TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 10:55 Chlapi neplačú [i] 12:00 Dr. House II. 17/24 [i] 13:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 16/24 [i] 14:00 Kobra 11 XIX. 14/16 [i] 15:00 Teória veľkého tresku [i] 15:30 Dva a pol chlapa IV. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 22/25 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 CHART SHOW [i] 22:35 Arrow II. 13-14/23 [i] 00:30 Agent bez minulosti II. 3/13 [i] 01:25 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 22/25 [i] 02:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 16/24 [i] 03:00 Dr. House II. 17/24 [i] 03:45 Dva a pol chlapa IV. [i] 04:00 Kobra 11 XIX. 14/16 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Góly - body - sekundy [i] 05:20 Počasie [i] 05:30 Križovatky medicíny 25 [i] 06:10 5 proti 5 [i] 06:55 Správy RTVS "N" [i] 07:40 Podvodníci v akcii III 2/20 [i] 08:15 McLeodove dcéry IV.B 20/26 [i] 09:00 Policajné oddelenie: Dvojník 45 [i] 10:05 Lekári: Jednoduchá pravda neexistuje 55/65 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:35 Križovatky medicíny 26 [i] 15:30 TV Šanca [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Podvodníci v akcii III 3/20 [i] 17:00 Lekári: Rodina 56/65 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Liga majstrov: Paríž St. Germain - FC Barcelona [i] 22:50 Liga majstrov - zostrihy [i] 23:30 Policajné oddelenie: Dvojník 45 [i] 00:25 Inšpektor Rocca: Tajomstvo svätej Brigity [i] 02:00 Dámsky klub [i] 03:35 McLeodove dcéry IV.B 20/26 [i] 04:20 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Fidlibumove rozprávky [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - HRA JE HRA [i] 09:00 Pohľad späť [i] 09:45 Môžem si zapáliť? [i] 10:30 Rusínsky magazín [i] 11:00 Fokus zdravie "N" [i] 11:40 Ambulancia: Nos a jeho dutiny: Najmodernejšie liečebné endonazálne prístupy [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:50 ArtSpektrum [i] 12:55 Tadala mamka [i] 13:30 Večera s Havranom [i] 14:50 VAT [i] 15:25 Naivné sny [i] 15:55 Maďarský magazín [i] 16:25 Energetika [i] 16:45 Fokus spotrebiteľ "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Osudy umeleckých diel: Pierre Courteys - Laokón [i] 18:25 Test magazín: Kuchynské ručné šľahače [i] 18:35 HiStory [i] 18:45 Večerníček: Katka a Strapáčik [i] 18:50 Malý medvedík [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - HRA JE HRA [i] 19:00 Bolek a Lolek na divokom západe [i] 19:10 Tao Tao [i] 19:35 Zázračný ateliér [i] 19:40 Narodení v divočine [i] 19:50 100 názorov 2014: Dominika Žáková [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 SK DEJINY - Oslobodenie: Oslobodzovanie Slovenska [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:35 Vyšší princíp [i] 23:20 Medzi životom a smrťou [i] 23:45 Polícia [i] 00:00 Profesionál [i] 00:20 Autosalón [i] 00:45 Správy RTVS "N" [i] 01:30 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:20 SÚDNA SIEŇ: Rozprávka so zlým koncom [i] 08:25 DIVOKÉ KONE [i] 09:45 Pod povrchom 39 [i] 10:55 SÚDNA SIEŇ: Izolácia [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:20 Kosti V. 20 [i] 14:20 PANELÁK XV.: Chrobák v hlave 38 [i] 15:20 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:40 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 SÚDNA SIEŇ: Rodinu si nevyberáš [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 DIVOKÉ KONE [i] 21:45 PANELÁK XV.: Úprimná debata 39 [i] 22:50 Kosti VI. 18 [i] 23:50 Slnečno, sem-tam vraždy III. 6 [i] 00:50 Lovci väzňov II. 3,4 [i] 02:35 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas 21 [i] 03:20 PANELÁK XV.: Úprimná debata 39 [i] 04:05 DIVOKÉ KONE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 KRIMI 05:45 Faktor strachu V. 24 [i] 06:30 Zvierací záchranári 12 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie [i] 08:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas 21 [i] 10:00 Slnečno, sem-tam vraždy III. 5 [i] 10:55 Ničitelia mýtov IV. [i] 12:10 C.S.I.: Kriminálka Miami 17 [i] 13:05 Profesionáli: Kalamita 15 [i] 14:05 Faktor strachu V. 25 [i] 15:00 Simpsonovci XII. 15,16 [i] 15:55 Zvierací záchranári 13/13 [i] 16:40 Ničitelia