TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 10:50 Chlapi neplačú [i] 12:00 Dr. House II. 15/24 [i] 13:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 14/24 [i] 14:00 Kobra 11 XIX. 12/16 [i] 15:00 Teória veľkého tresku [i] 15:30 Dva a pol chlapa IV. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 20/25 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:45 Kredenc [i] 22:20 Piadihajzlík v akcii [i] 00:25 Dva a pol chlapa IV. [i] 00:55 Agent bez minulosti II. 1/13 [i] 01:45 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 20/25 [i] 02:30 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 14/24 [i] 03:20 Dr. House II. 15/24 [i] 04:00 Kobra 11 XIX. 12/16 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Počasie [i] 05:30 Križovatky medicíny 23 [i] 06:15 5 proti 5 [i] 06:55 Správy RTVS "N" [i] 07:40 Podvodníci v akcii II 10/10 [i] 08:15 McLeodove dcéry IV.B 18/26 [i] 09:00 Policajné oddelenie: Cigán Pablo 1.časť 43 [i] 10:05 Lekári: Tak rýchlo odchádzajú 54/65 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub: Radosti a starosti nielen zo sveta žien. [i] 14:00 Taxík [i] 14:25 HiStory [i] 14:35 Križovatky medicíny 24 [i] 15:30 TV Šanca [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Podvodníci v akcii III 1/20 [i] 16:55 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Kon-tiki [i] 22:10 Sanitka II. 8/13 [i] 23:10 Hlavný podozrivý - newyorské prípady: Pod vodou 8/13 [i] 23:50 Policajné oddelenie: Cigán Pablo 1.časť 43 [i] 00:45 Autosalón [i] 01:05 Kon-tiki [i] 02:55 Dámsky klub: Radosti a starosti nielen zo sveta žien. [i] 04:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:40 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:50 Národnostné správy [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Medveď Mrmláč [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - JARNÁ ÚNAVA [i] 09:00 Súď ma a skúšaj [i] 10:15 Tvárou v tvár [i] 10:40 Fokus rodina "N" [i] 11:25 Pieseň pre radosť [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:50 ArtSpektrum [i] 12:55 Magazín Ligy majstrov [i] 13:25 Odpískané [i] 14:05 Športové ozveny [i] 14:35 Autosalón [i] 15:00 Profesionál [i] 15:15 Fokus práca "N" [i] 16:10 Národnostný magazín: Ruský [i] 16:40 Správy - Hírek [i] 16:50 Hokej - extraliga [i] 19:30 Večerníček: Katka a Strapáčik [i] 19:35 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - JARNÁ ÚNAVA [i] 19:40 Bolek a Lolek na divokom západe [i] 19:50 100 názorov 2014: Matej Struhár [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Výnimočné ženy: Josephine Baker [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:35 VAT [i] 22:00 Týždeň slovenského filmu: Cigán [i] 23:45 A predsa sa točí [i] 00:30 On air [i] 00:55 Správy RTVS "N" [i] 01:40 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 KRIMI 05:25 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:15 SÚDNA SIEŇ: Zákeráčka [i] 08:25 Rodinné záležitosti: Zberateľ, Romeo a Júlia z Lúčok [i] 09:50 Pod povrchom 37 [i] 10:55 SÚDNA SIEŇ: Zrada [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:05 TOP STAR [i] 13:30 SLADKÝ ŽIVOT [i] 15:20 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:40 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 SÚDNA SIEŇ: Zobrala mi klavír aj syna [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 DIVOKÉ KONE [i] 21:45 PANELÁK XV.: Dve lentilky 37 [i] 22:50 Kosti VI. 16 [i] 23:50 Muž v ohni [i] 02:55 Kravaťáci II. 15,16/16 [i] 04:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas 19 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Ben a Kate 9,10 [i] 05:50 Faktor strachu V. 22 [i] 06:35 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie [i] 08:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas 19 [i] 10:05 Synovia vetra: Medzi svetlom a temnotou [i] 12:20 Agentka bez minulosti III. 3 [i] 13:15 Profesionáli: Ferove manželky 13 [i] 14:10 Faktor strachu V. 23 [i] 15:10 Zvierací záchranári 10,11 [i] 16:30 Ničitelia mýtov IV. [i] 17:35 Magnum III. 16 [i] 18:35 Simpsonovci XII. 13,14 [i] 19:45 Profesionáli: Narodeniny 14 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XV. 3 [i] 21:30 C.S.I.: Kriminálka New York V. 3 [i] 22:25 Biele goliere III.: - FINÁLE SÉRIE 16/16 [i] 23:20 Agentka bez minulosti III. 3 [i] 00:20 Mafstory II.: Prco ide do školy, Márgit zomiera 29,30 [i] 01:55 Ničitelia mýtov 16/16 [i] 02:45 Magnum III. 16 [i] 03:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XV. 3 [i] 04:10 C.S.I.: Kriminálka New York V. 3 [i] 04:55 Ničitelia mýtov 16/16 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Jak prosté II. 8 [i] 08:05 Námořní vyšetřovací služba VIII. 11 [i] 09:05 Drzá Jordan V. 12 [i] 10:05 Vražedná čísla II. 6 [i] 11:05 Havaj 5-0 I. 8 [i] 12:05 Jak prosté II. 8 [i] 13:05 Námořní vyšetřovací služba VIII. 11 [i] 14:05 Vražedná čísla II. 7 [i] 15:05 Drzá Jordan V. 13 [i] 16:05 Jak prosté II. 9 [i] 17:05 Havaj 5-0 I. 9 [i] 18:05 Vražedná čísla II. 8 [i] 19:00 Vražedná čísla II. 9 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 12 [i] 21:00 Vražedná práva I. 15 [i] 22:00 Tajnosti a lži I. 7 [i] 23:00 Myšlenky zločince X. 2 [i] 23:55 Strážce pořádku V. 3 [i] 00:55 Vražedná práva I. 15 [i] 01:50 Tajnosti a lži I. 7 [i] 02:35 Strážce pořádku V. 3 [i] 03:20 Californication VI. 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 1) 5 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 17): Dřevěné trámy/terénní vozy/zeleninové hamburgery/vrtáky do dřeva 12 [i] 06:25 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Soupeřivost nade vše 15 [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 13 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (Series 1) 9 [i] 07:45 Hledači pokladů na aukcích (Series 2): Útok čtyřkolky 1 [i] 08:10 Rychle a hlasitě (Series 1): Parádní Bronco – (Díl 17) 1 [i] 09:05 Opravna vraků 2013 (Series 1): Billův Mustang Fastback z roku 1965 2 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 1): Po bouři 9 [i] 10:50 Potápění za zlatem – pod ledem (Series 4): Velké zásoby zlata 1 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 11): Lincoln Continental 14 [i] 12:35 Aljašská železnice (Series 2): Velký mráz 5 [i] 13:30 Megastavitelé (Series 5): Most šejka Zayeda v Abu Dhabi 1 [i] 14:25 Nejhrůznější záběry (Series 2): Lety 1 [i] 15:20 Nejhrůznější záběry (Series 2): Útoky zvířat 2 [i] 16:15 Nejhrůznější záběry (Series 2) 3 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 1) 9 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 13 [i] 18:05 Pátá rychlost (Series 21) 9 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 3): Zaoceánský parník/ Satelit/ Visutý most 9 [i] 19:30 Jak to dělají? (Series 9) 11 [i] 20:00 Zlatá horečka (Series 5): Jen samí pošetilci 11 [i] 21:00 Zlato z Beringova moře (Series 4): Zapeklitá situace 10 [i] 22:00 Nazí a vystrašení (Series 1): Hrůza v Tanzanii 1 [i] 23:00 Zkus přežít (Series 2): Mayská oběť 7 [i] 00:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 1) 2 [i] 00:55 Nejpodivnější na světě (Series 1): Vynálezy 7 [i] 01:50 Zlatá horečka (Series 5): Jen samí pošetilci 11 [i] 02:40 Zlato z Beringova moře (Series 4): Zapeklitá situace 10 [i] 03:30 Nazí a vystrašení (Series 1): Hrůza v Tanzanii 1 [i] 04:20 Zkus přežít (Series 2): Mayská oběť 7 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Designtrend [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Na cestě po Almaty [i] 09:40 168 hodin [i] 10:10 Znamení koně II: Investice do budoucnosti 12/13 [i] 11:05 Znamení koně II: Poslední rytíř 13/13 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová III [i] 14:50 Kuchařská pohotovost [i] 15:15 Vrchní, prchni [i] 16:40 Postřehy odjinud [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Panoptikum Města pražského: Funus 1/10 [i] 21:05 Reportéři ČT [i] 21:44 Výsledky losování Šťastných 10 21:45 Kriminalista [i] 22:45 Na stopě [i] 23:10 Hercule Poirot [i] 00:00 AZ-kvíz [i] 00:25 Toulavá kamera [i] 01:00 Objektiv [i] 01:25 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:55 DoktorKA [i] 02:50 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Horácké písně a tance [i] 