TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 19/25 [i] 06:45 Medvedík Yogi [i] 06:50 Zajac Bugs a káčer Duffy [i] 07:20 Kung Fu Panda II. [i] 07:40 Môj pes Skip (HD) [i] 09:40 Krok za krokom V. [i] 10:30 Policajtom proti svojej vôli (HD) [i] 12:15 CHART SHOW [i] 14:25 Transformers [i] 17:25 Domov na kľúč [i] 18:05 Kredenc [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Need for Speed (HD) [i] 23:10 Sniper 4 [i] 01:15 Need for Speed (HD) [i] 03:20 Sniper 4 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Drišľakoviny mix [i] 06:10 Správy RTVS "N" [i] 06:55 Góly - body - sekundy [i] 07:15 Počasie [i] 07:20 Levík Raa Raa 12/52 [i] 07:30 Poštár Pat: Špeciálna zásielková služba: Poštár Pat: a Meerin gekón 10/26 [i] 07:50 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Prasklina [i] 08:00 Garfield III.: Paparaci 38/52 [i] 08:15 Ako si vycvičiť drakov: Nezvyčajný drahokam 18/20 [i] 08:40 Zázračný ateliér [i] 09:05 Megamozog [i] 09:35 Autosalón [i] 10:10 Mláďatká 8/8 [i] 11:05 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:25 Bud Bindi: Verím v Európsku úniu [i] 14:00 Agatha Christie : Poirot: Detektív Poirot: Zrkadlo mŕtveho muža [i] 14:55 Kára plná bolesti [i] 16:30 Nikto nie je dokonalý [i] 17:45 Hurá do záhrady [i] 18:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Ruky bozkávam 3/8 [i] 21:35 Ruky bozkávam 4/8 [i] 22:55 Agatha Christie : Poirot: Detektív Poirot: Zrkadlo mŕtveho muža [i] 23:45 Rieka nádeje 16/18 [i] 00:45 O 5 minút 12 [i] 01:50 Ruky bozkávam 3/8 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:40 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 06:45 Televíkend [i] 07:15 Kolíska a kríž II. [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:15 Farmárska revue [i] 09:35 Test magazín: Dámske toaletné vody [i] 09:45 Família: Família - Miesto pod Tatrami [i] 10:15 Manželčatá [i] 11:00 Šuster,drž sa kopyta! [i] 12:15 On air [i] 12:45 Orientácie [i] 13:15 Slovo [i] 13:20 Anjeli strážni: Anjeli strážni Aleny Heribanovej [i] 14:00 Cyklistika - Cyklistické klasiky [i] 17:05 Herecké legendy: Milan Kňažko [i] 17:20 Horacius [i] 18:45 Večerníček: Katka a Strapáčik [i] 18:50 Malý medvedík [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLINKA - úsmevná poradňa - VTÁČIK [i] 19:00 Bolek a Lolek na divokom západe [i] 19:10 Tao Tao [i] 19:35 Zázračný ateliér [i] 19:40 Narodení v divočine [i] 19:50 100 názorov 2014: Viera Dujakovičová, [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Dielo z depozitára [i] 20:10 Dokumentárny klub: Štvorec v kruhu [i] 21:20 GEN.sk: Ivan Bella [i] 21:35 Noc v archíve: Noc v archíve [i] 22:40 Odpískané [i] 23:25 Umenie [i] 23:50 Dielo z depozitára [i] 23:55 Správy RTVS "N" [i] 00:45 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:25 Khumba [i] 09:15 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 10:15 Simpsonovci XXIV. 19,20 [i] 10:40 Lovci pokladov [i] 13:40 Rodinka na výlete [i] 15:50 Nič nás nerozdelí [i] 17:55 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:10 ŠPORT 20:20 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 TANEC SNOV [i] 23:40 Martha Marcy May Marlene [i] 01:55 V mene kráľa 2 [i] 03:30 Mladí, nezadaní a naštvaní [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Profesionáli: Alex a