TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 4/24 [i] 06:45 Medvedík Yogi [i] 07:10 Zajac Bugs a káčer Duffy [i] 07:40 Kung Fu Panda II. [i] 08:00 Surfisti a ninjovia [i] 09:45 Krok za krokom VI. 4-5/24 [i] 10:40 FBI v sukniach [i] 12:25 CHART SHOW [i] 14:35 Transformers 3 (HD) [i] 17:45 Domov na kľúč [i] 18:25 Kredenc [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 38 - Filmová pocta hokejovej legende (HD) [i] 22:10 Ctihodný občan [i] 00:25 Rukojemník *18Dolby Sur (Hostage) Akčný triler (109'), USA-Nemecko, 2004. Réžia F. Siri. Hrajú: B. Willis, K. Pollak, B. Foster J. Tucker, M. Allman, M. Hornová. , 02:25 Ctihodný občan [i] 04:40 Smotánka [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:05 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Góly - body - sekundy [i] 07:10 Počasie [i] 07:20 Levík Raa Raa 16/52 [i] 07:30 Poštár Pat: Špeciálna zásielková služba: Poštár Pat a čínsky drak 14/26 [i] 07:45 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Odvážna matka [i] 08:00 Garfield III.: Malé problémy vo veľkej Číne - štvrtá časť 42/52 [i] 08:15 Ako si vycvičiť drakov 2: Železný Gronkl 2/20 [i] 08:35 Zázračný ateliér [i] 09:05 Megamozog [i] 09:35 Autosalón [i] 10:05 Mláďatká 10.časť [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:20 Svet v obrazoch [i] 11:45 HiStory [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:25 Bud Bindi [i] 14:00 Agatha Christie : Poirot: Prípad strateného závetu [i] 14:55 Zlatá klasika: Boj o Moskvu 2/4 [i] 16:30 Nikto nie je dokonalý [i] 17:45 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Ruky bozkávam 7/8 [i] 21:35 Ruky bozkávam 8/8 [i] 22:55 Agatha Christie : Poirot: Prípad strateného závetu [i] 23:45 Rieka nádeje 18/18 [i] 00:45 Ruky bozkávam 7/8 [i] 02:00 Ruky bozkávam 8/8 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:00 Extrémne v horách [i] 07:25 Svet zvierat II.: O vlkoch, psoch a ľuďoch [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Kapura [i] 09:20 Farmárska revue [i] 09:40 Test magazín: Žehličky [i] 09:50 Noc v archíve: Ako sa robí hudba [i] 10:55 Tuctové dievča [i] 11:35 Rudienka [i] 12:30 Família: Família - TRI GENERÁCIE pod jednou strechou [i] 13:00 Orientácie [i] 13:30 Slovo [i] 13:35 On air [i] 14:00 Prstene pre dámu [i] 15:25 UNESCO V TERCHOVEJ [i] 16:30 Anjeli strážni: Anjeli strážni Emílie Hrabovec [i] 17:05 Herecké legendy: Milan Kňažko [i] 17:15 Mizantrop [i] 18:45 Večerníček: Príbehy s Bublinkou [i] 18:50 Malý medvedík [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLINKA - úsmevná poradňa - ZAJAC VS KRÁLIK [i] 19:00 Bolek a Lolek idú do sveta: V austrálskych stepiach [i] 19:10 Tao Tao [i] 19:35 Zázračný ateliér [i] 19:40 Narodení v divočine [i] 19:50 100 názorov 2014: Soňa Rebrová [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Dielo z depozitára [i] 20:10 Divadlo nás baví [i] 20:20 Prekliaty básnik [i] 22:35 Odpískané [i] 23:00 Vivaldianno [i] 00:00 Noc v archíve: Noc v archíve [i] 01:00 Umenie [i] 01:25 Dielo z depozitára [i] 01:35 Správy RTVS "N" [i] 02:20 Slovo [i] 02:25 Svet zvierat II.: O vlkoch, psoch a ľuďoch [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 KRIMI 05:30 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:30 Zúbková víla 2 [i] 09:30 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 10:00 Tarzan 2 [i] 11:35 Rande v Ríme [i] 13:40 