Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 18/24 [i] 06:45 Medvedík Yogi [i] 07:15 Zajac Bugs a káčer Duffy [i] 07:40 Kung Fu Panda II. [i] 08:25 Zlé správy pre Medveďov [i] 10:45 Krok za krokom VI. 1/24 [i] 11:10 2 baby na mizine III. 24/24 [i] 11:40 Arrow II. 13-14/23 [i] 13:40 Svadobné trapasy [i] 15:20 Kráska z Manhattanu (HD) [i] 17:30 Susedia [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Šmolkovia (HD) [i] 22:35 Agenti na odstrel (HD) [i] 00:30 Trója (HD) [i] 03:10 Agenti na odstrel (HD) [i] 04:35 Susedia [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Drišľakoviny mix [i] 06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Góly - body - sekundy [i] 07:05 Počasie [i] 07:10 Levík Raa Raa 13/52 [i] 07:20 Poštár Pat: Špeciálna zásielková služba: Poštár Pat: a hlučné gajdy 11/26 [i] 07:40 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Výlet pani Pižmovcovej [i] 07:50 Garfield III.: Malé problémy vo veľkej Číne - prvá časť 39/52 [i] 08:05 Ako si vycvičiť drakov: Rodina - prvá časť 19/20 [i] 08:30 Fidlibum [i] 09:00 Trpaslíci [i] 09:25 Daj si čas [i] 09:50 Robin Hood II: Získať Cartera 8/13 [i] 10:35 Vodník a Zuzana [i] 11:15 On air [i] 11:50 Moje dcéry II. 5/6 [i] 13:30 Naľavo od výťahu [i] 14:55 Fetiše socializmu II.: Spartakiáda [i] 15:25 Čo ja viem [i] 16:45 Víkend [i] 17:20 Postav dom , zasaď strom [i] 18:00 Slovensko chutí [i] 18:30 Taxík [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nečakané stretnutia [i] 21:10 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Voľba [i] 21:45 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 22:30 Socialistický Zombi Mord [i] 00:05 Naľavo od výťahu [i] 01:25 Elisa z Rivombrosy I 2/13 [i] 03:05 Moje dcéry II. 5/6 [i] 04:40 Drišľakoviny [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:25 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:35 Správy - Hírek [i] 07:45 Správy RTVS z regiónov [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Televíkend [i] 09:05 Divoké Pyreneje: Zimná krajina, jarný odmäk [i] 09:50 Energetika [i] 10:05 Televízny klub nepočujúcich [i] 10:30 GENERÁCIA - zlaté roky života [i] 11:00 Zákulisie slovenčiny [i] 11:10 Drogová pasca: Môže sa to stať aj tebe [i] 11:40 5 minút po dvanástej: LÁKAVÝ SVET a novodobé otroctvo v ňom [i] 12:40 Výkupné za náčelníka [i] 13:10 Test magazín: Kuchynské ručné šľahače [i] 13:20 Magazín Ligy majstrov [i] 13:50 Tenis - Fed Cup [i] 16:50 Hokej - reprezentácia - prípravné zápasy [i] 19:30 Večerníček: Katka a Strapáčik [i] 19:35 Trpaslíci: SMAJLIJOKE - vtipná angličtina - ELEPHANT [i] 19:40 Bolek a Lolek medzi baníkmi: Strýko trpaslík [i] 19:50 100 názorov 2014: Tibor Uhrin [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Apokalypsa - Druhá svetová vojna: 3. časť: Šok [i] 20:55 HiStory [i] 21:05 Anjeli strážni: Anjeli strážni Jána Matúška [i] 21:30 Kto to tam spieva [i] 22:55 Kinorama [i] 23:20 Československý filmový týždenník [i] 23:40 Správy RTVS "N" [i] 00:25 ArtSpektrum [i] 00:30 Apokalypsa - Druhá svetová vojna: 3. časť: Šok [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:20 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 08:20 Ihrisko 2 [i] 10:30 Agenti