TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Kobra 11 XIX. 11/16 [i] 06:50 Medvedík Yogi [i] 07:10 Zajac Bugs a káčer Duffy [i] 07:35 Kung Fu Panda II. [i] 08:00 ZOOM: Akadémia pre superhrdinov [i] 09:45 Krok za krokom V. 22/24 [i] 10:10 2 baby na mizine III. 23/24 [i] 10:40 Arrow II. 11-12/23 [i] 12:30 Tvrďas Taylor [i] 14:40 Svadobná noc v Las Vegas (HD) [i] 16:45 Susedia [i] 17:40 Hra o Niké [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Dámska jazda (HD) [i] 23:10 Dvojnásobné obvinenie [i] 01:20 Dámska jazda (HD) [i] 03:25 Dvojnásobné obvinenie [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Drišľákoviny [i] 06:10 Správy RTVS "N" [i] 07:00 Góly - body - sekundy [i] 07:15 Počasie [i] 07:20 Levík Raa Raa 11/52 [i] 07:30 Poštár Pat: Špeciálna zásielková služba: Poštár Pat a umelecká súťaž 9/26 [i] 07:50 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Včelie upratovanie [i] 08:00 Garfield III.: Jon v novom zamestnaní 37/52 [i] 08:15 Ako si vycvičiť drakov: Zlovestný močiar 17/20 [i] 08:40 Fidlibumove rozprávky [i] 09:10 Trpaslíci [i] 09:40 Daj si čas [i] 10:10 Robin Hood II: Ukáž mi peniaze 7/13 [i] 10:55 On air [i] 11:25 Moje dcéry II. 5/6 [i] 13:05 Náhradník [i] 14:45 Fetiše socializmu II.: Brigády [i] 15:15 Čo ja viem [i] 16:50 Víkend [i] 17:20 Postav dom , zasaď strom [i] 18:00 Slovensko chutí [i] 18:30 Taxík [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nečakané stretnutia [i] 21:10 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Fanatička [i] 21:45 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 22:30 Nesmrteľní: Hon na legendu [i] 23:45 Elisa z Rivombrosy I 1/13 [i] 01:15 Moje dcéry II. 5/6 [i] 02:50 Elisa z Rivombrosy I 1/13 [i] 04:15 Drišľakoviny [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:40 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:50 Správy - Hírek [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 09:00 Divoké Pyreneje: Symfónia farieb [i] 09:45 Halali [i] 10:00 Necelebrity: Jaroslav Gorás [i] 10:10 Cesta [i] 10:35 Zákulisie slovenčiny [i] 10:50 Drogová pasca: Môže sa to stať aj tebe [i] 11:15 5 minút po dvanástej: HEJTERI - HRANICA NENÁVISTI [i] 12:20 Režisér Stanislav Párnický jubiluje: O mužoch, ženách a deťoch [i] 14:00 Magazín Ligy majstrov [i] 14:30 Kapura [i] 15:15 Farmárska revue [i] 15:35 Test magazín: Dámske toaletné vody [i] 15:50 GENERÁCIA - zlaté roky života [i] 16:20 Pred rokmi... [i] 16:50 Hokej - extraliga [i] 19:30 Večerníček: Katka a Strapáčik [i] 19:35 Malý medvedík [i] 19:45 Trpaslíci: SMAJLIJOKE - vtipná angličtina - EASTER EGG [i] 19:50 100 názorov 2014: Ivo Bič [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Apokalypsa - Druhá svetová vojna: 2. časť: Útlak [i] 21:00 Anjeli strážni: Anjeli strážni Aleny Heribanovej [i] 21:35 Strážca pláže v zimnom období [i] 23:00 Kinorama [i] 23:30 Československý filmový týždenník [i] 23:45 Správy RTVS "N" [i] 00:30 ArtSpektrum [i] 00:40 Apokalypsa - Druhá svetová vojna: 2. časť: Útlak [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 TOP STAR [i] 05:30 KRIMI 05:55 NOVINY TV JOJ 06:35 KRIMI 07:05 NOVINY TV JOJ 07:55 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 08:55 