TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 11:00 Chlapi neplačú [i] 12:05 Dr. House III. 2/24 [i] 13:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 1/24 [i] 14:05 Monk I. 9/13 [i] 15:00 Teória veľkého tresku [i] 15:30 Dva a pol chlapa V. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 6/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:45 Rodinné prípady [i] 22:50 Zámena manželiek [i] 00:00 Myšlienky vraha VII. 12/24 [i] 01:00 Agent bez minulosti II. 10/13 [i] 01:45 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 6/24 [i] 02:35 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 1/24 [i] 03:25 Monk I. 9/13 [i] 04:10 Dr. House III. 2/24 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Góly - body - sekundy [i] 05:20 Počasie [i] 05:30 Križovatky medicíny 34 [i] 06:10 5 proti 5 [i] 06:55 Správy RTVS "N" [i] 07:40 Podvodníci v akcii III 11/20 [i] 08:10 Nash Bridges: Tvrdý úder 2 [i] 08:55 Policajné oddelenie: Piráti na cestách 55 [i] 10:00 Nečakané stretnutia [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Zmena [i] 14:35 Križovatky medicíny 35 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Podvodníci v akcii III 12/20 [i] 17:00 Lekári: Nádeje a obavy 63/65 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nikto nie je dokonalý [i] 21:30 Slovensko chutí [i] 22:05 Súboj s časom: Padlý anjel 16/24 [i] 22:50 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka X.: Odložené sny 9/24 [i] 23:30 Policajné oddelenie: Piráti na cestách 55 [i] 00:25 Súboj s časom: Padlý anjel 16/24 [i] 01:10 Inšpektor Rocca: Syn [i] 02:45 Dámsky klub [i] 04:20 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:25 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 06:35 Správy - Hírek [i] 06:45 Správy RTVS z regiónov [i] 07:00 Správy a komentáre [i] 07:25 Svet zvierat II.: Roztomilí vlamači [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Trpaslíci [i] 08:55 Mláďatá: Lesné domčeky [i] 09:10 Pesničky z Hviezdičky: Anjeli [i] 09:15 Výnimočné ženy: Amelia Earhart [i] 10:05 Vašimi očami: Andalúzia [i] 10:30 Národnostný magazín: Nemecký [i] 11:00 Fokus práca "N" [i] 11:45 Športové ozveny [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:40 Podpolianske obrázky [i] 13:10 Dve Anny [i] 13:55 5 minút po dvanástej: VARÍ SA TO, PEČIE SA TO [i] 14:55 Família: Família - TRI GENERÁCIE pod jednou strechou [i] 15:35 Orientácie [i] 16:05 Rusínsky magazín [i] 16:30 7 osobností z Banskej Bystrice : Anastasija Kuzmina [i] 16:45 Fokus zdravie "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Na ceste po Česku: Na ceste po Karlovarskom kraji [i] 18:25 Encyklopédia slovenských obcí: Ždiar [i] 18:45 Večerníček: Príbehy s Bublinkou [i] 18:50 Bob a Bobek, králiky z klobúka II [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - AFRIKA [i] 19:00 Bolek a Lolek idú do sveta: Na ostrovoch Polynézie [i] 19:10 Tao Tao [i] 19:35 Zázračný ateliér [i] 19:40 Narodení v divočine [i] 19:50 100 názorov 2014: Daniela Mužíková [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Koniec Červeného Októbra [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:35 Ambulancia: Kŕčové žily sú už komplikáciou, nie prvým príznakom [i] 22:00 Večera s Havranom [i] 23:15 Momentky [i] 00:50 On air [i] 01:10 Kvarteto [i] 01:35 Správy RTVS "N" [i] 02:25 ArtSpektrum [i] 02:30 Svet zvierat II.: Roztomilí vlamači [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 NOVINY TV JOJ 05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:10 SÚDNA SIEŇ: Zadlžení po uši [i] 08:25 DIVOKÉ KONE [i] 09:45 Pod povrchom 48 [i] 10:55 SÚDNA SIEŇ: Hajtra [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:20 Kosti VII. 1/13 [i] 14:20 PANELÁK XV.: Striptér 43 [i] 15:20 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:40 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 SÚDNA SIEŇ: Zmizni z nášho života! [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 DIVOKÉ KONE [i] 21:45 PANELÁK XV.: Pútavé vzrušenie 44 [i] 22:50 Kosti VII. 2 [i] 23:50 C.S.I.: Kriminálka New York VIII. 1/18 [i] 00:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 7 [i] 01:50 Kriminálka San Francisco 10,11 [i] 03:25 PANELÁK XV.: Pútavé vzrušenie 44 [i] 04:10 DIVOKÉ KONE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Ničitelia mýtov II. 8 [i] 05:50 Dom snov VIII. 2 [i] 06:30 Zvierací záchranári II. 10 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie [i] 08:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 7 [i] 10:00 Biele goliere IV. 2 [i] 10:50 Ničitelia mýtov V. [i] 12:10 C.S.I.: Kriminálka Miami 24/24 [i] 13:05 Profesionáli II.: Poslankyňa 14 [i] 14:00 Dom snov VIII. 3 [i] 15:00 Simpsonovci XIII. 12,13 [i] 16:00 Zvierací záchranári II. 12 [i] 16:40 Ničitelia mýtov V. [i] 17:45 Magnum IV. 4 [i] 18:45 Simpsonovci XIII. 14,15 [i] 19:40 Profesionáli II.: Nudisti 15 [i] 20:30 Bojová jednotka [i] 22:35 Jedinečné letisko v Dubaji 9 [i] 23:50 Letecké katastrofy IX. 3 [i] 00:50 Mafstory IV.: Sestrička, Deti 10,11 [i] 02:30 Ničitelia mýtov II. 9 [i] 03:20 Magnum IV. 4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Jak prosté II. 19 [i] 08:10 Námořní vyšetřovací služba VIII. 22 [i] 09:10 Drzá Jordan VI. 3 [i] 10:10 Vrtažedná čísla III. 6 [i] 11:10 Havaj 5-0 I. 19 [i] 12:10 Jak prosté II. 19 [i] 13:10 Námořní vyšetřovací služba VIII. 22 [i] 14:10 Vrtažedná čísla III. 7 [i] 15:10 Drzá Jordan VI. 4 [i] 16:10 Jak prosté II. 20 [i] 17:05 Havaj 5-0 I. 20 [i] 18:00 Vrtažedná čísla III. 8 [i] 19:00 Vrtažedná čísla III. 9 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 23 [i] 21:00 Jak prosté III. 12 [i] 22:00 Vzpomínky III. 11 [i] 23:00 Falco II. 5 [i] 00:15 Myšlenky zločince IX. 21 [i] 01:15 Jak prosté III. 12 [i] 02:10 Vzpomínky III. 11 [i] 02:55 Falco II. 5 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 4): Černé skříňky/Parní turbína/Závodní auto 5 [i] 05:35 Jak to dělají? (Series 10): Opály/kaskadérská letadla/nugát 1 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 18): Manžetové knoflíčky/borůvkové taštičky/přístrojové desky/kameninové zboží 10 [i] 06:25 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Ursula tě nemá moc v lásce 26 [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 11 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (Series 2): Poklady v bednách 8 [i] 07:45 Hledači pokladů na aukcích (Series 2): Nezastavitelný Ton 12 [i] 08:10 Rychle a hlasitě (Series 1): Ford Galaxie – 1. část/soutěž v plavkách 28 [i] 09:05 Záchrana klasických aut (Series 1): Mustang 4 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 2): Ostrov hrochů 10 [i] 10:50 Zlato z Beringova moře (Series 4): Nikdo nezůstane pozadu 12 [i] 11:40 Rození obchodníc - směna za lepší (Series 2): USA 4 [i] 12:35 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 1) 4 [i] 13:30 Aljaška - bitva v zátoce (Series 1): Soupeření začíná 1 [i] 14:25 Odborníci na domy v korunách stromů (Series 2): Santova dílna 2 [i] 15:20 Odborníci na domy v korunách stromů (Series 2): Pozorovatelna medvědů černých 3 [i] 16:15 Odborníci na domy v korunách stromů (Series 2): Odpočinek s motýly 4 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 2): Poklady v bednách 8 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 11 [i] 18:05 Pátá rychlost (Series 22) 3 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 4): Tryskový motor/ Zbraně/Hořící auto 6 [i] 19:30 Jak to dělají? (Series 10): Šafrán/ledové silnice/Shelby 2 [i] 20:00 Pekelné silnice [i] 21:00 Rebelové zamrzlého jezera (Series 1): Medvědi a pasti 3 [i] 22:00 Aljaška - poslední hranice (Series 4): Nároky, plechovky a sruby 9 [i] 23:00 Ďábelská jízda (Series 2): Nevázaní 5 [i] 00:00 Zápasníci (Series 1): Budování bratrstva 5 [i] 00:55 Hlídači čtvrtí (Series 1) 4 [i] 01:50 Pekelné silnice [i] 02:40 Rebelové zamrzlého jezera (Series 1): Medvědi a pasti 3 [i] 03:30 Aljaška - poslední hranice (Series 4): Nároky, plechovky a sruby 9 [i] 04:20 Ďábelská jízda (Series 2): Nevázaní 5 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Tlusťoch [i] 09:50 Na cestě po Mexiku [i] 10:20 Postřehy odjinud [i] 10:25 Reportéři ČT [i] 11:05 Polopatě [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová IV [i] 14:45 Pevnosti [i] 15:05 Kojak III [i] 15:55 Tlusťoch [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Léto s kovbojem [i] 22:24 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 22:25 Král Králů [i] 00:00 Otec Brown II [i] 00:45 AZ-kvíz [i] 01:10 Kalendárium [i] 01:25 Sváteční slovo doktora Jaroslava Maxe Kašparů [i] 01:30 Objektiv [i] 02:00 Banánové rybičky [i] 02:30 Zahrada je hra [i] 02:50 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Křivé jezero [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 City Folk 2014: Sarajevo [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Ostrovy snů: Réunion [i] 09:55 Náš původ: Vnitřnosti [i] 10:50 Dobrodruh: Výprava do žlutého pekla! V 8/11 [i] 11:15 Nedej se [i] 12:10 Mít nebo být? [i] 12:35 Auto Moto Revue [i] 13:00 Magické hory [i] 13:20 Vzestup a pád NSDAP: Konečné řešení 7/10 [i] 14:10 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:00 Tajemství mrtvých mužů: Smrt [i] 15:45 Tajemství 2. sv. války: Zkáza křižníku Scharnhorst [i] 16:40 Vesmír VI.: Komety a historie lidstva [i] 17:25 Modrá planeta: Moře mírného pásma [i] 18:15 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Království oceánů: Modré hlubiny [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Vzestup a pád NSDAP: Spiknutí a přeludy 8/10 [i] 20:55 Letecké katastrofy: Osudné závady [i] 21:45 Moje soukromá válka: Bez korupce [i] 22:15 Revizor [i] 23:25 Město žen V [i] 23:50 Luther 6/6 [i] 00:45 Jak zrekonstruovat dinosaura [i] 01:35 Babylon [i] 02:05 Boj o děti [i] 02:20 V zajetí železné opony [i] 02:35 Sporťák z vesnice [i] 02:50 Osudové okamžiky [i] 03:05 Stopy, fakta, tajemství [i] 03:35 Sabotáž [i] 04:00 Špačkova vila [i] 04:30 Vltavský luh [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2811 [i] 10:10 Doktoři z Počátků: Hra 112 [i] 11:25 Dva a půl chlapa VIII 16 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Odložené případy: Stopař 10 [i] 13:20 Beze stopy III 14 [i] 14:15 Mentalista III: Rudý poplach 13 [i] 15:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Hřebíčkový sen 263 [i] 16:30 Dva a půl chlapa IX 1 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Miami X: Nezvěstní 10 [i] 18:30 Ulice 2812 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Všechno je jednou poprvé 571 [i] 21:30 Víkend: Kámen, nůžky, papír [i] 22:35 Kriminálka Las Vegas IV: Zběsilé dospívání 10 [i] 23:25 Bezohlední 1 [i] 00:15 Kriminálka Miami X: Nezvěstní 10 [i] 01:00 Mentalista III: Rudý poplach 13 [i] 01:40 Novashopping 02:15 Mentalista VI: Velký rudý drak 7 [i] 03:15 DO-RE-MI [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Hřebíčkový sen 263 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Ninjago: Tik tak [i] 07:00 Winx Club: Zmatená Bloom 14 [i] 07:25 Divácké zprávy [i] 07:40 M*A*S*H 94 [i] 08:30 M*A*S*H 95 [i] 09:25 Walker, Texas Ranger IX: Loupeživí rytíři 17 [i] 10:25 Julie Lescautová VI: Do posledního dechu 13 [i] 12:25 Wolffův revír III: Obviněný: doktor Fried 13 [i] 13:30 Komisař Rex I: Smrtící medvídci 11 [i] 14:40 Rosamunde Pilcher: Očima lásky [i] 16:45 Prima hodinka [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Svatby v Benátkách: Andy má talent 62 [i] 21:35 Očima Josefa Klímy [i] 22:20 Ano, šéfe! [i] 23:30 Cesty k úspěchu [i] 23:45 Kriminálka Stuttgart IV: Němé oběti 17 [i] 00:45 Spravedlnost v krvi IV: Tajné dohody 19 [i] 01:40 Firma: Kapitola šestá 6 [i] 02:30 Walker, Texas Ranger IX: Loupeživí rytíři 17 [i] 03:15 Wolffův revír III: Obviněný: doktor Fried 13 [i] 04:05 Prima ZOOM SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i] 04:35 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 06:15 Rodinná kliatba 83-84/110 [i] 07:45 Bez servítky [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 V náručí diabla 42/182 [i] 11:25 Zakázaná láska 93-94/158 [i] 13:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 15:05 Víťazstvo lásky 123-124/172 [i] 17:05 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 7/21 [i] 18:05 Priatelia [i] 18:35 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Mentalista IV. 22/24 [i] 21:30 Zakázaná láska 95-96/158 [i] 23:30 Tlkot srdca III. 2/10 [i] 00:20 Stratená duša II. 6/22 [i] 01:05 Priatelia [i] 01:30 Bez servítky [i] 02:15 Smotánka [i] 03:05 Na streche [i] 03:55 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 7/21 [i] 04:35 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Agora [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Žhavé nápady