TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 24/25 [i] 06:45 Medvedík Yogi [i] 07:00 Zajac Bugs a káčer Duffy [i] 07:20 Kung Fu Panda II. [i] 08:10 Štvornohí tanečníci [i] 09:55 Krok za krokom VI. 2/24 [i] 10:25 Šmolkovia (HD) [i] 12:25 CHART SHOW [i] 14:35 Transformers: Pomsta porazených (HD) [i] 17:45 Domov na kľúč [i] 18:25 Kredenc [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Útok na Biely dom (HD) [i] 23:25 Osamelý pomstiteľ (HD) [i] 01:45 Útok na Biely dom (HD) [i] 03:45 Neporaziteľný bojovník [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:05 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Góly - body - sekundy [i] 07:05 Počasie [i] 07:15 Levík Raa Raa 14/52 [i] 07:25 Poštár Pat: Špeciálna zásielková služba: Poštár Pat: a strašiak 12/26 [i] 07:40 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Letecké oprávnenie [i] 07:55 Garfield III.: Malé problémy vo veľkej Číne - druhá časť 40/52 [i] 08:10 Ako si vycvičiť drakov: Rodina - druhá časť 20/20 [i] 08:30 Zázračný ateliér [i] 09:00 Megamozog [i] 09:30 Autosalón [i] 10:00 Mláďatká 9.časť [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:20 Svet v obrazoch [i] 11:45 HiStory [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:30 Bud Bindi [i] 14:05 Agatha Christie : Poirot: Dobrodružstvo talianskeho šľachtica [i] 15:00 Zlatá klasika: Boj o Moskvu 1/4 [i] 16:30 Nikto nie je dokonalý [i] 17:45 Hurá do záhrady [i] 18:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Ruky bozkávam 5/8 [i] 21:35 Ruky bozkávam 6/8 [i] 22:55 Dom [i] 00:35 Rieka nádeje 17/18 [i] 01:35 Ruky bozkávam 5/8 [i] 02:50 Ruky bozkávam 6/8 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:15 Farmárska revue [i] 09:35 On air [i] 10:00 Gréckokatolícka archijerejská svätá liturgia [i] 12:10 Orientácie [i] 12:40 Slovo [i] 12:50 Tenis - Fed Cup [i] 17:15 Herecké legendy: Milan Kňažko [i] 17:25 Večera [i] 18:45 Katka a Strapáčik [i] 18:50 Večerníček: Malý medvedík [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLINKA - úsmevná poradňa - PSÍK [i] 19:00 Bolek a Lolek medzi baníkmi: Strážca pokladu [i] 19:10 Tao Tao [i] 19:35 Zázračný ateliér [i] 19:40 Narodení v divočine [i] 19:50 100 názorov 2014: doc. MUDr. Igor Škodáček, PhD [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Dielo z depozitára [i] 20:10 Týždeň slovenského filmu: Milan Čorba [i] 21:00 Ďakujem, dobre [i] 23:15 Odpískané [i] 00:00 Týždeň slovenského filmu: Slovensko 2.0 [i] 01:55 Správy RTVS "N" [i] 02:40 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 KRIMI 05:45 NOVINY TV JOJ 06:30 KRIMI 07:00 NOVINY TV JOJ 07:45 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 08:50 Simpsonovci XXIV. 20 [i] 09:15 Rin Tin Tin: Skutočný príbeh [i] 11:20 Let Fénixa [i] 13:55 8 lekcií lásky [i] 15:55 Marmaduke [i] 17:55 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:10 ŠPORT 20:20 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 TANEC SNOV [i] 23:40 Cyrus [i] 01:40 Divoký víkend [i] 03:10 Bastardi 2 [i] 04:45 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Ben a Kate 11,12 [i] 06:00 Faktor strachu V. [i] 08:00 EUROMINÚTY [i] 09:00 Na potulkách svetom 3 [i] 10:05 Megapresuny II. 12 [i] 10:50 100 rokov svedectiev [i] 11:10 Mama, ožeň