Khumba [i] 10:50 Agenti S.H.I.E.L.D. 18,19 [i] 12:45 Nebezpečná rýchlosť [i] 15:20 My dvaja a magor [i] 18:00 NOVÁ ZÁHRADA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Nič nás nerozdelí [i] 22:40 Muž v ohni [i] 02:00 O 28 týždňov [i] 03:35 NOVINY TV JOJ 04:10 NOVÁ ZÁHRADA [i] 04:55 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Dotyk II. 9 [i] 06:00 Faktor strachu V. 20 [i] 06:45 Faktor strachu V. 21 [i] 08:00 EUROMINÚTY [i] 09:00 Simpsonovci XII. 11,12 [i] 10:00 Ničitelia mýtov IV. [i] 11:00 Na potulkách svetom 2 [i] 12:20 Profesionáli: Vražda 10 [i] 13:15 Diabolská hora [i] 15:10 Podvodníci [i] 17:10 Megapresuny II. 11 [i] 17:45 Áno, šéfe! Veľká Británia III. 2,3 [i] 19:50 Profesionáli: Alex a sex, Batman 11,12 [i] 21:35 "KOLABS" 3 [i] 22:15 Sunshine [i] 00:30 Spoveď univerzitného bookmakera [i] 02:10 Diabolská hora [i] 03:40 Liga snov III. 3,4,5 [i] 04:40 Ben a Kate 7,8 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Stargate Universe II. 11 [i] 07:55 Stargate Universe II. 12 [i] 08:50 Tajemství Pravdy II. 3 [i] 09:45 Dívka odjinud I. 9 [i] 10:45 Dívka odjinud I. 10 [i] 11:45 Komisař Rex IV. 4 [i] 13:45 The Karate Kid (2010) [i] 16:15 Sestra Hawthornová II. 5 [i] 17:10 Havaj 5-0 II. 9 [i] 18:05 Havaj 5-0 II. 10 [i] 19:05 Nora Roberts: Pod nebem Montany [i] 21:00 Myšlenky zločince IX. 17 [i] 22:00 Hannibal II. 2 [i] 23:00 Myšlenky zločince X. 1 [i] 00:00 Nora Roberts: Pod nebem Montany [i] 01:50 Havaj 5-0 II. 9 [i] 02:35 Havaj 5-0 II. 10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 3): Rychlé auto/ Bankovní trezory/ Vápno 8 [i] 05:35 Jak to dělají? (Series 9): Vanilka / Kotvy 10 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 11) 7 [i] 06:25 Rychle a hlasitě (Series 2): Rychlý vůz F100 22 [i] 07:15 Pátá rychlost (Series 21) 2 [i] 08:10 Fantom Works (Series 1) 6 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích (Series 3) 24 [i] 09:30 Hledači pokladů na aukcích (Series 3) 25 [i] 09:55 Hledači pokladů na aukcích (Series 3) 26 [i] 10:25 Hledači pokladů na aukcích (Series 3): Triky hledačů pokladů 3 [i] 10:50 Bitvy o zavazadla (Series 1) 6 [i] 11:15 Bitvy o zavazadla (Series 1) 7 [i] 11:40 Mimořádné projekty (Series 7): Mimořádná přeměna Ázerbájdžánu 4 [i] 12:35 Mimořádné projekty (Series 7): Jak zachránit Austrálii před suchem 5 [i] 13:30 Mimořádné projekty (Series 7): Amsterdamské futuristické plovoucí město 6 [i] 14:25 Jak to dělají? (Series 11) 7 [i] 14:55 Jak to dělají? (Series 11) 8 [i] 15:20 Extrémní stroje (Series 2) 2 [i] 16:15 Bořiči mýtů (Series 8): Souboj pohlaví 179 [i] 17:10 Laik versus profesionál (Series 1) 6 [i] 18:05 Automobilové podzemí (Series 1): Nebezpečná silnice 2 [i] 19:00 Tlustí a zběsilí - pořádný rachot (Series 1): Výkonnější Chevelle 2 [i] 20:00 Rození obchodníci (Series 12): Ford F100 – Seattle 2 [i] 21:00 Rychle a hlasitě (Series 3): Růžový Cadillac, (Díl 6) 2 [i] 22:00 Hledači pokladů na aukcích (Series 5): Kotvící hák a tiskárna 3 [i] 22:30 Hledači pokladů na aukcích (Series 5): Terénní vůz 4 [i] 23:00 Lovci odpadu (Series 1) 2 [i] 00:00 Hlídači čtvrtí (Series 1) 5 [i] 00:55 Zápasníci (Series 1): Budování bratrstva 5 [i] 01:50 Rození obchodníci (Series 