TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 11:00 Chlapi neplačú [i] 12:05 Dr. House II. 22/24 [i] 13:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 21/24 [i] 14:00 Monk I. 5/13 [i] 15:00 Teória veľkého tresku [i] 15:30 Dva a pol chlapa V. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 2/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 CHART SHOW [i] 22:35 Arrow II. 15-16/23 [i] 00:25 Agent bez minulosti II. 7/13 [i] 01:25 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 2/24 [i] 02:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 21/24 [i] 03:05 Monk I. 5/13 [i] 03:45 Dva a pol chlapa V. [i] 04:10 Dr. House II. 22/24 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Góly - body - sekundy [i] 05:20 Počasie [i] 05:25 Križovatky medicíny 30 [i] 06:10 5 proti 5 [i] 06:55 Správy RTVS "N" [i] 07:40 Podvodníci v akcii III 7/20 [i] 08:10 McLeodove dcéry IV.B 25/26 [i] 09:00 Policajné oddelenie: Smrť v priamom prenose 50 [i] 10:05 Lekári: Intrigy a nedorozumenia 59/65 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:35 Križovatky medicíny 31 [i] 15:30 TV Šanca [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Podvodníci v akcii III 8/20 [i] 17:00 Lekári: Zmeny 60/65 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Liga majstrov [i] 22:50 Liga majstrov - zostrihy [i] 23:30 Policajné oddelenie: Smrť v priamom prenose 50 [i] 00:25 Inšpektor Rocca: Pasca [i] 02:05 Dámsky klub [i] 03:35 McLeodove dcéry IV.B 25/26 [i] 04:20 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Fidlibum [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - TRPASLÍCKY KANKÁN [i] 09:00 Mláďatá: Kráľovstvo bocianov [i] 09:15 Darovaný čas [i] 09:40 Ukrajinský magazín [i] 10:10 Fokus zdravie "N" [i] 10:55 Ambulancia: Záchrana končatiny pomocou kmeňových buniek [i] 11:20 Sivá hmla [i] 12:25 Živá panoráma [i] 12:55 ArtSpektrum [i] 13:05 Z dzešateho valala [i] 13:35 Kvarteto [i] 14:05 Tempo: Tempo [i] 14:20 Cyklistika - Cyklistické klasiky: Valónsky šíp [i] 16:50 Jazda bez bŕzd 1.časť [i] 17:10 Životodarné tepny Zeme [i] 17:25 Maďarský magazín [i] 17:55 Osudy umeleckých diel: Robert Doisneau - Kosý pohľad [i] 18:25 Test magazín: Žehličky [i] 18:35 HiStory [i] 18:45 Večerníček: Katka a Strapáčik [i] 18:50 Malý medvedík [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - TRPASLÍCKY KANKÁN [i] 19:00 Bolek a Lolek medzi baníkmi: V starej bani [i] 19:10 Tao Tao [i] 19:35 Zázračný ateliér [i] 19:40 Narodení v divočine [i] 19:45 100 názorov 2014: Jana Dubovcová [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 SK DEJINY - Oslobodenie: Slovensko v pohybe [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:30 Diamanty noci [i] 22:35 Celý svet je úzky most [i] 23:35 Polícia [i] 23:50 Profesionál [i] 00:05 Autosalón [i] 00:35 Správy RTVS "N" [i] 01:20 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 KRIMI 05:25 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:25 SÚDNA SIEŇ: Obecná cesta [i] 08:30 DIVOKÉ KONE [i] 09:50 Pod povrchom 44 [i] 10:55 SÚDNA SIEŇ: Som pre teba drahý [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:20 Kosti VI. 21 [i] 14:20 PANELÁK XV.: Som tehotná 41 [i] 15:20 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:40 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 SÚDNA SIEŇ: Kupuje si syna [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 DIVOKÉ KONE [i] 21:45 PANELÁK XV.: Poslušný baránok 42 [i] 22:50 Kosti VI. 22 [i] 23:50 Slnečno, sem-tam vraždy III. 9 [i] 00:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 3 [i] 01:50 Kriminálka San Francisco 1,2/13 [i] 03:25 PANELÁK XV.: Poslušný baránok 42 [i] 04:10 DIVOKÉ KONE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Dotyk II. 14/14 [i] 05:40 Faktor strachu V. 31 [i] 06:30 Zvierací záchranári II. [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie [i] 08:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 3 [i] 10:00 Slnečno, sem-tam vraždy III. 8 [i] 11:00 Ničitelia mýtov IV. [i] 12:20 C.S.I.: Kriminálka Miami 21 [i] 13:15 Profesionáli II.: Károly a