TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 10:55 Chlapi neplačú [i] 12:00 Dr. House II. 12/24 [i] 13:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 11/24 [i] 14:00 Kobra 11 XIX. 9/16 [i] 15:00 Dva a pol chlapa IV. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 17/25 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 CHART SHOW [i] 22:35 Arrow II. 11-12/23 [i] 00:30 Agent bez minulosti I. 12/13 [i] 01:25 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 17/25 [i] 02:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 11/24 [i] 02:55 Dr. House II. 12/24 [i] 03:40 Dva a pol chlapa IV. [i] 04:00 Kobra 11 XIX. 9/16 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Góly - body - sekundy [i] 05:25 Križovatky medicíny 20 [i] 06:10 5 proti 5 [i] 06:55 Správy RTVS "N" [i] 07:40 Podvodníci v akcii II 7/10 [i] 08:10 McLeodove dcéry IV.B 15/26 [i] 09:00 Policajné oddelenie: Manželstvá 40 [i] 10:00 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:35 Križovatky medicíny 21 [i] 15:30 TV Šanca [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Podvodníci v akcii II 8/10 [i] 17:00 Lekári: Čas na revolúciu 52/65 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Rob Roy [i] 22:30 Dobrý policajt 2/2 [i] 00:10 Policajné oddelenie: Manželstvá 40 [i] 01:00 Reportéri [i] 01:30 Rob Roy [i] 03:40 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Fidlibum [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - Čokovajíčko [i] 09:00 Veľký tabak, mladé ciele [i] 09:55 Orbita - pozoruhodná cesta Zeme 3/3 [i] 10:45 Fokus zdravie "N" [i] 11:30 Ambulancia: Očné "muchy" - problémy starnúcich očí [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:40 Piesne domova [i] 13:05 Večera s Havranom [i] 14:25 Rómsky magazín [i] 15:00 Moje rómske deti [i] 15:55 Maďarský magazín [i] 16:25 Energetika [i] 16:45 Fokus spotrebiteľ "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Osudy umeleckých diel: Maurice Denis - Blahoslavenstvá [i] 18:25 Necelebrity: Kamil Dráb [i] 18:30 Test magazín: Dámske toaletné vody [i] 18:45 Večerníček: Katka a Strapáčik [i] 18:50 Malý medvedík [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - Čokovajíčko [i] 19:00 Bolek a Lolek na divokom západe [i] 19:10 Tao Tao [i] 19:35 Zázračný ateliér [i] 19:40 Narodení v divočine [i] 19:45 100 názorov 2014: Jana Jablonická [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Amaro Džives - Náš deň [i] 21:25 Správy a komentáre [i] 21:55 Góly - body - sekundy [i] 22:00 Fiodor Michajlovič Dostojevskij 7/8 [i] 22:55 Fiodor Michajlovič Dostojevskij 8/8 [i] 23:55 Polícia [i] 00:05 Profesionál [i] 00:30 Správy RTVS "N" [i] 01:15 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 NOVINY TV JOJ 05:50 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:10 SÚDNA SIEŇ: Ruky preč od môjho syna [i] 08:25 DIVOKÉ KONE [i] 09:45 Pod povrchom 34 [i] 10:55 SÚDNA SIEŇ: Zoznamka [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:20 Kosti V. 16 [i] 14:20 PANELÁK XV.: Nečakané návraty 35 [i] 15:20 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:40 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 SÚDNA SIEŇ: Staraj sa! [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 DIVOKÉ KONE [i] 21:45 PANELÁK XV.: Ocko neklame 36 [i] 22:50 Kosti VI. 14 [i] 23:50 Slnečno, sem-tam vraždy III. - PREMIÉRA 3 [i] 00:50 Kravaťáci II. 11,12 [i] 02:35 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas 16 [i] 03:20 PANELÁK XV.: Ocko neklame 36 [i] 04:05 DIVOKÉ KONE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Dotyk II. 5 [i] 05:45 Faktor strachu V. 17 [i] 06:30 Zvierací záchranári 5 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie [i] 08:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas 16 [i] 10:00 Slnečno, sem-tam vraždy III. 2 [i] 11:00 Ničitelia mýtov IV. [i] 12:20 C.S.I.: Kriminálka Miami 13 [i] 13:15 Profesionáli: Bordel 7 [i] 14:10 Faktor strachu V. 18 [i] 15:10 Simpsonovci XII. 5,6 [i] 16:10 Zvierací záchranári 6 [i] 16:50 Ničitelia mýtov IV. [i] 17:55 18 kolies spravodlivosti II. 22/22 [i] 18:50 Simpsonovci XII. 7,8 [i] 19:50 Profesionáli: Mních 8 [i] 20:30 Tombstone - Mesto zločinu [i] 23:15 3.svetová vojna [i] 01:05 Mafstory: Tehotná Pipina, Veštica 26,27 [i] 02:45 Ničitelia