S.H.I.E.L.D. 20,21 [i] 12:25 Nebezpečná rýchlosť 2 - Zásah [i] 15:20 Let Fénixa [i] 18:00 NOVÁ ZÁHRADA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 „Práskač“ [i] 23:10 Divoký víkend [i] 01:15 Lovec príšer [i] 03:15 Ten najlepší [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 06:05 Faktor strachu V. 27,28 [i] 08:00 EUROMINÚTY [i] 09:00 Simpsonovci XII.: - FINÁLE SÉRIE 21/21 [i] 09:25 Simpsonovci XIII. 1/22 [i] 10:00 Ničitelia mýtov IV. [i] 11:00 Na potulkách svetom 3 [i] 12:15 Profesionáli II.: Reklama 2 [i] 13:20 Na pochybách [i] 15:10 Majster kickboxu [i] 17:15 Megapresuny II. 12 [i] 17:50 Áno, šéfe! Veľká Británia III. 4,5 [i] 19:55 Profesionáli II.: Supermegaextrapoliš, Raper 3,4 [i] 21:40 "KOLABS" [i] 22:15 Ten najlepší [i] 00:50 Master & Commander: Odvrátená strana sveta [i] 03:10 Na pochybách [i] 04:35 Liga snov III. 6,7 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Stargate Universe II. 13 [i] 07:55 Stargate Universe II. 14 [i] 08:50 Tajemství Pravdy II. 4 [i] 09:45 Dívka odjinud I. 11 [i] 10:45 Dívka odjinud I. 12 [i] 11:45 Komisař Rex IV. 5 [i] 16:30 Sestra Hawthornová II. 6 [i] 17:25 Havaj 5-0 II. 11 [i] 18:20 Havaj 5-0 II. 12 [i] 19:15 Nora Roberts: V pravé poledne [i] 21:00 Tajnosti a lži I. 7 [i] 22:00 Myšlenky zločince IX. 19 [i] 23:00 Hannibal II. 3 [i] 00:00 Myšlenky zločince X. 3 [i] 00:55 Tajnosti a lži I. 7 [i] 01:55 Havaj 5-0 II. 11 [i] 02:40 Havaj 5-0 II. 12 [i] 03:25 Californication VI. 10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 3): Neprůstřelné vesty/ Roboti/ Seskoky parašutistických formací volným pádem 13 [i] 05:35 Jak to dělají? (Series 9) 15 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 11) 9 [i] 06:25 Rychle a hlasitě (Series 2): Zkrácený model A, (Díl 23) 1 [i] 07:15 Pátá rychlost (Series 21) 3 [i] 08:10 FantomWorks (Series 2) 1 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Divoký západ 1 [i] 09:30 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Velké terno 2 [i] 09:55 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Ton má zbraň 3 [i] 10:25 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Stratocaster na prodej 4 [i] 10:50 Bitvy o zavazadla (Series 1) 8 [i] 11:15 Bitvy o zavazadla (Series 1) 9 [i] 11:40 Obnažená města (Series 2): New York 1 [i] 12:35 Obnažená města (Series 2): Chicago 2 [i] 13:30 Obnažená města (Series 2): Benátky – potápějící se město 3 [i] 14:25 Jak to dělají? (Series 11) 9 [i] 14:55 Jak to dělají? (Series 11) 10 [i] 15:20 Extrémní stroje (Series 2) 3 [i] 16:15 Bořiči mýtů (Series 8): Čtyřhranná kola 180 [i] 17:10 Laik versus profesionál (Series 1) 1 [i] 18:05 Automobilové podzemí (Series 1): Závod do přístavu 3 [i] 19:00 Tlustí a zběsilí - pořádný rachot (Series 1): Vega poháněná oxidem dusným 3 [i] 20:00 Rození obchodníci (Series 12): MGA – Kalifornie 3 [i] 21:00 Rychle a hlasitě (Series 3) 7 [i] 22:00 Hledači pokladů na aukcích (Series 5): Betsy se rozpadá 5 [i] 22:30 Hledači pokladů na aukcích (Series 5): Riziko a odměna 6 [i] 23:00 Lovci odpadu (Series 1) 3 [i] 00:00 Hlídači čtvrtí (Series 1) 6 [i] 00:55 Zápasníci (Series 1): Bitva na domácí půdě 6 [i] 01:50 Rození obchodníci (Series 12): MGA – Kalifornie 3 [i] 