Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 8/24 [i] 06:45 Medvedík Yogi [i] 07:00 Zajac Bugs a káčer Duffy [i] 07:20 Kung Fu Panda II. [i] 07:40 Tom a Jerry: Kto dobehne pirátov? [i] 09:10 Scooby-Doo (HD) [i] 10:50 Krok za krokom VI. 8-9/24 [i] 11:45 Bean: Najväčšia filmová katastrofa (HD) [i] 13:30 CHART SHOW [i] 15:40 Chlap na roztrhanie [i] 17:50 Kredenc [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Ghost Rider 2 (HD) [i] 22:35 Pomstiteľ [i] 00:40 Ghost Rider 2 (HD) [i] 02:20 Unesené (HD) [i] 04:40 Smotánka [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:05 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Góly - body - sekundy [i] 07:05 Počasie [i] 07:15 Levík Raa Raa 18/52 [i] 07:25 Poštár Pat: Špeciálna zásielková služba: Poštár Pat a didžeridu 16/26 [i] 07:45 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Húsenice v kruhu [i] 07:55 Garfield III.: Ovládanie mysle 44/52 [i] 08:10 Ako si vycvičiť drakov 2: Tunel 4/20 [i] 08:35 Zázračný ateliér [i] 09:00 Megamozog [i] 09:35 Autosalón [i] 10:05 Mláďatká 11.časť [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:20 Svet v obrazoch [i] 11:45 HiSTORY [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:35 Agatha Christie : Poirot: Bonboniéra [i] 14:30 Zlatá klasika: Boj o Moskvu 3/4 [i] 16:00 Hokej - MS 2015 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Kráľovné swingu 1/2 [i] 22:05 Kráľovné swingu 2/2 [i] 23:50 Agatha Christie : Poirot: Bonboniéra [i] 00:45 Zlatá klasika: Boj o Moskvu 3/4 [i] 02:05 Kráľovné swingu 1/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Československý filmový týždenník [i] 05:50 História zapísaná do kameňa [i] 06:35 Tempo: Tempo [i] 06:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:00 Televíkend [i] 07:25 MS v kocke [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:25 Kapura [i] 09:05 Farmárska revue [i] 09:30 Bohoslužba: Posviacka chámu V. Hopka [i] 12:00 Hokej - MS 2015 [i] 14:40 Hokej - MS 2015: Švédsko - Rakúsko [i] 16:20 Slovo [i] 16:25 Anjeli strážni: Anjeli strážni Viery Dubačovej [i] 16:55 Herecké legendy: Milan Kňažko [i] 17:10 Ideálny manžel [i] 18:30 Večerníček: Bob a Bobek, králiky z klobúka II [i] 18:35 Hokej - MS 2015: Kanada - Nemecko [i] 20:00 Hokej - MS 2015 [i] 22:40 Hokej Made in Slovakia: Jozef Stumpel [i] 22:50 Hokej Made in Slovakia: Dominik Graňák [i] 23:05 MS v kocke [i] 23:35 Hokej - MS 2015 [i] 01:15 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 01:25 Správy RTVS "N" [i] 02:10 Slovo [i] 02:15 Hokej - MS 2015: Francúzsko - Švajčiarsko [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 KRIMI 05:55 NOVINY TV JOJ 06:45 Barbie a kúzelný módny salón [i] 08:30 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 09:00 NOVÝ SERIÁL NA JOJKE: Láska vo hviezdach 1,2/13 [i] 10:50 Múmia [i] 13:45 Mythica: Hľadanie hrdinov [i] 15:50 Slečna na stráženie [i] 17:55 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Marley a ja [i] 23:10 Ľudia ako my [i] 01:50 Kill Bill [i] 03:35 Rocky IV. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 05:25 Doktori 1,2/85 [i] 06:50 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 08:00 EUROMINÚTY [i] 09:00 Na potulkách svetom 5/5 [i] 10:05 Megapresuny II. 14 [i] 10:50 Americká samota [i] 12:00 100 rokov svedectiev [i] 12:50 Mama, ožeň ma! 3 [i] 14:20 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 15:50 Abeceda vraždy: Posledné dostihy [i] 17:40 Jazdci z južného Bronxu [i] 19:30 Profesionáli III.: SBS-kár 5 [i] 20:30 Diablov obhajca [i] 23:00 Rocky IV. [i] 01:00 V sieti CIA 3/3 [i] 02:30 Ľudia ako my [i] 04:25 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Drzá Jordan VI. 1 [i] 08:00 Vzpomínky II. 13 [i] 09:00 Nora Roberts: Pocta [i] 10:45 Havaj 5-0 II. 15 [i] 11:40 Havaj 5-0 II. 16 [i] 12:40 Bez hranic I. 3 [i] 13:45 Bez hranic I. 4 [i] 14:50 Drzá Jordan VI. 2 [i] 15:50 Drzá Jordan VI. 3 [i] 16:50 Falco II. 1 [i] 17:55 Falco II. 2 [i] 19:05 Vražedná čísla V. 1 [i] 20:00 Vražedná čísla V. 2 [i] 21:00 Vzpomínky III. 11 [i] 22:00 Myšlenky zločince IX. 24 [i] 23:00 Jak prosté III. 9 [i] 00:00 Jak prosté III. 10 [i] 01:00 Vražedná čísla V. 1 [i] 01:55 Vražedná čísla V. 2 [i] 02:40 Vzpomínky III. 11 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Nutné k přežití (Series 2): Patagonie - část 1 5 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 11) 14 [i] 06:25 Opravna vraků 2013 (Series 1): Joshova Nova 9 [i] 07:15 Rychle a hlasitě (Series 1): Woodill Wildfire 10 [i] 08:10 Bořiči mýtů (Series 8): Záchodová bomba 178 [i] 09:05 Mimořádné projekty (Series 5): Městské centrum Las Vegas 1 [i] 09:55 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 1 [i] 10:25 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 2 [i] 10:50 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 3 [i] 11:15 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 4 [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 2) 1 [i] 12:10 Lovci skladovacích jednotek (Series 2) 2 [i] 12:35 Hledači pokladů na aukcích (Series 3) 19 [i] 13:05 Hledači pokladů na aukcích (Series 3) 20 [i] 13:30 Zisk ze zabavených nemovitostí (Series 1) 1 [i] 14:00 Zisk ze zabavených nemovitostí (Series 1) 2 [i] 14:25 Rození obchodníci – 5 nejoblíbenějších vozů (Series 5): Ikony 80. let 1 [i] 15:20 Rození obchodníci (Series 12) 1 [i] 16:15 Odborníci na domy v korunách stromů (Series 2): Skotská zahrada ve větvích 10 [i] 17:10 Akvária na míru (Series 4): Akvárium pro švédský stůl 1 [i] 18:05 Zabavení letadel (Series 1): Nouzový stav 1 [i] 19:00 Nejtvrdší práce na světě (Series 1): Podvodní svářeči 1 [i] 20:00 Zlato z Beringova moře (Series 4): Špatné podmínky 14 [i] 21:00 Bear Grylls: bod zlomu (Series 1) 5 [i] 22:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 1) 3 [i] 23:00 Dvojí přežití (Series 1): Porucha v poušti 5 [i] 00:00 Berte to jako varování (Series 2): Z nuly hrdinou 4 [i] 00:55 Laik versus profesionál (Series 1) 1 [i] 01:50 Zlato z Beringova moře (Series 4): Špatné podmínky 14 [i] 02:40 Bear Grylls: bod zlomu (Series 1) 5 [i] 03:30 Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 1) 3 [i] 04:20 Dvojí přežití (Series 1): Porucha v poušti 5 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Žiješ jenom 2x [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Pevnosti [i] 06:40 Saša [i] 07:35 Přijdu hned [i] 08:50 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Náves: Komedianti 8/10 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Český Honza [i] 14:05 O Ptáku Ohniváku [i] 14:50 Slasti Otce vlasti [i] 16:35 Zdivočelá země 32/45 [i] 17:25 Zdivočelá země 33/45 [i] 18:25 Kouzelné bylinky [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem [i] 21:20 168 hodin [i] 21:49 Výsledky