mýtov 14 [i] 03:35 Magnum III. 13 [i] 04:15 Zákon gangu IV. 5 [i] 04:55 Dotyk II. 6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Jak prosté II. 5 [i] 08:05 Námořní vyšetřovací služba VIII. 8 [i] 09:05 Drzá Jordan V. 9 [i] 10:05 Vražedná čísla I. 13 [i] 11:05 Havaj 5-0 I. 5 [i] 12:05 Jak prosté II. 5 [i] 13:05 Námořní vyšetřovací služba VIII. 8 [i] 14:05 Vražedná čísla II. 1 [i] 15:05 Drzá Jordan V. 10 [i] 16:05 Jak prosté II. 6 [i] 17:05 Havaj 5-0 I. 6 [i] 18:00 Vražedná čísla II. 2 [i] 19:00 Vražedná čísla II. 3 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 9 [i] 21:00 Myšlenky zločince X. 1 [i] 22:00 Myšlenky zločince X. 2 [i] 22:55 Nora Roberts: Lesní jezírko [i] 00:55 Vražedná čísla II. 2 [i] 01:55 Vražedná čísla II. 3 [i] 02:40 Drzá Jordan V. 10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 3): Záchranná služba/ Otáčející se loď/ Parašutisté 5 [i] 05:35 Jak to dělají? (Series 9): Guacamole / Vozítko do močálu / Nůžky 7 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 17): Biče/trouby na pizzu/vonné františky/modelové tryskáče 9 [i] 06:25 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Nečekané problémy 12 [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 10 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (Series 1) 6 [i] 07:45 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Zbraně bojů minulosti 6 [i] 08:10 Rychle a hlasitě (Series 1): Apache/cesta k chopperu živě – (Díl 14) 2 [i] 09:05 Opravna vraků 2012 (Series 1): Lotus z roku 1972 Johna Nivena, 1. část 11 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 1): Každý sám 6 [i] 10:50 Zlato z Beringova moře (Series 3) 13 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 11): VW s děleným předním sklem 11 [i] 12:35 Rychle a hlasitě (Series 2): Posedlost Mustangy 16 [i] 13:30 Dílna zatracenců (Series 1): Mustang Fastback – (Díl 6) 2 [i] 14:25 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 1) 4 [i] 15:20 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 1) 5 [i] 16:15 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 1 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 1) 6 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 10 [i] 18:05 Pátá rychlost (Series 21) 6 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 3): Obrovský bagr/ Ponorka/ Pivní auto 6 [i] 19:30 Jak to dělají? (Series 9): Závěsný most / Samostříly / Sledování oblečení v obchodě 8 [i] 20:00 Odborníci na domy v korunách stromů (Series 3): Sladkosti v korunách stromů 2 [i] 21:00 Akvária na míru (Series 4): Rozšíření podniku 2 [i] 22:00 Odborník na bazény (Series 1): Bazén pro večírky s vínem 2 [i] 23:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 5 [i] 00:00 Aljaška - poslední hranice (Series 3): O losech a lidech 9 [i] 00:55 Lety po divoké Aljašce (Series 1): Život nebo smrt 2 [i] 01:50 Odborníci na domy v korunách stromů (Series 3): Sladkosti v korunách stromů 2 [i] 02:40 Akvária na míru (Series 4): Rozšíření podniku 2 [i] 03:30 Odborník na bazény (Series 1): Bazén pro večírky s vínem 2 [i] 04:20 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 5 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Bouše, Bendl, Cvach a další [i] 09:55 Na cestě po středním Fidži [i] 10:35 13. komnata Heleny Vondráčkové [i] 11:05 Vyprávěj [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Kuchařská pohotovost [i] 14:25 Krakonoš a lyžníci [i] 15:40 Pekařův císař [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Kousek nebe [i] 21:05 DoktorKA [i] 21:59 Výsledky losování Šťastných 10 22:00 Místo činu - Schimanski [i] 23:35 MI5 X 3/6 [i] 00:30 AZ-kvíz [i] 01:00 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 02:00 Zahrada je hra [i] 02:25 Dobré ráno [i] 04:55 Banánové rybičky [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Uchem jehly [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Století létání 13/26 [i] 09:55 Kruté Velikonoce [i] 10:25 Krásy evropského pobřeží: Mys [i] 10:30 Ta naša kapela [i] 11:00 Folklorika [i] 11:25 Cesta ze dna 2/8 [i] 12:15 Evropa dnes [i] 12:40 Kanadská policejní škola: Chtějí být Poirotem, Columbem či 3/8 [i] 13:35 První Evropané 1/2 [i] 14:30 Vinitorium Moravicum [i] 14:55 Chcete je? ZJ [i] 15:00 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 15:30 S kuchařem kolem světa: Čína [i] 16:25 Svatý Bartoloměj, rajský ostrov [i] 17:20 Království divočiny: Kahau nosatý [i] 17:45 Romové ve 3. miléniu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Nezkrocená Amerika: Lesy [i] 19:45 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Hongkong, hvězda Dálného východu [i] 21:00 Na cestě po Rio de Janeiru [i] 21:30 Dobrodruh: Drama na vybuchující sopce! 