TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 3/24 [i] 06:45 Medvedík Yogi [i] 07:15 Zajac Bugs a káčer Duffy [i] 07:40 Kung Fu Panda II. [i] 08:00 Oblačno, miestami fašírky (HD) [i] 09:40 Krok za krokom VI. 6-7/24 [i] 10:40 Kozmetička a zviera [i] 12:55 Unesené dieťa [i] 14:55 Lepšie neskoro ako nikdy (HD) [i] 17:35 Susedia [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Chlap na roztrhanie [i] 22:40 Unesené (HD) [i] 01:50 Chlap na roztrhanie [i] 03:30 Bostonské vraždy II. 6/15 [i] 04:10 Šiesty zmysel I. 13/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Medulienka [i] 06:10 Správy RTVS "N" [i] 06:45 Góly - body - sekundy [i] 06:55 Počasie [i] 07:05 Levík Raa Raa 17/52 [i] 07:15 Poštár Pat: Špeciálna zásielková služba: Poštár Pat a karaoke 15/26 [i] 07:30 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Torta pre kráľovnú [i] 07:45 Garfield III.: Odovzdávanie cien 43/52 [i] 07:55 Ako si vycvičiť drakov 2: Nočný bes 3/20 [i] 08:20 Fidlibum [i] 08:50 Trpaslíci [i] 09:20 Daj si čas [i] 09:50 Robin Hood II: Prechádzka 10/13 [i] 10:35 On air [i] 10:55 Rozprávky bratov Grimmovcov: Najdlhšie vlasy na svete [i] 12:00 Hokej - MS 2015 [i] 14:55 Fetiše socializmu II.: Srdečné pozdravy z pionierkeho tábora [i] 15:25 Čo ja viem [i] 16:45 Víkend [i] 17:20 Postav dom , zasaď strom [i] 18:00 Slovensko chutí [i] 18:30 Taxík [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nečakané stretnutia [i] 21:10 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Sudcovia [i] 21:45 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 22:30 V službách kráľa [i] 00:10 Elisa z Rivombrosy I 4/13 [i] 01:45 Inšpektor Rocca: Dievča so psíkom [i] 03:25 Elisa z Rivombrosy I 4/13 [i] 04:55 Drišľakoviny [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Noc v archíve: Máj - čas lásky a manifestácií [i] 07:00 Europríbeh Slovenska [i] 07:20 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:25 MS v kocke [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 08:55 Skryté kráľovstvá zvierat: Pod šírou oblohou [i] 09:45 Televízny klub nepočujúcich [i] 10:15 TU SME DOMA [i] 10:40 Pod agátmi [i] 11:45 5 minút po dvanástej: PIŤ ČI NEPIŤ? - to je otázka... [i] 12:45 GENERÁCIA - zlaté roky života [i] 13:15 Farmárska revue [i] 13:35 Test magazín: Lovecké salámy [i] 13:45 Magazín Ligy majstrov [i] 14:15 Hokej - MS 2015: Rakúsko - Švajčiarsko [i] 16:15 Hokej - MS 2015 [i] 18:40 Večerníček: Bob a Bobek, králiky z klobúka II [i] 18:45 Hokej - MS 2015: Francúzsko - Nemecko [i] 20:00 Hokej - MS 2015 [i] 22:40 Hokej Made in Slovakia: Milan Jurčina [i] 22:50 Hokej Made in Slovakia: Pavol Demitra [i] 23:00 MS v kocke [i] 23:35 Hokej - MS 2015 [i] 01:15 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 01:20 Správy RTVS "N" [i] 02:10 ArtSpektrum [i] 02:15 Hokej - MS 2015: Nórsko - USA [i] 03:55 Hokej - MS 2015 [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:15 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 08:15 Začarovaná Ella [i] 10:10 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 11:40 12 podmienok dedičstva [i] 14:10 Späť v hre [i] 16:00 Doba