ma! 1/8 [i] 12:45 Profesionáli II.: Supermegaextrapoliš, Raper 3,4 [i] 14:40 "KOLABS" [i] 15:15 Podvodníci [i] 17:30 Majster kickboxu [i] 19:40 Profesionáli II.: PR a očistná diéta 5 [i] 20:30 Nebezpečná rýchlosť 2 - Zásah [i] 23:20 Rocky II. [i] 01:35 Profesionáli II.: PR a očistná diéta 5 [i] 02:20 Rocky II. [i] 04:10 Liga snov III. 8,9 [i] 04:55 Ben a Kate 13,14 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 34 [i] 07:30 Vzpomínky II. 9 [i] 08:25 Vzpomínky II. 10 [i] 09:25 Nora Roberts: V pravé poledne [i] 11:10 Havaj 5-0 II. 11 [i] 12:10 Havaj 5-0 II. 12 [i] 13:10 Společná terapie I. 11 [i] 14:05 Společná terapie I. 12 [i] 15:05 Divoký Stomp 2: Nová generace [i] 16:45 Falco I. 3 [i] 17:55 Falco I. 4 [i] 19:00 Vražedná čísla IV. 15 [i] 20:00 Vražedná čísla IV. 16 [i] 21:00 Vzpomínky III. 9 [i] 22:00 Myšlenky zločince IX. 20 [i] 23:00 Jak prosté III. 5 [i] 00:00 Jak prosté III. 6 [i] 00:55 Vzpomínky III. 9 [i] 01:50 Jak prosté III. 5 [i] 02:35 Jak prosté III. 6 [i] 03:15 Californication VI. 11 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Nutné k přežití (Series 2): Panama - část 1 3 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 11) 10 [i] 06:25 Opravna vraků 2013 (Series 1): Lannyho Ford Fairlane GTA 7 [i] 07:15 Rychle a hlasitě (Series 1): Zchátralý Rambler 8 [i] 08:10 Bořiči mýtů (Series 8): Kolo štěstí Bořičů mýtů 176 [i] 09:05 Mimořádné projekty (Series 4): Bitevní stroje 5 [i] 09:55 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Na kordy 29 [i] 10:25 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Malý Roy 30 [i] 10:50 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Reklama Paula a Bogarta 31 [i] 11:15 Válka skladů v Kanadě (Series 1) 32 [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 1) 6 [i] 12:10 Lovci skladovacích jednotek (Series 1) 7 [i] 12:35 Hledači pokladů na aukcích (Series 3) 15 [i] 13:05 Hledači pokladů na aukcích (Series 3) 16 [i] 13:30 Co se dělo dál? (Series 2) 10 [i] 14:00 Co se dělo dál? (Series 2) 11 [i] 14:25 Berte to jako varování (Series 2): Nespočetné vynálezy 10 [i] 15:20 Záchranáři ztroskotaných lodí (Series 1): Bohatství z vraků 1 [i] 16:15 Odborníci na domy v korunách stromů (Series 2): Africká bouda 8 [i] 17:10 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 2 [i] 18:05 Sibiřský podíl (Series 1): Udělej něco, nebo zmlkni 8 [i] 19:00 Aljaška - bitva v zátoce (Series 1): Bristolská zátoka 8 [i] 20:00 Zlato z Beringova moře (Series 4): Nikdo nezůstane pozadu 12 [i] 21:00 Bear Grylls - bod zlomu (Series 1) 3 [i] 22:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 1) 1 [i] 23:00 Dvojí přežití (Series 1): Nezdařilý výstup 3 [i] 00:00 Říční příšery (Series 6): Drtič kostí 3 [i] 00:55 Nebezpečný úlovek – Lovci humrů (Series 1): Kapitán do nepohody 8 [i] 01:50 Zlato z Beringova moře (Series 4): Nikdo nezůstane pozadu 12 [i] 02:40 Bear Grylls - bod zlomu (Series 1) 3 [i] 03:30 Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 1) 1 [i] 04:20 Dvojí přežití (Series 1): Nezdařilý výstup 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Pod pokličkou [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:30 Okouzlení IV 8/52 [i] 07:25 Ducháček to zařídí [i] 08:50 