TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 10:55 Chlapi neplačú [i] 12:05 Dr. House II. 23/24 [i] 13:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 22/24 [i] 14:05 Monk I. 6/13 [i] 15:00 Teória veľkého tresku [i] 15:30 Dva a pol chlapa V. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 3/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:45 Rodinné prípady [i] 22:50 Zámena manželiek [i] 00:05 Myšlienky vraha VII. 11/24 [i] 01:00 Agent bez minulosti II. 8/13 [i] 01:50 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 3/24 [i] 02:40 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 22/24 [i] 03:25 Monk I. 6/13 [i] 04:10 Dr. House II. 23/24 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Góly - body - sekundy [i] 05:20 Počasie [i] 05:25 Križovatky medicíny 31 [i] 06:10 5 proti 5 [i] 06:55 Správy RTVS "N" [i] 07:40 Podvodníci v akcii III 8/20 [i] 08:10 McLeodove dcéry IV.B 26/26 [i] 09:00 Policajné oddelenie: Kto zabil Angelu? 51 [i] 10:05 Lekári: Zmeny 60/65 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom , zasaď strom [i] 14:35 Križovatky medicíny 32 [i] 15:30 TV Šanca [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Podvodníci v akcii III 9/20 [i] 17:00 Lekári: Bez tajomstiev 61/65 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Lilly Schönauerová: Láska z minulosti [i] 21:50 Reportéri [i] 22:15 Peklo na kolesách II. 3/10 [i] 23:00 Peklo na kolesách II. 4/10 [i] 23:45 Policajné oddelenie: Kto zabil Angelu? 51 [i] 00:40 Lilly Schönauerová: Láska z minulosti [i] 02:05 Dámsky klub [i] 03:40 McLeodove dcéry IV.B 26/26 [i] 04:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Zázračný ateliér [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLINÁTIERKA [i] 09:00 Mláďatá: Diviačiky v pyžamách [i] 09:15 Kniha na ceste [i] 09:40 Osudy umeleckých diel: Robert Doisneau - Kosý pohľad [i] 10:10 Maďarský magazín [i] 10:35 VAT [i] 11:05 Jazda bez bŕzd 1.časť [i] 11:25 Pred rokmi... [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:35 Kým ľúbim [i] 13:05 SK DEJINY - Oslobodenie: Slovensko v pohybe [i] 14:00 Večera s Havranom [i] 15:20 GENERÁCIA - zlaté roky života [i] 15:55 Rómsky magazín [i] 16:25 Polícia [i] 16:45 Fokus právo "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 17:55 Svet zvierat II.: Experiment s vlkmi [i] 18:25 Halali [i] 18:45 Večerníček: Katka a Strapáčik [i] 18:50 Malý medvedík [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLINÁTIERKA [i] 19:00 Bolek a Lolek medzi baníkmi: Zelený kopec [i] 19:10 Tao Tao [i] 19:35 Zázračný ateliér [i] 19:40 Narodení v divočine [i] 19:50 100 názorov 2014: Mária Podhradská [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Úžasné stavby III.: Úžasné stavby - Staroveký Peking [i] 20:45 Futbal - Európska liga [i] 23:00 Ambulancia: Záchrana končatiny pomocou kmeňových buniek [i] 23:30 Správy RTVS "N" [i] 00:20 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 KRIMI 05:25 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:25 SÚDNA SIEŇ: Už toho bolo dosť! [i] 08:35 DIVOKÉ KONE [i] 09:55 Pod povrchom 45 [i] 11:00 SÚDNA SIEŇ: Hluční nájomníci [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:20 Kosti VI. 22 [i] 14:20 PANELÁK XV.: Poslušný baránok 42 [i] 15:20 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:40 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 SÚDNA SIEŇ: Robota ti je prednejšia [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 DIVOKÉ KONE [i] 21:45 "KOLABS" [i] 22:25 Kosti VI. 23/23 [i] 23:25 Slnečno, sem-tam vraždy III. 10/10 [i] 00:25 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 4 [i] 01:25 Kriminálka San Francisco 3,4 [i] 03:10 NOVINY TV JOJ 03:50 "KOLABS" [i] 04:20 DIVOKÉ KONE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Ničitelia mýtov II. 6 [i] 05:45 Faktor strachu V. 32 [i] 06:30 Zvierací záchranári II. [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie [i] 08:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 4 [i] 10:00 Slnečno, sem-tam vraždy III. 9 [i] 11:00 Ničitelia mýtov IV. [i] 12:15 C.S.I.: Kriminálka Miami 22 [i] 13:15 Profesionáli II.: Miňo opäť policajtom 8 [i] 14:15 Faktor strachu V. 33 [i] 15:20 Simpsonovci XIII. [i] 15:50 Zvierací záchranári II. 8 [i] 16:30 Ničitelia mýtov