TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 11:00 Chlapi neplačú [i] 12:05 Dr. House III. 3/24 [i] 13:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 2/24 [i] 14:05 Monk I. 10/13 [i] 15:00 Teória veľkého tresku [i] 15:30 Dva a pol chlapa V. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 7/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 CHART SHOW [i] 22:35 Arrow II. 17-18/23 [i] 00:30 Agent bez minulosti II. 11/13 [i] 01:30 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 7/24 [i] 02:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 2/24 [i] 03:00 Monk I. 10/13 [i] 03:45 Dva a pol chlapa V. [i] 04:10 Dr. House III. 3/24 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Góly - body - sekundy [i] 05:20 Počasie [i] 05:25 Križovatky medicíny 35 [i] 06:10 5 proti 5 [i] 06:55 Správy RTVS "N" [i] 07:40 Podvodníci v akcii III 12/20 [i] 08:10 Nash Bridges: Vlámačky 3 [i] 09:00 Policajné oddelenie: Odvaha prehovoriť 56 [i] 10:00 Lekári: Nádeje a obavy 63/65 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:35 Križovatky medicíny 36 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Podvodníci v akcii III 13/20 [i] 17:00 Lekári: Tváre lásky 64/65 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Krajina strelcov [i] 22:30 Sprisahanie [i] 00:05 Policajné oddelenie: Odvaha prehovoriť 56 [i] 01:00 Nash Bridges: Vlámačky 3 [i] 01:45 Reportéri [i] 02:15 Občan za dverami [i] 02:40 Dámsky klub [i] 04:15 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:25 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 06:35 Správy - Hírek [i] 06:45 Správy RTVS z regiónov [i] 07:00 Správy a komentáre [i] 07:25 Svet zvierat II.: Medvedie kúpele [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Fidlibumove rozprávky [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - ČERTOVSKÁ BABA [i] 09:05 Koniec Červeného Októbra [i] 09:50 Život na špičkách [i] 10:15 Rusínsky magazín [i] 10:45 Fokus zdravie "N" [i] 11:30 Ambulancia: Kŕčové žily sú už komplikáciou, nie prvým príznakom [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:50 Muzika z Terchovej [i] 13:00 Večera s Havranom [i] 14:20 Slovenská advokátska komora [i] 14:50 VAT [i] 15:25 TU SME DOMA [i] 15:55 Maďarský magazín [i] 16:25 Tempo: Tempo [i] 16:45 Fokus spotrebiteľ "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Osudy umeleckých diel: Prvý paparazzi [i] 18:25 Test magazín: Lovecké salámy [i] 18:35 HiSTORY [i] 18:45 Večerníček: Príbehy s Bublinkou [i] 18:50 Bob a Bobek, králiky z klobúka II [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - ČERTOVSKÁ BABA [i] 19:00 Bolek a Lolek idú do sveta: Zlaté mesto Inkov [i] 19:10 Tao Tao [i] 19:35 Zázračný ateliér [i] 19:40 Narodení v divočine [i] 19:50 100 názorov 2014: Janka Milan Laššáková [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 SK DEJINY - Oslobodenie: Osudy elít [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:35 Atentát [i] 23:15 Diagnózy svedomia [i] 23:40 Polícia [i] 23:55 Profesionál [i] 00:15 Autosalón [i] 00:40 Správy RTVS "N" [i] 01:25 ArtSpektrum [i] 01:35 Svet zvierat II.: Medvedie kúpele [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 NOVINY TV JOJ 05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:10 SÚDNA SIEŇ: Ty si rybár? [i] 08:20 DIVOKÉ KONE [i] 09:45 Pod povrchom 49 [i] 10:55 SÚDNA SIEŇ: Koketa [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:20 Kosti VII. 2 [i] 14:20 PANELÁK XV.: Pútavé vzrušenie 44 [i] 15:20 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:40 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 SÚDNA SIEŇ: Krstný syn [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 DIVOKÉ KONE [i] 21:45 PANELÁK XV.: Tragikomédia 45 [i] 22:50 Kosti VII. 3 [i] 23:50 C.S.I.: Kriminálka New York VIII. 2 [i] 00:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 8 [i] 01:50 Kriminálka San Francisco 12,13/13 [i] 03:25 PANELÁK XV.: Tragikomédia 45 [i] 04:10 DIVOKÉ KONE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 100 rokov svedectiev [i] 05:50 Dom snov VIII. 3 [i] 06:30 Zvierací záchranári II. 12 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie [i] 08:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 8 [i] 09:55 C.S.I.: Kriminálka