Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 11:00 Chlapi neplačú [i] 12:05 Dr. House III. 4/24 [i] 13:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 3/24 [i] 14:05 Monk I. 11/13 [i] 15:00 Teória veľkého tresku [i] 15:30 Dva a pol chlapa V. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 8/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:45 Rodinné prípady [i] 22:50 Zámena manželiek [i] 00:05 Myšlienky vraha VII. 13/24 [i] 01:00 Agent bez minulosti II. 12/13 [i] 01:50 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 8/24 [i] 02:35 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 3/24 [i] 03:20 Monk I. 11/13 [i] 04:10 Dr. House III. 4/24 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Góly - body - sekundy [i] 05:15 Počasie [i] 05:25 Križovatky medicíny 36 [i] 06:10 5 proti 5 [i] 06:55 Správy RTVS "N" [i] 07:40 Podvodníci v akcii III 13/20 [i] 08:10 Nash Bridges: Nočný vlak 4 [i] 09:00 Policajné oddelenie: Pozri mi do očí 57 [i] 10:00 Lekári: Tváre lásky 64/65 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Križovatky medicíny 37 [i] 15:00 TV ŠANCA [i] 15:25 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Podvodníci v akcii III 14/20 [i] 16:55 Lekári: Napriek plánom 65/65 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Lilly Schönauerová: Láska na druhý pohľad [i] 21:50 Reportéri [i] 22:15 Peklo na kolesách II. 5/10 [i] 23:00 Peklo na kolesách II. 6/10 [i] 23:45 Policajné oddelenie: Pozri mi do očí 57 [i] 00:35 Nash Bridges: Nočný vlak 4 [i] 01:20 Lilly Schönauerová: Láska na druhý pohľad [i] 02:50 Dámsky klub [i] 04:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:25 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 06:35 Správy - Hírek [i] 06:45 Správy RTVS z regiónov [i] 07:00 Správy a komentáre [i] 07:25 Svet zvierat II.: Európske vydry - chytrí plavci [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Zázračný ateliér [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLITORTIČKY [i] 09:00 Osudy umeleckých diel: Prvý paparazzi [i] 09:30 Noc v archíve: Noc v archíve [i] 10:30 Maďarský magazín [i] 10:55 Fokus spotrebiteľ "N" [i] 11:40 Pred rokmi... [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:45 Nestarnúce melódie [i] 13:20 SK DEJINY - Oslobodenie: Osudy elít [i] 14:15 GENERÁCIA - zlaté roky života [i] 14:45 Venček pre starého otca [i] 15:55 Rómsky magazín [i] 16:25 Polícia [i] 16:45 Fokus právo "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Svet zvierat II.: Európske vydry - chytrí plavci [i] 18:30 Separé [i] 18:45 Večerníček: Príbehy s Bublinkou [i] 18:50 Bob a Bobek, králiky z klobúka II [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLITORTIČKY [i] 19:00 Bolek a Lolek idú do sveta: Preteky na póle [i] 19:10 Tao Tao [i] 19:35 Zázračný ateliér [i] 19:40 Narodení v divočine [i] 19:50 100 názorov 2014: Milan Zvada [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Úžasné stavby III.: Najväčšie vodné diela na svete [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:35 Família: Família - Neviditeľný nepriateľ [i] 22:00 "Smrt si říka Engelchen" [i] 00:15 Ambulancia: Kŕčové žily sú už komplikáciou, nie prvým príznakom [i] 00:45 Správy RTVS "N" [i] 01:30 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 NOVINY TV JOJ 05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:10 SÚDNA SIEŇ: Bratsky sa rozdeľme! [i] 08:20 DIVOKÉ KONE [i] 09:45 Pod povrchom 50 [i] 10:50 SÚDNA SIEŇ: Krik a bitka [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:20 Kosti VII. 3 [i] 14:20 PANELÁK XV.: Tragikomédia 45 [i] 15:20 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:40 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 SÚDNA SIEŇ: Lieky [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 DIVOKÉ KONE [i] 21:45 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 23:15 Kosti VII. 4 [i] 00:15 C.S.I.: Kriminálka New York VIII. 3 [i] 01:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 9 [i] 02:10 Super poliši [i] 03:45 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 04:45 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:50 Dom snov VIII. 4 [i] 06:30 Zvierací záchranári II. 13 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie [i] 08:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 9 [i] 09:55 C.S.I.: Kriminálka New York VIII. 2 [i] 10:50 Ničitelia mýtov V. [i] 12:05 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 2 [i] 13:05 Profesionáli III.: Forenzný kriminalista 1 [i] 14:00 Dom snov VIII. 5 [i] 15:00 Simpsonovci XIII. 16,17 [i] 15:55 Zvierací záchranári II. 14 [i] 16:40 Ničitelia mýtov V. [i] 17:40 Magnum