Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 10:50 Chlapi neplačú [i] 12:00 Dr. House II. 13/24 [i] 13:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 12/24 [i] 14:00 Kobra 11 XIX. 10/16 [i] 15:00 Dva a pol chlapa IV. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 18/25 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:45 Rodinné prípady [i] 22:50 Zámena manželiek [i] 00:00 Myšlienky vraha VII. 7/24 [i] 01:00 Agent bez minulosti I. 13/13 [i] 01:45 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 18/25 [i] 02:30 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 12/24 [i] 03:15 Dr. House II. 13/24 [i] 04:00 Kobra 11 XIX. 10/16 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Góly - body - sekundy [i] 05:20 Počasie [i] 05:30 Križovatky medicíny 21 [i] 06:15 5 proti 5 [i] 06:55 Správy RTVS "N" [i] 07:45 Podvodníci v akcii II 8/10 [i] 08:15 McLeodove dcéry IV.B 16/26 [i] 09:05 Policajné oddelenie: Zoči-voči 41 [i] 10:05 Lekári: Čas na revolúciu 52/65 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom , zasaď strom [i] 14:35 Križovatky medicíny 22 [i] 15:30 TV Šanca [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Podvodníci v akcii II 9/10 [i] 17:00 Lekári: Nový život 53/65 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Boxer [i] 21:50 Reportéri [i] 22:15 Peklo na kolesách I. 9/10 [i] 23:00 Peklo na kolesách I. 10/10 [i] 23:45 Policajné oddelenie: Zoči-voči 41 [i] 00:30 Občan za dverami [i] 01:00 Boxer [i] 02:30 Dámsky klub [i] 04:20 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:45 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 06:50 Polícia [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Zázračný ateliér [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - FAREBNÉ SMAJLIVAJÍČKA. [i] 09:05 Zvonky šťastia [i] 10:10 Osudy umeleckých diel: Maurice Denis - Blahoslavenstvá [i] 10:35 Maďarský magazín [i] 11:00 Fokus spotrebiteľ "N" [i] 11:45 Pred rokmi... [i] 12:15 Predstavujeme vám Gabrielu Hermélyovú [i] 12:35 Živá panoráma [i] 13:05 Fiodor Michajlovič Dostojevskij 7/8 [i] 14:00 Fiodor Michajlovič Dostojevskij 8/8 [i] 15:05 Fokus právo "N" [i] 15:55 Rómsky magazín [i] 16:25 Správy - Hírek [i] 16:30 Halali [i] 16:50 Hokej - reprezentácia - prípravné zápasy [i] 19:20 Hokej - extraliga [i] 21:55 Ukradnutá hranica [i] 23:20 Ambulancia: Očné "muchy" - problémy starnúcich očí [i] 23:45 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 23:55 Správy RTVS "N" [i] 00:40 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 KRIMI 05:25 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:20 SÚDNA SIEŇ: Virtuálne manželstvo [i] 08:20 DIVOKÉ KONE [i] 09:40 Pod povrchom 35 [i] 10:50 SÚDNA SIEŇ: Včela medonosná [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:20 Kosti V. 17 [i] 14:20 PANELÁK XV.: Ocko neklame 36 [i] 15:20 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:40 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 SÚDNA SIEŇ: Terorizuješ mamu [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 DIVOKÉ KONE [i] 21:45 "KOLABS" [i] 22:25 Kosti VI. 15 [i] 23:25 Slnečno, sem-tam vraždy III. - PREMIÉRA 4 [i] 00:25 Kravaťáci II. 13,14 [i] 02:25 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas 17 [i] 03:10 NOVINY TV JOJ 03:45 "KOLABS" [i] 04:15 DIVOKÉ KONE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Faktor strachu V. 18 [i] 06:30 Zvierací záchranári 6 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie [i] 08:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas 17 [i] 10:00 Slnečno, sem-tam vraždy III. 3 [i] 11:00 Ničitelia mýtov IV. [i] 12:20 C.S.I.: Kriminálka Miami 14 [i] 13:15 Profesionáli: Mních 8 [i] 14:10 Faktor strachu V. 19 [i] 15:10 Simpsonovci XII. 7,8 [i] 16:10 Zvierací záchranáři 7 [i] 16:50 Ničitelia mýtov IV. [i] 17:55 Magnum III. 14 [i] 18:40 Simpsonovci XII. 9,10 [i] 19:40 Profesionáli: Dušičky 9 [i] 20:30 Agenti S.H.I.E.L.D. 18,19 [i] 22:25 Hawaii 5.0 V. 7 [i] 23:25 2. svetová vojna v 5 [i] 00:30 Mafstory: Andy Warhol, Prco ide do školy 28,29 [i] 02:05 Ničitelia mýtov 15 [i] 02:55 Magnum III. 14 [i] 03:40 Zákon gangu IV. 6 [i] 04:25 Dotyk II. 7,8 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Jak prosté II. 6 [i] 08:10 Námořní vyšetřovací služba VIII. 9 [i] 09:10 Drzá Jordan V. 10 [i] 10:10 Vražedná čísla II. 2 [i] 11:10 Havaj 5-0 I. 6 [i] 12:05 Jak prosté II. 6 [i] 