New York VIII. 1/18 [i] 10:50 Ničitelia mýtov V. [i] 12:10 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 1/24 [i] 13:05 Profesionáli II.: Nudisti 15 [i] 14:00 Dom snov VIII. 4 [i] 15:00 Simpsonovci XIII. 14,15 [i] 15:55 Zvierací záchranári II. 13 [i] 16:40 Ničitelia mýtov V. [i] 17:45 Magnum IV. 5 [i] 18:45 Simpsonovci XIII. 16,17 [i] 19:40 Profesionáli III.: Forenzný kriminalista 1 [i] 20:30 Malý unavený Joe [i] 23:05 Bojová jednotka [i] 01:10 Mafstory IV.: Zločin a trest, Hotel 12,13 [i] 02:40 Ničitelia mýtov II. 10 [i] 03:30 Magnum IV. 5 [i] 04:15 Mafstory IV. 12,13 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Hannibal Post Mortem 4 [i] 07:15 Jak prosté II. 20 [i] 08:10 Námořní vyšetřovací služba VIII. 23 [i] 09:10 Drzá Jordan VI. 4 [i] 10:10 Vrtažedná čísla III. 8 [i] 11:10 Havaj 5-0 I. 20 [i] 12:05 Jak prosté II. 20 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 23 [i] 14:00 Vrtažedná čísla III. 9 [i] 15:00 Drzá Jordan VI. 5 [i] 16:00 Jak prosté II. 21 [i] 17:00 Havaj 5-0 I. 21 [i] 18:00 Vrtažedná čísla III. 10 [i] 19:00 Vrtažedná čísla III. 12 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 24 [i] 21:00 Myšlenky zločince X. 7 [i] 21:55 Myšlenky zločince X. 8 [i] 22:50 Patricia Cornwell: Posedlost [i] 00:45 Vrtažedná čísla III. 11 [i] 01:45 Vrtažedná čísla III. 12 [i] 02:30 Havaj 5-0 I. 21 [i] 03:15 Californication VII. 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 4): Tryskový motor/ Zbraně/Hořící auto 6 [i] 05:35 Jak to dělají? (Series 10): Šafrán/ledové silnice/Shelby 2 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 18): Blistrové obaly/kráječ do lahůdkářství/ústřice/korouhvičky 11 [i] 06:25 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Donův svět 27 [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 12 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (Series 2): Kalifornské pikle 9 [i] 07:45 Hledači pokladů na aukcích (Series 2): V Texasu je všechno větší 13 [i] 08:10 Rychle a hlasitě (Series 2): Ford Galaxie - /Nash Healey (Díl 1) 2 [i] 09:05 Záchrana klasických aut (Series 1): Cadillac 5 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 2): Proti proudu řeky 11 [i] 10:50 Zlato z Beringova moře (Series 4): Táta řídí Cadillac 13 [i] 11:40 Rození obchodníc - směna za lepší (Series 2): Polsko 5 [i] 12:35 Rychle a hlasitě (Series 2): Vůbec první vozy Firebird: (Díl 19) 1 [i] 13:30 Dílna zatracenců (Series 1): Nadšení z vozu Gasser 3 [i] 14:25 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 8 [i] 15:20 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 9 [i] 16:15 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 10 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 2): Kalifornské pikle 9 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 12 [i] 18:05 Pátá rychlost (Series 22) 4 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 5): Panamský průplav/zavážka odpadu 1 [i] 19:30 Jak to dělají? (Series 10): Toaletní papír/absint/kriketové míčky 3 [i] 20:00 Odborníci na domy v korunách stromů (Series 3): Srub pro horolezce v Kentucky 5 [i] 21:00 Akvária na míru (Series 4): Obrovský telefon 5 [i] 22:00 Odborník na bazény (Series 1): Bazén u útesu 1 [i] 23:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 8 [i] 00:00 Aljaška - poslední hranice (Series 3): Cyklus života 12 [i] 00:55 Lety po divoké Aljašce (Series 1): Zelenáč Ben 5 [i] 01:50 Odborníci na domy v korunách stromů (Series 3): Srub pro horolezce v Kentucky 5 [i] 02:40 Akvária na míru (Series 4): Obrovský telefon 5 [i] 03:30 Odborník na bazény (Series 1): Bazén u útesu 1 [i] 04:20 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 8 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Tlusťoch [i] 09:50 Na cestě po Thajsku [i] 10:35 13. komnata Petra Kotvalda [i] 11:05 Vyprávěj [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová IV [i] 14:45 Pevnosti [i] 15:05 Kojak III [i] 15:55 Tlusťoch [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Kousek nebe [i] 21:05 DoktorKA [i] 21:59 Výsledky losování Šťastných 10 22:00 Místo činu - Schimanski [i] 23:35 MI5 X 6/6 [i] 00:30 AZ-kvíz [i] 00:55 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 02:00 Na stopě [i] 02:25 Dobré ráno [i] 04:55 Království za