Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 11:00 Chlapi neplačú [i] 12:10 Dr. House II. 19/24 [i] 13:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 18/24 [i] 14:10 Monk I. 2/13 [i] 15:00 Teória veľkého tresku [i] 15:30 Dva a pol chlapa V. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 24/25 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:45 Rodinné prípady [i] 22:40 xXx: Nová dimenzia [i] 00:50 Šiesty zmysel I. 11/22 [i] 01:40 Bostonské vraždy II. 4/15 [i] 02:25 Pán a pani Smithovci 1/13 [i] 03:15 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 24/25 [i] 04:00 Žalobca a obhajca 1/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Góly - body - sekundy [i] 05:20 Počasie [i] 05:30 Križovatky medicíny 27 [i] 06:15 5 proti 5 [i] 06:55 Správy RTVS "N" [i] 07:40 Podvodníci v akcii III 4/20 [i] 08:15 McLeodove dcéry IV.B 22/26 [i] 09:00 Policajné oddelenie: Posledný súboj l.časť 47 [i] 10:05 Lekári: Za každú cenu 57/65 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub: Radosti a starosti nielen zo sveta žien. [i] 14:00 Hurá do záhrady [i] 14:35 Križovatky medicíny 28 [i] 15:30 TV Šanca [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Podvodníci v akcii III 5/20 [i] 17:00 Lekári: Prerušený koncert 58/65 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Čo ja viem [i] 21:40 Fetiše socializmu II.: Spartakiáda [i] 22:10 Taxikár [i] 00:00 Nikto nie je dokonalý [i] 01:10 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 01:55 Taxikár [i] 03:45 Dámsky klub: Radosti a starosti nielen zo sveta žien. [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:10 Polícia [i] 07:25 Profesionál [i] 07:40 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:50 Správy - Hírek [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Farebné rozprávky [i] 09:10 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - Valibuk [i] 09:15 Ako ich nepoznáme: Mária Ďuríčková [i] 09:35 Úžasné stavby III.: Úžasné stavby - Svetová výstava v Šanghaji [i] 10:20 Rómsky magazín [i] 10:50 Fokus právo "N" [i] 11:35 Cesta [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:50 ArtSpektrum [i] 12:55 Na ľudovú nôtu: Zo Zemplína [i] 13:40 Šediny doktora Ondáka [i] 15:25 Životodarné tepny Zeme [i] 15:40 Magazín Európskej ligy [i] 16:10 Tvárou v tvár [i] 16:45 Fokus rodina "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Národnostné správy [i] 18:05 Televíkend [i] 18:35 Zákulisie slovenčiny [i] 18:45 Katka a Strapáčik [i] 18:50 Večerníček: Malý medvedík [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - Valibuk [i] 19:05 Bolek a Lolek na divokom západe [i] 19:10 Tao Tao [i] 19:35 Zázračný ateliér [i] 19:45 Narodení v divočine [i] 19:50 100 názorov 2014 [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Divoké Pyreneje: Zimná krajina, jarný odmäk [i] 20:50 Umenie [i] 21:15 Kinorama [i] 21:45 Žeriavy tiahnu [i] 23:20 BJD 2014: Djabe special guest Gulli Briem (Maďarsko) [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i] 01:00 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 NOVINY TV JOJ 05:50 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:10 SÚDNA SIEŇ: Otec by sa v hrobe obracal [i] 08:20 DIVOKÉ KONE [i] 09:40 Pod povrchom 41 [i] 10:50 SÚDNA SIEŇ: Cesta do Ameriky [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:05 TOP STAR [i] 13:35 Kosti V. 22/22 [i] 14:40 "KOLABS" [i] 15:20 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:40 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 SÚDNA SIEŇ: Bol to tvoj otec [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Marmaduke [i] 22:35 Lovec príšer [i] 01:00 Pach krvi 4: Krvavý počiatok [i] 02:35 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas 23/23 [i] 03:20 Walking Dead IV. 15 [i] 04:00 SÚDNA SIEŇ: Bol to tvoj otec [i] 04:45 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Faktor strachu V. 26 [i] 06:30 Zvierací záchranári II. 1/22 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie [i] 08:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas 23 [i] 10:00 Slnečno, sem-tam vraždy III. 7 [i] 10:55 Ničitelia mýtov IV. [i] 12:10 C.S.I.: Kriminálka Miami 19 [i] 13:05 Profesionáli II.: Rabín 1/17 [i] 14:00 Faktor strachu V. 27 [i] 15:00 Simpsonovci XII. 19,20 [i] 15:55 Zvierací záchranári II. 2 [i] 16:40 Ničitelia mýtov IV. [i] 17:45 Magnum III. 20 [i] 18:45 Simpsonovci XII.: - FINÁLE SÉRIE 21/21 [i] 19:05 Simpsonovci XIII. 1/22 [i] 19:40 Profesionáli II.: Reklama 2 [i] 20:30 Walk the Line [i] 23:25 Mama, ožeň ma! 1/8 [i] 01:00 Dexter VI. 11 [i] 01:45 Walking Dead IV. 15 [i] 02:25 American Horror Story: Útočisko 3 [i] 03:05 Magnum III. 20 [i] 03:50 Zákon gangu IV. 11 [i] 04:50 Dotyk II. 13 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Jak prosté II. 12 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 15 [i] 09:00 Drzá Jordan V. 16 [i] 10:00 Vražedná čísla II. 14 [i] 11:00 Havaj 5-0 I. 12 [i] 12:00 Jak prosté II. 12 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 15 [i] 14:00 Vražedná čísla II. 15 [i] 15:00 Drzá Jordan V. 17 [i] 16:00 Jak prosté II. 13 [i] 17:00 Havaj 5-0 I. 13 [i] 18:00 Vražedná čísla II. 16 [i] 19:00 Vražedná čísla II. 17 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 16 [i] 23:50 Vražedná práva I. 15 [i] 00:50 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 3 [i] 01:50 Vražedná čísla II. 16 [i] 02:35 Vražedná čísla II. 17 [i] 03:20 Californication VI. 9 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 3): Budovy/ Elektrické sloupy/ Horkovzdušné balóny 12 [i] 05:35 Jak to dělají? (Series 9) 14 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 18): Čokoládové mince/podlahové topení/šlapací auta/latexové meče 3 [i] 06:25 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Paulova snaha získat všechno 19 [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 4 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (Series 2): Skryté poklady 1 [i] 07:45 Hledači pokladů na aukcích (Series 2): Miamský žár 5 [i] 08:10 Rychle a hlasitě (Series 1): Divoký Ford a rychlé Ferrari 21 [i] 09:05 Opravna vraků 2013 (Series 1): Efrainův Oldsmobile 6 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 2): Ošetření rány 3 [i] 10:50 Potápění za zlatem – pod ledem (Series 4): Důvod k rozvodu 5 [i] 11:40 Rození obchodníc - směna za lepší (Series 1): Švédsko 3 [i] 12:35 Tlustí a zběsilí - pořádný rachot (Series 1): Mustangové a Maverickové 5 [i] 13:30 FantomWorks (Series 2) 1 [i] 14:25 Dynamo - Neuvěřitelný kouzelník (Series 3) 3 [i] 15:20 Dynamo - Neuvěřitelný kouzelník (Series 3) 4 [i] 16:15 Dynamo - Neuvěřitelný kouzelník (Series 4) 1 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 2): Skryté poklady 1 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 