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Náves: Nepožádáš pastýře svého 6/10 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O princi Truhlíkovi [i] 14:05 Pohádka o splněných přáních [i] 15:25 Vražda ing. Čerta [i] 16:40 Zdivočelá země 28/45 [i] 17:30 Zdivočelá země 29/45 [i] 18:25 Kouzelné bylinky [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Postřižiny [i] 21:35 168 hodin [i] 22:09 Výsledky losování Šťastných 10 22:10 Sametoví vrazi 2/2 [i] 23:25 Případy inspektora Lynleyho I - II [i] 00:55 Kriminálka Paříž [i] 01:45 Hodina pravdy [i] 02:45 13. komnata Dalibora Gondíka [i] 03:10 Sváteční slovo děkana Cyrilometodějské fakulty UP Petera Tavela [i] 03:15 Zahrada je hra [i] 03:40 Bydlení je hra [i] 04:05 Chalupa je hra [i] 04:30 Postřehy odjinud [i] 04:35 Móda - Extravagance - Manýry [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Skalická Morávka [i] 05:20 Divnopis [i] 05:30 Národní klenoty [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Krtek a paraplíčko 06:40 3-2-1 tučňáci [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1965 1038/2379 [i] 09:10 Hledání ztraceného času: V [i] 09:35 Krajinou příběhů českých hradů známých i neznámých 3/10 [i] 09:55 Vzestup a pád NSDAP: Hitlerův největší omyl 6/10 [i] 10:45 Nedej se [i] 11:40 Chcete mě? ZJ [i] 12:10 Království divočiny: Psouni prérioví [i] 12:35 Sváteční slovo děkana [i] 12:40 Křesťanský magazín [i] 13:10 Uchem jehly [i] 13:35 Cesty víry: Křižovatka v [i] 14:05 Jižní Korea - Od Soulu až po Čedžu [i] 14:30 Na cestě po Bahrajnu [i] 15:00 Velbloudí dostihy [i] 15:55 Thajsko - za lidmi magické zátoky [i] 16:40 Na plovárně s Františkem Dvořákem [i] 17:05 Nezkrocená Amerika: Hory [i] 17:55 Cesta ze dna 4/8 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Tajemství mrtvých mužů: Smrt admirála Jamamota [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Bondfest [i] 22:10 Můj pes Killer [i] 23:40 Fenomén Underground [i] 00:35 Sestřička Jackie III [i] 01:00 Sestřička Jackie III [i] 01:30 Mýtus o neposkvrněnosti [i] 02:15 Folklorika [i] 02:40 Čekání na katastrofu [i] 03:05 Babylon [i] 03:30 V zajetí železné opony [i] 03:45 Ryžoviště [i] 04:00 Stopy, fakta, tajemství [i] 04:30 Osudové okamžiky [i] 04:45 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:25 Novashopping 06:10 Oggy a Škodíci [i] 06:30 Monsuno 3 [i] 06:55 Král džungle II 17 [i] 07:20 Tom a Jerry II 2, 3 [i] 08:10 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II 13 [i] 08:40 Jak princezny po nocích tancovaly [i] 09:50 Dva a půl chlapa VIII 10 [i] 10:15 Víkend: Pozor, děti ! [i] 11:15 Agent Cody Banks [i] 13:15 Půl domu bez ženicha [i] 14:55 Na divoké vlně [i] 17:05 Byl jednou jeden polda 3: Major Maisner a tančící drak [i] 18:50 Helena: Podmínky rozchodu 27 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Policie Modrava: Cigaretový kouř 9 [i] 21:30 Okresní přebor: Schůze 8 [i] 22:05 Střepiny [i] 22:45 Mission: Impossible 2 [i] 01:00 Kriminálka New York II [i] 01:45 Novashopping 02:15 Volejte Novu [i] 03:10 DO-RE-MI [i] 04:00 Výměna manželek [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 07:10 Jewel Pet - Zvířátka z drahokamu II 24 [i] 07:40 Jake a piráti ze Země Nezemě II: S větrem o závod 28 [i] 08:15 Tajemství války: Tajné operace ve Vietnamu 25 [i] 09:20 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:55 Dva muži zákona: Rodinná pouta 9 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 Receptář prima nápadů [i] 13:05 Nedělní receptář extra 13:30 Big Ben IV: Třídní sraz 8 [i] 15:45 Vraždy v Midsomeru V: Zkažené ovoce [i] 18:00 Teď vaří šéf! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Alenka v říši divů [i] 22:30 Konečně spolu [i] 00:45 Hawaii 5-0 II: Krvavé diamanty 19 [i] 01:40 Tajemství války: Tajné operace ve Vietnamu 25 [i] 02:40 Vraždy v Midsomeru V: Zkažené ovoce [i] 04:20 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Úbohá Nasťa 30 [i] 06:05 Inga Lindströmová: Princezná sŕdc [i] 07:50 Frasier III. 3-4/24 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Rebelka z predmestia I. 1-2/22 [i] 11:25 Gossip Girl V. 23-24/24 [i] 13:40 V údolí divých ruží: Miesto v srdci [i] 15:45 Katie Ffordeová: Odvrátená strana lásky [i] 17:45 Kráska z Manhattanu [i] 20:00 Zámena manželiek [i] 22:25 Nebezpečný podnájomník [i] 00:10 Horúca krv I. 29-30/36 [i] 02:25 Nebezpečný podnájomník [i] 03:50 Na linke je vrah [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Bílý oleandr [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Skippy díl 8, 9 a 10. [i] 13:30 Cukr, med a feferonka [i] 15:35 Záhada sfingy [i] 17:15 Hezké sny [i] 18:55 Podvod [i] 20:30 Osudový dotek [i] 22:30 Tři [i] 00:10 Teror [i] 01:35 Pořádná rána [i] 03:15 Bar Florentine [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 10:00 Cestovní vozy [i] 10:30 Motorky [i] 11:30 Motorky [i] 12:15 Formule [i] 13:00 Motorky [i] 14:00 Cyklistika [i] 17:00 Cestovní vozy [i] 18:00 Cestovní vozy [i] 19:00 Snooker [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Jezdectví [i] 00:15 Jezdectví [i] 00:30 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a nesprávný člověk 8 [i] 07:10 Můj přítel Monk 6: Pan Monk nemůže v noci spát 9 [i] 08:10 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a muž, který postřelil Santa Clause 10 [i] 09:10 Vraždy v Midsomeru 14: Tajná operace v klubu Oblong 4 [i] 11:10 Křišťálová lebka [i] 13:00 Doylův okrsek 1: Otcové a synové 1 [i] 14:00 Doylův okrsek 1: Návrat anděla 2 [i] 15:00 Doylův okrsek 1: Vévodkyně z George 3 [i] 16:00 Doylův okrsek 1: Neprávem odsouzený 4 [i] 17:00 Dobrá manželka 6 15 [i] 18:00 Inteligence 1: Virus 9 [i] 19:00 Rookie Blue 5: Lámou srdce, vydělávají peníze 3 [i] 20:00 V utajení 3: Falešný útok 14 [i] 21:00 PREMIÉRA Vraždy v Midsomeru 17: Balada o Midsomerském kraji 3 [i] 23:00 Prci, prci, prcičky: Nahá míle [i] 01:10 Duchotřesení [i] 03:00 Scary Movie 3 [i] 04:30 Městečko Haven 3: Poslední sbohem 11 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Sportovní vozy 6 [i] 06:00 Nápady, které vydělaly miliony 4 [i] 06:30 Ohromné stroje 1 [i] 07:00 Brutální chemie 2 [i] 08:00 Tučňáci z Antarktidy0 [i] 09:00 Zvířecí rekordmani: Úklidový fanatici 15 [i] 10:00 Divoká zvářata, divoký život 2 [i] 11:00 Věda kolem nás 3 [i] 11:10 Planeta mutantů 1 [i] 12:05 Marnotratníci: Marnotratné grily 6 [i] 13:00 Přírodní ostrovy pokladů 2 [i] 14:00 Tajemný svět kvantové fyziky 2 [i] 15:05 Vesmír: Hluboký mráz 11 [i] 16:00 Krutí starověcí hrdinové 5 [i] 17:00 Co formuje člověka 11