13:05 Námořní vyšetřovací služba VIII. 9 [i] 14:05 Vražedná čísla II. 3 [i] 15:05 Drzá Jordan V. 11 [i] 16:05 Jak prosté II. 7 [i] 17:05 Havaj 5-0 I. 7 [i] 18:05 Vražedná čísla II. 4 [i] 19:05 Vražedná čísla II. 5 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 10 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 2 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 3 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 4 [i] 00:00 Havaj 5-0 I. 3 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba VIII. 3 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba VIII. 4 [i] 02:35 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 2 [i] 03:20 Californication VI. 4 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 3): Obrovský bagr/ Ponorka/ Pivní auto 6 [i] 05:35 Jak to dělají? (Series 9): Závěsný most / Samostříly / Sledování oblečení v obchodě 8 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 17): Klenoty z vřesu/instantní film/řepný cukr/elektrické sporťáky 10 [i] 06:25 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Totální válka 13 [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 11 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (Series 1) 7 [i] 07:45 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Gangsterova whisky 7 [i] 08:10 Rychle a hlasitě (Series 1): Úplně mimo 15 [i] 09:05 Opravna vraků 2012 (Series 1): Lotus z roku 1972 Johna Nivena, 2. část 12 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 1): Ztraceni v bažinách 7 [i] 10:50 Zlato z Beringova moře (Series 3) 14 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 11): BMW Z1 12 [i] 12:35 Obnažená města (Series 1): Starobylé město – Řím 6 [i] 13:30 Jak to dělají? Vše o turbo pohonu (Series 1): Námořní plavidlo 6 [i] 14:25 Extrémní stroje (Series 1): Čepel, mamut a řezačka 1 [i] 15:20 Extrémní stroje (Series 1): Firestorm, Iceking, Gnasher 4 [i] 16:15 Extrémní stroje (Series 1): Beluga, Icehammer, Goliath 2 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 1) 7 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 11 [i] 18:05 Pátá rychlost (Series 21) 7 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 3): Závodní řidiči/ Bankovní trezory/ Měření času 7 [i] 19:30 Jak to dělají? (Series 9): Whisky z Tennessee / Optika pro noční vidění / Sauny 9 [i] 20:00 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Rodinný souboj 11 [i] 20:30 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Roy Dirnbeck 12 [i] 21:00 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 11 [i] 21:30 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 12 [i] 22:00 Úlovky ze zapadákova (Series 1) 2 [i] 23:00 Pátrání po klasických autech (Series 6): Životní šance 16 [i] 23:30 Pátrání po klasických autech (Series 6): Jen pro zvané 17 [i] 00:00 Dílna zatracenců (Series 1): Mustang Fastback – (Díl 6) 2 [i] 00:55 Pouliční psanci (Series 1): Mladá a stará krev 2 [i] 01:50 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Rodinný souboj 11 [i] 02:15 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Roy Dirnbeck 12 [i] 02:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 11 [i] 03:05 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 12 [i] 03:30 Úlovky ze zapadákova (Series 1) 2 [i] 04:20 Pátrání po klasických autech (Series 6): Životní šance 16 [i] 04:45 Pátrání po klasických autech (Series 6): Jen pro zvané 17 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Božský Bosňák [i] 09:55 Na cestě po Ontariu [i] 10:20 Postřehy odjinud [i] 10:25 Hobby naší doby [i] 10:55 Kousek nebe [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová III [i] 14:45 Chorvatské národní parky [i] 15:05 Kojak III [i] 15:55 Tak neváhej a toč speciál [i] 16:45 Cestománie [i] 17:10 Besipky: Příklad rodičů [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Gejzír [i] 21:24 Výsledky losování Šťastných 10 21:25 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:25 Motiv [i] 23:05 Kriminálka Paříž [i] 23:55 AZ-kvíz [i] 00:40 Všechnopárty [i] 01:30 Bolkoviny [i] 02:25 Dobré ráno [i] 04:55 Sváteční slovo kněze Marka Hlávky [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Kovárna v Těšanech [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Křížové cesty: Očekávání [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Vesmír VI.: Extrémní mráz [i] 09:45 Ostrovy mezi oceány [i] 10:15 Život etnografa a indianologa [i] 10:35 Route 66 - Splnit si svůj sen [i] 11:50 Malý mnich [i] 12:20 Magické hory [i] 12:40 Krajinou příběhů českých hradů známých i neznámých 2/10 [i] 13:00 Tajemství mrtvých mužů: Smrt [i] 13:50 Rýn - cesta od pramene k ústí: Majestátní [i] 14:35 Chcete je? ZJ [i] 14:40 Největší přírodní katastrofy: Pekelné hurikány [i] 15:30 Židé 4/5 [i] 16:25 Tajemství věstonických Venuší [i] 17:15 Filipíny - Pašije a fiesty [i] 18:15 Dobrodruh: Drama na vybuchující sopce! 