TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 11:00 Chlapi neplačú [i] 12:05 Dr. House II. 24/24 [i] 13:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 23/24 [i] 14:05 Monk I. 7/13 [i] 15:00 Teória veľkého tresku [i] 15:30 Dva a pol chlapa V. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 4/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:15 Susedia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:45 Rodinné prípady [i] 22:45 S.W.A. . - Jednotka rýchleho nasadenia (HD) [i] 01:20 Šiesty zmysel I. 12/22 [i] 02:05 Bostonské vraždy II. 5/15 [i] 02:45 Pán a pani Smithovci 2/13 [i] 03:25 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 4/24 [i] 04:05 Žalobca a obhajca 2/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Góly - body - sekundy [i] 05:25 Križovatky medicíny 32 [i] 06:10 5 proti 5 [i] 06:55 Správy RTVS "N" [i] 07:40 Podvodníci v akcii III 9/20 [i] 08:10 Policajné oddelenie: Nebezpečné hry 52 [i] 09:10 Policajné oddelenie: Nehoda 53 [i] 10:05 Lekári: Bez tajomstiev 61/65 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Hurá do záhrady [i] 14:35 Križovatky medicíny 33 [i] 15:30 TV Šanca [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Podvodníci v akcii III 10/20 [i] 17:00 Lekári: Každý má svojho nepriateľa 62/65 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Čo ja viem [i] 21:40 Fetiše socializmu II.: Oslavy [i] 22:10 Harry Brown [i] 23:50 Nikto nie je dokonalý [i] 01:00 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 01:50 Harry Brown [i] 03:30 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:55 Polícia [i] 07:10 Profesionál [i] 07:25 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:35 Správy - Hírek [i] 07:45 Správy RTVS z regiónov [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Farebné rozprávky [i] 09:05 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - Veľké BUM a malé BUM [i] 09:15 Mláďatá: Okaté strašidielka [i] 09:30 Úžasné stavby III.: Úžasné stavby - Staroveký Peking [i] 10:15 Svet zvierat II.: Experiment s vlkmi [i] 10:45 Rómsky magazín [i] 11:10 Fokus právo "N" [i] 11:55 Televízny klub nepočujúcich [i] 12:30 Živá panoráma [i] 12:55 ArtSpektrum [i] 13:05 Takú nám,hudba,zahraj [i] 13:55 110 metrov [i] 14:50 Libanon nepoznaná krajina [i] 15:15 Extrémne v horách [i] 15:45 Magazín Európskej ligy [i] 16:10 Tvárou v tvár [i] 16:45 Fokus rodina "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Správy - Hírek [i] 17:55 Národnostné správy [i] 18:00 Večerníček: Katka a Strapáčik [i] 18:10 Malý medvedík [i] 18:20 Hokej - reprezentácia - prípravné zápasy [i] 20:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 21:05 Divoké Pyreneje: Hory svetla [i] 21:50 Umenie [i] 22:15 Kinorama [i] 22:40 Balada o vojakovi [i] 00:05 BJD 2014: Robert Cray Band (USA) [i] 00:55 Správy RTVS "N" [i] 01:45 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 NOVINY TV JOJ 05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:15 SÚDNA SIEŇ: Tablet [i] 08:25 DIVOKÉ KONE [i] 09:50 Pod povrchom 46 [i] 10:55 SÚDNA SIEŇ: Veľké tajomstvo [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:10 TOP STAR [i] 13:35 Kosti 23/23 [i] 14:40 "KOLABS" [i] 15:20 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:40 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 SÚDNA SIEŇ: Pomsta [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:10 ŠPORT 20:20 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 MISS SLOVENSKO 2015 [i] 22:35 Krvavé diamanty [i] 00:40 Pach krvi 5: Krvavý masaker [i] 02:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 5 [i] 03:10 Kriminálka San Francisco 5,6 [i] 04:35 SÚDNA SIEŇ: Tablet [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Zákon gangu IV.: - FINÁLE SÉRIE 14/14 [i] 05:40 Faktor strachu V. 33 [i] 06:30 Zvierací záchranári II. [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie [i] 08:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 5 [i] 09:55 Slnečno, sem-tam vraždy III. 10/10 [i] 10:55 Ničitelia mýtov IV. [i] 12:05 C.S.I.: Kriminálka Miami 23 [i] 13:05 Profesionáli II.: Statočné srdce 9 [i] 14:00 Faktor strachu V. 34 [i] 15:00 Simpsonovci XIII. 8,9 [i] 15:55 Zvierací záchranári II. 9 [i] 16:35 Ničitelia mýtov IV. [i] 17:45 Magnum IV. 2 [i] 18:40 Simpsonovci XIII. 