sex 11 [i] 06:00 Faktor strachu V. 21 [i] 06:45 Faktor strachu V. 22 [i] 08:00 EUROMINÚTY [i] 09:00 Na potulkách svetom 2 [i] 10:05 Megapresuny II. 11 [i] 10:50 100 rokov svedectiev [i] 11:20 Mama, ožeň ma! 8/8 [i] 12:50 Profesionáli: Alex a sex, Batman 11,12 [i] 14:45 "KOLABS" 3 [i] 15:20 Synovia vetra: Medzi svetlom a temnotou [i] 17:25 Podvodníci [i] 19:20 Profesionáli: Ferove manželky 13 [i] 20:15 Nebezpečná rýchlosť [i] 22:50 Rocky I. [i] 01:15 Pekelná výzva 14 [i] 02:00 Odvykávačka s doktorom Drewom 8/8 [i] 03:00 Rocky I. [i] 04:55 Liga snov IV.: - FINÁLE SÉRIE - PREMIÉRA 13/13 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Vzpomínky II. 7 [i] 08:10 Vzpomínky II. 8 [i] 09:10 Nora Roberts: Pod nebem Montany [i] 11:05 Havaj 5-0 II. 9 [i] 12:05 Havaj 5-0 II. 10 [i] 13:05 Společná terapie I. 9 [i] 14:00 Společná terapie I. 10 [i] 15:00 Na lodi III. 16 [i] 17:00 Kráska a zvíře II. 22 [i] 17:55 Falco I. 1 [i] 19:05 Vražedná čísla IV. 13 [i] 20:00 Vražedná čísla IV. 14 [i] 21:00 Vzpomínky III. 8 [i] 21:55 Myšlenky zločince IX. 18 [i] 22:55 Jak prosté III. 3 [i] 23:50 Jak prosté III. 4 [i] 00:50 Vzpomínky III. 8 [i] 01:45 Jak prosté III. 3 [i] 02:30 Jak prosté III. 4 [i] 03:15 Californication VI. 5 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Nutné k přežití (Series 2): Sahara 2 - část 2 2 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 11) 8 [i] 06:25 Opravna vraků 2013 (Series 1): Efrainův Oldsmobile 6 [i] 07:15 Rychle a hlasitě (Series 1): Chevy Fleetmaster rok 1948 7 [i] 08:10 Bořiči mýtů (Series 8): Katastrofa v kanalizační rouře 175 [i] 09:05 Mimořádné projekty (Series 4): Nejvyšší mrakodrap světa 4 [i] 09:55 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Chudák Bogart 25 [i] 10:25 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Ursula tě nemá moc v lásce 26 [i] 10:50 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Donův svět 27 [i] 11:15 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Neopič se po mně 28 [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 1) 3 [i] 12:10 Lovci skladovacích jednotek (Series 1) 5 [i] 12:35 Hledači pokladů na aukcích (Series 3) 13 [i] 13:05 Hledači pokladů na aukcích (Series 3) 14 [i] 13:30 Co se dělo dál? (Series 2) 6 [i] 14:00 Co se dělo dál? (Series 2) 8 [i] 14:25 Berte to jako varování (Series 2): Hříčky přírody 9 [i] 15:20 Králové sekvojí (Series 1) 8 [i] 16:15 Odborníci na domy v korunách stromů (Series 2): Nahrávací studio v rekordní výšce 7 [i] 17:10 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 1 [i] 18:05 Sibiřský podíl (Series 1) 7 [i] 19:00 Aljaška - bitva v zátoce (Series 1): Bristolská zátoka 7 [i] 20:00 Zlato z Beringova moře (Series 4): Nejistý cíl 11 [i] 21:00 Bear Grylls - bod zlomu (Series 1) 2 [i] 22:00 Bearův víkend v divočině se Stephenem Fryem [i] 23:00 Přežití exodu [i] 00:00 Říční příšery (Series 6): Amazonská apokalypsa 2 [i] 00:55 Nebezpečný úlovek – Lovci humrů (Series 1): Moře nemá vládce 7 [i] 01:50 Zlato z Beringova moře (Series 4): Nejistý cíl 11 [i] 02:40 Bear Grylls - bod zlomu (Series 1) 2 [i] 03:30 Bearův víkend v divočině se Stephenem Fryem [i] 04:20 Přežití exodu [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Zahrada je hra [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Banánové