TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 10:50 Chlapi neplačú [i] 12:00 Dr. House II. 16/24 [i] 13:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 15/24 [i] 14:00 Kobra 11 XIX. 13/16 [i] 15:00 Teória veľkého tresku [i] 15:30 Dva a pol chlapa IV. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 21/25 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:45 Rodinné prípady [i] 22:50 Zámena manželiek [i] 00:05 Myšlienky vraha VII. 8/24 [i] 01:00 Agent bez minulosti II. 2/13 [i] 01:50 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 21/25 [i] 02:35 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 15/24 [i] 03:20 Dr. House II. 16/24 [i] 04:00 Kobra 11 XIX. 13/16 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Počasie [i] 05:25 Križovatky medicíny 23 [i] 06:10 5 proti 5 [i] 06:55 Správy RTVS "N" [i] 07:40 Podvodníci v akcii III 1/20 [i] 08:10 McLeodove dcéry IV.B 19/26 [i] 08:55 Policajné oddelenie: Cigán Pablo 2.časť 44 [i] 10:00 Nečakané stretnutia [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub: Radosti a starosti nielen zo sveta žien. [i] 14:00 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Fanatička [i] 14:35 Križovatky medicíny 25 [i] 15:30 TV Šanca [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Podvodníci v akcii III 2/20 [i] 17:00 Lekári: Jednoduchá pravda neexistuje 55/65 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nikto nie je dokonalý [i] 21:30 Slovensko chutí [i] 22:00 Súboj s časom: Tvrdenie proti tvrdeniu 14/24 [i] 22:50 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka X.: Ohňostroj márnosti 7/24 [i] 23:35 Policajné oddelenie: Cigán Pablo 2.časť 44 [i] 00:25 Inšpektor Rocca: Nesprávny muž [i] 02:00 Dámsky klub: Radosti a starosti nielen zo sveta žien. [i] 03:35 McLeodove dcéry IV.B 19/26 [i] 04:20 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:15 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:20 Správy - Hírek [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Trpaslíci [i] 09:00 Pesničky z Hviezdičky: Ako sivá myška [i] 09:05 Výnimočné ženy: Josephine Baker [i] 09:55 Národnostný magazín: Ruský [i] 10:25 Fokus práca "N" [i] 11:10 Športové ozveny [i] 11:35 Šarišské večierky [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:45 V predvečer [i] 13:55 5 minút po dvanástej: HEJTERI - HRANICA NENÁVISTI [i] 14:55 Família: Família - Miesto pod Tatrami [i] 15:35 Orientácie [i] 16:05 Rusínsky magazín [i] 16:30 Osobnosti Banskej Bystrice: Michal Handzuš [i] 16:45 Fokus zdravie "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Na ceste po Česku: Na ceste po Strážnicku [i] 18:30 Encyklopédia slovenských obcí: Pavlovce nad Uhom [i] 18:45 Katka a Strapáčik [i] 18:50 Večerníček: Malý medvedík [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - EURÓPA [i] 19:00 Bolek a Lolek na divokom západe [i] 19:10 Tao Tao [i] 19:35 Zázračný ateliér [i] 19:45 Narodení v divočine [i] 19:50 100 názorov 2014: Vladimír Dočkal [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Môžem si zapáliť? [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:35 Ambulancia: Nos a jeho dutiny: Najmodernejšie liečebné endonazálne prístupy [i] 22:00 Večera s Havranom [i] 23:15 Týždeň slovenského filmu: Comeback [i] 00:40 On air [i] 01:00 Správy RTVS "N" [i] 01:50 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 KRIMI 05:25 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:25 SÚDNA SIEŇ: Skoro ma šľak trafil [i] 08:30 DIVOKÉ KONE [i] 09:55 Pod povrchom 38 [i] 11:00 SÚDNA SIEŇ: Nedopraješ vlastným deťom [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:20 Kosti V. 19 [i] 14:20 PANELÁK XV.: Dve lentilky 37 [i] 15:20 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:40 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 SÚDNA SIEŇ: Diagnóza: učiteľka [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 DIVOKÉ KONE [i] 21:45 PANELÁK XV.: Chrobák v hlave 38 [i] 22:50 Kosti VI. 17 [i] 23:50 Slnečno, sem-tam vraždy III. - PREMIÉRA 5 [i] 00:45 Lovci väzňov II. 1,2/10 [i] 02:35 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas 20 [i] 03:15 PANELÁK XV.: Chrobák v hlave 38 [i] 04:00 DIVOKÉ KONE [i] 04:55 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Faktor strachu V. 23 [i] 06:30 Zvierací záchranári 