losování Šťastných 10 21:50 7 dní hříchů [i] 23:35 Případy inspektora Lynleyho I - II [i] 01:05 Kriminálka Paříž [i] 01:50 Zázraky přírody [i] 03:05 13. komnata Petra Kotvalda [i] 03:30 Sváteční slovo ředitele Diakonie Brno Jana Soběslavského [i] 03:35 Chalupa je hra [i] 03:55 Bydlení je hra [i] 04:25 Padající květináč [i] 04:50 Banánové rybičky [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:30 Národní klenoty [i] 06:00 Raníček [i] 06:10 Atlas zvířat [i] 06:30 Krtek a vejce 06:35 3-2-1 tučňáci [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1965 1040/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Co viděly americké kamery v Čechách 1 [i] 09:35 Krajinou příběhů českých hradů známých i neznámých 5/10 [i] 09:55 Vzestup a pád NSDAP: Spiknutí a přeludy 8/10 [i] 10:45 Nedej se [i] 11:40 Chcete mě? ZJ [i] 12:10 Jak se žije ošetřovatelům v ZOO podle Věry Chytilové [i] 12:25 Království divočiny: Pásovec velký [i] 12:50 Sváteční slovo ředitele Diakonie Brno Jana Soběslavského [i] 12:55 Křesťanský magazín [i] 13:25 Uchem jehly [i] 13:50 Cesty víry: Halel [i] 14:20 Na cestě po Mauriciu [i] 14:50 Ostrovy snů: Saint Pierre a Miquelon [i] 15:40 Ztracená města starověku 2/3 [i] 16:35 Na plovárně s Jiřím Smetanou [i] 17:05 Predátoři jako filmové hvězdy: Lvi [i] 17:55 Cesta ze dna 6/8 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Tajemství mrtvých mužů: Smrt [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Povolení zabíjet [i] 22:15 Špinavá hra [i] 00:10 Fenomén Underground [i] 01:05 Sestřička Jackie III [i] 01:30 Sestřička Jackie III [i] 01:55 Tábor 14 [i] 02:50 Folklorika [i] 03:20 Děti bez dětství [i] 03:45 V zajetí železné opony [i] 03:55 Poslední hrnčíř? [i] 04:10 Horní a Dolní Borková [i] 04:30 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:40 Novashopping 06:25 Oggy a Škodíci [i] 06:55 Monsuno 7 [i] 07:20 Král džungle II 21 [i] 07:45 Tom a Jerry II 10, 11 [i] 08:35 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II 15 [i] 09:05 Princezna ze mlejna 1 [i] 10:00 Dva a půl chlapa IX 3 [i] 10:25 Víkend: Kámen, nůžky, papír [i] 11:25 Malé dohazovačky [i] 13:20 Tři chlapi na cestách [i] 15:15 Máma mezi Marťany [i] 16:50 Jak básníci přicházejí o iluze [i] 18:50 Helena HD: Krásná duhovláska 31 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Policie Modrava: Čertův mlýn 11 [i] 21:30 Okresní přebor: Jaro 10 [i] 22:05 Střepiny [i] 22:40 Loupež po italsku [i] 00:45 Kriminálka New York III [i] 01:30 Novashopping 02:00 Volejte Novu [i] 02:30 Kolotoč [i] 03:15 DO-RE-MI [i] 04:00 Výměna manželek [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:40 Ninjago: Všechno, nebo nic [i] 07:10 Ninjago: Bájný požírač ožívá [i] 07:40 Jake a piráti ze Země Nezemě II: Jake zachraňuje Bárku, část druhá 32 [i] 08:10 Souboj generálů 1 [i] 09:20 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:55 Vraždy mezi muškáty I: Stíny minulosti 2 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 Receptář prima nápadů [i] 13:05 Nedělní receptář extra 13:30 Big Ben IV: Kandidát na ženění 10 [i] 15:45 Vraždy v Midsomeru V: Smrtelná bylina [i] 18:00 Teď vaří šéf! v Paříži [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Pravá blondýnka [i] 22:20 G.I. Jane [i] 00:55 Hawaii 5-0 II: Neštovice 21 [i] 01:55 Souboj generálů 1 [i] 02:55 Vraždy v Midsomeru V: Smrtelná bylina [i] 04:35 