02:40 Rychle a hlasitě (Series 3) 7 [i] 03:30 Hledači pokladů na aukcích (Series 5): Betsy se rozpadá 5 [i] 03:55 Hledači pokladů na aukcích (Series 5): Riziko a odměna 6 [i] 04:20 Lovci odpadu (Series 1) 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 13. komnata Dalibora Gondíka [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Banánové rybičky [i] 06:25 Kouzelné bylinky [i] 06:50 Polopatě [i] 07:45 Třetí patro: Patent 4/6 [i] 08:50 Sukovitá duše [i] 09:45 Gejzír [i] 10:15 Všechnopárty [i] 11:10 Otec Brown II [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O labuti [i] 14:05 Nepovedený kouzelník [i] 15:05 Missis 2015 [i] 16:05 Ducháček to zařídí [i] 17:30 Hercule Poirot [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Hodina pravdy [i] 21:00 Afričan [i] 22:34 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 22:35 Letiště 1975 [i] 00:20 Místo činu - Schimanski [i] 01:50 Manéž Bolka Polívky [i] 03:00 Sama doma [i] 04:30 Designtrend [i] 04:45 Bydlení je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Chcete je? ZJ [i] 05:25 Za krásami Waldviertlu [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Krtek a zelená hvězda 06:35 3-2-1 tučňáci [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Farmáři z azyláku [i] 09:30 Ta naša kapela [i] 09:55 Folklorika [i] 10:25 Dobrodruh: I cesta je cíl! Ve východoafrické 7/12 [i] 10:55 Století létání 15/26 [i] 11:45 Ve víru války 1/3 [i] 12:35 Auto Moto Revue [i] 13:00 Vesnicopis [i] 13:20 Země kadidlové stezky: Putování hudebníka a filmaře 1/10 [i] 13:45 Babylon [i] 14:10 Ďáblova krása [i] 15:45 Magické hory [i] 16:05 Kamera na cestách: Indie - Po proudu Gangy [i] 17:00 Vydří muž [i] 17:55 Zázračná planeta: Pravda o lvech 1/2 [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Stan v Astaně [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Nebeští jezdci - [i] 21:40 Osvobození: Průlom 2/5 [i] 23:05 Batesův motel II [i] 23:50 Souboj o poklad Yankee Zephyru [i] 01:35 Kmeny: Skinheads [i] 02:05 Brána smrti [i] 02:30 Milost pro monarchii [i] 02:55 Babylon [i] 03:20 V zajetí železné opony [i] 03:35 Na pomezí [i] 03:50 Stopy, fakta, tajemství [i] 04:20 Sabotáž [i] 04:45 Údolí Dyje [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 06:10 Oggy a Škodíci [i] 06:30 Monsuno 2 [i] 06:55 Král džungle II 16 [i] 07:20 Looney Tunes: Úžasná Show II 26 [i] 07:45 Tom a Jerry II 1 [i] 08:10 Tučňáci z Madagaskaru II [i] 08:40 Dokonalý svět: Všechno má svůj styl 2 [i] 09:45 Koření: Všechny vůně světa [i] 10:45 Volejte Novu [i] 11:20 Jak ztratit kluka v 10 dnech [i] 13:35 Výměna manželek [i] 15:05 Co je šeptem... [i] 17:05 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:15 U Haliny v kuchyni: Jarní únava [i] 18:50 Helena: Daně 26 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Frajeři ve Vegas [i] 22:35 Vražedná hra [i] 00:20 Žhavá láska [i] 02:20 Novashopping 02:50 U Haliny v kuchyni: Jarní únava [i] 03:40 DO-RE-MI [i] 04:25 Dokonalý svět: Všechno má svůj styl 2 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:45 Jewel Pet - Zvířátka z drahokamu II: Vzrušující! Dian proti čtyřem čarodějkám 23 [i] 07:15 Jake a piráti ze Země Nezemě II: Poklad čmeláků