10 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie [i] 08:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas 20 [i] 10:00 Biele goliere III.: - FINÁLE SÉRIE 16/16 [i] 10:50 Ničitelia mýtov IV. [i] 12:10 C.S.I.: Kriminálka Miami 16 [i] 13:05 Profesionáli: Narodeniny 14 [i] 14:00 Faktor strachu V. 24 [i] 14:55 Simpsonovci XII. 13,14 [i] 15:55 Zvierací záchranári 12 [i] 16:40 Ničitelia mýtov IV. [i] 17:40 Magnum III. 17 [i] 18:45 Simpsonovci XII. 15,16 [i] 19:40 Profesionáli: Kalamita 15 [i] 20:30 Udalosť [i] 22:30 Jedinečné letisko v Dubaji 7 [i] 23:40 Letecké katastrofy IX. 1/8 [i] 00:45 Mafstory II.: Molnárovci v TV, Výkupné 31,32 [i] 02:20 Ničitelia mýtov II. 1/26 [i] 03:10 Magnum III. 17 [i] 03:55 Zákon gangu IV. 8 [i] 04:40 Dotyk II. 10 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:15 Jak prosté II. 9 [i] 08:15 Námořní vyšetřovací služba VIII. 12 [i] 09:15 Drzá Jordan V. 13 [i] 10:15 Vražedná čísla II. 8 [i] 11:10 Havaj 5-0 I. 9 [i] 12:10 Jak prosté II. 9 [i] 13:10 Námořní vyšetřovací služba VIII. 12 [i] 14:10 Vražedná čísla II. 9 [i] 15:10 Drzá Jordan V. 14 [i] 16:10 Jak prosté II. 10 [i] 17:10 Havaj 5-0 I. 10 [i] 18:10 Vražedná čísla II. 10 [i] 19:05 Vražedná čísla II. 11 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba VIII. 13 [i] 21:00 Jak prosté III. 10 [i] 22:00 Vzpomínky III. 9 [i] 23:00 Falco II. 3 [i] 00:05 Myšlenky zločince IX. 17 [i] 01:05 Jak prosté III. 10 [i] 02:00 Vzpomínky III. 9 [i] 02:45 Falco II. 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 3): Zaoceánský parník/ Satelit/ Visutý most 9 [i] 05:35 Jak to dělají? (Series 9) 11 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 17): Turbokompresory/enchilady/hodinky 13 [i] 06:25 Válka skladů v Kanadě (Series 1): I zkušení obchodníci mají špatnou náladu 16 [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 1 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (Series 1) 10 [i] 07:45 Hledači pokladů na aukcích (Series 2): Buď, anebo 2 [i] 08:10 Rychle a hlasitě (Series 1): Parádní Bronco – (Díl 18) 2 [i] 09:05 Opravna vraků 2013 (Series 1): Scottův Chevy Pickup z roku 1967 3 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 1): V nesnázích 10 [i] 10:50 Potápění za zlatem – pod ledem (Series 4): Štěstí 2 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 11): Archivní záběry 15 [i] 12:35 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 1) 2 [i] 13:30 Aljaška - bitva v zátoce (Series 1): Bristolská zátoka 7 [i] 14:25 Odborníci na domy v korunách stromů (Series 1): Lázně v oblacích 4 [i] 15:20 Odborníci na domy v korunách stromů (Series 1): Dvacetitunový dům na stromě v Texasu 5 [i] 16:15 Odborníci na domy v korunách stromů (Series 1): Vzduch voní láskou 6 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 1) 10 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 1 [i] 18:05 Pátá rychlost (Series 21) 10 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 3): Vozidla/ Hornictví hlubuko pod povrchem/ Vrcholový fotbal 10 [i] 19:30 Jak to dělají? (Series 9) 12 [i] 20:00 Lidé z aljašských lesů (Series 2) 8 [i] 21:00 Na pokraji Aljašky (Series 1): Poslední pokus 8 [i] 22:00 Aljaška - poslední hranice (Series 4): Nelze plýtvat 7 [i] 23:00 Ďábelská jízda (Series 2): Nová krev 3 [i] 00:00 Zápasníci (Series 1): Takhle to děláme my 3 [i] 00:55 Hlídači čtvrtí (Series 1): Krabice přezdívaná Kojack 2 [i] 01:50 Lidé z aljašských lesů (Series 2) 8 [i] 02:40 Na pokraji Aljašky (Series 1): Poslední pokus 8 [i] 03:30 Aljaška - poslední hranice (Series 4): Nelze plýtvat 7 [i] 04:20 Ďábelská jízda (Series 2): Nová krev 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Kolo plné hvězd [i] 09:55 Na cestě po severozápadě Mongolska [i] 10:20 Reportéři ČT [i] 11:05 Příběhy slavných... Irena [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová III [i] 14:45 Kuchařská pohotovost [i] 15:15 S tebou mě baví svět [i] 16:40 Postřehy odjinud [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Čtyři vraždy stačí, drahoušku [i] 22:39 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 22:40 Případy detektiva Murdocha VII [i] 23:25 Kam čert nemůže [i] 00:50 AZ-kvíz [i] 01:15 Kalendárium [i] 01:30 Zajímavosti z regionů [i] 01:55 Hobby naší doby [i] 02:20 Sváteční slovo pedagoga a teologa Aleše Rolečka [i] 02:25 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Let s kaskadérem [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 City Folk 2014 - Praha [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Ostrovy snů: Nová Kaledonie [i] 09:55 Putování zažívacím traktem [i] 10:45 Dobrodruh: Drama na vybuchující sopce! 