IV. [i] 17:30 Magnum IV. 1/25 [i] 18:30 Simpsonovci XIII. 8,9 [i] 19:40 Profesionáli II.: Statočné srdce 9 [i] 20:30 Agenti S.H.I.E.L.D. 22/22 [i] 21:25 Odhalené tajomstvá UFO [i] 00:00 Hawaii 5.0 V. 9 [i] 01:00 2. svetová vojna v 7 [i] 01:55 Mafstory IV.: Zúrivý Banán, Páter Jonáš 6,7 [i] 03:25 Ničitelia mýtov II. 7 [i] 04:15 Magnum IV. 1/25 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Jak prosté II. 16 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 19 [i] 09:00 Drzá Jordan V. 20 [i] 10:00 Vražedná čísla II. 23 [i] 11:00 Havaj 5-0 I. 16 [i] 12:00 Jak prosté II. 16 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 19 [i] 14:00 Vrtažedná čísla III. 1 [i] 15:00 Drzá Jordan V. 21 [i] 16:00 Jak prosté II. 17 [i] 17:00 Havaj 5-0 I. 17 [i] 18:00 Vrtažedná čísla III. 2 [i] 19:00 Vrtažedná čísla III. 3 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 20 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 4 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 7 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 8 [i] 00:00 Havaj 5-0 I. 5 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 7 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 8 [i] 02:45 Havaj 5-0 I. 5 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 4): Rodinné auto/ Titan/Dopis 2 [i] 05:35 Jak to dělají? (Series 9) 18 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 18): Napodobeniny ryb/poplašná zařízení/balené sendviče/svíce 7 [i] 06:25 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Kulhaví, nemocní a potrhlí 23 [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 8 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (Series 2): Hračky pro chlapy 5 [i] 07:45 Hledači pokladů na aukcích (Series 2): Pozor, pozor 9 [i] 08:10 Rychle a hlasitě (Series 1): Mišmaš Dodge, část 2/Oldsmobile Delta 25 [i] 09:05 Záchrana klasických aut (Series 1) 1 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 2): Unášeni mořem 7 [i] 10:50 Zlato z Beringova moře (Series 4): Dobré ráno, Viet-Nome 9 [i] 11:40 Rození obchodníc - směna za lepší (Series 2): Austrálie 1 [i] 12:35 Obnažená města (Series 2): Chicago 2 [i] 13:30 Mimořádné projekty (Series 1): Transatlantický tunel 2 [i] 14:25 Extrémní stroje (Series 2) 2 [i] 15:20 Extrémní stroje (Series 2) 3 [i] 16:15 Extrémní stroje (Series 2) 4 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 2): Hračky pro chlapy 5 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 8 [i] 18:05 Pátá rychlost (Series 21) 18 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 4): Nukleární ponorka/testovací figuríny/ovoce a zelenina 3 [i] 19:30 Jak to dělají? (Series 9) 19 [i] 20:00 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 15 [i] 20:30 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 16 [i] 21:00 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 2 [i] 21:30 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 3 [i] 22:00 Úlovky ze zapadákova (Series 1) 4 [i] 23:00 Pátrání po klasických autech (Series 6): Nálezy na zápraží 20 [i] 23:30 Pátrání po klasických autech (Series 6): Wayne a trojčata 21 [i] 00:00 Automobilové podzemí (Series 1): Nebezpečná silnice 2 [i] 00:55 Pouliční psanci (Series 1): Konec Novy 4 [i] 01:50 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 15 [i] 02:15 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 16 [i] 02:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 2 [i] 03:05 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 3 [i] 03:30 Úlovky ze zapadákova (Series 1) 4 [i] 04:20 Pátrání po klasických autech (Series 6): Nálezy na zápraží 20 [i] 04:45 Pátrání po klasických autech (Series 6): Wayne a trojčata 21 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Designtrend [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Tlusťoch [i] 09:50 Na cestě po Sardinii [i] 10:20 Postřehy odjinud [i] 10:30 Hobby naší doby [i] 10:55 Kousek nebe [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová IV [i] 14:45 Pevnosti [i] 15:05 Kojak III [i] 15:55 Tlusťoch [i] 16:45 Cestománie [i] 17:10 Besipky: Jízda v uzavírkách [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Gejzír [i] 21:24 Výsledky losování Šťastných 10 21:25 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:25 Motiv [i] 