IV. 6 [i] 18:45 Simpsonovci XIII. 18,19 [i] 19:40 Profesionáli III.: Sára a sexizmus 2 [i] 20:30 Super poliši [i] 22:35 Hawaii 5.0 V. 10 [i] 23:35 2. svetová vojna v 8 [i] 00:40 Mafstory IV.: Paparazzi, Frankfurt 14,15 [i] 02:20 Ničitelia mýtov II. 11 [i] 03:05 Magnum IV. 6 [i] 03:55 Mafstory IV.: Paparazzi, Frankfurt 14,15 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Jak prosté II. 21 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 24 [i] 09:00 Drzá Jordan VI. 5 [i] 10:00 Vrtažedná čísla III. 10 [i] 11:00 Havaj 5-0 I. 21 [i] 12:00 Jak prosté II. 21 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 24 [i] 14:00 Vrtažedná čísla III. 12 [i] 15:00 Drzá Jordan VI. 6 [i] 16:00 Jak prosté II. 22 [i] 17:00 Havaj 5-0 I. 22 [i] 18:00 Vrtažedná čísla III. 13 [i] 19:00 Vrtažedná čísla III. 14 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 1 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 5 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 9 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 10 [i] 00:00 Havaj 5-0 I. 6 [i] 00:55 Patricia Cornwell: Posedlost [i] 02:40 Havaj 5-0 I. 6 [i] 03:20 Californication VII. 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 5): Panamský průplav/zavážka odpadu 1 [i] 05:35 Jak to dělají? (Series 10): Toaletní papír/absint/kriketové míčky 3 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 18): Buřinky/solární ohřívače vody/sladké housky/elektrostatické reproduktory 12 [i] 06:25 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Neopič se po mně 28 [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 13 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (Series 2): Kradená auta 10 [i] 07:45 Hledači pokladů na aukcích (Series 2): Podivíni z Dallasu 14 [i] 08:10 Rychle a hlasitě (Series 2): Parádní Nomad pro Dalea Jr. 2 [i] 09:05 Záchrana klasických aut (Series 1) 6 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 2): Cesta do nikam 12 [i] 10:50 Zlato z Beringova moře (Series 4): Špatné podmínky 14 [i] 11:40 Rození obchodníc - směna za lepší (Series 2): Itálie 6 [i] 12:35 Obnažená města (Series 2): Benátky – potápějící se město 3 [i] 13:30 Mimořádné projekty (Series 1): Americká metra 3 [i] 14:25 Extrémní stroje (Series 2) 5 [i] 15:20 Extrémní stroje (Series 2) 6 [i] 16:15 Extrémní stroje (Series 2) 7 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 2): Kradená auta 10 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 13 [i] 18:05 Pátá rychlost (Series 22) 5 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 5): Nože/diamanty/cihly 2 [i] 19:30 Jak to dělají? (Series 10): Salát/provaz/inzulin 4 [i] 20:00 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 17 [i] 20:30 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 18 [i] 21:00 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 4 [i] 21:30 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 5 [i] 22:00 Úlovky ze zapadákova (Series 1) 5 [i] 23:00 Pátrání po klasických autech (Series 6): Prominentní vozy 22 [i] 23:30 Pátrání po klasických autech (Series 6): Wayne lyžuje 23 [i] 00:00 Automobilové podzemí (Series 1): Závod do přístavu 3 [i] 00:55 Pouliční psanci (Series 1) 5 [i] 01:50 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 17 [i] 02:15 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 18 [i] 02:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 4 [i] 03:05 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 5 [i] 03:30 Úlovky ze zapadákova (Series 1) 5 [i] 04:20 Pátrání po klasických autech (Series 6): Prominentní vozy 22 [i] 04:45 Pátrání po klasických autech (Series 6): Wayne lyžuje 23 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Designtrend [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Tlusťoch [i] 09:50 Na cestě po Madeiře [i] 10:20 Postřehy odjinud [i] 10:30 Hobby naší doby [i] 10:55 Kousek nebe [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová IV [i] 14:45 Pevnosti [i] 15:05 Kojak III [i] 15:55 Tlusťoch [i] 16:45 Cestománie [i] 17:10 Besipky: Děti na silnici [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Marie Růžička 1/2 [i] 21:10 Gejzír [i] 21:39 Výsledky losování Šťastných 10 21:40 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:40 Motiv [i] 23:25 Kriminálka Paříž [i] 00:10 DoktorKA [i] 01:05 AZ-kvíz [i] 01:50 Kriminalista [i] 02:50 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Fata morgana [i] 05:30 Cesty víry: Shirim Ashirim - Písně mesiánských židů [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Vesmír VI.: Komety a historie lidstva [i] 09:45 Ztracená města starověku 1/3 [i] 10:40 Letecké katastrofy: Osudné závady [i] 11:30 Zemské jádro [i] 12:40 Moje soukromá válka: Bez korupce [i] 13:05 Magické hory [i] 13:25 Krajinou příběhů českých hradů známých i neznámých 4/10 [i] 13:45 Tajemství mrtvých mužů: Smrt [i] 14:35 Království oceánů: Písky a podmořské lesy [i] 15:25 Chcete je? ZJ [i] 15:35 Tycho Brahe [i] 16:35 Největší přírodní katastrofy: Lesní požáry [i] 17:20 Zázračná planeta: Pravda o lvech 2/2 [i] 18:15 Dobrodruh 9/11 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Modrá planeta: Moře mírného pásma [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 S kuchařem kolem světa: Nový [i] 21:00 Cestománie [i] 21:30 Národní klenoty [i] 21:55 EXPO po česku [i] 22:25 Ve jménu vlasti III: Hvězda 12/12 [i] 23:25 Queer: Homofobie, má láska [i] 23:50 Tábor 14 [i] 00:45 Kvarteto [i] 01:15 Cesty víry: Shirim Ashirim - Písně mesiánských židů [i] 01:40 Babylon [i] 02:10 Ta naša kapela [i] 02:35 Sudety - naše trauma [i] 02:55 V zajetí železné opony [i] 03:10 Cestovatel farmářem [i] 03:25 Osudové okamžiky [i] 03:40 Stopy, fakta, tajemství [i] 04:10 Sabotáž [i] 04:35 Dům, který má duši [i] 04:55 Orchideje II. [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2813 [i] 10:10 Výměna manželek [i] 11:25 Dva a půl chlapa IX 2 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Odložené případy: Lepidlo 12 [i] 13:25 Beze stopy III 16 [i] 14:20 Mentalista III: Rudé zlato 15 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Nechci to skončit 265 [i] 16:30 Dva a půl chlapa IX 3 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Miami X: Střelba z vlastních řad 12 [i] 18:30 Ulice 2814 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Zloděj mezi námi 572 [i] 21:30 Prásk [i] 22:10 Zodiac [i] 01:05 Kriminálka Miami X: Střelba z vlastních řad 12 [i] 01:50 Novashopping 02:20 Mentalista III: Rudé zlato 15 [i] 03:40 DO-RE-MI [i] 04:25 Ordinace v růžové zahradě 2: Nechci to skončit 265 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Ninjago: Královští kovotepci [i] 07:00 Winx Club: Noční můra 16 [i] 07:25 Divácké zprávy [i] 07:40 M*A*S*H 96 [i] 08:30 M*A*S*H 97 [i] 09:25 Walker, Texas Ranger IX: Nebezpečná rychlost 19 [i] 10:25 Julie Lescautová VII: Únos 2 [i] 12:25 Wolffův revír III: Stoprocentní alibi 15 [i] 13:30 Komisař Rex I: Pod ulicemi Vídně 13 [i] 14:40 Rosamunde Pilcher: Srdce se nemýlí [i] 16:45 Prima hodinka [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Svatby v Benátkách: Múza nejezdí autobusem 63 [i] 21:35 Kdo je kdo? [i] 22:35 Ano, šéfe! [i] 23:55 Právo a pořádek XVI: Naše myšlení je takovým činí 18 [i] 00:50 Myšlenky zločince VII 23 [i] 01:50 Spravedlnost v krvi II: Slepá spravedlnost 13 [i] 02:40 Walker, Texas Ranger IX: Nebezpečná rychlost 19 [i] 03:25 Wolffův revír III: Stoprocentní alibi 15 [i] 04:15 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 06:20 Rodinná kliatba 87-88/110 [i] 07:45 Bez servítky [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 V náručí diabla 44/182 [i] 11:25 Zakázaná láska 97-98/158 [i] 13:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 15:05 Víťazstvo lásky 127-128/172 [i] 17:00 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 9/21 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:30 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Mentalista IV. 24/24 [i] 21:30 Zakázaná láska 99-100/158 [i] 23:35 Tlkot srdca III. 4/10 [i] 00:30 Stratená duša II. 8/22 [i] 01:20 Priatelia [i] 01:40 Bez servítky [i] 02:30 Smotánka [i] 03:25 Na streche [i] 03:50 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 9/21 [i] 04:30 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Divoké husy [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Legionář [i] 13:55 Milenec je zločinec! [i] 15:40 V zajetí rytmu [i] 17:15 Konspirátor [i] 19:20 Žena v Berlíně [i] 21:35 Čas hrdinů [i] 23:15 Vyhnanec [i] 00:50 Vlak smrti [i] 02:30 Síla diamantů [i] 04:00 Helen [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Formule [i] 09:00 Cyklistika [i] 10:00 Snooker [i] 12:30 Cyklistika [i] 14:00 Snooker [i] 17:00 Tenis [i] 17:15 Watts [i] 18:00 Snooker [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Box [i] 00:00 Snooker [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Městečko Haven 4: William 9 [i] 06:20 Doylův okrsek 2: Žij a nech Doyla 1 [i] 07:20 Městečko Haven 4: Nesnáze s nesnázemi 10 [i] 08:20 Skandál 2: Pravda nebo následky 12 [i] 09:20 Milionový lékař 2: Manželství je jako loterie 10 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 15: Smrt a primadony 3 [i] 12:20 Agentura Jasno 5: Chodidla, teď neselhávejte 2 [i] 13:20 Doylův okrsek 2: Žij a nech Doyla 1