TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 10:55 Chlapi neplačú [i] 12:00 Dr. House II. 21/24 [i] 13:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 20/24 [i] 14:00 Monk I. 4/13 [i] 15:00 Teória veľkého tresku [i] 15:30 Dva a pol chlapa V. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 1/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:45 Rodinné prípady [i] 22:50 Zámena manželiek [i] 00:00 Myšlienky vraha VII. 10/24 [i] 01:00 Agent bez minulosti II. 6/13 [i] 01:50 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 1/24 [i] 02:35 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 20/24 [i] 03:20 Monk I. 4/13 [i] 04:10 Dr. House II. 21/24 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Góly - body - sekundy [i] 05:20 Počasie [i] 05:30 Križovatky medicíny 29 [i] 06:10 5 proti 5 [i] 06:55 Správy RTVS "N" [i] 07:40 Podvodníci v akcii III 6/20 [i] 08:10 McLeodove dcéry IV.B 24/26 [i] 09:00 Policajné oddelenie: Zrátané minúty 49 [i] 10:00 Nečakané stretnutia [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Voľba [i] 14:35 Križovatky medicíny 30 [i] 15:30 TV Šanca [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Podvodníci v akcii III 7/20 [i] 17:00 Lekári: Intrigy a nedorozumenia 59/65 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nikto nie je dokonalý [i] 21:30 Slovensko chutí [i] 22:05 Súboj s časom: Unesená 15/24 [i] 22:50 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka X.: Lekcie morálky 8/24 [i] 23:30 Policajné oddelenie: Zrátané minúty 49 [i] 00:20 Inšpektor Rocca: Podvody [i] 02:00 Dámsky klub [i] 03:35 McLeodove dcéry IV.B 24/26 [i] 04:20 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Trpaslíci [i] 08:55 Mláďatá: Medvedík - nezbedník [i] 09:10 Pesničky z Hviezdičky: Metlohra [i] 09:15 Výnimočné ženy: Indira Gándhiová [i] 10:05 Žena na konci sveta IV [i] 10:30 Národnostný magazín: Český [i] 11:00 Fokus práca "N" [i] 11:45 Športové ozveny [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:45 ArtSpektrum [i] 12:55 Na ľudovú nôtu [i] 13:25 Vytriezvenie [i] 14:25 5 minút po dvanástej: LÁKAVÝ SVET a novodobé otroctvo v ňom [i] 15:35 Orientácie [i] 16:05 Ukrajinský magazín [i] 16:30 Osobnosti Banskej Bystrice: Matej Tóth [i] 16:45 Fokus zdravie "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Na ceste po Česku: Na ceste po Českej Kanade [i] 18:30 Encyklopédia slovenských obcí: Pavlovce nad Uhom [i] 18:45 Večerníček: Katka a Strapáčik [i] 18:50 Malý medvedík [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - AMERIKA [i] 19:00 Bolek a Lolek medzi baníkmi: Pasovanie na baníka [i] 19:10 Tao Tao [i] 19:35 Zázračný ateliér [i] 19:40 Narodení v divočine [i] 19:50 100 názorov 2014: Nataša Holinová [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Tabu: Impotencia [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:35 Ambulancia: Záchrana končatiny pomocou kmeňových buniek [i] 22:00 Večera s Havranom [i] 23:15 On air [i] 23:40 Správy RTVS "N" [i] 00:25 ArtSpektrum [i] 00:30 Tabu: Impotencia [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:20 SÚDNA SIEŇ: Cyklista [i] 08:25 DIVOKÉ KONE [i] 09:45 Pod povrchom 43 [i] 10:50 SÚDNA SIEŇ: Potrat za odpustenie [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:20 Kosti VI. 20 [i] 14:20 PANELÁK XV.: Gentleman 40 [i] 15:20 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:40 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 SÚDNA SIEŇ: Stará semetrika [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 DIVOKÉ KONE [i] 21:45 PANELÁK XV.: Som tehotná 41 [i] 22:50 Kosti VI. 21 [i] 23:50 Slnečno, sem-tam vraždy III. - PREMIÉRA 8 [i] 00:50 Lovci väzňov II. 9,10/10 [i] 02:40 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 2 [i] 03:20 PANELÁK XV.: Som tehotná 41 [i] 04:05 DIVOKÉ KONE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Ničitelia mýtov II. 4 [i] 05:50 Faktor strachu V. 30 [i] 06:30 Zvierací záchranári II. [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie [i] 08:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 2 [i] 10:00 Biele goliere IV. 1/16 [i] 11:00 Ničitelia mýtov IV. [i] 12:15 C.S.I.: Kriminálka Miami 20 [i] 13:15 Profesionáli II.: Vodná kríza 6 [i] 14:20 Faktor strachu V. 31 [i] 15:20 Simpsonovci XIII. 3 [i] 15:50 Zvierací záchranári II. 6 [i] 16:30 Ničitelia mýtov IV. [i] 17:35 Magnum III. 22 [i] 18:40 Simpsonovci XIII. 4,5 [i] 19:45 Profesionáli II.: Károly a Skajka 7 [i] 20:30 Začiatok konca: Zrážka s kométou [i] 22:30 Jedinečné letisko v Dubaji 8 [i] 23:45 Letecké katastrofy IX. 2 [i] 00:50 Mafstory IV.: Kokaín, Kiahne 2,3 [i] 02:20 Ničitelia mýtov II. 5 [i] 03:10 Magnum III. 22 [i] 04:05 100 rokov svedectiev [i] 04:15 Zákon gangu IV. 12 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Jak prosté II. 14 [i] 08:10 Námořní vyšetřovací služba VIII. 17 [i] 09:10 Drzá Jordan V. 18 [i] 10:10 Vražedná čísla II. 18 [i] 11:10 Havaj 5-0 I. 14 [i] 12:10 Jak prosté II. 14 [i] 13:10 Námořní vyšetřovací služba VIII. 17 [i] 14:10 Vražedná čísla II. 20 [i] 15:10 Drzá Jordan V. 19 [i] 16:10 Jak prosté II. 15 [i] 17:10 Havaj 5-0 I. 15 [i] 18:05 Vražedná čísla II. 21 [i] 19:05 Vražedná čísla II. 22 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 18 [i] 21:00 Jak prosté III. 11 [i] 22:00 Vzpomínky III. 10 [i] 23:00 Falco II. 4 [i] 00:10 Myšlenky zločince IX. 19 [i] 01:10 Jak prosté III. 11 [i] 02:05 Vzpomínky III. 10 [i] 02:50 Falco II. 4 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 3): Kosmický oblek/ Naftové motory/ Neonové reklamy 14 [i] 05:35 Jak to dělají? (Series 9) 16 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 18): Voskové figuríny/vysouvací rolety/suché pečivo/cínové korbele 5 [i] 06:25 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Dost s kouřením 21 [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 6 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (Series 2): Závan minulosti 3 [i] 07:45 Hledači pokladů na aukcích (Series 2): Souboj v Chicagu 7 [i] 08:10 Rychle a hlasitě (Series 1): Nefalšovaný Bonneville 23 [i] 09:05 Opravna vraků 2013 (Series 1): Rogerova Impala s průhlednou střechou 8 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 2): Pohřbeni zaživa 5 [i] 10:50 Potápění za zlatem – pod ledem (Series 4): Jsme bohatí? 7 [i] 11:40 Rození obchodníc - směna za lepší (Series 1): Mexiko a USA 5 [i] 12:35 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 1) 3 [i] 13:30 Aljaška - bitva v zátoce (Series 1): Bristolská zátoka 8 [i] 14:25 Odborníci na domy v korunách stromů (Series 1): Pivovar v korunách 7 [i] 15:20 Odborníci na domy v korunách stromů (Series 1): Domek pro Iry 8 [i] 16:15 Odborníci na domy v korunách stromů (Series 2): Chrám dobrodružství 1 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 2): Závan minulosti 3 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 6 [i] 18:05 Pátá rychlost (Series 21) 15 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 4): Lesní požáry/Auto výfuky/Orbitální stanice 1 [i] 19:30 Jak to dělají? (Series 9) 17 [i] 20:00 Pekelná silnice Ruska [i] 21:00 Rebelové zamrzlého jezera (Series 1): Boj o jídlo 2 [i] 22:00 Aljaška - poslední hranice (Series 4): Tajemství kovboje 8 [i] 23:00 Ďábelská jízda (Series 2): Rozbité bratrství 4 [i] 00:00 Zápasníci (Series 1): To se musí nechat 4 [i] 00:55 Hlídači čtvrtí (Series 1) 3 [i] 01:50 Pekelná silnice Ruska [i] 02:40 Rebelové zamrzlého jezera (Series 1): Boj o jídlo 2 [i] 03:30 Aljaška - poslední hranice (Series 4): Tajemství kovboje 8 [i] 04:20 Ďábelská jízda (Series 2): Rozbité bratrství 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Kolo plné hvězd [i] 09:55 Na cestě po Sicílii [i] 10:25 Reportéři ČT [i] 11:05 Sukovitá duše [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová III [i] 14:50 Chorvatské národní parky [i] 15:05 Kojak III [i] 15:55 Tlusťoch [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Světáci [i] 22:34 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 22:35 Vražda ing. Čerta [i] 23:50 Otec Brown II [i] 00:35 AZ-kvíz [i] 01:05 Kalendárium [i] 01:15 Sváteční slovo děkana Cyrilometodějské fakulty UP Petera Tavela [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 Padající květináč [i] 02:15 Dobré ráno [i] 04:45 Banánové rybičky [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Hrady