TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 12:05 Dr. House II. 20/24 [i] 13:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 19/24 [i] 14:00 Monk I. 3/13 [i] 15:00 Teória veľkého tresku [i] 15:30 Dva a pol chlapa V. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 25/25 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:45 Kredenc [i] 22:20 Sexi roztlieskavači [i] 00:15 Dva a pol chlapa V. [i] 00:40 Teória veľkého tresku [i] 01:05 Agent bez minulosti II. 5/13 [i] 01:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 25/25 [i] 02:40 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 19/24 [i] 03:25 Monk I. 3/13 [i] 04:10 Dr. House II. 20/24 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Góly - body - sekundy [i] 05:15 Počasie [i] 05:25 Križovatky medicíny 28 [i] 06:10 5 proti 5 [i] 06:55 Správy RTVS "N" [i] 07:40 Podvodníci v akcii III 5/20 [i] 08:15 McLeodove dcéry IV.B 23/26 [i] 09:00 Policajné oddelenie: Posledný súboj 2.časť 48 [i] 10:05 Lekári: Prerušený koncert 58/65 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Taxík [i] 14:25 HiStory [i] 14:35 Križovatky medicíny 29 [i] 15:30 TV Šanca [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Podvodníci v akcii III 6/20 [i] 17:00 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Jeden blbec na večeru [i] 21:35 Sanitka II. 9/13 [i] 22:35 Hlavný podozrivý - newyorské prípady: Rozdrvený na kašu 9/13 [i] 23:15 Policajné oddelenie: Posledný súboj 2.časť 48 [i] 00:10 Autosalón [i] 00:30 Jeden blbec na večeru [i] 01:45 Dámsky klub [i] 03:20 McLeodove dcéry IV.B 23/26 [i] 04:05 Europríbeh Slovenska [i] 04:20 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:40 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:50 Národnostné správy [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Medveď Mrmláč [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - ZEMETRASENIE [i] 09:00 Mláďatá: Labutie jazero [i] 09:15 Milan Čorba [i] 10:10 Tvárou v tvár [i] 10:40 Fokus rodina "N" [i] 11:25 Svetový skautský Moot - Mexiko 2OOO [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:20 ArtSpektrum [i] 12:30 Podpolianske obrázky [i] 12:55 Spomíname na Antona Mrvečku: Patálie s kamerou [i] 13:40 Magazín Ligy majstrov [i] 14:10 Odpískané [i] 14:50 Športové ozveny [i] 15:30 Autosalón [i] 15:55 Národnostný magazín: Český [i] 16:20 Profesionál [i] 16:45 Fokus práca "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Žena na konci sveta IV [i] 18:25 HiStory [i] 18:30 Necelebrity: Ladislav Janech [i] 18:45 Večerníček: Katka a Strapáčik [i] 18:50 Malý medvedík [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - ZEMETRASENIE [i] 19:00 Bolek a Lolek medzi baníkmi: Sviatok svätej Barbory [i] 19:10 Tao Tao [i] 19:35 Zázračný ateliér [i] 19:40 Narodení v divočine [i] 19:45 100 názorov 2014: Mohamed Safwan Hasna [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Výnimočné ženy: Indira Gándhiová [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:35 VAT [i] 22:00 Meno [i] 23:50 A predsa sa točí [i] 00:30 Umenie [i] 01:00 Správy RTVS "N" [i] 01:45 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 NOVINY TV JOJ 05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:05 SÚDNA SIEŇ: Náhradník [i] 08:15 Rodinné záležitosti: Dobrá suseda, Manažérka a smrad [i] 09:45 Pod povrchom 42 [i] 10:55 SÚDNA SIEŇ: Som chorý človek [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:20 8 lekcií lásky [i] 15:20 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:40 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 SÚDNA SIEŇ: Hostesky [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 DIVOKÉ KONE [i] 21:45 PANELÁK XV.: Gentleman 40 [i] 22:50 Kosti VI. 20 [i] 23:55 Bastardi 2 [i] 02:00 Lovci väzňov II. 7,8 [i] 03:25 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 1/23 [i] 04:05 PANELÁK XV.: Gentleman 40 [i] 04:50 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Faktor strachu V. 29 [i] 06:35 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie [i] 08:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 1/23 [i] 10:00 Podvodníci [i] 12:20 Agentka bez minulosti III. 4 [i] 