mýtov IV. [i] 17:45 Magnum III. 18 [i] 18:45 Simpsonovci XII. 17,18 [i] 19:40 Profesionáli: Kanárik a špargľa 16/16 [i] 20:30 Dôvod žiť... a zomrieť [i] 23:00 Udalosť [i] 00:55 Mafstory II.: Stretávka, Dátum smrti 33,34 [i] 02:25 Ničitelia mýtov II. 2 [i] 03:15 Magnum III. 18 [i] 04:00 100 rokov svedectiev [i] 04:20 Zákon gangu IV. 9 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Jak prosté II. 10 [i] 08:10 Námořní vyšetřovací služba VIII. 13 [i] 09:10 Drzá Jordan V. 14 [i] 10:10 Vražedná čísla II. 10 [i] 11:05 Havaj 5-0 I. 10 [i] 12:05 Jak prosté II. 10 [i] 13:05 Námořní vyšetřovací služba VIII. 13 [i] 14:00 Vražedná čísla II. 11 [i] 15:00 Drzá Jordan V. 15 [i] 16:00 Jak prosté II. 11 [i] 17:00 Havaj 5-0 I. 11 [i] 18:00 Vražedná čísla II. 12 [i] 19:00 Vražedná čísla II. 13 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 14 [i] 21:00 Myšlenky zločince X. 3 [i] 21:55 Myšlenky zločince X. 4 [i] 22:55 Nora Roberts: Prokletá zátoka [i] 00:40 Vražedná čísla II. 12 [i] 01:40 Vražedná čísla II. 13 [i] 02:30 Drzá Jordan V. 15 [i] 03:15 Californication VI. 7 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 3): Vozidla/ Hornictví hlubuko pod povrchem/ Vrcholový fotbal 10 [i] 05:35 Jak to dělají? (Series 9) 12 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 18): Vzorované skleněné panely / cestovní kontejnery / fázová animace 1 [i] 06:25 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Sedm zvyků nesmírně úspěšných vyšetřovatelů 17 [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 2 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (Series 1): Toronto 11 [i] 07:45 Hledači pokladů na aukcích (Series 2): Výsledek nezištného úsilí 3 [i] 08:10 Rychle a hlasitě (Series 1): Nehorázná suma 19 [i] 09:05 Opravna vraků 2013 (Series 1): Victorův Ford Bronco 1967 4 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 2): Uvíznout v blátě 1 [i] 10:50 Potápění za zlatem – pod ledem (Series 4): Zlato z hlubin 3 [i] 11:40 Rození obchodníc - směna za lepší (Series 1): Indie 1 [i] 12:35 Rychle a hlasitě (Series 2): Zvýšený Jeep 17 [i] 13:30 Dílna zatracenců (Series 1): Velká vášeň, Chevelle 1 [i] 14:25 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 2 [i] 15:20 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 3 [i] 16:15 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 4 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 1): Toronto 11 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 2 [i] 18:05 Pátá rychlost (Series 21) 11 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 3): Vrtulník/ Lluxusní jachty/ Basebalový stadion 11 [i] 19:30 Jak to dělají? (Series 9) 13 [i] 20:00 Odborníci na domy v korunách stromů (Series 3): Nejskvělejší dům v korunách 3 [i] 21:00 Akvária na míru (Series 4): Nevšední akvárium 3 [i] 22:00 Odborník na bazény (Series 1): Oáza na zahradě 3 [i] 23:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 6 [i] 00:00 Aljaška - poslední hranice (Series 3): Manželské problémy 10 [i] 00:55 Lety po divoké Aljašce (Series 1): Babí léto 3 [i] 01:50 Odborníci na domy v korunách stromů (Series 3): Nejskvělejší dům v korunách 3 [i] 02:40 Akvária na míru (Series 4): Nevšední akvárium 3 [i] 03:30 Odborník na bazény (Series 1): Oáza na zahradě 3 [i] 04:20 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 6 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Banánové rybičky [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Pořád se něco děje [i] 09:50 Na cestě po Švýcarských Alpách [i] 10:35 13. komnata Dalibora Gondíka [i] 11:05 Vyprávěj [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová III [i] 14:50 Chorvatské národní parky [i] 15:05 Kojak III [i] 15:55 Hubert a Staller: Čichat zespodu k fialkám 1/2 [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Kousek nebe [i] 21:05 DoktorKA [i] 21:59 Výsledky losování Šťastných 10 22:00 Místo činu - Schimanski [i] 23:30 MI5 X 4/6 [i] 00:25 AZ-kvíz [i] 00:50 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 01:55 Na stopě [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:55 Designtrend [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Zámek Dolní Benešov [i] 05:20 Chcete je? ZJ [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Uchem jehly [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Století létání 14/26 [i] 09:55 Ve víru války 1/3 [i] 10:40 Náš venkov: Venkov zvenku [i] 11:10 Ta naša kapela [i] 11:35 Folklorika [i] 12:05 Chovatelé exotického hmyzu [i] 12:20 Cesta ze dna 3/8 [i] 13:10 Evropa dnes [i] 13:35 Kanadská policejní škola: Chtějí být Poirotem, Columbem či 4/8 [i] 14:30 První Evropané 2/2 [i] 15:25 Vinitorium Moravicum [i] 15:50 Chcete je? ZJ [i] 16:00 Klíč [i] 16:25 S kuchařem kolem světa: Peru [i] 17:25 Ostrovy snů: Nová Kaledonie [i] 18:15 Království divočiny: Chňapal dlouhoploutvý [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Nezkrocená Amerika: Pouště [i] 19:45 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Indie - Po proudu Gangy [i] 21:00 Na cestě po Bahrajnu [i] 21:30 Dobrodruh: I cesta je cíl! Ve východoafrické 7/12 [i] 22:00 Kmeny: Skinheads [i] 22:25 Non plus ultras [i] 23:45 Route 66 - Splnit si svůj sen [i] 01:05 Moje soukromá válka: Táta je gay [i] 01:30 Křesťanský magazín [i] 02:00 Chcete mě? ZJ [i] 02:25 Náš venkov: Venkov zvenku [i] 02:55 Dějiny podle soudružky učitelky [i] 03:20 Babylon [i] 03:40 V zajetí železné opony [i] 03:55 Mladý muž ze staré školy [i] 04:15 Stopy, fakta, tajemství [i] 04:40 Osudové okamžiky [i] 04:55 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2802 [i] 10:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Tohle není konec 567 [i] 11:25 Dva a půl chlapa VIII 7 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Odložené případy: Když hradba povolí 1 [i] 13:25 Beze stopy III 5 [i] 14:20 Mentalista III: Léčba rudým kobercem 4 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Ať žijou trapasy! 254 [i] 16:35 Dva a půl chlapa VIII 8 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Miami X: Protiopatření 1 [i] 18:30 Ulice 2803 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Výměna manželek [i] 21:35 Námořní vyšetřovací služba XI: Vždy připraven 6 [i] 22:35 Ultraviolet [i] 00:10 Kriminálka Miami X: Protiopatření 1 [i] 01:00 Mentalista III: Léčba rudým kobercem 4 [i] 01:45 Novashopping 02:15 Áčko: Kvůli tobě jsem na vozíku [i] 03:15 DO-RE-MI [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Ať žijou trapasy! 254 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Jewel Pet - Zvířátka z drahokamu II: Zamilovaní. Valentýnské kouzlo 20 [i] 07:00 Winx Club: Schůzka s pohromou 5 [i] 07:25 Divácké zprávy [i] 07:40 M*A*S*H 85 [i] 08:30 M*A*S*H 86 [i] 09:25 Walker, Texas Ranger IX: Odplata 8 [i] 10:25 Julie Lescautová VI: Klamné zdání 4 [i] 12:25 Wolffův revír III: Chemie lásky 4 [i] 13:30 Komisař Rex I: Dokonalá vražda 2 [i] 14:40 Rosamunde Pilcher: Pobřeží snů [i] 16:45 Prima hodinka [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Všechny moje lásky: Sametovej úlet 14 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:35 Telebazar [i] 23:50 Hawaii 5-0 IV: Nechtěný parťák 8 [i] 00:45 Myšlenky zločince VII 18 [i] 01:40 Firma 1 [i] 02:35 Walker, Texas Ranger IX: Odplata 8 [i] 03:20 Wolffův revír III: Chemie lásky 4 [i] 04:10 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 06:15 Rodinná kliatba 65-66/110 [i] 07:45 Bez servítky [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 V náručí diabla 33/182 [i] 11:25 Zakázaná láska 79-80/158 [i] 13:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 15:05 Víťazstvo lásky 105-106/172 [i] 17:00 Doktorka Zoe II. 22/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:25 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Mentalista IV. 15/24 [i] 21:30 Zakázaná láska 81-82/158 [i] 23:30 Doktorka mafie 7/13 [i] 00:20 Nezvestní III. 19/19 [i] 01:10 Priatelia [i] 01:30 Bez servítky [i] 02:20 Smotánka [i] 03:15 Na streche [i] 03:45 Doktorka Zoe II. 22/22 [i] 04:25 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Černý korzár [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Tom Sawyer [i] 14:05 George Harrison: Living in the Material World [i] 15:50 Ptáčata [i] 17:35 Prázdná kolébka [i] 19:25 Veronika se rozhodla zemřít [i] 21:15 V hlavní roli já [i] 22:50 Intimní past [i]