4 [i] 18:05 Pátá rychlost (Series 21) 13 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 3): Neprůstřelné vesty/ Roboti/ Seskoky parašutistických formací volným pádem 13 [i] 19:30 Jak to dělají? (Series 9) 15 [i] 20:00 Chaos před kamerou (Series 1): Zpanikařený paraglidista, šokující safari, splašená raketa 4 [i] 20:30 Chaos před kamerou (Series 1): Tragická tsunami, padající letadlo a kanadská katastrofa 10 [i] 21:00 Berte to jako varování (Series 2): Vědci z dvorků 11 [i] 22:00 Věda superlidí (Series 1) 5 [i] 22:30 Věda superlidí (Series 1) 6 [i] 23:00 Laik versus profesionál (Series 1) 3 [i] 00:00 Člověk versus zvláštnosti (Series 1) 3 [i] 00:55 Zvědavost: Můžete být nesmrtelní? [i] 01:50 Chaos před kamerou (Series 1): Zpanikařený paraglidista, šokující safari, splašená raketa 4 [i] 02:15 Chaos před kamerou (Series 1): Tragická tsunami, padající letadlo a kanadská katastrofa 10 [i] 02:40 Berte to jako varování (Series 2): Vědci z dvorků 11 [i] 03:30 Věda superlidí (Series 1) 5 [i] 03:55 Věda superlidí (Series 1) 6 [i] 04:20 Laik versus profesionál (Series 1) 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Designtrend [i] 05:20 Sváteční slovo pedagoga a teologa Aleše Rolečka [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Hubert a Staller: Čichat zespodu k fialkám 2/2 [i] 09:50 Na cestě po Madagaskaru [i] 10:35 Kluci v akci [i] 11:05 Vyprávěj [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová III [i] 14:45 Čtyři vraždy stačí, drahoušku [i] 16:30 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Mimořádné Sportky a Šance 20:00 Princezna ze mlejna [i] 21:49 Výsledky losování Šťastných 10 21:50 Všechnopárty [i] 22:45 Kolo plné hvězd [i] 23:40 Profesionálové [i] 00:35 AZ-kvíz [i] 01:00 Motiv [i] 01:45 Dobré ráno [i] 04:15 Bydlení je hra [i] 04:40 Designtrend [i] 04:55 Postřehy odjinud [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Divnopis [i] 05:15 Polibek medvěda [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Vinitorium Moravicum [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Království divočiny: Chňapal dlouhoploutvý [i] 09:30 Buvoli na hlídce [i] 10:20 Vyšší princip [i] 12:05 Postřehy odjinud [i] 12:10 Židé 5/5 [i] 13:10 Nezkrocená Amerika: Pouště [i] 14:00 Chcete mě? ZJ [i] 14:25 Příběhy mrtvých bojovníků 3/3 [i] 15:15 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:00 Fatální střet 2/2 [i] 16:55 City Folk 2014: Rotterdam [i] 17:20 Náš původ: Kosti [i] 18:15 Na cestě po Bahrajnu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Fenomén Underground [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Pravda o lvech 1/2 [i] 20:55 Pan Selfridge III 4/10 [i] 21:45 Musím tě svést [i] 23:15 Uvězněni 1/6 [i] 00:05 Letecké katastrofy VII.: Beze stop [i] 00:50 Kanadská policejní škola: Chtějí být Poirotem, Columbem či 4/8 [i] 01:45 Italský fašismus v barvě: Mussoliniho vláda [i] 02:35 To jsem blázen... [i] 03:00 Babylon [i] 03:25 Broumovsko [i] 03:50 Brána do Branné [i] 04:10 Stopy, fakta, tajemství [i] 04:35 Osudové okamžiky [i] 04:50 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2804 [i] 10:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Zlatej člověk 568 [i] 11:25 Dva a půl chlapa VIII 9 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Odložené případy: Náš chlapec se vrátil 3 [i] 13:25 Beze stopy III 7 [i] 14:25 Mentalista III: Růžový kostýmek od Chanel 6 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Sim sala bim 256 [i] 16:35 Dva a půl chlapa VIII 10 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Miami X: Lovci tornád 3 [i] 18:30 Ulice 2805 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Líbáš jako ďábel [i] 22:40 Gangsteři [i] 00:40 Kriminálka Miami X: Lovci tornád 3 [i] 01:25 Mentalista III: Růžový kostýmek od Chanel 6 [i] 02:10 Novashopping 02:40 Prásk [i] 03:40 DO-RE-MI [i] 04:25 Ordinace v růžové zahradě 2: Sim sala bim 256 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Jewel Pet - Zvířátka z drahokamu II: Vzlyk. Svatební smutek 22 [i] 07:00 Winx Club: V nouzi poznáš přítele 7 [i] 07:35 M*A*S*H 87 [i] 08:25 M*A*S*H 88 [i] 09:20 Walker, Texas Ranger IX: Faith 10 [i] 10:20 Julie Lescautová VI: Jasný případ 6 [i] 12:25 Wolffův revír III: Kde je tvůj bratr? 6 [i] 13:30 Komisař Rex I: Smrt starých dam 4 [i] 14:40 Rosamunde Pilcher: Děti štěstěny [i] 16:45 Prima hodinka [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Vlak do neznáma [i] 22:45 Souboj s podsvětím [i] 00:35 Únos dítěte [i] 02:30 Walker, Texas Ranger IX: Faith 10 [i] 03:15 Wolffův revír III: Kde je tvůj bratr? 6 [i] 04:05 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 06:05 Rodinná kliatba 69-70/110 [i] 07:45 Bez servítky [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 V náručí diabla 35/182 [i] 11:25 Zakázaná láska 83-84/158 [i] 13:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 15:00 Víťazstvo lásky 109-110/172 [i] 17:05 Doktorka Zoe III. 2/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:30 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Smotánka [i] 21:00 Uragán [i] 22:05 Nežiadaj svoj posledný tanec 2 [i] 00:00 Na linke je vrah [i] 01:30 Miluj suseda svojho [i] 02:55 Priatelia [i] 03:15 Bez servítky [i] 04:20 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Hlava v oblacích [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Holky fotbal nehrajou [i] 13:45 George Harrison: Living in the Material World [i] 15:45 Šéfe, jsem v tom! [i] 17:25 Nezlobte, když nemusíte! [i] 20:05 Skrýš [i] 22:00 Mrtvá hlídka [i] 23:40 Oko [i] 01:15 Frankensteinka [i] 02:35 Sedm psychopatů [i] 04:20 Tichý spojenec [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Vzpírání [i] 09:30 Watts [i] 10:30 Cyklistika [i] 11:30 Vzpírání [i] 12:30 Snooker [i] 14:00 Vzpírání [i] 16:45 Vzpírání [i] 18:00 Vzpírání [i] 19:45 Watts [i] 20:00 Dřevorubecké sporty [i] 21:00 Box [i] 23:00 Snooker [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Městečko Haven 3: Díky za vzpomínky 13 [i] 06:20 Doylův okrsek 1: Neprávem odsouzený 4 [i] 07:20 Městečko Haven 4: Dopad 1 [i] 08:20 Skandál 2: Lovecká sezóna 3 [i] 09:20 Milionový lékař 2: Nešikovné maso musí pryč 1 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 14: Tajná operace v klubu Oblong 4 [i] 12:20 Můj přítel Monk 6: Pan Monk nemůže v noci spát 9 [i] 13:20 Doylův okrsek 1: Neprávem odsouzený 4 [i] 14:20 Skandál 2: Hranatý okruh 4 [i] 15:20 Milionový lékař 2: Příčinou bolení hlavy bývá bolavé srdce 2 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 14: Kamenné kruhy a pověry 5 [i] 18:20 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a muž, který postřelil Santa Clause 10 [i] 19:20 PREMIÉRA Doylův okrsek 1: Nedůvěra 5 [i] 20:20 Námořní hlídka 4: Zloději dobytka 10