TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 12:05 Dr. House III. 1/24 [i] 13:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 24/24 [i] 14:05 Monk I. 8/13 [i] 15:05 Teória veľkého tresku [i] 15:30 Dva a pol chlapa V. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 5/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:45 Kredenc [i] 22:25 Projekt X (HD) [i] 00:10 Dva a pol chlapa V. [i] 00:40 Teória veľkého tresku [i] 01:05 Agent bez minulosti II. 9/13 [i] 01:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 5/24 [i] 02:35 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 24/24 [i] 03:25 Monk I. 8/13 [i] 04:10 Dr. House III. 1/24 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Góly - body - sekundy [i] 05:20 Počasie [i] 05:25 Križovatky medicíny 33 [i] 06:10 5 proti 5 [i] 06:55 Správy RTVS "N" [i] 07:40 Podvodníci v akcii III 10/20 [i] 08:10 Nash Bridges: Genezis 1 [i] 09:00 Policajné oddelenie: Bleskový únos 54 [i] 10:00 Lekári: Každý má svojho nepriateľa 62/65 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Taxík [i] 14:30 HiSTORY [i] 14:35 Križovatky medicíny 34 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Podvodníci v akcii III 11/20 [i] 16:55 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Kondomédia [i] 21:40 Sanitka II. 10/13 [i] 22:40 Hlavný podozrivý - newyorské prípady: Nádherná mozaika 10/13 [i] 23:20 Policajné oddelenie: Bleskový únos 54 [i] 00:15 Nash Bridges: Genezis 1 [i] 01:00 Autosalón [i] 01:25 Kondomédia [i] 02:45 Dámsky klub [i] 04:20 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:10 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:15 Národnostné správy [i] 07:25 Svet zvierat II.: Nosáľ koati - drzý medvedík [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Medveď Mrmláč [i] 08:50 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál -ŠTIKÚTKA [i] 08:55 Mláďatá: Kamzičia škôlka [i] 09:10 Posledná fáza zatmenia [i] 10:10 Tvárou v tvár [i] 10:40 Fokus rodina "N" [i] 11:30 Živá panoráma [i] 11:55 ArtSpektrum [i] 12:00 Piesne moje,piesne [i] 12:30 Pod cudzím nebom [i] 13:55 Magazín Ligy majstrov [i] 14:25 Odpískané [i] 14:50 Športové ozveny [i] 15:30 Autosalón [i] 15:55 Národnostný magazín: Nemecký [i] 16:20 Profesionál [i] 16:45 Fokus práca "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Vašimi očami: Andalúzia [i] 18:25 Necelebrity: Pavol Hrehorčák [i] 18:35 HiSTORY [i] 18:45 Večerníček: Príbehy s Bublinkou [i] 18:50 Bob a Bobek, králiky z klobúka II [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál -ŠTIKÚTKA [i] 19:05 Bolek a Lolek idú do sveta: Po stopách bengálskeho tygra [i] 19:10 Tao Tao [i] 19:35 Zázračný ateliér [i] 19:40 Narodení v divočine [i] 19:50 100 názorov 2014: Alexander Mušinka [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Výnimočné ženy: Amelia Earhart [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:35 VAT [i] 22:05 Baader Meinhof Komplex [i] 00:30 A predsa sa točí [i] 01:10 Správy RTVS "N" [i] 02:00 ArtSpektrum [i] 02:05 Svet zvierat II.: Nosáľ koati - drzý medvedík [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:15 SÚDNA SIEŇ: Môžeš niekoho otráviť [i] 08:25 Rodinné záležitosti: Tajomná láska, Voyeur [i] 09:45 Pod povrchom 47 [i] 10:50 SÚDNA SIEŇ: Všetci ma videli holú [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:55 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XV. 1/18 [i] 13:50 Tarzan 2 [i] 15:20 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:40 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 SÚDNA SIEŇ: Syn v ohrození [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 DIVOKÉ KONE [i] 21:45 PANELÁK XV.: Striptér 43 [i] 22:50 Kosti VII. 1/13 [i] 23:55 Králi ulice 2 [i] 02:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 6 [i] 02:45 Kriminálka San Francisco 9 [i] 03:25 PANELÁK XV.: Striptér 43 [i] 04:10 DIVOKÉ KONE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 05:55 Dom snov VIII. 1/22 [i] 06:35 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie [i] 08:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 6 [i] 10:00 Odplata [i] 12:25 Agentka