35 Chilli, sex a samba [i] 03:10 NOVINY TV JOJ 03:50 Pod povrchom 51 [i] 04:35 SÚDNA SIEŇ: Hrdý syn [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Ničitelia mýtov II. 12 [i] 05:55 Dom snov VIII. 7 [i] 06:35 Kúzelný svet elfov a víl 1/26 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie [i] 08:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 12 [i] 10:00 Biele goliere IV. 3 [i] 10:55 Ničitelia mýtov V. [i] 12:10 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 4 [i] 13:10 Profesionáli III.: Návrat Rabiho 6 [i] 14:10 Dom snov VIII. 8 [i] 15:10 Simpsonovci XIII.: - FINÁLE SÉRIE 22/22 [i] 16:10 Zvierací záchranári II. 17 [i] 16:50 Ničitelia mýtov V. [i] 17:55 Šéf v utajení IV. 15 [i] 18:50 Simpsonovci XIV. 2,3 [i] 19:50 Profesionáli III.: Brat 7 [i] 20:45 Únos [i] 22:45 Letecké katastrofy IX. 4,5 [i] 00:50 Mafstory IV.: Narodeniny tety Márgit, Guľožrút 18,19 [i] 02:15 Ničitelia mýtov II. 13 [i] 03:05 Magnum IV. 9 [i] 03:50 Mafstory IV.: Narodeniny tety Márgit 18 [i] 04:45 100 rokov svedectiev [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Jak prosté II. 23 [i] 08:05 Námořní vyšetřovací služba LA V. 3 [i] 09:05 Drzá Jordan VI. 8 [i] 10:05 Vražedná čísla III. 17 [i] 11:05 Havaj 5-0 I. 24 [i] 12:05 Jak prosté II. 23 [i] 13:05 Námořní vyšetřovací služba LA V. 3 [i] 14:05 Vražedná čísla III. 18 [i] 15:05 Drzá Jordan VI. 9 [i] 16:05 Jak prosté II. 24 [i] 17:05 Havaj 5-0 II. 1 [i] 18:05 Vražedná čísla III. 19 [i] 19:00 Vražedná čísla III. 20 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 4 [i] 21:00 Jak prosté III. 13 [i] 22:00 Vzpomínky III. 12 [i] 23:00 Falco II. 6 [i] 00:00 Myšlenky zločince IX. 23 [i] 01:00 Jak prosté III. 13 [i] 01:55 Vzpomínky III. 12 [i] 02:40 Strážce pořádku V. 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 5): Voda/svítící diody/Ferrari 4 [i] 05:35 Jak to dělají? (Series 10): Sardinky/skútry Piaggio/stavebnice Merkur 6 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 19): Cínové čutory/bramborový salát/vodíkové palivové články 2 [i] 06:25 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Neopič se po mně 28 [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek (Series 1) 5 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (Series 2): Lháři, lháři 13 [i] 07:45 Jak to dělají? (Series 7): Arašídové máslo/bod zlomu 3 [i] 08:10 Rychle a hlasitě (Series 2): Parádní Customline 5 [i] 09:05 Berte to jako varování (Series 2): Vejtahové 2 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 3): Mars na Zemi 3 [i] 10:50 Zlatá horečka (Series 4): Pekelná cesta 4 [i] 11:40 Zlato z Beringova moře (Series 1): Odsávání 3 [i] 12:35 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 1) 5 [i] 13:30 Sibiřský podíl (Series 1): Ruská ruleta 1 [i] 14:25 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Polární záře, polární bitvy 1 [i] 14:55 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Aukce v Orangeville 2 [i] 15:20 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Hulvátský Roy 3 [i] 15:50 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Intriky 4 [i] 16:15 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Je to jako archeologie 5 [i] 16:45 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Dárek k narozeninám 6 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 2): Lháři, lháři 13 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 1) 5 [i] 18:05 Pátá rychlost (Series 22) 8 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 5): Nepřeřušitelný zdroj energie UPS/uhlí 5 [i] 19:30 Jak to dělají? (Series 10): Nátěr letadel/dřeváky/masem plněné taštičky 7 [i] 20:00 Aljaška: bitva v zátoce (Series 1): Soupeření začíná 1 [i] 21:00 Rebelové zamrzlého jezera (Series 1): 40 pod nulou a pohřešovaný 4 [i] 22:00 Aljaška: poslední hranice (Series 4): Výprava na ostrov Perl 10 [i] 23:00 Ďábelská jízda (Series 2): Na kolizní dráze 6 [i] 00:00 Zápasníci (Series 1): Bitva na domácí půdě 6 [i] 00:55 Hlídači čtvrtí (Series 1) 5 [i] 01:50 Aljaška: bitva v zátoce (Series 1): Soupeření začíná 1 [i] 02:40 Rebelové zamrzlého jezera (Series 1): 40 pod nulou a pohřešovaný 4 [i] 03:30 Aljaška: poslední hranice (Series 4): Výprava na ostrov Perl 10 [i] 04:20 Ďábelská jízda (Series 2): Na kolizní dráze 6 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Tlusťoch [i] 09:50 Na cestě po Queenslandu [i] 10:15 Postřehy odjinud [i] 10:25 Reportéři ČT [i] 11:05 Polopatě [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová IV [i] 14:50 Pevnosti [i] 15:05 Kojak III [i] 15:55 Tlusťoch [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Smrt krásných srnců [i] 22:29 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 22:30 