ľadová 3 [i] 18:00 NOVÁ ZÁHRADA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Mythica: Hľadanie hrdinov [i] 22:45 Prebudená smrť [i] 00:45 Kill Bill [i] 03:00 Oči šialenstva [i] 04:30 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 Magnum IV. 7 [i] 06:25 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 06:45 Dom snov VIII. 6 [i] 08:00 EUROMINÚTY [i] 09:00 Simpsonovci XIII. 20,21 [i] 09:55 Ničitelia mýtov V. [i] 11:00 Na potulkách svetom 5/5 [i] 12:10 Výpadok [i] 12:50 PREMIÉRA: Zhrdzavené mesto [i] 13:20 Abeceda vraždy: Posledné dostihy [i] 15:10 Jazdci z južného Bronxu [i] 16:55 Megapresuny II. 14 [i] 17:25 Áno šéfe! Veľká Británia IV.: - Návraty 2,3 [i] 19:35 Profesionáli III.: Detektívka 4 [i] 20:30 Slečna na stráženie [i] 22:30 Borat: Nakúkanie do ameryckej kultúry na objednávku slavnoj kazašskoj národa [i] 00:10 V sieti CIA 2 [i] 01:55 Nikdy ma neopusť [i] 03:35 Prebudená smrť [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Hannibal Post Mortem 1 [i] 07:15 Hvězdná brána: Hluboký vesmír 17 [i] 08:15 Hvězdná brána: Hluboký vesmír 18 [i] 09:15 Tajemství Pravdy II. 6 [i] 10:15 Tajemství Pravdy II. 7 [i] 11:15 Terminator Salvation [i] 13:20 Falco II. 1 [i] 14:25 Sestra Hawthornová II. 9 [i] 15:25 Sestra Hawthornová II. 10 [i] 16:20 Drzá Jordan VI. 1 [i] 17:20 Havaj 5-0 II. 15 [i] 18:15 Havaj 5-0 II. 16 [i] 19:15 Nora Roberts: Pocta [i] 21:00 Secrets & Lies 109 [i] 22:00 Secrets & Lies I. [i] 23:00 Secrets & Lies I. [i] 23:55 Secrets & Lies I. [i] 00:50 Nora Roberts: Pocta [i] 02:30 Secrets & Lies 109 [i] 03:15 Hannibal II. 5 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 5): Elektrická energie/jeřáb 3 [i] 05:35 Jak to dělají? (Series 10): Lokomotivy/spařená smetana/bumerangy 5 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 11) 13 [i] 06:25 Rychle a hlasitě (Series 2): Supersonické Camaro, (Díl 25) 1 [i] 07:15 Pátá rychlost (Series 21) 5 [i] 08:10 FantomWorks (Series 2) 3 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích (Series 2): Útok čtyřkolky 1 [i] 09:30 Hledači pokladů na aukcích (Series 2): Buď, anebo 2 [i] 09:55 Hledači pokladů na aukcích (Series 2): Výsledek nezištného úsilí 3 [i] 10:25 Hledači pokladů na aukcích (Series 2): Disko a kostky 4 [i] 10:50 Bitvy o zavazadla (Series 1): Severní Karolína 12 [i] 11:15 Bitvy o zavazadla (Series 2): Skryté poklady 1 [i] 11:40 Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 1) 1 [i] 12:35 Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 1) 2 [i] 13:30 Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 1) 3 [i] 14:25 Jak to dělají? (Series 11) 13 [i] 14:55 Jak to dělají? (Series 11) 14 [i] 15:20 Extrémní stroje (Series 2) 5 [i] 16:15 Ovládání myslí (Series 1) 1 [i] 16:45 Ovládání myslí (Series 1) 2 [i] 17:10 Laik versus profesionál (Series 1) 3 [i] 18:05 Automobilové podzemí (Series 1): Nepodařený kšeft 1 [i] 19:00 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (Series 1): Mustangové a Maverickové 5 [i] 20:00 Rození obchodníci (Series 12): AMC Pacer – Kalifornie 5 [i] 21:00 Rychle a hlasitě (Series 3): Pontiac Trans Am, (Díl 9) 2 [i] 22:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1): Požár, selhání a pády na obličej 1 [i] 23:00 Berte to jako varování (Series 1): Domácí hrdinové 1 [i] 00:00 Hlídači čtvrtí (Series 1) 8 [i] 00:55 Zápasníci (Series 1): Poslední boj 8 [i] 01:50 Rození obchodníci (Series 12): AMC Pacer – Kalifornie 5 [i] 02:40 Rychle a hlasitě (Series 3): Pontiac Trans Am, (Díl 9) 2 [i] 03:30 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1): Požár, selhání a pády na obličej 1 [i] 04:20 Berte to jako varování (Series 1): Domácí hrdinové 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Pod pokličkou [i] 05:25 Bydlení je hra [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Banánové rybičky [i] 06:20 Kouzelné bylinky [i] 06:50 Tlusťoch [i] 07:40 Polopatě [i] 08:35 Třetí patro: Mistr 6/6 [i] 09:45 Gejzír [i] 10:15 Všechnopárty [i] 11:10 Otec Brown II [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O Radkovi a Mileně [i] 14:10 Zlatník Ondra [i] 15:20 Přijdu hned [i] 16:35 Saša [i] 17:30 Hercule Poirot [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Zázraky přírody [i] 21:10 Tři muži a nemluvně [i] 22:54 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 22:55 Milenci [i] 00:45 Místo činu - Schimanski [i] 02:20 Manéž Bolka Polívky [i] 03:30 Banánové rybičky [i] 04:00 Zkus mít vkus [i] 04:20 Móda-Extravagance-Manýry [i] 04:45 Designtrend [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Fojtství Velké Karlovice [i] 05:30 Chcete je? ZJ [i] 05:35 Země kadidlové stezky: Putování hudebníka a filmaře 2/10 [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Krtek a zápalky 06:35 3-2-1 tučňáci [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Myslivost generace Y [i] 09:30 Ta naša kapela [i] 09:55 Folklorika [i] 10:25 Dobrodruh 9/11 [i] 10:50 Krásy evropského pobřeží: Benátky [i] 11:00 Tenis: J&T Banka Prague Open 2015 [i] 13:00 Auto Moto Revue [i] 13:30 Století létání 17/26 [i] 14:25 Ve víru války 3/3 [i] 15:10 Babylon [i] 15:40 Král Artuš [i] 16:25 Magické hory [i] 16:45 Kamera na cestách: Menorca plná záhad a vzrušujících tradic [i] 17:40 Pozor na aligátory [i] 18:30 EXPOminuty 2015 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Tajemství 2. sv. války: Zkáza křižníku Scharnhorst [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Most u Remagenu [i] 22:00 Osvobození: Bitva o Berlín 4/5 [i] 23:20 Batesův motel II [i] 00:00 Nebezpečná kořist [i] 01:45 Kmeny: Tuning [i] 02:10 EXPO po česku [i] 02:40 Škoda facky, která padne vedle [i] 03:05 V zajetí železné opony [i] 03:20 Na samotě [i] 03:35 Hledání ducha kraje [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 06:20 Oggy a Škodíci [i] 06:50 Monsuno 6 [i] 07:15 Král džungle II 20 [i] 07:40 Tom a Jerry II 8, 9 [i] 08:30 Dokonalý svět: První dáma 4 [i] 09:40 Koření: Všechny vůně světa [i] 10:30 UPGRADE [i] 11:05 Volejte Novu [i] 11:40 28 dní [i] 13:45 Výměna manželek [i] 15:05 Hon za svobodou [i] 17:05 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:15 U Haliny v kuchyni: Lásky čas [i] 18:50 Helena HD: Nejdražší máma 30 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Co ta