rybičky [i] 06:45 Okouzlení IV 7/52 [i] 07:45 Za svědka půjde počítač [i] 08:50 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Náves: Hráč 5/10 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O zrzavé Andule [i] 14:10 O princezně na klíček [i] 15:15 Kam čert nemůže [i] 16:40 Zdivočelá země 26/45 [i] 17:30 Zdivočelá země 27/45 [i] 18:25 Kouzelné bylinky [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 S tebou mě baví svět [i] 21:25 168 hodin [i] 21:59 Výsledky losování Šťastných 10 22:00 Sametoví vrazi 1/2 [i] 23:15 Případy inspektora Lynleyho I - II [i] 00:45 Profesionálové [i] 01:40 TýTý 2014 [i] 04:10 Zkus mít vkus [i] 04:30 Pod pokličkou [i] 04:55 Bydlení je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Přezůvky s sebou [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:25 Krtek a žvýkačka 06:35 3-2-1 tučňáci [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:05 Československý filmový týdeník 1965 1037/2379 [i] 09:20 Hledání ztraceného času: V [i] 09:40 Vzestup a pád NSDAP: Přípravy na válku 5/10 [i] 10:30 Nedej se [i] 11:25 Být Romem [i] 12:25 Krásy evropského pobřeží: Mys [i] 12:30 Chcete mě? ZJ [i] 13:00 Království divočiny: Chňapal dlouhoploutvý [i] 13:25 Sváteční slovo pedagoga a teologa Aleše Rolečka [i] 13:30 Křesťanský magazín [i] 14:00 Uchem jehly [i] 14:25 Cesty víry: Cikánská misie [i] 14:55 Zatajené dopisy [i] 15:45 Příběhy mrtvých bojovníků 3/3 [i] 16:35 Na plovárně s Vavřincem Hradilkem [i] 17:05 Nezkrocená Amerika: Pouště [i] 17:55 Cesta ze dna 3/8 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Tajemství mrtvých mužů: Smrt [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Chobotnička [i] 22:10 Paralelní světy [i] 23:50 Fenomén Underground [i] 00:45 Sestřička Jackie III [i] 01:10 Sestřička Jackie III [i] 01:40 Za mříže v Miami 2/2 [i] 02:40 Folklorika [i] 03:05 Klub Netopýr [i] 04:10 Dva jsou víc než jeden [i] 04:35 Klášterní říše [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:30 Novashopping 06:15 Oggy a Škodíci [i] 06:35 Monsuno 1 [i] 07:00 Král džungle II 15 [i] 07:30 Looney Tunes: Úžasná Show II 24, 25 [i] 08:15 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II 12 [i] 08:45 Císařovy nové šaty [i] 09:55 Dva a půl chlapa VIII 5 [i] 10:25 Víkend: Dneska to roztočíme [i] 11:20 Rodinná dovolená a jiná neštěstí [i] 13:15 Sestřičky [i] 14:45 Příběh rytíře [i] 17:20 Byl jednou jeden polda 2: Major Maisner opět zasahuje! [i] 18:50 Helena: A do druhý nohy! 25 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Policie Modrava: Vražda za úplňku 8 [i] 21:30 Okresní přebor: Kopačák 7 [i] 22:05 Střepiny [i] 22:45 Mission: Impossible [i] 00:45 Kriminálka New York II [i] 01:30 Novashopping 02:00 Volejte Novu [i] 02:35 Áčko: Kašlu na věk , jsem stále atraktivní [i] 03:30 Kolotoč [i] 04:00 Výměna manželek [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 07:10 Jewel Pet - Zvířátka z drahokamu II: Obava! Tvrdá zkouška čarodějnic 17 [i] 07:40 Jake a piráti ze Země Nezemě II: Doporučená zásilka 26 [i] 08:15 Tajemství války: Superděla 24 [i] 09:20 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:55 Dva muži zákona: Pod palbou 8 [i] 11:00 Partie [i] 11:50 Receptář prima nápadů [i] 13:05 Nedělní receptář extra 13:30 Big Ben IV: Berlínský vzduch 7 [i] 15:45 Vraždy v Midsomeru IV: Mrtvola ve studni [i] 18:00 Teď vaří šéf! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Nebojsa [i] 22:00 Hra [i] 00:45 Hawaii 5-0 II: Na rozhlasových vlnách 18 [i] 01:40 Tajemství války: Superděla 24 [i] 02:40 Vraždy v Midsomeru IV: Mrtvola ve studni [i] 04:20 Nebojsa [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Úbohá Nasťa 28 [i] 06:05 Rosamunde Pilcherová: Túžba srdca [i] 07:50 Frasier II. 23-24/24 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Môj nový tučný život V. 12-13/13 [i] 12:25 Gossip Girl V. 22/24 [i] 13:50 V údolí divých ruží: Srdcia vo vetre [i] 15:50 Katie Ffordeová: Stále pri tebe [i] 17:50 Smrtonosný sľub [i] 20:00 Zámena manželiek [i] 22:35 Nezvestné [i] 00:15 Horúca krv I. 27-28/36 [i] 02:35 Nezvestné [i] 03:55 Falošný milionár [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Skippy díl 4. [i] 05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Jana Eyrová [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Modrý slon [i] 13:30 Agenti dementi 2 [i] 15:15 Bílý oleandr [i] 17:15 Hlava v oblacích [i] 19:20 Charlieho malá tajemství [i] 21:10 Ten Největší [i] 23:05 Černý přízrak [i] 00:40 Machete [i] 02:20 Jak se zbavit přátel a zůstat úplně sám [i] 04:10 Půlnoc v Paříži [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Atletika [i] 11:00 Cyklistika [i] 11:30 Motorky [i] 12:15 Watts [i] 12:30 Cyklistika [i] 12:45 Cyklistika [i] 17:00 Vzpírání [i] 18:00 Vytrvalostní závody [i] 19:15 Vzpírání [i] 19:45 Watts [i] 20:00 Tenis [i] 21:00 Jezdectví [i] 22:30 Motorky [i] 23:15 Motorky [i] 00:00 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Městečko Haven 3: Je toho nad hlavu 4 [i] 06:00 Námořní hlídka 4: Vzácný náklad 3 [i] 07:00 Námořní hlídka 4: Výkupné 4 [i] 08:00 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a špatná přítelkyně 4 [i] 09:00 Můj přítel Monk 6: Pan Monk pomáhá s výchovou 5 [i] 09:55 Vraždy v Midsomeru 14: Smrt v pomalém pruhu 1 [i] 11:50 Král Škorpión: Vzestup Říše [i] 14:00 Námořní hlídka 4: Výkupné 4 [i] 15:00 Námořní hlídka 4: Ztracený ráj 5 [i] 16:00 Dobrá manželka 6: V představách 14 [i] 17:00 Městečko Haven 5: Ztracený 7 [i] 18:00 Městečko Haven 5: Odhalení 8 [i] 19:00 Rookie Blue 5: Všechno podle jejího já 2 [i] 20:00 V utajení 3: Nepřítel na mušce 13 [i] 21:00 PREMIÉRA Vraždy v Midsomeru 17: Vražda kouzlem 2 [i] 23:00 Prci, prci, prcičky: Na táboře [i] 01:00 Náhlá smrt [i] 03:20 Městečko Haven 3: Magická hodina, 1. část 7 [i] 04:10 Městečko Haven 3: Magická hodina, 2. část 8 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Sportovní vozy 12 [i] 06:00 Nápady, které vydělaly miliony 2 [i] 06:30 Tajemství Rio de Janeira: Ramos 4 [i] 07:00 50 dobrodružství, která přivedou vaši matku do hrobu 6 [i] 08:00 Velká pětka Jižní Ameriky 5 [i] 08:30 Oceánští obři0 [i] 09:00 Zvířecí rekordmani: Kopáči 13 [i] 10:00 Madagaskar: Země chameleonů0 [i] 11:00 Věda kolem nás 1 [i] 11:10 Lovci vojenských pokladů 6 [i] 12:05 Marnotratníci: Marnotratné jachty 4 [i] 13:00 Pěšky podél Nilu 4 [i] 13:55 Všechno a nic: Nic 2 [i] 15:05 Vesmír: Mimozemské zvuky 9 [i] 16:00 Krutí starověcí hrdinové 3 [i] 17:00 Legendy rocku 13 [i] 17:30 Legendy rocku 14 [i] 18:00 Řecká odysea Joanny Lumley 4 [i] 19:00 Od západu k východu 4