10,11 [i] 19:40 Profesionáli II.: Hajzlákoví zlodeji 10 [i] 20:30 Daredevil: Obhajca nevinných [i] 22:45 Mama, ožeň ma! 2 [i] 00:20 Dexter VI. 12/12 [i] 01:30 Walking Dead IV.: - FINÁLE SÉRIE 16/16 [i] 02:10 American Horror Story: Útočisko 4 [i] 02:50 Dexter VI. 12/12 [i] 03:40 Magnum IV. 2 [i] 04:25 100 rokov svedectiev [i] 04:35 Walking Dead IV.: - FINÁLE SÉRIE 16/16 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Jak prosté II. 17 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 20 [i] 09:00 Drzá Jordan V. 21 [i] 10:00 Vrtažedná čísla III. 2 [i] 11:00 Havaj 5-0 I. 17 [i] 12:00 Jak prosté II. 17 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 20 [i] 14:00 Vrtažedná čísla III. 3 [i] 15:00 Drzá Jordan VI. 1 [i] 16:00 Jak prosté II. 18 [i] 17:00 Havaj 5-0 I. 18 [i] 18:00 Vrtažedná čísla III. 4 [i] 19:00 Vrtažedná čísla III. 5 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 21 [i] 21:00 Nebezpečné hry 4 [i] 22:40 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 1 [i] 23:40 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 4 [i] 00:40 Nebezpečné hry 4 [i] 02:20 Drzá Jordan VI. 1 [i] 03:05 Californication VII. 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 4): Nukleární ponorka/testovací figuríny/ovoce a zelenina 3 [i] 05:35 Jak to dělají? (Series 9) 19 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 18): Tapiokový pudink/sněžné pluhy/kolesové parníky 8 [i] 06:25 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Poklady v bednách 24 [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 9 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (Series 2): Hotovost nade vše 6 [i] 07:45 Hledači pokladů na aukcích (Series 2): Zvířecí instinkt 10 [i] 08:10 Rychle a hlasitě (Series 1): Oprava Ferrari, 1. část/koncertní autobus fanoušků 26 [i] 09:05 Záchrana klasických aut (Series 1) 2 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 2): Pokousání 8 [i] 10:50 Zlato z Beringova moře (Series 4): Zapeklitá situace 10 [i] 11:40 Rození obchodníc - směna za lepší (Series 2): Velká Británie 2 [i] 12:35 Tlustí a zběsilí - pořádný rachot (Series 1): Renovace Barracudy 6 [i] 13:30 FantomWorks (Series 2) 2 [i] 14:25 Dynamo - Neuvěřitelný kouzelník (Series 4) 2 [i] 15:20 Dynamo - Neuvěřitelný kouzelník (Series 4) 3 [i] 16:15 Dynamo - Neuvěřitelný kouzelník (Series 4) 4 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 2): Hotovost nade vše 6 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 9 [i] 18:05 Pátá rychlost (Series 22) 1 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 4): Pozemní miny/Vzdušná plavidla/Velkosklady 4 [i] 19:30 Jak to dělají? (Series 9) 20 [i] 20:00 Chaos před kamerou (Series 1): Vařící autobus, smrtící sesuv půdy, riskantní záchrana 9 [i] 20:30 Chaos před kamerou (Series 1): Děsivý výbuch, kluzký svah, katastrofa po proudu 7 [i] 21:00 Myslíte, že byste přežili? (Series 1) 1 [i] 22:00 Věda superlidí (Series 1) 7 [i] 22:30 Věda superlidí (Series 1) 8 [i] 23:00 Laik versus profesionál (Series 1) 4 [i] 00:00 Člověk versus zvláštnosti (Series 1) 4 [i] 00:55 Zvědavost: Stvořil Bůh vesmír? [i] 01:50 Chaos před kamerou (Series 1): Vařící autobus, smrtící sesuv půdy, riskantní záchrana 9 [i] 02:15 Chaos před kamerou (Series 1): Děsivý výbuch, kluzký svah, katastrofa po proudu 7 [i] 02:40 Myslíte, že byste přežili? (Series 1) 1 [i] 03:30 Věda superlidí (Series 1) 7 [i] 03:55 Věda superlidí (Series 1) 8 [i] 04:20 Laik versus profesionál (Series 1) 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Bydlení je hra [i] 05:20 Sváteční slovo děkana Cyrilometodějské fakulty UP Petera Tavela [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Tlusťoch [i] 09:50 Na cestě po Jeruzalémě [i] 10:35 Kluci v akci [i] 11:05 Vyprávěj [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová IV [i] 14:55 Světáci [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Princezna ze mlejna II. [i] 21:54 Výsledky losování Šťastných 10 21:55 Všechnopárty [i] 22:50 Kolo plné hvězd [i] 23:45 Profesionálové [i] 00:35 AZ-kvíz [i] 01:05 Motiv [i] 01:45 Banánové rybičky [i] 02:15 Designtrend [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Hrady a zámky na Dyji [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Vinitorium Moravicum [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Království divočiny: Psouni prérioví [i] 09:30 Vydří muž [i] 10:20 Cestománie [i] 10:50 Postřehy odjinud [i] 11:00 Jak zrekonstruovat dinosaura [i] 11:55 S kuchařem kolem světa: Mauricius [i] 12:50 Nezkrocená Amerika: Hory [i] 13:40 Chcete mě? ZJ [i] 14:10 Život biologa a zoologa Zdeňka [i] 14:25 Thajsko - za lidmi magické zátoky [i] 15:10 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:55 Zemské jádro [i] 16:55 City Folk 2014: Sarajevo [i] 17:25 Náš původ: Vnitřnosti [i] 18:15 Na cestě po Panamě [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Fenomén Underground [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Pravda o lvech 2/2 [i] 21:00 Pan Selfridge III 5/10 [i] 21:45 Výchova dívek v Čechách [i] 23:40 Uvězněni 2/6 [i] 00:30 Letecké katastrofy: Smrtící přetlak [i] 01:25 Kanadská policejní škola: Chtějí být Poirotem, Columbem či 5/8 [i] 02:15 Bojuj nebo zemři [i] 03:00 Univerzita padesátiletá [i] 03:25 Klub přátel dechovky [i] 03:55 Přezůvky s sebou [i] 04:40 Dostaveníčko ve Slavkově [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2809 [i] 10:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Jen formální manželství 570 [i] 11:25 Dva a půl chlapa VIII 14 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Odložené případy: Babočkové odlétají 8 [i] 13:25 Beze stopy III 12 [i] 14:20 Mentalista III: Krvavý sport 11 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Máma seká latinu 261 [i] 16:30 Dva a půl chlapa VIII 15 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Miami X: Miamský řezník 8 [i] 18:30 Ulice 2810 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Jak se krotí krokodýli [i] 22:35 Elitní zabijáci [i] 00:40 Kriminálka Miami X: Miamský řezník 8 [i] 01:25 Mentalista III: Krvavý sport 11 [i] 02:10 Novashopping 02:40 Prásk [i] 03:10 Áčko: Živí mě láska [i] 04:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Máma seká latinu 261 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Ninjago: Hadí uštknutí [i] 07:00 Winx Club: Volba královny krásy 12 [i] 07:25 Divácké zprávy [i] 07:40 M*A*S*H 92 [i] 08:30 M*A*S*H 93 [i] 09:25 Walker, Texas Ranger IX: Spravedlnost pro všechny 15 [i] 10:25 Julie Lescautová VI: Nový život 11 [i] 12:25 Wolffův revír III: Hra stínů 11 [i] 13:30 Komisař Rex I: Amok 9 [i] 14:40 Rosamunde Pilcher: Padající hvězda [i] 16:45 Prima hodinka [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Martin a Venuše [i] 22:25 Souboj cti [i] 00:25 Poslední skotský král [i] 03:00 Walker, Texas Ranger IX: Spravedlnost pro všechny 15 [i] 03:45 Wolffův revír III: Hra stínů 11 [i] 04:35 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 06:05 Rodinná kliatba 79-80/110 [i] 07:45 Bez servítky [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 V náručí diabla 40/182 [i] 11:30 Zakázaná láska 91-92/158 [i] 13:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 15:00 Víťazstvo lásky 119-120/172 [i] 17:00 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 5/21 [i] 17:55 Priatelia [i] 18:25 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Smotánka [i] 21:00 Uragán [i] 22:05 Jonesovci [i] 00:05 Kamoš za všetky drobné [i] 01:45 Vráť mi moje deti [i] 03:10 Priatelia [i] 03:30 Bez servítky [i] 04:25 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Cukr, med a feferonka [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Božská relikvie 2 [i] 14:00 Ve stínu Beethovena [i] 15:55 Holky v balíku [i] 17:40 Ďáblova ruka [i] 19:20 Tsunami [i] 21:20 V zajetí teroru [i] 22:55 Smrtící parazit [i] 00:30 Cesta do pekla [i] 02:10 Out of the Furnace [i] 04:00 Nebezpečná metoda [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 11:00 Snooker [i] 12:00 Fotbal [i] 12:30 Fotbal [i] 13:15 Snooker [i] 14:00 Snooker [i] 15:30 Snooker [i] 18:30 Snooker [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Snooker [i] 00:00 Watts [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Skandál 2: Všechno nejlepší, pane prezidente 8 [i] 06:20 Doylův okrsek 1: Ztráty a nálezy 9 [i] 07:20 Městečko Haven 4: Odpočítávání 6 [i] 08:20 Skandál 2: Všechno nejlepší, pane prezidente 8 [i] 09:20 Milionový lékař 2: Ve víně je pravda 6 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 14: Milovníci vzácného ptactva 8 [i]