6/12 [i] 22:00 Kmeny: Rainbow [i] 22:25 Nuda v Brně [i] 00:10 Na místě zločinu: Riskantní sázka [i] 01:05 Na cestě po Dolní Aragonii [i] 01:30 Chcete mě? ZJ [i] 01:55 Klub Netopýr [i] 02:55 Klub přátel dechovky [i] 03:35 Trénink na maminku [i] 04:00 Po stopách izraelských králů [i] 04:25 Přezůvky s sebou [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2797 [i] 10:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Padni, komu padni 565 [i] 11:25 Dva a půl chlapa VIII 2 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Odložené případy VII: Poslední autokino 18 [i] 13:25 Beze stopy II [i] 14:20 Námořní vyšetřovací služba II: Smrtící polibek [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Teplota stoupá 249 [i] 16:30 Dva a půl chlapa VIII 3 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Miami IX: Všechno jinak 18 [i] 18:30 Ulice 2798 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Výměna manželek [i] 21:30 Námořní vyšetřovací služba XI: Jednou ničema 5 [i] 22:30 Jezero 4: Poslední kapitola [i] 00:10 Kriminálka Miami IX: Všechno jinak 18 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba II: Smrtící polibek [i] 01:40 Novashopping 02:10 Áčko: U nás doma vládne dítě [i] 03:20 DO-RE-MI [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Teplota stoupá 249 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Jewel Pet - Zvířátka z drahokamu II: Narodilo se zvířátko z drahokamu 13 [i] 07:00 Winx Club IV: Poslední boj 26 [i] 07:25 Divácké zprávy [i] 07:40 M*A*S*H 80 [i] 08:30 M*A*S*H 81 [i] 09:25 Walker, Texas Ranger IX: Lazar 6 [i] 10:25 Julie Lescautová V: Sirotek 12 [i] 12:35 Wolffův revír II: V sebeobraně 25 [i] 13:35 Návrat komisaře Rexe X: Osamělý muž 8 [i] 14:40 Rosamunde Pilcher: Neobyčejná láska [i] 16:45 Prima hodinka [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Všechny moje lásky: Úklid minulosti 13 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:35 Telebazar [i] 23:50 Hawaii 5-0 IV: V utajení 7 [i] 00:50 Myšlenky zločince VII 16 [i] 01:45 Vraždy v Kitzbühelu XI: Hrobový klid 11 [i] 02:40 Walker, Texas Ranger IX: Lazar 6 [i] 03:25 Wolffův revír II: V sebeobraně 25 [i] 04:15 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 06:10 Rodinná kliatba 55-56/110 [i] 07:45 Bez servítky [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 V náručí diabla 28/182 [i] 11:30 Zakázaná láska 71-72/158 [i] 14:00 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 15:05 Víťazstvo lásky 95-96/172 [i] 17:05 Doktorka Zoe II. 17/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:25 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Mentalista IV. 11/24 [i] 21:30 Zakázaná láska 73-74/158 [i] 00:05 Doktorka mafie - NOVÝ SERIÁL 3/13 [i] 00:55 Nezvestní III. 15/19 [i] 01:40 Priatelia [i] 02:00 Bez servítky [i] 02:50 Smotánka [i] 03:15 Na streche [i] 03:45 Nezvestní III. 15/19 [i] 04:25 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Upíří sestry [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Můj vůdce: Skutečně skutečná skutečnost o Adolfu Hitlerovi [i] 13:50 Odyseus: Cesta do temnoty [i] 15:30 Radostná událost [i] 17:25 Světlušky v zahradě [i] 19:10 Utajený [i] 21:15 Speciální jednotka [i] 23:10 Temné vody [i] 00:45 Maniac Cop [i] 02:05 Železní andělé 1 [i] 03:40 Nelítostná volba [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 11:00 Cyklistika [i] 12:00 Tenis [i] 15:30 Cyklistika [i] 17:15 Cyklistika [i] 17:30 Tenis [i] 22:00 Sport and Co. [i] 22:15 Jezdectví [i] 22:25 Golf [i] 23:25 Golf [i] 23:40 Jachting [i] 23:50 Watts [i] 00:00 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Havaj 5-0 2: Smrt v džungli 17 [i] 06:20 Havaj 5-0 2: Smrt diskdžokeje 18 [i] 07:20 Městečko Haven 3: Magická hodina, 1. část 7 [i] 08:20 Spravedlnost v krvi 3: Ztráta důvěry 19 [i] 09:20 Kauzy podle Kate 2: Zpět ve škole 7