12): Ford F100 – Seattle 2 [i] 02:40 Rychle a hlasitě (Series 3): Růžový Cadillac, (Díl 6) 2 [i] 03:30 Hledači pokladů na aukcích (Series 5): Kotvící hák a tiskárna 3 [i] 03:55 Hledači pokladů na aukcích (Series 5): Terénní vůz 4 [i] 04:20 Lovci odpadu (Series 1) 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 13. komnata Heleny Vondráčkové [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Banánové rybičky [i] 06:25 Kouzelné bylinky [i] 06:50 Okouzlení IV 6/52 [i] 07:45 Polopatě [i] 08:40 Třetí patro: Dopis 3/6 [i] 09:50 Gejzír [i] 10:20 Všechnopárty [i] 11:15 Případy detektiva Murdocha VII [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Ty, ty, ty, Moneti! [i] 13:40 Tlustý pradědeček [i] 14:30 Šakalí léta [i] 16:20 Supermiss [i] 17:35 Hercule Poirot [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 TýTý 2014 [i] 22:00 Vrchní, prchni [i] 23:29 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 23:30 Letiště [i] 01:40 Kriminálka Paříž [i] 02:25 Banánové rybičky [i] 03:35 Sama doma [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Přezůvky s sebou [i] 05:50 Chcete je? ZJ [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:35 3-2-1 tučňáci [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Venkov zvenku [i] 09:30 Ta naša kapela [i] 09:55 Folklorika [i] 10:25 Dobrodruh: Drama na vybuchující sopce! 6/12 [i] 10:50 Být Romkou [i] 11:50 Století létání 14/26 [i] 12:45 Auto Moto Revue [i] 13:10 Babylon [i] 13:40 Knoflíková válka [i] 15:10 Kamera na cestách: Hongkong, hvězda Dálného východu [i] 16:05 Ostrovy snů: Nová Kaledonie [i] 17:00 Buvoli na hlídce [i] 17:50 Zázračná planeta: Chytré opice [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Tajemství věstonických Venuší [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Bitva o Británii [i] 22:10 Osvobození: Ohnivá duha 1/5 [i] 23:40 Batesův motel II [i] 00:25 Zmizení Alice Creedové [i] 02:00 Kmeny: Rainbow [i] 02:30 Brána smrti [i] 02:55 Krajinou příběhů českých hradů známých i neznámých 2/10 [i] 03:15 Vesnicopis [i] 03:35 Klub Netopýr [i] 04:35 Divnopis [i] 04:40 Do důchodu na koni [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 06:25 Oggy a Škodíci [i] 06:45 Batman: Odvážný hrdina II 26 [i] 07:10 Král džungle II 14 [i] 07:40 Looney Tunes: Úžasná Show II 22, 23 [i] 08:25 Tučňáci z Madagaskaru II [i] 08:55 Dokonalý svět: Vánoce v Karibiku 1 [i] 10:05 Koření: Všechny vůně světa [i] 11:00 Volejte Novu [i] 11:35 Ztraceni v moři [i] 13:45 Výměna manželek [i] 15:10 Lemra líná [i] 17:05 Tipy ptáka Loskutáka [i] 17:25 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:15 U Haliny v kuchyni: Vnitřnosti na talíři [i] 18:50 Helena: Všechno nejlepší 24 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Avengers [i] 23:10 Noc hrůzy [i] 01:05 Advokátní kancelář [i] 02:45 Novashopping 03:15 U Haliny v kuchyni: Vnitřnosti na talíři [i] 03:40 Áčko: Nezabíjejte nás, my chceme žít! [i] 04:30 Dokonalý svět: Vánoce v Karibiku 1 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 07:10 Jewel Pet - Zvířátka z drahokamu II: Třeste se! Strašidelný školní příběh 16 [i] 07:40 Jake a piráti ze Země Nezemě II: Pouštní pirát Kubík 25 [i] 08:15 Autosalon [i] 