6/12 [i] 11:15 Nedej se [i] 12:10 Auto Moto Revue [i] 12:35 Za krásami Waldviertlu [i] 13:10 Život cestovatelů Jiřího Hanzelky [i] 13:25 Vzestup a pád NSDAP: Přípravy na válku 5/10 [i] 14:15 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:00 Tajemství mrtvých mužů: Smrt admirála Jamamota [i] 15:45 Tajemství 2. sv. války: Létání v čínských službách [i] 16:40 Vesmír VI.: Mikrokosmos [i] 17:25 Modrá planeta: Širý oceán [i] 18:15 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Rýn - cesta od pramene k ústí: Majestátní [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Vzestup a pád NSDAP: Hitlerův největší omyl 6/10 [i] 20:55 Letecké katastrofy VII.: Beze stop [i] 21:40 Moje soukromá válka: Táta je gay [i] 22:10 Vyšší princip [i] 23:55 Město žen IV [i] 00:15 Luther 4/6 [i] 01:10 Židé 4/5 [i] 02:05 Babylon [i] 02:30 Ženy v "ofsajdu" [i] 02:55 Babylon [i] 03:20 V zajetí železné opony [i] 03:35 Horalem z vlastní vůle [i] 03:50 Stopy, fakta, tajemství [i] 04:20 Osudové okamžiky [i] 04:35 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2801 [i] 10:10 Doktoři z Počátků: Hořká medicina 110 [i] 11:25 Dva a půl chlapa VIII 6 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Odložené případy VII: Rána 22 [i] 13:25 Beze stopy III 4 [i] 14:20 Mentalista III: Krev na jeho rukách 3 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Psycho 253 [i] 16:35 Dva a půl chlapa VIII 7 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Miami IX: Mayday 22 [i] 18:30 Ulice 2802 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Tohle není konec 567 [i] 21:30 Víkend: Pozor, děti ! [i] 22:35 Kriminálka Las Vegas IV: Jackpot 6 [i] 23:30 Stoupenci zla II: Zrada 12 [i] 00:20 Kriminálka Miami IX: Mayday 22 [i] 01:05 Mentalista III: Krev na jeho rukách 3 [i] 01:50 Novashopping 02:20 Kolotoč [i] 03:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Černá komedie 252 [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Psycho 253 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Jewel Pet - Zvířátka z drahokamu II: Ne ne. Každý je king 19 [i] 07:00 Winx Club: Černý močál 4 [i] 07:25 Divácké zprávy [i] 07:40 M*A*S*H 84 [i] 08:25 M*A*S*H 85 [i] 09:20 Julie Lescautová VI: Bratři ve zbrani 3 [i] 11:35 Wolffův revír III: Smrt jedné rodiny 3 [i] 12:40 Komisař Rex I: Konečná stanice Vídeň 1 [i] 14:40 Rosamunde Pilcher: Ve svitu ohně [i] 16:45 Prima hodinka [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Svatby v Benátkách: SOS! 58 [i] 21:35 Očima Josefa Klímy [i] 22:20 Ano, šéfe! [i] 23:30 Cesty k úspěchu [i] 23:45 Kriminálka Stuttgart IV: Matky 15 [i] 00:45 Spravedlnost v krvi IV: Tvrdá hra 17 [i] 01:40 Vraždy v Kitzbühelu XI: A nic nebylo jako dřív 2/2 [i] 02:30 Wolffův revír III: Smrt jedné rodiny 3 [i] 03:20 Prima ZOOM SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i] 03:50 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 06:10 Rodinná kliatba 63-64/110 [i] 07:45 Bez servítky [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 V náručí diabla 32/182 [i] 11:30 Zakázaná láska 77-78/158 [i] 13:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 15:00 Víťazstvo lásky 103-104/172 [i] 17:05 Doktorka Zoe II. 21/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:30 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 19:25 Bez servítky [i] 20:30 Mentalista IV. 14/24 [i] 21:30 Zakázaná láska 79-80/158 [i] 23:30 Doktorka mafie 6/13 [i] 00:25 Nezvestní III. 18/19 [i] 01:15 Priatelia [i] 01:35 Bez servítky [i] 02:25 Smotánka [i] 03:15 Na streche [i] 03:45 Doktorka Zoe II. 21/22 [i] 04:25 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Krycí jméno: Čistič [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Alenka v zemi za zrcadlem [i] 13:45 LOL [i] 15:30 Tom Sawyer [i] 17:25 George Harrison: Living in the Material World [i] 19:10 Beowulf: král barbarů [i] 21:00 Bouchači a bouchačky [i] 22:45 Děti [i] 00:15 Pod policejní ochranou