Super Tanker [i] 15:30 To bude boj! [i] 17:55 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:10 ŠPORT 20:20 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 TANEC SNOV [i] 23:15 Jeden deň [i] 01:30 Super Tanker [i] 03:00 Vojna proti nemŕtvym [i] 04:50 NOVÉ BÝVANIE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Ben a Kate 15,16/16 [i] 06:00 Faktor strachu V. 35/35 [i] 06:50 Dom snov VIII. 1/22 [i] 08:00 EUROMINÚTY [i] 09:00 Na potulkách svetom 4 [i] 10:05 Megapresuny II. 13 [i] 10:50 100 rokov svedectiev [i] 11:20 Mama, ožeň ma! 2 [i] 12:50 Profesionáli II.: Sárin orgazmus, Polícia má talent 11,12 [i] 14:45 "KOLABS" 5 [i] 15:25 Odplata [i] 17:30 Utopenec na úteku [i] 19:20 Profesionáli II.: Čierna vdova 13 [i] 20:20 Krvavé diamanty [i] 22:15 Rocky III. [i] 00:20 Narodený 4. júla [i] 02:50 Rocky III. [i] 04:25 100 rokov svedectiev [i] 04:30 Liga snov III. 12,13/13 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Vzpomínky II. 11 [i] 08:05 Vzpomínky II. 12 [i] 09:05 Nora Robertsová: Polární záře [i] 10:50 Havaj 5-0 II. 13 [i] 11:45 Havaj 5-0 II. 14 [i] 12:40 Bez hranic I. 1 [i] 13:45 Bez hranic I. 2 [i] 14:50 xXx: Nová dimenze [i] 16:45 Falco I. 5 [i] 17:55 Falco I. 6 [i] 19:05 Vražedná čísla IV. 17 [i] 20:05 Vražedná čísla IV. 18 [i] 21:00 Vzpomínky III. 10 [i] 22:00 Myšlenky zločince IX. 22 [i] 23:00 Jak prosté III. 7 [i] 00:00 Jak prosté III. 8 [i] 00:55 Vzpomínky III. 10 [i] 01:50 Jak prosté III. 7 [i] 02:35 Jak prosté III. 8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Nutné k přežití (Series 2): Panama - část 2 4 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 11) 12 [i] 06:25 Opravna vraků 2013 (Series 1): Rogerova Impala s průhlednou střechou 8 [i] 07:15 Rychle a hlasitě (Series 1): Skvělá Impala 9 [i] 08:10 Bořiči mýtů (Series 8): Ostrov a lepicí páska 177 [i] 09:05 Mimořádné projekty (Series 4): Stavba horské dráhy 6 [i] 09:55 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Nemám tě rád, brácho 33 [i] 10:25 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Vyzvědači 34 [i] 10:50 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Rodinná hádka 35 [i] 11:15 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Dramatické změny 36 [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 1) 8 [i] 12:10 Lovci skladovacích jednotek (Series 1) 1 [i] 12:35 Hledači pokladů na aukcích (Series 3) 17 [i] 13:05 Hledači pokladů na aukcích (Series 3) 18 [i] 13:30 Co se dělo dál? (Series 2) 12 [i] 14:00 Co se dělo dál? (Series 2) 13 [i] 14:25 Berte to jako varování (Series 2): Vědci z dvorků 11 [i] 15:20 Záchranáři ztroskotaných lodí (Series 1): Drama na Bahamách 2 [i] 16:15 Odborníci na domy v korunách stromů (Series 2): Skrýš pro chlapy 9 [i] 17:10 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 3 [i] 18:05 Sibiřský podíl (Series 1): Návrat domů 9 [i] 19:00 Pekelná silnice Ruska [i] 20:00 Zlato z Beringova moře (Series 4): Táta řídí Cadillac 13 [i] 21:00 Bear Grylls - bod zlomu (Series 1) 4 [i] 22:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 1) 2 [i] 23:00 Dvojí přežití (Series 1): Nedostatek vzduchu 4 [i] 00:00 Říční příšery (Series 6): Terminátor v džungli 4 [i] 00:55 Nejnebezpečnější úlovek (Series 10): Rodinná záležitost 2 [i] 01:50 Zlato z Beringova moře (Series 4): Táta řídí Cadillac 13 [i] 02:40 Bear Grylls - bod zlomu (Series 1) 