Slasti Otce vlasti [i] 00:10 Otec Brown II [i] 01:00 AZ-kvíz [i] 01:25 Kalendárium [i] 01:35 Sváteční slovo ředitele Diakonie Brno Jana Soběslavského [i] 01:45 Objektiv [i] 02:10 Designtrend [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Kámen a člověk [i] 05:40 Počesku [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Ostrovy snů: Saint Pierre a Miquelon [i] 09:55 Dobrodruh 9/11 [i] 10:25 Modrá planeta: Korálová moře [i] 11:15 Magické hory [i] 11:30 Nedej se [i] 12:25 Auto Moto Revue [i] 12:55 Kosmický věk: Příběh NASA 1/4 [i] 13:45 Vzestup a pád NSDAP: Spiknutí a přeludy 8/10 [i] 14:35 Tajemství mrtvých mužů: Hitlerovy speciální jednotky [i] 15:25 Tajemství 2. sv. války: Zvláštní úkol - Chaos a zkáza [i] 16:20 Cesty do Agde aneb Válka bidonů [i] 16:45 Pražské povstání v květnu 1945 aneb Mezi Londýnem a Moskvou [i] 17:30 Bohoslužba za mír [i] 19:00 Příběh létající pevnosti [i] 19:45 Nejkrásnější památky světa: Polsko - Varšava [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Bitva o rozhlas [i] 21:00 Koncert ke Dni vítězství [i] 22:35 Ať žije republika [i] 00:40 Město žen V [i] 01:05 Luther II 1/4 [i] 01:55 Luther II 2/4 [i] 02:50 Babylon [i] 03:15 Z očí do očí [i] 03:50 Klub přátel dechovky [i] 04:20 Hledám své sourozence. Zn Sestra [i] 04:45 Na vlnách rozhlasu [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2816 [i] 10:10 Doktoři z Počátků: Houbeles 113 [i] 11:25 Dva a půl chlapa IX 4 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Odložené případy: Požár na diskotéce 15 [i] 13:30 Beze stopy III 18 [i] 14:25 Mentalista III: Proud krve 17 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Hod svatebním koláčem 267 [i] 16:35 Dva a půl chlapa IX 5 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Miami X: Poslední kapka 14 [i] 18:30 Ulice 2817 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Blecho, kde jsi? 573 [i] 21:30 Víkend: Mezi námi děvčaty [i] 22:35 Kriminálka Las Vegas IV: Jako motýl 12 [i] 23:25 Bezohlední 3 [i] 00:15 Kriminálka Miami X: Poslední kapka 14 [i] 01:05 Mentalista VI: Rudý John 8 [i] 01:45 Novashopping 02:15 Kolotoč [i] 03:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Nadosmrti 266 [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Hod svatebním koláčem 267 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Ninjago: Temnota ustoupí [i] 07:00 Winx Club: Pád Magixu 19 [i] 07:25 Divácké zprávy [i] 07:40 M*A*S*H 99 [i] 08:30 M*A*S*H 100 [i] 09:25 Walker, Texas Ranger IX: Krvavé diamanty 21 [i] 10:25 Julie Lescautová VII: Dobrovolníci 4 [i] 12:30 Wolffův revír III: Odměna 17 [i] 13:30 Komisař Rex II: Němé výkřiky 1 [i] 14:40 Rosamunde Pilcher: Plachetnice lásky [i] 16:45 Prima hodinka [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Svatby v Benátkách: Jsi bezvadná, mami! 64 [i] 21:35 Očima Josefa Klímy [i] 22:20 Ano, šéfe! [i] 23:30 Cesty k úspěchu [i] 23:45 Kriminálka Stuttgart IV: Pro dobrotu na žebrotu 18 [i] 00:45 Spravedlnost v krvi IV: Boj o opatrovnictví 20 [i] 01:40 Firma: Kapitola devátá 9 [i] 02:40 Walker, Texas Ranger IX: Krvavé diamanty 21 [i] 03:25 Wolffův revír III: Odměna 17 [i] 04:10 Prima ZOOM SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i] 04:35 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Tehotné v šestnástich [i] 06:15 Rodinná kliatba 93-94/110 [i] 07:45 Bez servítky [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 V náručí diabla 47/182 [i] 11:30 Zakázaná láska 101-102/158 [i] 13:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 15:00 Víťazstvo lásky 133-134/172 [i] 17:05 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 12/21 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:30 Tehotné v šestnástich [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Rosamunde Pilcherová: Odviate túžbou [i] 22:30 Inga Lindströmová: Tajomný náhrdelník [i] 00:30 Stratená duša II. 10/22 [i] 01:15 Priatelia [i] 01:35 Bez servítky [i] 02:20 Smotánka [i] 03:30 Na streche [i] 03:55 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 12/21 [i] 04:35 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Möbius [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Hačikó - příběh psa [i] 13:50 Jana Eyrová [i] 15:55 Extrakt [i] 17:35 Zvláštní vztahy [i] 19:15 Černá skřínka [i] 20:50 Útěk z MS-1 [i] 22:30 Noční incident [i] 00:00 Vražedné vzpomínky [i] 01:35 Vendeta [i] 03:15 Symbol smrti [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:15 Snooker [i] 12:00 Watts [i] 13:00 Atletika [i] 15:00 Cyklistika [i] 16:00 Snooker [i] 20:00 Tenis [i] 20:15 Box [i] 22:15 Watts [i] 22:30 Vytrvalostní závody [i] 23:00 Cestovní vozy [i] 23:30 Závody GT [i] 23:45 Formule [i] 00:15 Cyklistika