Křtiny [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Úbohá Nasťa 34 [i] 06:10 Rosamunde Pilcherová: Verím v lásku [i] 07:50 Frasier III. 11-12/24 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Rebelka z predmestia I. 5-6/22 [i] 11:35 Gossip Girl VI. 2-3/10 [i] 13:55 Unesená: Dcéra v ohrození [i] 15:55 Katie Ffordová: Druhý dych [i] 18:00 Unesené dieťa [i] 20:00 Zámena manželiek [i] 22:10 Skutočný príbeh: V lepšej spoločnosti [i] 00:15 Horúca krv I. 33-34/36 [i] 02:15 Skutočný príbeh: V lepšej spoločnosti [i] 03:50 Znásilnené [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:20 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Skippy díl 14, 15 a 16. [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Skippy díl 21, 22, 23 a 24. [i] 13:55 Albatros [i] 15:35 Plán B [i] 17:20 Přizdis*áči [i] 19:05 Tvář anděla [i] 21:15 Experiment [i] 23:00 Libertin [i] 00:55 96 hodin: Odplata [i] 02:20 Nitro [i] 03:55 Nic než pravda [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Kanoistika [i] 09:00 Kanoistika [i] 10:30 Jezdectví [i] 11:45 Cestovní vozy [i] 12:15 Formule [i] 13:15 Cestovní vozy [i] 14:15 Cestovní vozy [i] 15:15 Snooker [i] 18:30 Kanoistika [i] 19:30 Snooker [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Cyklistika [i] 00:00 Motorsport [i] 00:15 Stolní tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Knihovníci 1: A jablko sváru 5 [i] 06:00 Knihovníci 1: Legenda zkázy 6 [i] 07:00 Agentura Jasno 5: Žádná blízká setkání 3 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 15: Smrt a primadony 3 [i] 10:00 Knihovníci 1: A Pravidlo tří 7 [i] 11:00 Knihovníci 1: A srdce temnoty 8 [i] 12:00 Knihovníci 1: Knihovníci a Město světla 9 [i] 13:00 Doylův okrsek 1: Ženich na útěku 11 [i] 14:00 Doylův okrsek 1: Pád republiky 12 [i] 15:00 Doylův okrsek 2: Žij a nech Doyla 1 [i] 16:00 Doylův okrsek 2: Pepek Doyle 2 [i] 17:00 Dobrá manželka 6 17 [i] 18:00 Inteligence 1: Červ 11 [i] 19:00 Rookie Blue 5: V přestrojení 5 [i] 20:00 V utajení 3: Hvězdný prach 16 [i] 21:00 Rozjedeme to! [i] 22:50 Prci, prci, prcičky: Kniha lásky [i] 01:00 Panika na Rock Island [i] 02:50 Knihovníci 1: A Pravidlo tří 7 [i] 03:50 Knihovníci 1: A srdce temnoty 8 [i] 04:50 Knihovníci 1: Knihovníci a Město světla 9 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Brutální fyzika II 4 [i] 06:00 Příručka vlastníka: Pivovar 4 [i] 06:30 Ohromné stroje 5 [i] 07:00 Brutální biologie 2 [i] 08:00 Kouzlo modrých hlubin 2 [i] 09:00 Divoké Pyreneje 1 [i] 10:00 Život v lůně: Extrémní zvířata 2 [i] 11:00 Planeta mutantů 5 [i] 12:00 Marnotratníci: Marnotratné zahrady 4 [i] 13:00 Přírodní ostrovy pokladů 4 [i] 14:00 Šokující příběh elektřiny 3 [i] 15:05 Tajemná evoluce0 [i] 16:00 Dlouhé, tvrdé, horké: Historie měření 1 [i] 17:00 Skrytá pravda: Archa 2 [i] 18:00 Zapomenutá planeta 6 [i] 19:00 Pohřebiště 2 [i] 19:55 Jak se to dělá: krém Flavonoid a radiátor 2 [i] 20:05 Touha po vědění: Bermudský trojúhelník 11 [i] 21:00 Objevování vesmíru 2 [i] 22:00 Bájemi opředené zříceniny 2 [i] 23:00 John Lennon0 [i] 00:00 Louisianská věznice 6 [i] 00:55 Kissáci a fotbalový rokenrol 9 [i] 01:50 Jak se to dělá: keramické obklady a marcipánovo- višňové pralinky 3 [i] 02:00 Bájemi opředené zříceniny 2 [i] 03:00 John Lennon0 [i] 04:00 Skrytá pravda: Archa 2 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Návaly pod košem [i]