bez minulosti III. 5 [i] 13:25 Profesionáli II.: Čierna vdova 13 [i] 14:25 Dom snov VIII. 2 [i] 15:20 Zvierací záchranári II. 10,11 [i] 16:40 Ničitelia mýtov V. [i] 17:45 Magnum IV. 3 [i] 18:45 Simpsonovci XIII. 12,13 [i] 19:40 Profesionáli II.: Poslankyňa 14 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XV. 5 [i] 21:30 C.S.I.: Kriminálka New York V. 5 [i] 22:25 Biele goliere IV. 2 [i] 23:20 Agentka bez minulosti III. 5 [i] 00:20 Mafstory IV.: Prvý apríl, Červená ortuť 8,9 [i] 01:55 Ničitelia mýtov II. 8 [i] 02:45 Magnum IV. 3 [i] 03:30 Mafstory IV.: Prvý apríl, Červená ortuť 8,9 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Jak prosté II. 18 [i] 08:05 Námořní vyšetřovací služba VIII. 21 [i] 09:05 Drzá Jordan VI. 1 [i] 10:05 Vrtažedná čísla III. 4 [i] 11:05 Havaj 5-0 I. 18 [i] 12:05 xXx: Nová dimenze [i] 14:00 Vrtažedná čísla III. 5 [i] 15:00 Drzá Jordan VI. 3 [i] 16:00 Jak prosté II. 19 [i] 17:00 Havaj 5-0 I. 19 [i] 18:00 Vrtažedná čísla III. 6 [i] 19:00 Vrtažedná čísla III. 7 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 22 [i] 21:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 2 [i] 21:55 Tajnosti a lži I. 9 [i] 22:55 Myšlenky zločince X. 6 [i] 23:55 Strážce pořádku V. 5 [i] 01:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 2 [i] 01:55 Tajnosti a lži I. 9 [i] 02:40 Strážce pořádku V. 5 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 2 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 18): Závodní auta/vepřový závin/vodotrysky/umělé kamenné ornamenty 9 [i] 06:25 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Chudák Bogart 25 [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 10 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (Series 2): Brnění a Drákula 7 [i] 07:45 Hledači pokladů na aukcích (Series 2): Bostonští dražitelé 11 [i] 08:10 Rychle a hlasitě (Series 1): Oprava Ferrari, 2. část/REO 1917 27 [i] 09:05 Záchrana klasických aut (Series 1) 3 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 2): Návrat z Afriky 9 [i] 10:50 Zlato z Beringova moře (Series 4): Nejistý cíl 11 [i] 11:40 Rození obchodníc - směna za lepší (Series 2): Brazílie 3 [i] 12:35 Aljašská železnice (Series 2): Příliš vzdálený most 7 [i] 13:30 Megastavitelé (Series 5): Vodní elektrárna na kanadské řece Toba 3 [i] 14:25 Nejhrůznější záběry (Series 2): Lety 1 [i] 15:20 Nejhrůznější záběry (Series 2) 3 [i] 16:15 Nejhrůznější záběry (Series 2) 4 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 2): Brnění a Drákula 7 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 10 [i] 18:05 Pátá rychlost (Series 22) 2 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 4): Černé skříňky/Parní turbína/Závodní auto 5 [i] 19:30 Jak to dělají? (Series 10): Opály/kaskadérská letadla/nugát 1 [i] 20:00 Zlatá horečka (Series 5): Zlatá cesta 13 [i] 21:00 Zlato z Beringova moře (Series 4): Nikdo nezůstane pozadu 12 [i] 22:00 Nazí a vystrašení (Series 1): Trest v Panamě 2 [i] 23:00 Zkus přežít (Series 2): Totální neúspěch 1 [i] 00:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 1) 4 [i] 00:55 Nejhrůznější záběry (Series 1): Přistání letadel 1 [i] 01:50 Zlatá horečka (Series 5): Zlatá cesta 13 [i] 02:40 Zlato z Beringova moře (Series 4): Nikdo nezůstane pozadu 12 [i] 03:30 Nazí a vystrašení (Series 1): Trest v Panamě 2 [i] 04:20 Zkus přežít (Series 2): Totální neúspěch 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Designtrend [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Hercule Poirot [i] 09:50 Na cestě po severním Altiplanu [i] 10:35 168 hodin [i] 11:05 Svět rekordů a kuriozit - speciál [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová IV [i] 14:45 Pevnosti [i] 15:05 Kojak III [i] 15:55 Tlusťoch [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Panoptikum Města pražského: Atentát na ministerského předsedu 3/10 [i] 21:10 Reportéři ČT [i] 21:49 Výsledky losování Šťastných 10 21:50 Kriminalista [i] 22:50 Na stopě [i] 23:15 Profesionálové [i] 00:05 AZ-kvíz [i] 00:30 Toulavá kamera [i] 01:00 Banánové rybičky [i] 01:30 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:55 Všechnopárty [i] 02:50 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:30 Postřehy odjinud [i] 05:35 Město žen V [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Argentina, podmanivé tango gaučů [i] 09:55 Národní klenoty [i] 10:25 Modrá planeta: Zamrzlá moře [i] 11:15 Krásy evropského pobřeží: Plážová tramvaj [i] 11:20 Babylon [i] 11:50 Cesty víry: Shirim Ashirim - Písně mesiánských židů [i] 12:15 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 12:45 Československý filmový týdeník 1965 1039/2379 [i] 13:00 Největší přírodní katastrofy: Extrémní počasí [i] 13:45 Tajemství 2. sv. války: Nacistické drancování Evropy [i] 14:40 Zemské jádro [i] 15:40 Listonoš v Himálaji [i] 16:35 Alžírská válka 1/2 [i] 17:35 Král Artuš [i] 18:20 Krajinou příběhů českých hradů známých i neznámých 4/10 [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Vesmír VI.: Výlet ke kometám [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Ve víru války 3/3 [i] 20:50 Banderovci [i] 22:00 Harry Brown [i] 23:40 Pocit viny [i] 01:10 FEMEN - ženské bojovnice [i] 02:05 Q [i] 02:30 Uchem jehly [i] 03:00 Bohem zapomenutý kraj [i] 03:15 V zajetí železné opony [i] 03:30 Osudové okamžiky [i] 03:45 Stopy, fakta, tajemství [i] 04:15 Sabotáž [i] 04:40 Doktorský dům [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2810 [i] 10:10 Policie Modrava: Případ kocoura Mikeše 10 [i] 11:20 Střepiny [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Odložené případy: Pocity viny 9 [i] 13:25 Beze stopy III 13 [i] 14:20 Mentalista III: Krvavá štvanice 12 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Roztočíme to? 262 [i] 16:30 Dva a půl chlapa VIII 16 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Miami X: Odplata 9 [i] 18:30 Ulice 2811 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Doktoři z Počátků: Hra 112 [i] 21:30 Mentalista VI: Velký rudý drak 7 [i] 22:25 Kriminálka Las Vegas IV: Grissom versus sopka 9 [i] 23:20 Stoupenci zla II: Odpusť 15 [i] 00:10 Kriminálka Miami X: Odplata 9 [i] 00:55 Mentalista III: Krvavá štvanice 12 [i] 01:40 Novashopping 02:10 Áčko: Dala jsem kopačky Lunetikům [i] 03:15 DO-RE-MI [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Roztočíme to? 262 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Ninjago: Král hadů [i] 07:00 Winx Club: Odhalení velkého tajemství 13 [i] 07:25 Divácké zprávy [i] 07:40 M*A*S*H 93 [i] 08:30 M*A*S*H 94 [i] 09:25 Walker, Texas Ranger IX: Šest hodin 16 [i] 10:25 Julie Lescautová VI: Julie v Paříži 12 [i] 12:25 Wolffův revír III: Stopa krve 12 [i] 13:30 Komisař Rex I: První cena 10 [i] 14:40 Rosamunde Pilcher: Plamen lásky [i] 16:45 Prima hodinka [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů III: Přednáška profesora Lazaruse 333 [i] 21:35 TOP STAR magazín [i] 22:45 Perfektní plán [i] 00:40 Firma: Kapitola pátá 5 [i] 01:35 Walker, Texas Ranger IX: Šest hodin 16 [i] 02:20 Wolffův revír III: Stopa krve 12 [i] 03:10 Autosalon [i] 04:00 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 06:05 Rodinná kliatba 81-82/110 [i] 07:40 Bez servítky [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 V náručí diabla 41/182 [i] 11:20 Katie Ffordeová: Láska v New Yorku [i] 13:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 15:05 Víťazstvo lásky 121-122/172 [i] 17:05 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 6/21 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:30 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Mentalista IV. 21/24 [i] 21:30 Zakázaná láska 93-94/158 [i] 23:30 Tlkot srdca III. 1/10 [i] 00:20 Stratená duša II. 5/22 [i] 01:10 Priatelia [i] 01:30 Bez servítky [i] 02:20 Smotánka [i] 03:15 Na streche [i] 03:50 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 6/21 [i] 04:30 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Autopohádky [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Holky v balíku [i] 13:50 Ďáblova ruka [i] 15:35 Žhavé nápady [i] 17:00 Milionářský expres [i] 18:55 Tenkrát v Číně 3 [i] 20:55 Hodný, zlý a divný [i] 23:10 Železní andělé 3 [i] 00:50 Hrůzná minulost [i] 02:15 3:10 Vlak do Yumy [i] 04:10 Transsibiřský expres [i]