koně [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Zachraňme obojživelníky! [i] 05:15 Ráj mezi odpadky [i] 05:30 Uchem jehly [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Století létání 16/26 [i] 09:55 Ve víru války 3/3 [i] 10:45 Náš venkov: Poslední z Vrbice [i] 11:10 Ta naša kapela [i] 11:40 Folklorika [i] 12:05 Cesta ze dna 5/8 [i] 12:55 Kvarteto [i] 13:20 Netopýrolog [i] 13:45 Kanadská policejní škola: Chtějí být Poirotem, Columbem či 6/8 [i] 14:40 Král Artuš [i] 15:30 Vinitorium Moravicum [i] 15:50 Chcete je? ZJ [i] 16:00 Klíč [i] 16:25 S kuchařem kolem světa: Mauricius [i] 17:20 Ostrovy snů: Réunion [i] 18:15 Království divočiny: Bělokur horský [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Predátoři jako filmové hvězdy: Žralok bílý [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Menorca plná záhad a vzrušujících tradic [i] 21:00 Na cestě po Mauriciu [i] 21:30 Dobrodruh 9/11 [i] 22:00 Kmeny: Tuning [i] 22:25 Mistři [i] 23:50 Uvězněni 2/6 [i] 00:40 Moje soukromá válka: Bez korupce [i] 01:10 Křesťanský magazín [i] 01:35 Chcete mě? ZJ [i] 02:05 Náš venkov: Poslední z Vrbice [i] 02:30 V domácím vězení [i] 02:50 V zajetí železné opony [i] 03:00 Na samotě s divočákem [i] 03:15 Osudové okamžiky [i] 03:30 Stopy, fakta, tajemství [i] 04:00 Sabotáž [i] 04:25 Měšťanský dům v Olomouci [i] 04:45 Poodří [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2812 [i] 10:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Všechno je jednou poprvé 571 [i] 11:25 Dva a půl chlapa IX 1 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Odložené případy: Ofelie 11 [i] 13:25 Beze stopy III 15 [i] 14:20 Mentalista III: Krev za krev 14 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: MUDr. Pingl 264 [i] 16:30 Dva a půl chlapa IX 2 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Miami X: Korunka pro královnu 11 [i] 18:30 Ulice 2813 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Výměna manželek [i] 21:30 Námořní vyšetřovací služba XI: Alibi 8 [i] 22:30 Ninja 2: Pomsta [i] 00:15 Kriminálka Miami X: Korunka pro královnu 11 [i] 01:00 Mentalista III: Krev za krev 14 [i] 01:45 Novashopping 02:15 Áčko: Vzrušuju vás u tyče! [i] 03:15 DO-RE-MI [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: MUDr. Pingl 264 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Ninjago: Jedno kousnutí bolí dvakrát [i] 07:00 Winx Club: S poctivostí nejdál dojdeš 15 [i] 07:25 Divácké zprávy [i] 07:40 M*A*S*H 95 [i] 08:30 M*A*S*H 96 [i] 09:25 Walker, Texas Ranger IX: Legendy kickboxingu 18 [i] 10:25 Julie Lescautová VII: Predátoři 1 [i] 12:25 Wolffův revír III: Strach z létání 14 [i] 13:30 Komisař Rex I: Přines mi hlavu Beethovena 12 [i] 14:40 Rosamunde Pilcher: Šťastná náhoda [i] 16:45 Prima hodinka [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Všechny moje lásky: Nejlepší kamarádky 16 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:35 Telebazar [i] 23:45 Hawaii 5-0 IV: Cti otce svého 10 [i] 00:45 Myšlenky zločince VII 22 [i] 01:40 Firma: Kapitola sedmá 7 [i] 02:30 Walker, Texas Ranger IX: Legendy kickboxingu 18 [i] 03:15 Wolffův revír III: Strach z létání 14 [i] 04:05 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 06:20 Rodinná kliatba 85-86/110 [i] 07:50 Bez servítky [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 V náručí diabla 43/182 [i] 11:25 Zakázaná láska 95-96/158 [i] 13:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 15:05 Víťazstvo lásky 125-126/172 [i] 17:00 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 8/21 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:30 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Mentalista IV. 23/24 [i] 21:30 Zakázaná láska 97-98/158 [i] 23:30 Tlkot srdca III. 3/10 [i] 00:25 Stratená duša II. 7/22 [i] 01:10 Priatelia [i] 01:30 Bez servítky [i] 02:20 Smotánka [i] 03:30 Na streche [i] 03:50 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 8/21 [i] 04:35 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Kitaro a odvěká kletba [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Vášeň v tanci [i] 14:05 Tajemství prstenu [i] 16:10 Legionář [i] 18:00 Milenec je zločinec! [i] 19:40 Helen [i] 21:45 Síla diamantů [i] 23:25 Vlak smrti [i] 01:10 Re-cyklace [i]