23:05 Kriminálka Paříž [i] 23:55 DoktorKA [i] 00:50 AZ-kvíz [i] 01:35 Kriminalista [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Cesty víry: Křižovatka v [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Vesmír VI.: Výlet ke kometám [i] 09:45 Thajsko - za lidmi magické zátoky [i] 10:30 Letecké katastrofy: Smrtící přetlak [i] 11:20 Idioti na plavbě kolem světa [i] 11:50 Krásy evropského pobřeží: Plážová tramvaj [i] 11:55 Moje soukromá válka: Po nich potopa [i] 12:25 Magické hory [i] 12:40 Krajinou příběhů českých hradů známých i neznámých 3/10 [i] 13:05 Tajemství mrtvých mužů: Smrt generála Sikorského [i] 13:50 Království oceánů: Modré hlubiny [i] 14:45 Chcete je? ZJ [i] 14:50 Nové hranice létání [i] 15:45 Jak zrekonstruovat dinosaura [i] 16:35 Největší přírodní katastrofy: Extrémní počasí [i] 17:25 Zázračná planeta: Pravda o lvech 1/2 [i] 18:15 Dobrodruh: Výprava do žlutého pekla! V 8/12 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Modrá planeta: Zamrzlá moře [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 S kuchařem kolem světa: Mauricius [i] 21:00 Cestománie [i] 21:30 Národní klenoty [i] 22:00 EXPO po česku [i] 22:25 Ve jménu vlasti III: Velké zvíře v Teheránu 11/12 [i] 23:20 Q [i] 23:50 FEMEN - ženské bojovnice [i] 00:45 Evropa dnes [i] 01:10 Cesty víry: Křižovatka v [i] 01:40 Babylon [i] 02:05 Ta naša kapela [i] 02:35 Klub přátel dechovky [i] 03:05 Audabiac [i] 03:30 Přezůvky s sebou [i] 04:15 Inventura písniček pod rentgenem [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2808 [i] 10:10 Výměna manželek [i] 11:25 Dva a půl chlapa VIII 13 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Odložené případy: Třináctá komnata 7 [i] 13:25 Beze stopy III 11 [i] 14:20 Mentalista III: Veselý rudý skřítek 10 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Dívčí válka 260 [i] 16:30 Dva a půl chlapa VIII 14 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Miami X: Hříšník bere vše 7 [i] 18:30 Ulice 2809 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Jen formální manželství 570 [i] 21:30 Prásk [i] 22:10 Není úniku [i] 00:00 Kriminálka Miami X: Hříšník bere vše 7 [i] 00:45 Mentalista III: Veselý rudý skřítek 10 [i] 01:30 Novashopping 02:00 Áčko: Mami, tati, pusťte mě do Ameriky [i] 03:15 DO-RE-MI [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Dívčí válka 260 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Ninjago: Domov [i] 07:00 Winx Club: Tajemství černého močálu 11 [i] 07:25 Divácké zprávy [i] 07:40 M*A*S*H 91 [i] 08:30 M*A*S*H 92 [i] 09:25 Walker, Texas Ranger IX: Sobotní večer 14 [i] 10:25 Julie Lescautová VI: Vybočení z mezí 10 [i] 12:25 Wolffův revír III: Ibrahimova čest 10 [i] 13:30 Komisař Rex I: Lepší dům 8 [i] 14:40 Rosamunde Pilcher: Ráj snů [i] 16:45 Prima hodinka [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Svatby v Benátkách: Stará láska nerezaví 61 [i] 21:35 Kdo je kdo? [i] 22:35 Ano, šéfe! [i] 23:50 Právo a pořádek XVI: America, s. r. o. 17 [i] 00:50 Myšlenky zločince VII 21 [i] 01:45 Spravedlnost v krvi II: Věc důvěry 12 [i] 02:40 Walker, Texas Ranger IX: Sobotní večer 14 [i] 03:25 Wolffův revír III: Ibrahimova čest 10 [i] 04:15 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 06:10 Rodinná kliatba 77-78/110 [i] 07:45 Bez servítky [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 V náručí diabla 39/182 [i] 11:30 Zakázaná láska 89-90/158 [i] 13:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 15:00 Víťazstvo lásky 117-118/172 [i] 17:10 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 4/21 [i] 18:05 Priatelia [i] 18:35 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Mentalista IV. 20/24 [i] 21:30 Zakázaná láska 91-92/158 [i] 23:30 Doktorka mafie 12/13 [i] 00:25 Stratená duša II. 5/22 [i] 01:10 Priatelia [i] 01:30 Bez servítky [i] 02:20 Smotánka [i] 03:10 Na streche [i] 03:45 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 4/21 [i] 04:25 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Záhada sfingy [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Cesta za snem [i] 13:50 Barva pleti [i] 15:45 Božská relikvie 2 [i] 17:40 Ve stínu Beethovena [i] 19:30 Nebezpečná metoda [i] 21:15 Out of the Furnace [i] 23:15 Cesta do pekla [i] 01:05 Top Secret [i] 02:40 Sin Nombre