holka chce [i] 22:20 Kódované vysílání [i] 23:55 Dokonalá skrýš [i] 01:35 Novashopping 02:10 U Haliny v kuchyni: Lásky čas [i] 02:35 Áčko: Zabil jste, pane doktore! [i] 03:15 Kolotoč [i] 03:55 DO-RE-MI [i] 04:40 Dokonalý svět: První dáma 4 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 07:10 Ninjago: Všechno, nebo nic [i] 07:40 Jake a piráti ze Země Nezemě II: Jake zachraňuje Bárku, část první 31 [i] 08:10 Autosalon [i] 09:20 Autosalon Extra 09:40 Rozmarné jaro: Ženská k pohledání [i] 11:40 Asterix a olympijské hry [i] 14:15 Vraždy v Midsomeru V: Obchod se smrtí [i] 16:25 Gondíci s. r. o. [i] 17:35 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Dávám tomu rok [i] 22:25 Agent bez minulosti [i] 00:55 Stopař [i] 02:40 Vraždy v Midsomeru V: Obchod se smrtí [i] 04:20 Jane Doe: Dokud nás smrt nerozdělí [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Úbohá Nasťa 33 [i] 06:00 V Údolí divých ruží: Láska z testamentu [i] 07:50 Frasier III. 9-10/24 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Sultán 34-36/126 [i] 14:15 Pán babysitter [i] 16:10 Posadnutá láskou [i] 18:00 Unesená: Dcéra v ohrození [i] 20:00 Katie Ffordová: Druhý dych [i] 22:00 Rosamunde Pilcherová: Verím v lásku [i] 00:00 Tajomstvo zátoky veľrýb [i] 03:00 Posadnutá láskou [i] 04:25 Frasier III. 9-10/24 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Skippy díl 11, 12 a 13. [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Skippy díl 17, 18, 19 a 20. [i] 13:55 Möbius [i] 15:50 Panic je nanic [i] 17:40 Soul Kitchen [i] 19:25 Nic než pravda [i] 21:20 Nitro [i] 23:05 96 hodin: Odplata [i] 00:40 Vítej v džungli [i] 02:00 Oldboy [i] 03:40 Návrat pana Ripleyho [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 09:00 Kanoistika [i] 11:00 Snooker [i] 14:00 Formule [i] 14:30 Cestovní vozy [i] 15:30 Snooker [i] 18:30 Snooker [i] 19:30 Vytrvalostní závody [i] 20:45 Snooker [i] 23:00 Cyklistika [i] 00:00 Snooker [i] 00:45 Stolní tenis [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Knihovníci 1: Meč v kameni 2 [i] 06:20 Doylův okrsek 1: Ženich na útěku 11 [i] 07:20 Doylův okrsek 1: Pád republiky 12 [i] 08:20 Doylův okrsek 2: Žij a nech Doyla 1 [i] 09:20 Doylův okrsek 2: Pepek Doyle 2 [i] 10:20 Knihovníci 1: Koruna krále Artuše 1 [i] 11:20 Knihovníci 1: Meč v kameni 2 [i] 12:20 Knihovníci 1: Rohy rozporu 3 [i] 13:20 Knihovníci 1: A Santova půlnější pouť 4 [i] 14:20 Knihovníci 1: A jablko sváru 5 [i] 15:20 Námořní hlídka 5: Třetí muž 1 [i] 16:20 Námořní hlídka 5: Oko za oko 2 [i] 17:20 Zničující střet [i] 19:10 Americké válečné lodě [i] 21:00 Prci, prci, prcičky: Kniha lásky [i] 23:10 Rozjedeme to! [i] 01:00 Správná odpověď [i] 03:10 Knihovníci 1: Rohy rozporu 3 [i] 04:10 Knihovníci 1: A Santova půlnější pouť 4 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Brutální fyzika II 3 [i] 06:00 Příručka vlastníka: Terénní závod 3 [i] 06:30 Ohromné stroje 4 [i] 07:00 Brutální biologie 1 [i] 08:00 Kouzlo modrých hlubin 1 [i] 09:00 Farmář a jeho princ 1 [i] 10:00 Život v lůně: Extrémní zvířata 1 [i] 11:00 Planeta mutantů 4 [i] 12:00 Marnotratníci: Superchytré domy 3 [i]