Skajka 7 [i] 14:20 Faktor strachu V. 32 [i] 15:20 Simpsonovci XIII. 5 [i] 15:50 Zvierací záchranári II. 7 [i] 16:30 Ničitelia mýtov IV. [i] 17:35 Magnum III.: - FINÁLE SÉRIE 23/23 [i] 18:30 Simpsonovci XIII. 6,7 [i] 19:40 Profesionáli II.: Miňo opäť policajtom 8 [i] 20:30 Dvaja machri medzi nebom a peklom [i] 22:30 Začiatok konca: Zrážka s kométou [i] 00:25 Mafstory IV.: Sobášny podvodník, Vendeta 4,5 [i] 02:00 Ničitelia mýtov II. 6 [i] 02:50 Magnum III.: - FINÁLE SÉRIE 23/23 [i] 03:30 Zákon gangu IV. 13 [i] 04:15 Mafstory IV.: Sobášny podvodník 4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Jak prosté II. 15 [i] 08:10 Námořní vyšetřovací služba VIII. 18 [i] 09:10 Drzá Jordan V. 19 [i] 10:10 Vražedná čísla II. 21 [i] 11:10 Havaj 5-0 I. 15 [i] 12:05 Jak prosté II. 15 [i] 13:05 Námořní vyšetřovací služba VIII. 18 [i] 14:05 Vražedná čísla II. 22 [i] 15:00 Drzá Jordan V. 20 [i] 16:00 Jak prosté II. 16 [i] 17:00 Havaj 5-0 I. 16 [i] 18:00 Vražedná čísla II. 23 [i] 19:00 Vrtažedná čísla III. 1 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 19 [i] 21:00 Myšlenky zločince X. 5 [i] 22:00 Myšlenky zločince X. 6 [i] 23:00 Patricia Cornwell: V ohrožení [i] 00:55 Vražedná čísla II. 23 [i] 01:55 Vrtažedná čísla III. 1 [i] 02:40 Havaj 5-0 I. 16 [i] 03:25 Californication VI. 12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 4): Lesní požáry/Auto výfuky/Orbitální stanice 1 [i] 05:35 Jak to dělají? (Series 9) 17 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 18): Štětky na čištění dýmek/sýr Stilton/elektrické měřící hodiny/dalekohledy 6 [i] 06:25 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Nejhorší nejlepší chlap 22 [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 7 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (Series 2): Hořící člověk 4 [i] 07:45 Hledači pokladů na aukcích (Series 2): Machr Ton 8 [i] 08:10 Rychle a hlasitě (Series 1): Mišmaš Dodge, část 1/Mustang z roku 1965 24 [i] 09:05 Opravna vraků 2013 (Series 1): Joshova Nova 9 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 2): Zamrzlé pláně 6 [i] 10:50 Potápění za zlatem – pod ledem (Series 4): Potopený poklad 8 [i] 11:40 Rození obchodníc - směna za lepší (Series 1): Blízký východ 6 [i] 12:35 Rychle a hlasitě (Series 2): Rychlý prodej 18 [i] 13:30 Dílna zatracenců (Series 1): Velká vášeň, Chevelle – (Díl 2) 2 [i] 14:25 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 5 [i] 15:20 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 6 [i] 16:15 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 7 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 2): Hořící člověk 4 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 7 [i] 18:05 Pátá rychlost (Series 21) 17 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 4): Rodinné auto/ Titan/Dopis 2 [i] 19:30 Jak to dělají? (Series 9) 18 [i] 20:00 Odborníci na domy v korunách stromů (Series 3): Včelí úl 4 [i] 21:00 Akvária na míru (Series 4): Akvária pro mistry NASCAR a baseballu 4 [i] 22:00 Odborník na bazény (Series 1): Jedinečné bazény 4 [i] 23:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 7 [i] 00:00 Aljaška - poslední hranice (Series 3): Volání divočiny 11 [i] 00:55 Lety po divoké Aljašce (Series 1): Taxíky tundry 4 [i] 01:50 Odborníci na domy v korunách stromů (Series 3): Včelí úl 4 [i] 02:40 Akvária na míru (Series 4): Akvária pro mistry NASCAR a baseballu 4 [i] 03:30 Odborník na bazény (Series 1): Jedinečné bazény 4 [i] 04:20 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 7 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Tlusťoch [i] 09:50 Na cestě po Barbudě [i] 10:35 13. komnata Dagmar Patrasové [i] 11:05 Vyprávěj [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová IV [i] 14:45 Pevnosti [i] 15:05 Kojak III [i] 15:55 Tlusťoch [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Kousek nebe [i] 21:05 DoktorKA [i] 21:59 Výsledky losování Šťastných 10 22:00 Místo činu - Schimanski [i] 23:30 MI5 X 5/6 [i] 00:25 AZ-kvíz [i] 00:55 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 01:55 Na stopě [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:55 Bydlení je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Prof. Dalibor Povolný [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Uchem jehly [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Století létání 15/26 [i] 09:55 Ve víru války 2/3 [i] 10:40 Bojuj nebo zemři [i] 11:25 Cesty k sousedům [i] 12:00 Náš venkov: Farmáři z azyláku [i] 12:25 Ta naša kapela [i] 12:55 Folklorika [i] 13:20 Cesta ze dna 4/8 [i] 14:10 Evropa dnes [i] 14:35 Kanadská policejní škola: Chtějí být Poirotem, Columbem či 5/8 [i] 15:30 Zničení říše Inků [i] 16:25 Vinitorium Moravicum [i] 16:50 Chcete je? [i] 16:55 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 17:25 Velbloudí dostihy [i] 18:15 Království divočiny: Psouni prérioví [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Nezkrocená Amerika: Hory [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Argentina, podmanivé tango gaučů [i] 21:00 Na cestě po Panamě [i] 21:30 Dobrodruh: Výprava do žlutého pekla! V 8/12 [i] 22:00 Kmeny: Tattoo [i] 22:25 Starobylá tetování [i] 23:55 Uvězněni 1/6 [i] 00:45 Moje soukromá válka: Po nich potopa [i] 01:15 Křesťanský magazín [i] 01:40 Chcete mě? ZJ [i] 02:10 Náš venkov: Farmáři z azyláku [i] 02:35 Krajiny světla - fotograf Ondřej [i] 03:00 Mamča [i] 03:25 Přezůvky s sebou [i] 04:05 Brněnské kolo [i] 04:55 Hrady a zámky na Dyji [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2807 [i] 10:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Zlatej důl 569 [i] 11:25 Dva a půl chlapa VIII 12 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Odložené případy: Halleyova kometa 6 [i] 13:25 Beze stopy III 10 [i] 14:20 Mentalista III: Rudý měsíc 9 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Do střehu! 259 [i] 16:35 Dva a půl chlapa VIII 13 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Miami X: Kousnutí z lásky 6 [i] 18:30 Ulice 2808 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Výměna manželek [i] 21:30 Námořní vyšetřovací služba XI: Lepší andělé 7 [i] 22:35 Krvavý diamant [i] 01:05 Kriminálka Miami X: Kousnutí z lásky 6 [i] 01:50 Novashopping 02:20 Mentalista III: Rudý měsíc 9 [i] 03:35 Kolotoč [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Do střehu! 259 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Ninjago [i] 07:00 Winx Club: Bloom a zkoušky 10 [i] 07:25 Divácké zprávy [i] 07:40 M*A*S*H 90 [i] 08:30 M*A*S*H 91 [i] 09:25 Walker, Texas Ranger IX: Hraniční ulice 13 [i] 10:25 Julie Lescautová VI: Právo zabíjet 9 [i] 12:25 Wolffův revír III: Leštič klik 9 [i] 13:30 Komisař Rex I: Diagnóza vražda 7 [i] 14:40 Rosamunde Pilcher: Až na konec světa [i] 16:45 Prima hodinka [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Všechny moje lásky: Zapomenuté akty 15 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:35 Telebazar [i] 23:45 Hawaii 5-0 IV: Šťastné díkůvzdání 9 [i] 00:45 Myšlenky zločince VII 20 [i] 01:40 Firma: Kapitola čtvrtá 4 [i] 02:30 Walker, Texas Ranger IX: Hraniční ulice 13 [i] 03:15 Wolffův revír III: Leštič klik 9 [i] 04:05 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 06:10 Rodinná kliatba 75-76/110 [i] 07:45 Bez servítky [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 V náručí diabla 38/182 [i] 11:30 Zakázaná láska 87-88/158 [i] 13:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 15:00 Víťazstvo lásky 115-116/172 [i] 17:00 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 3/21 [i] 17:55 Priatelia [i] 18:25 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Mentalista IV. 19/24 [i] 21:30 Zakázaná láska 89-90/158 [i] 23:30 Doktorka mafie 11/13 [i] 00:25 Stratená duša II. 4/22 [i] 01:15 Priatelia [i] 01:35 Bez servítky [i] 02:25 Smotánka [i] 03:05 Na streche [i] 03:35 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 3/21 [i] 04:15 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Kohout na víně [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Božská relikvie 1 [i] 13:40 Láska a čest [i] 15:55 Cesta za snem [i] 17:40 Barva pleti [i] 19:35 Za lepší život