Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Tučniaky z Madagaskaru II. [i] 06:20 Tom a Jerry a čarodejník z krajiny Oz (HD) [i] 07:15 Monštrá verzus votrelci (HD) [i] 09:00 Scooby-Doo (HD) [i] 10:40 Dobrý voják Švejk (HD) [i] 13:00 Poslušně hlásím (HD) [i] 15:10 Bean: Najväčšia filmová katastrofa (HD) [i] 16:55 Hra o Niké [i] 17:00 Oblačno, miestami fašírky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:45 Rodinné prípady [i] 22:40 Lepšie neskoro ako nikdy (HD) [i] 01:20 Šiesty zmysel I. 13/22 [i] 02:05 Bostonské vraždy II. 6/15 [i] 02:45 Pán a pani Smithovci 3/13 [i] 03:25 Žalobca a obhajca 3/13 [i] 04:10 Monk I. 11/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Góly - body - sekundy [i] 05:40 Počasie [i] 05:50 Križovatky medicíny 37 [i] 06:35 5 proti 5 [i] 07:15 Igor [i] 08:40 Modrý tiger [i] 10:10 Lekári: Napriek plánom 65/65 [i] 11:00 Zlatý kolovrátok [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:50 Medulienka [i] 14:45 Rozprávky bratov Grimmovcov: Najdlhšie vlasy na svete [i] 15:45 Zber lásky [i] 17:15 V službách kráľa [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:35 Góly - body - sekundy [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Hokej - MS 2015 [i] 22:40 Nikto nie je dokonalý [i] 23:55 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 00:40 Zber lásky [i] 02:10 Dámsky klub [i] 03:40 Folklórne slávnosti pod Kráľovou hoľou 2012 [i] 03:55 Zlatý kolovrátok [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:25 Polícia [i] 06:40 Profesionál [i] 07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Ej, máje, máje... [i] 09:10 Úžasné stavby III.: Najväčšie vodné diela na svete [i] 09:55 Noc v archíve: Máj - čas lásky a manifestácií [i] 11:20 Strážcovia noci [i] 11:50 Maťo Palica [i] 12:30 Dobrá správa [i] 13:00 Majáles v Turci [i] 13:40 Bačova žena [i] 15:00 Vysoké Tatry - divočina zamrznutá v čase [i] 16:00 Hokej - MS 2015 [i] 18:40 Večerníček: Bob a Bobek, králiky z klobúka II [i] 18:45 Hokej - MS 2015: Kanada - Lotyšsko [i] 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Skryté kráľovstvá zvierat: Pod šírou oblohou [i] 20:55 Otec vojaka [i] 22:25 Kinorama [i] 22:50 MS v kocke [i] 23:25 Hokej - MS 2015: Rusko - Nórsko [i] 01:35 Správy RTVS "N" [i] 02:10 ArtSpektrum [i] 02:15 Hokej - MS 2015 [i] 03:55 Hokej - MS 2015 [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:10 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 07:45 Barbie a kúzelný módny salón [i] 09:30 Späť v hre [i] 11:25 12 podmienok dedičstva [i] 14:10 Múmia [i] 16:55 Začarovaná Ella [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Doba ľadová 3 [i] 22:35 Byzantium: Upírí príbeh [i] 01:15 Teritórium vraha [i] 03:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 10 [i] 03:45 12 podmienok dedičstva [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 05:45 Dom snov VIII. 5 [i] 06:30 Zvierací záchranári II. 14 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie [i] 08:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 10 [i] 09:55 C.S.I.: Kriminálka New York VIII. 3 [i] 10:50 Ničitelia mýtov V. [i] 12:05 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 3 [i] 13:00 Profesionáli III.: Sára a sexizmus 2 [i] 14:00 Dom snov VIII. 6 [i] 15:00 Simpsonovci XIII. 18,19 [i] 15:55 Zvierací záchranári II. 15 [i] 16:40 Ničitelia mýtov V. [i] 17:40 Magnum IV. 7 [i] 18:45 Simpsonovci XIII. 20,21 [i] 19:40 Profesionáli III.: Biankin asistent 3 [i] 20:30 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 21:50 Mama, ožeň ma! 3 [i] 23:20 Dexter VII. 1/12 [i] 00:30 V sieti CIA 1/3 [i] 02:10 American Horror Story: Útočisko 5 [i] 02:50 Byzantium: Upírí príbeh [i] 04:55 Dexter VII. 1/12 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 9 [i] 07:55 Námořní vyšetřovací služba VIII. 10 [i] 08:55 Morganovi [i] 10:55 Nora Roberts: Pocta [i] 12:40 Vražedná čísla III. 13 [i] 13:35 Vražedná čísla III. 14 [i] 14:35 Drzá Jordan VI. 7 [i] 15:35 Španglicky snadno a rychle [i] 18:05 Vražedná čísla III. 15 [i] 19:00 Vražedná čísla III. 16 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 2 [i] 21:00 Terminator Salvation [i] 23:05 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 2 [i] 00:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 5 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba VIII. 9 [i] 01:55 Námořní vyšetřovací služba VIII. 10 [i] 02:40 Námořní vyšetřovací služba LA V. 