13:20 Profesionáli II.: PR a očistná diéta 5 [i] 14:25 Faktor strachu V. 30 [i] 15:20 Zvierací záchranári II. 4,5 [i] 16:40 Ničitelia mýtov IV. [i] 17:40 Magnum III. 21 [i] 18:40 Simpsonovci XIII. 2,3 [i] 19:40 Profesionáli II.: Vodná kríza 6 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XV.: Kniha tieňov 4 [i] 21:30 C.S.I.: Kriminálka New York V. 4 [i] 22:25 Biele goliere IV. 1/16 [i] 23:20 Agentka bez minulosti III. 4 [i] 00:15 Mafstory III.: Sviatky pokoja 37/37 [i] 01:05 Mafstory IV.: Lykožrút 1/40 [i] 01:50 Ničitelia mýtov II. 4 [i] 02:40 Magnum III. 21 [i] 03:30 100 rokov svedectiev [i] 03:40 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XV.: Kniha tieňov 4 [i] 04:20 C.S.I.: Kriminálka New York V. 4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Jak prosté II. 13 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 16 [i] 09:00 Drzá Jordan V. 17 [i] 10:00 Vražedná čísla II. 16 [i] 11:00 Havaj 5-0 I. 13 [i] 12:00 Jak prosté II. 13 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 16 [i] 14:00 Vražedná čísla II. 17 [i] 15:00 Drzá Jordan V. 18 [i] 16:00 Jak prosté II. 14 [i] 17:00 Havaj 5-0 I. 14 [i] 18:00 Vražedná čísla II. 18 [i] 19:00 Vražedná čísla II. 20 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 17 [i] 21:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 1 [i] 22:00 Tajnosti a lži I. 8 [i] 23:00 Myšlenky zločince X. 4 [i] 00:00 Strážce pořádku V. 4 [i] 01:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 1 [i] 02:00 Tajnosti a lži I. 8 [i] 02:45 Strážce pořádku V. 4 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 1 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 18): Kaviár z chovu/přívodní potrubí/motorkářské bundy/lopaty a rýče 4 [i] 06:25 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Médium vyvedené z míry 20 [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 5 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (Series 2): Rozbitá kasa 2 [i] 07:45 Hledači pokladů na aukcích (Series 2): Mimořádný úspěch v Chicagu 6 [i] 08:10 Rychle a hlasitě (Series 1): Pořad z klipů 22 [i] 09:05 Opravna vraků 2013 (Series 1): Lannyho Ford Fairlane GTA 7 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 2): Pryč z oblaků 4 [i] 10:50 Potápění za zlatem – pod ledem (Series 4): Začátek zlaté války 6 [i] 11:40 Rození obchodníc - směna za lepší (Series 1): Japonsko 4 [i] 12:35 Aljašská železnice (Series 2): Ledové peklo 6 [i] 13:30 Megastavitelé (Series 5): Stadion na světové úrovni - Jižní Afrika 2 [i] 14:25 Nejhrůznější záběry (Series 2) 4 [i] 15:20 Nejhrůznější záběry (Series 3): Útoky zvířat 3 3 [i] 16:15 Nejhrůznější záběry (Series 3): Nejbláznivější svatby 4 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 2): Rozbitá kasa 2 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 5 [i] 18:05 Pátá rychlost (Series 21) 14 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 3): Kosmický oblek/ Naftové motory/ Neonové reklamy 14 [i] 19:30 Jak to dělají? (Series 9) 16 [i] 20:00 Zlatá horečka (Series 5): Hromady zlata 12 [i] 21:00 Zlato z Beringova moře (Series 4): Nejistý cíl 11 [i] 22:00 Nazí a vystrašení (Series 1): Pekelný ostrov 3 [i] 23:00 Zkus přežít (Series 2): Ostrov smrti 8 [i] 00:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 1) 3 [i] 00:55 Nejpodivnější na světě (Series 1): Výbuchy 8 [i] 01:50 Zlatá horečka (Series 5): Hromady zlata 12 [i] 02:40 Zlato z Beringova moře (Series 4): Nejistý cíl 11 [i] 03:30 Nazí a vystrašení (Series 1): Pekelný ostrov 3 [i] 04:20 Zkus přežít (Series 2): Ostrov smrti 8 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Padající květináč [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Hercule Poirot [i] 09:55 Na cestě po Gran Canarii [i] 10:20 Postřehy odjinud [i] 10:30 168 hodin [i] 11:00 Svět rekordů a kuriozit - speciál [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová III [i] 14:45 Kuchařská pohotovost [i] 15:05 Postřižiny [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Mimořádné SAZKAmobil šance 20:00 Panoptikum Města pražského: Děvče od vody 2/10 [i] 21:00 Reportéři ČT [i] 21:44 Výsledky losování Šťastných 10 21:45 Kriminalista [i] 22:40 Na stopě [i] 23:10 Profesionálové [i] 00:00 AZ-kvíz [i] 00:25 Toulavá kamera [i] 00:55 Objektiv [i] 01:25 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:50 Všechnopárty [i] 02:45 Sváteční slovo děkana Cyrilometodějské fakulty UP Petera Tavela [i] 02:50 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Zlínský mrakodrap [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:35 Město žen IV [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Indie - Po proudu Gangy [i] 09:55 Jižní Korea - Od Soulu až po Čedžu [i] 10:20 Národní klenoty [i] 10:50 Modrá planeta: Širý oceán [i] 11:40 Babylon [i] 12:05 Cesty víry: Křižovatka v [i] 12:35 Klíč [i] 13:05 Československý filmový týdeník 1965 1038/2379 [i] 13:15 Největší přírodní katastrofy: Tornáda [i] 14:05 Tajemství 2. sv. války: Létání v čínských službách [i] 14:55 Fatální střet 2/2 [i] 15:50 Vydří muž [i] 16:45 Bojuj nebo zemři [i] 17:30 Zničení říše Inků [i] 18:20 Krajinou příběhů českých hradů známých i neznámých 3/10 [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Vesmír VI.: Mikrokosmos [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Ve víru války 2/3 [i] 20:50 Nové hranice létání [i] 21:45 Tajemství Santa Vittorie [i] 00:00 Wolf Creek [i] 01:40 Queer [i] 02:05 Uchem jehly [i] 02:30 Z očí do očí [i] 03:05 Klub přátel dechovky [i] 03:40 Blokáda [i] 04:15 Poutníci [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2805 [i] 10:05 Policie Modrava: Cigaretový kouř 9 [i] 11:20 Střepiny [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Odložené případy: Pobožní lidé 4 [i] 13:30 Beze stopy III 8 [i] 14:25 Mentalista III: Rudě žhnoucí 7 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Smutná nevěsta 257 [i] 16:30 Dva a půl chlapa VIII 11 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Miami X: Kdo se směje naposled 4 [i] 18:30 Ulice 2806 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Doktoři z Počátků: Divadlo 111 [i] 21:30 Mentalista VI: Oheň a síra 6 [i] 22:30 Kriminálka Las Vegas IV: Neviditelný důkaz 7 [i] 23:25 Stoupenci zla II: Sklizeň 13 [i] 00:15 Kriminálka Miami X: Kdo se směje naposled 4 [i] 01:00 Mentalista III: Rudě žhnoucí 7 [i] 01:45 Novashopping 02:15 Áčko: Rozvedl nás počítač [i] 03:25 DO-RE-MI [i] 04:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Smutná nevěsta 257 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Jewel Pet - Zvířátka z drahokamu II: Vrum, vrum. Návrat tria 25 [i] 07:00 Winx Club: Slavnost růží 8 [i] 07:25 Divácké zprávy [i] 07:40 M*A*S*H 88 [i] 08:30 M*A*S*H 89 [i] 09:25 Walker, Texas Ranger IX: Zlatý chlapec 11 [i] 10:25 Julie Lescautová VI: Nebezpečné schůzky 7 [i] 12:25 Wolffův revír III: Studentka Marie 7 [i] 13:30 Komisař Rex I: Tanec na sopce 5 [i] 14:40 Rosamunde Pilcher: To hlavní je láska [i] 16:45 Prima hodinka [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů III: Lék 332 [i] 21:35 TOP STAR magazín [i] 22:45 Záhadné vraždy [i] 00:40 Firma: Kapitola druhá 2 [i] 01:40 Walker, Texas Ranger IX: Zlatý chlapec 11 [i] 02:25 Wolffův revír III: Studentka Marie 7 [i] 03:15 Autosalon [i] 04:05 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 06:05 Rodinná kliatba 71-72/110 [i] 07:45 Bez servítky [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 V náručí diabla 36/182 [i] 11:30 Katie Ffordeová: Odvrátená strana lásky [i] 13:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 15:00 Víťazstvo lásky 111-112/172 [i] 17:10 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 1/21 [i] 18:05 Priatelia [i] 18:30 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Mentalista IV. 17/24 [i] 21:30 Zakázaná láska 85-86/158 [i] 23:35 Doktorka mafie 9/13 [i] 00:30 Stratená duša II. 2/22 [i] 01:20 Priatelia [i] 01:40 Bez servítky [i] 02:30 Smotánka [i] 03:15 Na streche [i] 03:45 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 1/21 [i] 04:30 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Poslední plavky [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Šéfe, jsem v tom! [i] 13:45 Nezlobte, když nemusíte! [i] 16:30 Svatba na spadnutí [i] 18:10 Dívka na přání [i] 19:35 Tenkrát v Číně 2 [i] 21:35 Bojovník