6/12 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Modrá planeta: Hlubiny [i] 19:45 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 S kuchařem kolem světa: Peru [i] 21:00 Cestománie [i] 21:30 Zatajené dopisy [i] 22:25 Brána smrti [i] 22:50 Ve jménu vlasti III: Poslední úkol 9/12 [i] 23:50 Za mříže v Miami 2/2 [i] 00:50 Evropa dnes [i] 01:15 Křížové cesty: Očekávání [i] 01:45 10 % Afriky [i] 02:10 Ta naša kapela [i] 02:35 Klub Netopýr [i] 03:40 Klub přátel dechovky [i] 04:15 Dobrovolnice [i] 04:40 Přezůvky s sebou [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2798 [i] 10:05 Výměna manželek [i] 11:25 Dva a půl chlapa VIII 3 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Odložené případy VII: Kulka 19 [i] 13:30 Beze stopy III 1 [i] 14:25 Námořní vyšetřovací služba II: Soumrak [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Mecheche 250 [i] 16:30 Dva a půl chlapa VIII 4 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Miami IX: V kleci 19 [i] 18:30 Ulice 2799 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Horší už to nebude 566 [i] 21:30 Prásk [i] 22:15 Přepadení ve vzduchu [i] 23:45 Kriminálka Miami IX: V kleci 19 [i] 00:35 Námořní vyšetřovací služba II: Soumrak [i] 01:15 Novashopping 01:50 Áčko: Jsem posedlá nákupy [i] 02:55 Kolotoč [i] 03:25 DO-RE-MI [i] 04:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Mecheche 250 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Jewel Pet - Zvířátka z drahokamu II: Vzrušující. První šťastný sen v novém roce 14 [i] 07:00 Winx Club: Nenadálá událost 1 [i] 07:25 VIP zprávy [i] 07:45 M*A*S*H 81 [i] 08:35 M*A*S*H 82 [i] 09:30 Walker, Texas Ranger IX: Obrat 7 [i] 10:25 Julie Lescautová V: Zvláštní mise 13 [i] 12:30 Wolffův revír II: Tabu 26 [i] 13:30 Návrat komisaře Rexe X: Barvy ticha 9 [i] 14:40 Rosamunde Pilcher: Spící tygr [i] 16:45 Prima hodinka [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Svatby v Benátkách: Kouzla a čáry 57 [i] 21:35 Kdo je kdo? [i] 22:35 Ano, šéfe! [i] 23:55 Právo a pořádek XVI: Menší zlo 15 [i] 00:55 Myšlenky zločince VII 17 [i] 01:50 Spravedlnost v krvi II: V utajení 10 [i] 02:40 Walker, Texas Ranger IX: Obrat 7 [i] 03:25 Wolffův revír II: Tabu 26 [i] 04:15 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 06:10 Rodinná kliatba 57-58/110 [i] 07:45 Bez servítky [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 V náručí diabla 29/182 [i] 11:30 Zakázaná láska 73-74/158 [i] 14:05 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 15:10 Víťazstvo lásky 97-98/172 [i] 17:10 Doktorka Zoe II. 18/22 [i] 18:05 Priatelia [i] 18:35 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Mentalista IV. 12/24 [i] 21:30 Zakázaná láska 75-76/158 [i] 23:50 Doktorka mafie - NOVÝ SERIÁL 4/13 [i] 00:40 Nezvestní III. 16/19 [i] 01:25 Priatelia [i] 01:50 Bez servítky [i] 02:40 Smotánka [i] 03:10 Na streche [i] 03:40 Nezvestní III. 16/19 [i] 04:20 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Lassie [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Skippy díl 1. [i] 12:30 Radostná událost [i] 14:25 Světlušky v zahradě [i] 16:15 Milenec je zločinec! [i] 17:55 Highlander 5 [i] 19:30 At' vejde ten pravý [i] 21:35 Kauza CIA [i] 00:00 McBain [i] 01:40 Temné vody [i] 03:10 Utajený [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 11:00 Cyklistika [i] 12:00 Tenis [i] 13:30 Tenis [i] 15:30 Cyklistika [i] 17:15 Tenis [i] 22:00 Box [i] 00:00 Cyklistika [i] 00:15 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Havaj 5-0 2: Smrt diskdžokeje 18 [i] 06:20 Havaj 5-0 2: Max 20 [i] 07:20 Městečko Haven 3: Magická hodina, 2. část 8 [i] 08:20 Spravedlnost v krvi 3: Účel a prostředky 20 [i] 09:20 Kauzy podle Kate 2: Kapka naděje 8 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 13: Stavět se nebude 7 [i] 12:20 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a nudista 3 [i] 13:20 Havaj 5-0 2: Max 20