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 5): Nože/diamanty/cihly 2 [i] 05:35 Jak to dělají? (Series 10): Salát/provaz/inzulin 4 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 18): Gramofonové talíře/parní motory/vybavení hřišť/teflonové hrnce 13 [i] 06:25 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Ursula tě nemá moc v lásce 26 [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek (Series 1) 2 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (Series 2): Oko za oko 11 [i] 07:45 Jak to dělají? (Series 7): Podzemí/výrobci zbraní 1 [i] 08:10 Rychle a hlasitě (Series 2): Snížený kabriolet a záchrana Corvetty 3 [i] 09:05 Berte to jako varování (Series 2): Odvážlivci 3 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 3): Dva vrcholy 1 [i] 10:50 Zlatá horečka (Series 4): Křivka učení 2 [i] 11:40 Zlato z Beringova moře (Series 1): Zlatonosná zemina 1 [i] 12:35 Zkus přežít (Series 2): Totální neúspěch 1 [i] 13:30 Napospas osudu s Edem Staffordem (Series 1): Venezuela 5 [i] 14:25 Nutné k přežití (Series 1): Evropské Alpy 2 [i] 15:20 Nutné k přežití (Series 1): Deštný prales na Kosta Rice 3 [i] 16:15 Nutné k přežití (Series 1): Poušť Moab 4 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 2): Oko za oko 11 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 1) 2 [i] 18:05 Pátá rychlost (Series 22) 6 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 5): Elektrická energie/jeřáb 3 [i] 19:30 Jak to dělají? (Series 10): Lokomotivy/spařená smetana/bumerangy 5 [i] 20:00 Carbonarův efekt (Series 1) 1 [i] 20:30 Carbonarův efekt (Series 1) 2 [i] 21:00 Myslíte, že byste přežili? (Series 1): Nebezpečné proudy a blesk 2 [i] 22:00 Věda superlidí (Series 1) 9 [i] 22:30 Věda superlidí (Series 1) 10 [i] 23:00 Laik versus profesionál (Series 1) 5 [i] 00:00 Berte to jako varování (Series 1): Domácí hrdinové 1 [i] 00:55 Zvědavost: Můžete být nesmrtelní? [i] 01:50 Carbonarův efekt (Series 1) 1 [i] 02:15 Carbonarův efekt (Series 1) 2 [i] 02:40 Myslíte, že byste přežili? (Series 1): Nebezpečné proudy a blesk 2 [i] 03:30 Věda superlidí (Series 1) 9 [i] 03:55 Věda superlidí (Series 1) 10 [i] 04:20 Laik versus profesionál (Series 1) 5 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Sváteční slovo doktora Jaroslava Maxe Kašparů [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Po stopách hvězd [i] 06:25 Kluci v akci [i] 06:50 O zakletém hadovi [i] 07:50 Kačenka a strašidla [i] 09:15 Eva tropí hlouposti [i] 10:40 Začarovaná láska [i] 11:35 O princezně, která ráčkovala [i] 12:40 Jak chutná láska [i] 13:45 Fišpánská jablíčka [i] 14:45 Čarovné dědictví [i] 16:05 O perlové panně [i] 17:25 Léto s kovbojem [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Láska rohatá [i] 21:29 Výsledky losování Šťastných 10 21:30 Všechnopárty [i] 22:25 Kolo plné hvězd [i] 23:20 Profesionálové [i] 00:15 Eva tropí hlouposti [i] 01:40 Zajímavosti z regionů [i] 02:05 Motiv [i] 02:50 Manéž Bolka Polívky [i] 04:00 Banánové rybičky [i] 04:30 Padající květináč [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Vinitorium Moravicum [i] 06:00 Tycho Brahe [i] 07:00 S kuchařem kolem světa: Nový Zéland [i] 07:55 Chcete mě? ZJ [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Království divočiny: Bělokur horský [i] 09:30 Listonoš v Himálaji [i] 10:25 Cestománie [i] 10:50 Postřehy odjinud [i] 11:00 Tenis: J&T Banka Prague Open 2015 [i] 15:00 Koleje v srdci Arábie [i] 15:30 Predátoři jako filmové hvězdy: Žralok bílý [i] 16:20 Ztracená města starověku 1/3 [i] 17:15 Na cestě po Mauriciu [i] 17:45 Láska včera, dnes a zítra [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Fenomén Underground [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kronika králů [i] 21:00 Pan Selfridge III 6/10 [i] 21:45 Pramen života [i] 23:35 Uvězněni 3/6 [i] 00:25 Letecké katastrofy: Osudné závady [i] 01:20 Kanadská policejní škola: Chtějí být Poirotem, Columbem