09:25 Autosalon Extra 09:45 Jak porodit a nezbláznit se [i] 12:10 Na kolejích čeká vrah [i] 14:15 Vraždy v Midsomeru IV: Tajemné kruhy v obilí [i] 16:25 Gondíci s. r. o. [i] 17:35 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Máme rádi Česko [i] 22:00 Muži, kteří nenávidí ženy [i] 01:25 Zrcadla 2 [i] 03:15 Vraždy v Midsomeru IV: Tajemné kruhy v obilí [i] 04:55 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Úbohá Nasťa 27 [i] 06:10 Svadba za každú cenu [i] 07:50 Frasier II. 21-22/24 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Sultán 27-28/126 [i] 12:55 Bostonské vraždy II. 3/15 [i] 14:15 Dôkaz lásky [i] 16:10 Falošný milionár [i] 18:00 Moja dcéra nie je vrah [i] 20:00 Katie Ffordeová: Stále pri tebe [i] 22:00 Rosamunde Pilcherová: Túžba srdca [i] 00:00 Falošný milionár [i] 01:35 Moja dcéra nie je vrah [i] 03:05 Rebelka [i] 04:45 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Mongol - Čingischán [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Skippy díl 4. [i] 12:30 Kletba Měsíčního údolí [i] 14:25 Černý korzár [i] 16:35 Krycí jméno: Čistič [i] 18:10 Radostná událost [i] 20:05 Půlnoc v Paříži [i] 21:45 Jak se zbavit přátel a zůstat úplně sám [i] 23:45 Machete [i] 01:35 Hrůza v Connecticutu 2: Duch Georgie [i] 03:10 Lovci myšlenek [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:45 Fotbal [i] 11:00 Cyklistika [i] 12:00 Tenis [i] 14:15 Cyklistika [i] 15:30 Cyklistika [i] 17:15 Jezdectví [i] 18:45 Veslování [i] 19:30 Vzpírání [i] 20:00 Plochá dráha [i] 23:00 Box [i] 01:00 Watts [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Městečko Haven 3: Sarah 9 [i] 06:20 Námořní hlídka 4: Krokodýlí slzy 2 [i] 07:20 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a raper 2 [i] 08:20 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a nudista 3 [i] 09:20 Vraždy v Midsomeru 13: Stavět se nebude 7 [i] 11:20 Vraždy v Midsomeru 13: Vrah nikdy nespí 8 [i] 13:20 Námořní hlídka 4: Krokodýlí slzy 2 [i] 14:20 Námořní hlídka 4: Vzácný náklad 3 [i] 15:20 Vraždy v Midsomeru 17: Vraždy podle detektivky 1 [i] 17:20 Superurychlovač [i] 19:10 Super cyklón [i] 21:00 Prci, prci, prcičky: Na táboře [i] 23:00 Náhlá smrt [i] 01:25 D-Tox [i] 03:25 Vraždy v Midsomeru 13: Vrah nikdy nespí 8 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Sportovní vozy 11 [i] 06:00 Nápady, které vydělaly miliony 1 [i] 06:30 Tajemství Rio de Janeira: Kopakabana 3 [i] 07:00 50 dobrodružství, která přivedou vaši matku do hrobu 5 [i] 08:00 Velká pětka Jižní Ameriky 3 [i] 08:30 Velká pětka Jižní Ameriky 4 [i] 09:00 Zvířecí rekordmani: Labužníci 12 [i] 10:00 Život je boj 3 [i] 10:55 Mravenci vědí všechno 6 [i] 11:10 Lovci vojenských pokladů 5 [i] 12:05 Marnotratníci: Marnotratné hausbóty 3 [i] 13:00 Pěšky podél Nilu 3 [i] 13:55 Všechno a nic: Všechno 1 [i] 15:05 Vesmír: Velikosti, vzdálenosti, rychlost 8 [i] 16:00 Krutí starověcí hrdinové 2 [i] 17:00 Legendy rocku 11 [i] 17:30 Legendy rocku 12 [i] 18:00 Řecká odysea Joanny Lumley 3 [i] 19:00 Od západu k východu 3 [i] 20:05 Touha po vědění: Vznik Ameriky 4 [i] 21:00 Poslední vyhynutí 1 [i] 22:00 Amerika před Kolumbem 1 [i] 23:00 Příběhy z cel smrti 3 [i] 00:00 Americká 60. léta 10