a zámky na Dyji [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 City Folk 2014: Rotterdam [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Velbloudí dostihy [i] 09:55 Náš původ: Kosti [i] 10:50 Zničení říše Inků [i] 11:45 Dobrodruh: I cesta je cíl! Ve východoafrické 7/12 [i] 12:10 Nedej se [i] 13:05 Auto Moto Revue [i] 13:35 Magické hory [i] 13:50 Vzestup a pád NSDAP: Hitlerův největší omyl 6/10 [i] 14:40 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:30 Tajemství mrtvých mužů: Smrt generála Sikorského [i] 16:15 Tajemství 2. sv. války: Nacistické drancování Evropy [i] 17:10 Vesmír VI.: Výlet ke kometám [i] 17:55 Modrá planeta: Zamrzlá moře [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Rýn - cesta od pramene k ústí: Otevřený světu [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Vzestup a pád NSDAP: Konečné řešení 7/10 [i] 20:55 Poslední vlak [i] 22:55 Moje soukromá válka: Po nich potopa [i] 23:25 Letecké katastrofy: Smrtící přetlak [i] 00:15 Město žen V [i] 00:35 Luther 5/6 [i] 01:30 Židé 5/5 [i] 02:25 Babylon [i] 02:50 Z očí do očí [i] 03:25 Slyšet se navzájem [i] 03:45 Přezůvky s sebou [i] 04:30 Hrady a zámky na Dyji [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2806 [i] 10:05 Doktoři z Počátků: Divadlo 111 [i] 11:25 Dva a půl chlapa VIII 11 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Odložené případy: Běžec 5 [i] 13:25 Beze stopy III 9 [i] 14:20 Mentalista III: Ohnivá koule 8 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Dokonalý záchvat 258 [i] 16:35 Dva a půl chlapa VIII 12 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Miami X: Smrtící výčitky 5 [i] 18:30 Ulice 2807 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Zlatej důl 569 [i] 21:30 Víkend: Modré z nebe [i] 22:30 Kriminálka Las Vegas IV: Poslední představení 8 [i] 23:25 Stoupenci zla II: Ticho 14 [i] 00:15 Kriminálka Miami X: Smrtící výčitky 5 [i] 01:00 Mentalista III: Ohnivá koule 8 [i] 01:45 Novashopping 02:15 Mentalista VI: Oheň a síra 6 [i] 03:15 DO-RE-MI [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Dokonalý záchvat 258 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Jewel Pet - Zvířátka z drahokamu II: Pusu, pusu. Zvířátka z drahokamu jsou kamarádi 26 [i] 07:00 Winx Club: Zrada 9 [i] 07:25 Divácké zprávy [i] 07:40 M*A*S*H 89 [i] 08:30 M*A*S*H 90 [i] 09:25 Walker, Texas Ranger IX: Zoufalé kroky 12 [i] 10:25 Julie Lescautová VI: Kauza prokurátor 8 [i] 12:25 Wolffův revír III: Dezertér 8 [i] 13:30 Komisař Rex I: Mrtvá ze Schönbrunnu 6 [i] 14:40 Rosamunde Pilcher: Květiny v dešti [i] 16:45 Prima hodinka [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Svatby v Benátkách: Mistři skalpelu 60 [i] 21:35 Očima Josefa Klímy [i] 22:20 Ano, šéfe! [i] 23:30 Cesty k úspěchu [i] 23:45 Kriminálka Stuttgart IV: Šamanka 16 [i] 00:45 Spravedlnost v krvi IV: Náprava příkoří 18 [i] 01:40 Firma: Kapitola třetí 3 [i] 02:30 Walker, Texas Ranger IX: Zoufalé kroky 12 [i] 03:15 Wolffův revír III: Dezertér 8 [i] 04:05 Prima ZOOM SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i] 04:30 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 06:15 Rodinná kliatba 73-74/110 [i] 07:45 Bez servítky [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 V náručí diabla 37/182 [i] 11:30 Zakázaná láska 85-86/158 [i] 13:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 15:05 Víťazstvo lásky 113-114/172 [i] 17:10 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 2/21 [i] 18:05 Priatelia [i] 18:35 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Mentalista IV. 18/24 [i] 21:30 Zakázaná láska 87-88/158 [i] 23:35 Doktorka mafie 10/13 [i] 00:25 Stratená duša II. 3/22 [i] 01:15 Priatelia [i] 01:35 Bez servítky [i] 02:20 Smotánka [i] 03:15 Na streche [i] 03:50 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 2/21 [i] 04:30 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Pokojný bojovník [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Svatba na spadnutí [i] 13:45 Dívka na přání [i] 15:15 Božská relikvie 1 [i] 16:50 Láska a čest [i] 19:05 Vrtěti ženou [i] 20:50 Mexický kartel [i] 22:50 Blue Jean Cop