či 6/8 [i] 02:15 Alžírská válka 1/2 [i] 03:10 Jak u nás končí živnostníci [i] 03:30 V zajetí železné opony [i] 03:45 Život s mistrem [i] 04:00 Osudové okamžiky [i] 04:15 Stopy, fakta, tajemství "Che" v Praze [i] 04:40 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:30 Novashopping 06:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Zloděj mezi námi 572 [i] 07:20 Scooby-Doo: Šapitó [i] 08:45 Ďábel se třemi zlatými vlasy [i] 10:10 Spláchnutej [i] 11:35 Legenda o Jiřím a drakovi [i] 13:15 Hlava rodiny [i] 15:15 50 x a stále poprvé [i] 17:00 Třetí princ [i] 18:30 Ulice 2815 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Čertova nevěsta [i] 22:20 Nesvatbovi [i] 00:25 Šťastný los [i] 02:10 Novashopping 02:40 Prásk [i] 03:30 Kolotoč [i] 03:55 Hlava rodiny [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Ninjago: Zelený nindža [i] 06:55 Winx Club: Všude samá tajemství 17 [i] 07:25 Příšerky s.r.o. [i] 09:35 Tři vejce do skla [i] 11:10 Ať žijí duchové! [i] 12:55 Nebe a dudy [i] 14:45 Křtiny [i] 16:35 Dovolená s Andělem [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Asterix a olympijské hry [i] 22:45 Vymahači [i] 01:15 Sledge [i] 03:10 Tři vejce do skla [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 06:20 Rodinná kliatba 89-90/110 [i] 07:50 Bez servítky [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 V náručí diabla 45/182 [i] 11:25 Zakázaná láska 99-100/158 [i] 13:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 15:00 Víťazstvo lásky 129-130/172 [i] 17:00 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 10/21 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:25 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Smotánka [i] 21:00 Uragán [i] 22:05 Čierna vdova [i] 00:05 Znásilnené [i] 01:50 Čierna vdova [i] 03:15 Bez servítky [i] 04:15 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Umírající zvíře [i] 09:00 Teleshopping 12:05 V zajetí rytmu [i] 13:40 Konspirátor [i] 15:45 Muž, který se směje [i] 17:25 Obyčejní hrdinové [i] 19:25 Návrat pana Ripleyho [i] 21:15 Oldboy [i] 23:05 Vítej v džungli [i] 00:30 Vyhnanec [i] 02:00 Čas hrdinů [i] 03:30 Žena v Berlíně [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 11:00 Snooker [i] 14:00 Cyklistika [i] 15:30 Snooker [i] 18:30 Snooker [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Jezdectví [i] 00:00 Stolní tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Městečko Haven 4: Nesnáze s nesnázemi 10 [i] 06:20 Doylův okrsek 2: Pepek Doyle 2 [i] 07:20 Městečko Haven 4: Výstřel ve tmě 11 [i] 08:20 Městečko Haven 4: Spi, miláčku, spi 12 [i] 09:20 Knihovníci 1: Koruna krále Artuše 1 [i] 10:20 Knihovníci 1: Meč v kameni 2 [i] 11:20 Knihovníci 1: Rohy rozporu 3 [i] 12:20 Knihovníci 1: A Santova půlnější pouť 4 [i] 13:20 Knihovníci 1: A jablko sváru 5 [i] 14:20 Knihovníci 1: Legenda zkázy 6 [i] 15:20 Knihovníci 1: A Pravidlo tří 7 [i] 16:20 Knihovníci 1: A srdce temnoty 8 [i] 17:20 Knihovníci 1: Knihovníci a Město světla 9 [i] 18:20 Knihovníci 1: Knihovníci a Válka osudu 10 [i] 19:20 PREMIÉRA Doylův okrsek 2: Na stojáka 3 [i] 20:20 Námořní hlídka 5: Oběti války 4 [i] 21:20 Městečko Haven 5: Vyvolená 13 [i] 22:20 Dobrá manželka 6 17 [i] 23:20 Správná odpověď [i] 01:30 Panika na Rock Island [i] 03:20 Námořní hlídka 5: Oběti války 4 [i] 04:15 Knihovníci 1: Koruna krále Artuše 1 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Brutální fyzika II 2 [i] 06:00 Motorshow 10 [i] 06:30 HungaRock z prvni ruky 18 [i] 07:35 Oceánští obři0 [i] 08:05 Jak skvěle fotografovat 5 [i] 08:35 V zajetí ledu: Smyčka se utahuje 5 [i] 09:05 Vzdušní dřevorubci 5 [i] 10:00 Farmář a jeho princ 1 [i] 11:00 Utajený šéf - USA 1 [i] 11:55 Velrybí dobrodružství s Nigelem Marvenem 1 [i] 12:55 Před kamerou: Žraloci 1 [i] 14:00 Pohledy Z Kosmu 5 [i] 14:30 Věda kolem nás 1 [i] 14:40 Planeta Země po vymření lidstva: Ozbrojení a bezbranní 8 [i] 15:35 Faraoni, kteří postavili Egypt 1 [i] 16:35 Faraoni, kteří postavili Egypt 2 [i] 17:35 Nákladné delikatesy: Káva 2 [i] 18:05 Vášnivý jedlík - Hledání začíná 2 [i] 19:00 Utajený šéf - USA 10 [i] 20:00 Pohledy Z Kosmu 1 [i] 20:25 Pohledy Z Kosmu 2 [i] 20:55 Věda kolem nás 4