05:30 Postřehy odjinud [i] 05:35 Město žen IV [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Hongkong, hvězda Dálného východu [i] 09:55 Modrá planeta: Hlubiny [i] 10:45 Tajemství věstonických Venuší [i] 11:40 Jezevec lesní [i] 11:50 Babylon [i] 12:20 Cesty víry: Cikánská misie [i] 12:45 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 13:15 Československý filmový týdeník 1965 1037/2379 [i] 13:30 Největší přírodní katastrofy: Pekelné hurikány [i] 14:15 Tajemství 2. sv. války: Bitva o [i] 15:10 Fatální střet 1/2 [i] 16:00 Buvoli na hlídce [i] 16:55 Italský fašismus v barvě: Mussoliniho vláda [i] 17:50 První Evropané 2/2 [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Vesmír VI.: Extrémní mráz [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Ve víru války 1/3 [i] 20:50 Stan v Astaně [i] 21:45 Zázrak [i] 23:00 Až do města Aš [i] 00:20 Tajemství 2. sv. války: Bitva o [i] 01:15 Zatajené dopisy [i] 02:10 Uchem jehly [i] 02:35 Za posledními Moravany [i] 03:05 Babylon [i] 03:25 V zajetí železné opony [i] 03:40 Tráva neroste enem za vodú... [i] 04:00 Stopy, fakta, tajemství [i] 04:25 Osudové okamžiky [i] 04:40 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2800 [i] 10:10 Policie Modrava: Vražda za úplňku 8 [i] 11:20 Střepiny [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Odložené případy VII: Skoro jako v ráji 21 [i] 13:25 Beze stopy III 3 [i] 14:20 Mentalista III: Trik s krví 2 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Černá komedie 252 [i] 16:35 Dva a půl chlapa VIII 6 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Miami IX: Hra na vraždu 21 [i] 18:30 Ulice 2801 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Doktoři z Počátků: Hořká medicina 110 [i] 21:35 Mentalista VI: Rudé tetování 5 [i] 22:30 Kriminálka Las Vegas IV: Strach a špína 5 [i] 23:20 Stoupenci zla II: Svoboda 11 [i] 00:10 Kriminálka Miami IX: Hra na vraždu 21 [i] 00:55 Mentalista III: Trik s krví 2 [i] 01:40 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Jewel Pet - Zvířátka z drahokamu II: Napínavé! Dnešek je poslední den lidstva 18 [i] 07:00 Winx Club: Akademie Alfea pro víly 3 [i] 07:25 Divácké zprávy [i] 07:40 M*A*S*H 83 [i] 08:30 M*A*S*H 84 [i] 09:25 Julie Lescautová VI: Spravedlnosti bylo učiněno zadost 2 [i] 11:35 Wolffův revír III: Dočista mrtvá 2 [i] 12:40 Návrat komisaře Rexe X: Smrtící zápas 11 [i] 14:40 Rosamunde Pilcher: Růže z Kerrymoru [i] 16:45 Prima hodinka [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů III: Budeš litovat 331 [i] 21:35 TOP STAR magazín [i] 22:45 Falešné sliby [i] 00:45 Vraždy v Kitzbühelu XI: A nic nebylo jako dřív 1/2 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 06:10 Rodinná kliatba 61-62/110 [i] 07:45 Bez servítky [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 V náručí diabla 31/182 [i] 11:25 Katie Ffordeová: Stále pri tebe [i] 13:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 15:10 Víťazstvo lásky 101-102/172 [i] 17:05 Doktorka Zoe II. 20/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:30 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 19:25 Bez servítky [i] 20:30 Mentalista IV. 13/24 [i] 21:30 Zakázaná láska 77-78/158 [i] 23:30 Doktorka mafie 5/13 [i] 00:25 Nezvestní III. 17/19 [i] 01:15 Priatelia [i] 01:35 Bez servítky [i] 02:25 Smotánka [i] 03:15 Na streche [i] 03:45 Doktorka Zoe II. 20/22 [i] 04:25 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Kletba Měsíčního údolí [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Žhavé nápady [i] 13:35 Joe the King [i] 15:25 Alenka v zemi za zrcadlem [i] 17:05 LOL [i] 18:50 Tenkrát v Číně [i] 21:10 Kdo s koho [i] 22:55 Pod policejní ochranou [i] 00:40 Černý přízrak [i] 02:10 Ten Největší [i] 03:50 Charlieho malá tajemství [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorky [i] 09:15 Motorky [i] 09:45 Motorky [i] 10:30 Vzpírání [i] 11:00 Cyklistika [i] 12:30 Snooker [i] 14:00 Fotbal [i] 14:45 Fotbal [i] 15:00 Fotbal [i] 15:45 Fotbal [i] 18:15 Vzpírání [i] 19:45 Fotbal [i] 20:30 Watts [i] 21:00 Wrestling [i] 21:30 Wrestling [i]