bambuláků 27 [i] 07:50 Autosalon [i] 09:00 Autosalon Extra 09:20 Vlak do neznáma [i] 11:55 Holka na zabití [i] 14:15 Vraždy v Midsomeru IV: Temný podzim [i] 16:25 Gondíci s. r. o. [i] 17:35 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Máme rádi Česko [i] 22:00 Operace Zlomený šíp [i] 00:20 Hledáme Ydol [i] 02:30 Vraždy v Midsomeru IV: Temný podzim [i] 04:10 Jane Doe: Deklarace nezávislosti [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Úbohá Nasťa 29 [i] 06:10 V údolí divých ruží: Srdcia vo vetre [i] 07:50 Frasier III. 1-2/24 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:15 Sultán 29-30/126 [i] 13:40 Dora Heldtová: Dovolenka s ockom [i] 15:45 Miluj suseda svojho [i] 18:00 Nežiadaj svoj posledný tanec 2 [i] 20:00 Katie Ffordeová: Odvrátená strana lásky [i] 22:00 Inga Lindströmová: Princezná sŕdc [i] 00:00 Sleduje ťa vrah [i] 01:40 Na linke je vrah [i] 03:00 Sleduje ťa vrah [i] 04:25 Smotánka [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Radostná událost [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Skippy díl 5, 6 a 7. [i] 13:30 Poslední plavky [i] 15:15 Pokojný bojovník [i] 17:20 Kohout na víně [i] 19:30 Bar Florentine [i] 21:20 Pořádná rána [i] 23:10 Teror [i] 00:40 Oko [i] 02:10 Mrtvá hlídka [i] 03:40 Skrýš [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Vzpírání [i] 09:00 Vzpírání [i] 10:45 Watts [i] 11:00 Formule [i] 12:00 Vzpírání [i] 13:45 Vzpírání [i] 15:00 Vzpírání [i] 16:45 Snooker [i] 18:30 Snooker [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Snooker [i] 00:45 Vzpírání [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Městečko Haven 4: Dopad 1 [i] 06:20 Doylův okrsek 1: Otcové a synové 1 [i] 07:20 Doylův okrsek 1: Návrat anděla 2 [i] 08:20 Doylův okrsek 1: Vévodkyně z George 3 [i] 09:20 Doylův okrsek 1: Neprávem odsouzený 4 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 14: Dokud nás smrt nerozdělí 3 [i] 12:20 Námořní hlídka 4: Velké zvíře 6 [i] 13:20 Námořní hlídka 4: Na špatné straně zákona 7 [i] 14:20 Námořní hlídka 4: Univerzální dárce 8 [i] 15:20 Vraždy v Midsomeru 17: Vražda kouzlem 2 [i] 17:20 Super cyklón [i] 19:10 Exterminátor [i] 21:00 Prci, prci, prcičky: Nahá míle [i] 23:00 Boj o dědictví [i] 01:00 Scary Movie 3 [i] 02:50 Křišťálová lebka [i] 04:50 Městečko Haven 3: Až na kůži 10 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Sportovní vozy 5 [i] 06:00 Nápady, které vydělaly miliony 3 [i] 06:30 Tajemství Rio de Janeira: Rio de Žanéro 5 [i] 07:00 Brutální chemie 1 [i] 08:00 Tajemství papoušků0 [i] 09:00 Zvířecí rekordmani: Podivné zbraně 14 [i] 10:00 Divoká zvářata, divoký život 1 [i] 11:00 Věda kolem nás 2 [i] 11:10 Tajemné cesty stěhovavých ptáků0 [i] 12:05 Marnotratníci 5 [i] 13:00 Přírodní ostrovy pokladů 1 [i] 14:00 Tajemný svět kvantové fyziky 1 [i] 15:05 Vesmír: Naše místo v Mléčné dráze 10 [i] 16:00 Krutí starověcí hrdinové 4 [i] 17:00 Legendy rocku 15 [i] 17:30 Legendy rocku: Rock Legends 01 1016 - Johnny Cash 16 [i] 18:00 Zapomenutá planeta 1 [i] 19:00 Od západu k východu 5 [i] 20:05 Touha po vědění: Existuje na Mikeovi život? 6 [i] 21:00 Pohanský Kristus0 [i] 22:00 Starověcí astronomové z Timbuktu0 [i] 23:00 Příběhy z cel smrti 5