4 [i] 03:30 Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 1) 2 [i] 04:20 Dvojí přežití (Series 1): Nedostatek vzduchu 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Bydlení je hra [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Největší z českých pierotů [i] 07:15 Když Burian prášil [i] 08:55 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Náves: Třešňové květy 7/10 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O malíři Adamovi [i] 14:05 Darmošlap z Nemanic a princezna [i] 15:05 Král Králů [i] 16:40 Zdivočelá země 30/45 [i] 17:30 Zdivočelá země 31/45 [i] 18:25 Kouzelné bylinky [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem [i] 21:20 168 hodin [i] 21:49 Výsledky losování Šťastných 10 21:50 Hodný chlapec [i] 23:10 Případy inspektora Lynleyho I - II [i] 00:40 Kriminálka Paříž [i] 01:25 Zpívá celá rodina [i] 02:45 Banánové rybičky [i] 03:20 Pod pokličkou [i] 03:45 Zahrada je hra [i] 04:10 Postřehy odjinud [i] 04:15 Žiješ jenom 2x [i] 04:40 Sváteční slovo doktora Jaroslava Maxe Kašparů [i] 04:50 Móda - Extravagance - Manýry [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Jan Saudek a Arnošt Goldflam o fotografii a kolem... [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Národní klenoty [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Krtek a buldozer 06:35 3-2-1 tučňáci [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1965 1039/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Květen 1945 (1.) [i] 09:35 Krajinou příběhů českých hradů známých i neznámých 4/10 [i] 10:00 Vzestup a pád NSDAP: Konečné řešení 7/10 [i] 10:50 Nedej se [i] 11:45 Počesku [i] 11:55 Chcete mě? ZJ [i] 12:20 Království divočiny: Bělokur horský [i] 12:50 Sváteční slovo doktora Jaroslava Maxe Kašparů [i] 12:55 Křesťanský magazín [i] 13:20 Uchem jehly [i] 13:50 Cesty víry: Shirim Ashirim - Písně mesiánských židů [i] 14:20 Na cestě po Panamě [i] 14:45 Ostrovy snů: Réunion [i] 15:40 Ztracená města starověku 1/3 [i] 16:35 Na plovárně s Tomášem Holubem [i] 17:05 Predátoři jako filmové hvězdy: Žralok bílý [i] 17:55 Cesta ze dna 5/8 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Tajemství mrtvých mužů: Smrt generála Sikorského [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Dech života [i] 22:10 Dědictví Ferramontiů [i] 00:05 Fenomén Underground [i] 01:00 Sestřička Jackie III [i] 01:25 Sestřička Jackie III [i] 01:55 Folklorika [i] 02:25 Z očí do očí [i] 03:00 Klub přátel dechovky [i] 03:35 Když nás potřebují [i] 03:55 Přezůvky s sebou [i] 04:40 Cesty k sousedům [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 06:25 Oggy a Škodíci [i] 06:50 Monsuno 5 [i] 07:15 Král džungle II 19 [i] 07:40 Tom a Jerry II 6, 7 [i] 08:30 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II 14 [i] 09:00 Modrá lucerna [i] 10:10 Dva a půl chlapa VIII 15 [i] 10:35 Víkend: Modré z nebe [i] 11:30 Agent Cody Banks 2 [i] 13:25 Ten svetr si nesvlíkej [i] 15:00 Evoluce [i] 16:55 Jak svět přichází o básníky [i] 18:50 Helena: Doba temna 29 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Policie Modrava: Případ kocoura Mikeše 10 [i] 21:25 Okresní přebor: Na váhu 9 [i] 22:05 Střepiny [i] 22:45 Mission: Impossible 3 [i] 00:55 Kriminálka New York II [i] 01:40 Novashopping 02:10 Volejte Novu [i] 02:45 Áčko: Vadí mi, že je na mě můj partner závislý [i] 04:00 Výměna manželek [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 07:10 Ninjago: Skrytá hrozba [i] 07:40 Jake a piráti ze Země Nezemě II: Laguna kapitána Hooka 30 [i] 08:10 Tajemství války: Stíny šestidenní války 26 [i] 09:20 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:55 Vraždy mezi muškáty I 1 [i] 11:00 Partie [i] 11:50 Receptář prima nápadů [i] 13:05 Nedělní receptář extra 13:30 Big Ben IV: Oslnivá krása 9 [i] 15:45 Vraždy v Midsomeru V: Vražedný závod [i] 18:00 Teď vaří šéf! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Starý páky [i] 22:05 Obhájce [i] 00:35 Hawaii 5-0 II: Odložený 20 [i] 01:30 Tajemství války: Stíny šestidenní války 26 [i] 02:30 Vraždy v Midsomeru V: Vražedný závod [i] 04:10 Starý páky [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Úbohá Nasťa 32 [i] 06:15 Rosamunde Pilcherová: Láska zo susedstva [i] 07:55 Frasier III. 7-8/24 [i] 09:15 Veštiareň [i] 10:15 Rebelka z predmestia I. 3-4/22 [i] 11:15 Gossip Girl VI. - NOVÁ SÉRIA 1/10 [i] 12:35 V Údolí divých ruží: Láska z testamentu [i] 15:15 Katie Ffordeová: Láska v New Yorku [i] 17:20 Ako uloviť družičku [i] 20:00 Zámena manželiek [i] 22:20 Šikana na strednej [i] 00:10 Horúca krv I. 31-32/36 [i] 02:25 Šikana na strednej [i] 03:45 Vráť mi moje deti [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Skippy díl 8, 9 a 10. [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Skippy díl 14, 15 a 16. [i] 13:30 Autopohádky [i] 15:05 Divoké husy [i] 17:30 Umírající zvíře [i] 19:30 Transsibiřský expres [i] 21:25 3:10 Vlak do Yumy [i] 23:30 Hrůzná minulost [i] 01:00 Ve spárech yakuzy [i] 02:50 Irská odplata [i] 04:15 Lékařská akademie [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 10:00 Atletika [i] 13:15 Formule [i] 14:15 Cyklistika [i] 17:00 Snooker [i] 18:30 Snooker [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Cyklistika [i] 00:00 Futsal [i] 00:15 Futsal [i] 01:15 Motorsport [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a tři Julie 13 [i] 07:00 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a jeho mistrovské dílo 14 [i] 08:00 Můj přítel Monk 6: Pan Monk je na útěku (část 1.) 15 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru 14: Milovníci vzácného ptactva 8 [i] 11:00 Vraždy v Midsomeru 15: Temný jezdec 1 [i] 13:00 Doylův okrsek 1: Ten, který utekl 6 [i] 14:00 Doylův okrsek 1: Žena, která věděla příliš málo 7 [i] 15:00 Doylův okrsek 1: Tajemnství, které vyšlo najevo 8 [i] 16:00 Doylův okrsek 1: Ztráty a nálezy 9 [i] 17:00 Dobrá manželka 6 16 [i] 18:00 Inteligence 1: Kain a Gabriel 10 [i] 19:00 Rookie Blue 5: Nedostatečná ostražitost 4 [i] 20:00 V utajení 3: Pohyblivé písky 15 [i] 21:00 PREMIÉRA Vraždy v Midsomeru 17: Vražda na vinici 4 [i] 23:00 Prci, prci, prcičky: Spolek Beta [i] 01:00 Prci, prci, prcičky 2 [i] 03:10 Městečko Haven 4: Zlá krev 3 [i] 04:05 Městečko Haven 4: Ztráty a nálezy 4 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Brutální fyzika 1 [i] 06:00 Příručka vlastníka: Lokomotiva 2 [i] 06:30 Ohromné stroje 3 [i] 07:00 Brutální chemie 4 [i] 08:00 Fotografování žraloků na Fidži0 [i] 09:00 Zvířecí rekordmani: Piráti 17 [i] 10:00 Nejbizarnější zvířecí dvojice na světě 2 [i] 11:10 Planeta mutantů 3 [i] 12:05 Marnotratníci: Marnotratné koupelny 2 [i] 13:00 Přírodní ostrovy pokladů 2 [i] 14:00 Šokující příběh elektřiny 1 [i] 15:05 Vesmír: Na chvostu komety 13